Sayfa 59 Toplam 84 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59 60 61 69 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2079 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: João Pedro da Silva Pereira

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Ikinci yarı kanadından gelen neredeyse her top içeri ortalanadı. Gücü yetmiyor bir noktadan sonra.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Azmini, hırsını beğeniyorum ama çirkeflik yapma be, ne farkımız kaldı şikecilerin Emre Belözoğlu'ndan?
    Her maç illa bir pislik yapıyor, ben olsam hakemlerin yerine bağırıp çağırdığı anlarda sarıyı basarım, herhalde kurallara göre kendi kendine bağırıp çağırdığı zaman veremiyorlar sarı. Bana hakame bağırıyormuş gibi geliyor ama çözemedim bu durumu, yoksa fetöcü emre değil ki adamı kollasınlar.

Nereden
    Afrika Diğer

Rakibi ısırması hiç problem değil ama Ömer Bayram'a üstünlük sağlayamaması problem. Bir noktadan sonra pil bitti. Arkasını doldurmak şart artık.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

niye kadroda değildi bilen var mı

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takimda pas yapmayi bilen 3 oyuncudan biri.
    Sag bek bile olsa yoklugunda pas yapamiyoruz.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye kadroda değildi bilen var mı
    Sakatlığı vardı riske edilmedi. Daha önce marifetmiş gibi oyuncularım sakat sakat oynayarak özveride bulunuyor diyen Ünal Karaman, Onazi ve Abdulkadir'den sonra ağzı yanmış olacak ki "en ufak bir şüphede oyuncularımızı kullanmıyoruz" diyerek açıklama yaptı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmiş olsun.

Nereden
    Afrika Diğer

İki hata, iki gol. Savunmada zâten çok iyi değil de bugün resmen döküldü. Serkan'ın zamânı gelmeye başladı.

Nereden
    Kuzey Amerika

Inanilmaz kotuydu bugun

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ligde ki en zayıf sağ beklerden biri.

İlk golde ofsaytı bozması, ikinci golde de geri çekilerek gol'e davetiye vererek maçı kaybetmemizi sağladı.

İkili mücadeleleri ve dönen topları kazanma oranı çok düşük.

Hücumda da doğru kararlar veremiyor. Oyunu akıcı kılacak top kullanma becerisi yok.

Sezon sonu gönderilmeli

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sen beksin, sağ açık değil biraz defans yap. Bu maç sosa ile çok kötüydünüz.
    sadece aşk bizimkisi

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Maci 3 asistle tamamladin tebrikler. Ellerinizle maci verdiniz tebrikler

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ilk golde herkes Türkmen'e yeükleniyor ama net Eniste nin hatasi. Ofsayti bozuyor.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Dün akşam skora isyan eden tek isim Pereira idi. Azmi ve hırsıyla takımı ateşlemeye çalıştı.
    Fakat takımın geri kalanı skora isyan etmekten çok uzaktı. Sahada iki üç tane daha Pereira olsa skor farklı olurdu.
    İlk golde ofsaydı bozması hatasıydı fakat o pozisyonda rakip forveti bu denli boş bırakan stoper olmaz!
    İkinci golde Pereira'ya kabahat bulmak futbolun gerçekleri ile örtüşmüyor. Altı pasın üzerinde rakip forvet!
    Bu maçta ofansif anlamda takımı öne taşıyan oyuncuların başında Pereira geldi. Yusuf ile sağ kanadı iyi kullandılar.
    Sezon başında bu ikili arasında ciddi bir uyum sıkıntısı var. Bu hafta itibariyle bu sıkıntı kısmen aşıldı.
    Ama hala tam olarak ideal uyuma ulaşmış görünmüyorlar. Yusuf'un paslı oyuna daha da adapte olması gerek!
    Sonuç olarak dün akşamki skorun müsebbibi Pereira değildi. Başta Sosa ve Nwakaeme olmak üzere stoper hattı idi.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

leş attı. ilk golde suçun yarısı 2. golde neredeyse tamamı onundu.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon performansı çok inişli çıkışlı. Aşağı yukarı aynı yaşta olan Gökhan Gönül BJK'nin haftalardır en iyisi. Ama şu konuda hakkını vermek gerekir ki geriye düştüğümüzde saha içinde isyan edip, puan kayıplarında taraftarlardan özür dileyen bir kendisi var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İlk defa bu tip goller yemiyoruz. Novak & Pereira işbirliğinden çok goller yedik. Novak sürekli rakiplerin serbestçe orta yapmasına izin veriyor 10 metre öteden ayak sallıyor sadece. Arka direkte Pereira olması gereken yerde olmadığı için yediğimiz 10 tane gol vardır rahat. Adam artık çift yönlü oynamayı kaldıramıyor. Belki bu kadar problemli bir kadromuz olmasaydı oynayabilirdi ama savunma yönündeki eksiklikleri geçen seneden beri ortada.

Ben yine de 1 sene daha devam edilmesinden yanayım Pereira ile. Fazla yüklenmeden kullanırsak gayet faydalı bir oyuncu.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa bu tip goller yemiyoruz. Novak & Pereira işbirliğinden çok goller yedik. Novak sürekli rakiplerin serbestçe orta yapmasına izin veriyor 10 metre öteden ayak sallıyor sadece. Arka direkte Pereira olması gereken yerde olmadığı için yediğimiz 10 tane gol vardır rahat. Adam artık çift yönlü oynamayı kaldıramıyor. Belki bu kadar problemli bir kadromuz olmasaydı oynayabilirdi ama savunma yönündeki eksiklikleri geçen seneden beri ortada.

Ben yine de 1 sene daha devam edilmesinden yanayım Pereira ile. Fazla yüklenmeden kullanırsak gayet faydalı bir oyuncu.
    ilk golde yaptırılan ortaya görüyor musun ? mikel rakipten ne kadar uzakta. takım geride kümelenmiş güya ama forvet koşu atabiliyor. bu pozisyon alma konusunda iflastır. kabul edelim ünal hoca bu konuda hiçbir gelişim göstermedi. çok dağınık diziliyoruz defans olarak. rakiple birebir hep, biri hata yaptığında telafisi yok. böyle savunma yapmıyor kimse.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk golde yaptırılan ortaya görüyor musun ? mikel rakipten ne kadar uzakta. takım geride kümelenmiş güya ama forvet koşu atabiliyor. bu pozisyon alma konusunda iflastır. kabul edelim ünal hoca bu konuda hiçbir gelişim göstermedi. çok dağınık diziliyoruz defans olarak. rakiple birebir hep, biri hata yaptığında telafisi yok. böyle savunma yapmıyor kimse.
    Aynen abi yorumu yapmadan önce özete bakmıştım Mikel eliyle Sörloth'a işaret ediyor adamı hatta. Rakip bu kadar kolay yerleşmemeli sahamıza kanatlarımız baskılı ve hareketli oynamalı, hatta tüm takım öyle oynamalı ama Novak da Waka da gömülmüş iyice. İki kanadımız da fizik olarak çok kötüler beklenen presi yapamıyorlar.

50-55 gibi hemen 2 tane enerjik oyuncu atmak gerekiyor sahaya ben bunu anladım. Kanatları Abdurrahim ve Serkan ile çiftlemeyi denemesi lazım antrenmanlarda nasıl sonuç veriyor diye. Zaten skoru koruduğumuz müddetçe takımın hücuma çıktığı falan yok sahada hücumcu kanat olmasa da olur. En azından devre arasına kadar bunu denemeliyiz ondan sonra kamp, tatil vs. derken takım düzelir diye umuyorum.

Yalnız GS maçı çok iyi örnekti oyun disiplini açısından. Doğru düzgün savunma yaparak başladık 2. yarıya, rakip hep ortasaha çizgisinde top çevirdi iyi kapadık açıları boşluk bulamadılar ama 55-60'tan sonra takım düşünce iyice yerleştiriler sahamıza. Bu savunma organizasyonu da biraz yorgunlukla alakalı hocanın elini kolunu bağlıyor bu durum. Rakip bir iki pozisyonda boşluk bulup ceza sahamıza yaklaşınca refleks olarak mecburen geri çekiliyoruz, birbirine güven duymuyor oyuncular haklılar da güven vermiyor zaten. Kontra tehdidimiz falan da yok ki rakip çekinsin bizden kimse korkmuyor çözdüler takımı. Zaten bizim takımın yorgunluğunu görünce rakibe cesaret geliyor Yumlu da fark etmiş bu durumu.

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen abi yorumu yapmadan önce özete bakmıştım Mikel eliyle Sörloth'a işaret ediyor adamı hatta. Rakip bu kadar kolay yerleşmemeli sahamıza kanatlarımız baskılı ve hareketli oynamalı, hatta tüm takım öyle oynamalı ama Novak da Waka da gömülmüş iyice. İki kanadımız da fizik olarak çok kötüler beklenen presi yapamıyorlar.

50-55 gibi hemen 2 tane enerjik oyuncu atmak gerekiyor sahaya ben bunu anladım. Kanatları Abdurrahim ve Serkan ile çiftlemeyi denemesi lazım antrenmanlarda nasıl sonuç veriyor diye. Zaten skoru koruduğumuz müddetçe takımın hücuma çıktığı falan yok sahada hücumcu kanat olmasa da olur. En azından devre arasına kadar bunu denemeliyiz ondan sonra kamp, tatil vs. derken takım düzelir diye umuyorum.

Yalnız GS maçı çok iyi örnekti oyun disiplini açısından. Doğru düzgün savunma yaparak başladık 2. yarıya, rakip hep ortasaha çizgisinde top çevirdi iyi kapadık açıları boşluk bulamadılar ama 55-60'tan sonra takım düşünce iyice yerleştiriler sahamıza. Bu savunma organizasyonu da biraz yorgunlukla alakalı hocanın elini kolunu bağlıyor bu durum. Rakip bir iki pozisyonda boşluk bulup ceza sahamıza yaklaşınca refleks olarak mecburen geri çekiliyoruz, birbirine güven duymuyor oyuncular haklılar da güven vermiyor zaten. Kontra tehdidimiz falan da yok ki rakip çekinsin bizden kimse korkmuyor çözdüler takımı. Zaten bizim takımın yorgunluğunu görünce rakibe cesaret geliyor Yumlu da fark etmiş bu durumu.
    Takımda Şu anada topsuz oynayan neredeyse bir Allah'ın kulu yok. Ama gerçekten karavana bir ortadan gol yememizi takdir ediyorum. Yani Mikel ve Sosa neden bu kadar uzak tartışılır da yani şu pozisyonda neden sıkıştırmadı da diyemiyorum. İnanılmaz gerçekten Hüseyin saçmalamasına saçmalıyor zaten alıştık da Pereira niye uyanamıyor onu da anlamıyorum. Pereira defansif zaaf oluşturuyor Abdülkadir olmadığı zaman da hücum katkısının ve oyun kurucu özelliğinin manası kalmıyor ama insanları ikna edemiyoruz.
    Konu Fatih Çelik tarafından (17.12.2019 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beğenmedim.

Nereden
    Afrika Diğer

Alper'den bile çalım yedin Reis, kendine gel Allah aşkına.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kendisi biraz bocaladi son haftalarda. Yaşının da verdigi yorgunluga bagliyorum. Biraz daha Serkan ile degisimli oynayabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alper Uludağ'dan öyle kolay çalım yedi ki.

Demek ki Anfield veya Ettihad'a çıksa patates olacak.

Hücumda da yetersiz.

Dolayısı ile Kamil Ahmet'in oynaması lazım.

Pereira'nin miadı doldu ve son senesi olmalı

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisi biraz bocaladi son haftalarda. Yaşının da verdigi yorgunluga bagliyorum. Biraz daha Serkan ile degisimli oynayabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

JP'nin sadece bu macda öne dogru attigi depari umarim izlemistir Serkan.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)