Sayfa 50 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1352 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fortis Türkiye Kupası; TRABZONSPOR - Konyaspor

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konya kalemize tek vuruş yapmamış -frikik+penaltı harici-, maçı stepin dengesizliği yüzünden berabere bitirmişiz atak üstüne atak yapmışız hala takımı beğenmiyoruz. ilginç
    Konu Vkgz tarafından (21.01.2007 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

anlaşılan bu ersen olayı ilerleyen zamanlarda şükür olayın a benzeyecek, yandık!
    Önce TRABZONSPOR

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konya kalemize tek vuruş yapmamış frikik+penaltı harici maçı stepin dengesizliği yüzünden berabere bitirmişiz atak üstüne atak yapmışız hala takımı beğenmiyoruz. ilginç
    Takımın patronu baştan aşağı dengesizlik duruyor,Stepanovun da arada dengesizlik yapma hakkı yok mu

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu arada sanırım hüseyine haksızlık yapmışız bunca zaman .yanında biri hiç değilse güvenebileceği biri oldugu zaman kaptan kötü oynamıyo hatta iyi oynuyo .ayağına sağlık kaptan

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut umut diyen sevgili arkadaslar umutu ersene tercih ederim diyen dostlar
    gol olana umut sahada varmiydi allah askina elinizi vicdaniniza koyarak konusun gole kadar 3 tane pozisyona girdik
    sayiyorum
    1 ersen kafayla indirdi macin basinda gokdeniz kaleciyle kersi karsiya pas verdi gol kacti
    2 musa iceri kesti ersen rakibini ekarte etti vurdu kaleciden dondu
    3 golden heme once ersen gokdenize derin top atti gokdeniz kaleciyle karsi karsiya kacirdi

allah askina buldugumuz pozisyonlarin hep icinde olan bir adami
    geriye gelip top alan mucadele eden ayagina gelen topu stop ediparkadaslarinin gelmesini bekleyerek oyunu acan bi ersen martini hala begenmiyorsaniz varin begenmeyin bulun shevchenkoyuda oynati son olarak bence biraz at gozluklerinizi cikarin

sevgili chovy...

Ersen i kesinlikle beğeniyorum...öncelikle bunu söylemeliyim.

Ama günümüz futbolunda deparı olan,aralara kaçabilen,şut atan,pres yapan,kafa vurabilen forvet tipine ihtiyaç var...Ersen bunlardan sadece kafa toplarında çok iyi...Hızkı değil mesela,pres yapamıyor,şut desen hiç yok...Ben Ersen in oynamasına da karşı değilim ayrıca ama birisi seçilecekse Ersen ya da Umut tan 10 hocadan 8 i bence Umut u seçer...Çünkü yukardaki özelliklerin nerdeyse tamamına sahip...Yoksa Ersen i beğenmiyorum diyemem...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

stepanovun kirmizi gormesi kotu oldu direk gordugu icin ligde 2 mac oynamicak sanirim....
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Nereden
    İstanbul

varmış anlaşılan stepinde dengesizlik hakkı. erdinçe gun doğdu
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Konya

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattarayı anlarım sakatlıktan yeni çıktı da musampanın tam olarak hazır olmasından ne kasdettiğini anlamadım . bence sorun ziya hocanın TRABZONSPORUN başında oldugunu anlaması sorun .hatta ...........neyse demiycem yönetime artık bişi demiycem.
    Haklısın ama şu var...Hafta içinde futbolcularla 7/24 birlikte olan hocadır...O da maksimum anlamda faydalanmak istiyordur oyuncularından...Ben de Musampa nın artık hazır olduğunu düşünenlerdenim ama bekleyip görmek en mantıklısı...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stepanovun kirmizi gormesi kotu oldu direk gordugu icin ligde 2 mac oynamicak sanirim....
    2 maç cezada bir lig, bir kupa maçında yok
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 maç cezada bir lig, bir kupa maçında yok
    üstelik o kupa maçı istanbul takımlarından biriyle
    Önce TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Başladık Ama…

Futbolu özlediğim için sabırsızlıkla, nasıl bir takımla karşılaşacağımdan pek emin olmadığım için biraz da korkuyla beklediğim günler nihayet geldi. Sabahtan beri zihnimde iki adet kadro oluşturuyordum. Birinde bence ideal olanı tahayyül ediyor diğerinde Ziya Doğan’ın sahaya süreceği on biri tahmin etmeye çalışıyordum. Gerçi Ziya Doğan’ın zihniyetini ezberlemiş olduğum için sahaya nasıl bir kadro ve nasıl bir oyun anlayışıyla, daha doğrusu anlamayışıyla çıkacağını tahmin etmek zor değildi ama bir insanın saçmalıkta bu kadar ısrar edebileceği aklıma, hayalime tasavvuruma sığmıyordu. Beş yaşındaki bir çocuk bile hatalarından ders alır diyordum. Ama yanılmışım. Karşımda zihni “[i][B]Klasik Şartlanma[i][B]” ile çalışan bir zât-ı muhterem var.

Kadroyu görür görmez Bir Ziya Doğan klasiğiyle karşılaştık. İki stoper Risp ve Stefanov göbekte, bir diğer stoper Çağdaş sol çizgiye çekilmiş. Anlaşılan Celalettin hazır olana kadar Hoca(!) o bölgede Çağdaş’ı kullanacak. Sağda açık mı bek mi olduğu belli olmayan, futbolcu mu yoksa kuaför mü olduğu pek anlaşılamayan Musa. Bu dörtlünün önünde dahi Doğan’ın beş sene önce icat edip FB’nin şampiyonluğunu sağlayan sistem olarak lanse ettiği üç ön libero: Manevi evlat Ayman, Kaptan Hüseyin ve Doğan’ın prensi Ferhat. Orta sahada serbest adam niyetine oynatılan ama ikide bir kanatlara kaçan Gökdeniz ve ileride Ersen martin ve Umut’tan kurulu forvet hattı. Şu kurguya bir bakar mısınız? İki hücum oyuncusunu besleyecek sadece tek kişi. Hoca’nın değişiklik yaptığı tek bölge burası. Ya yalnızları oynayacak tek forvet ve arkasında ona servis yapması gereken Marcelinho Gökdeniz ikilisi ya da iki forvet ve arkalarında bir tek Gökdeniz. Kaldı ki bir önceki sistemde Marcelinho’nun nerede oynadığını hatırlatmama bilmem gerek var mı? Bu durumda ön liberolardan en az ikisinin çok iyi top kullanan hücuma çıkan, adam eksiltip pas atabilen oyuncular olması gerek ama nerede?! Gol pozisyonu üretmek ve gol bulmak ya bu yalnızlar üçlüsünün insanüstü gayretlerine ya da mucizelere kalmış. Ayman’ı beğenen arkadaşları anlayamıyorum. Adam Hasan Üçüncü’nün saçsız versiyonundan başka bir şey değil. Koşuyormuş, savaşıyormuş, mücadele ediyormuş. O mevkide oynayan en sıradan futbolcunun bile yapması gereken şeyleri yapıyor diye bir adama iyi denir mi? Attığı uzun paslar ve ara paslarının tek faydası Hüseyin’i daha sevimli göstermek oldu. Bu arada Hüseyin uzun zamandır oynamadığı kadar iyi oynadı. Ferhat için söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bu haliyle bu takımın değişmez oyuncusu olmuş ya felek utansın!

Böyle bir kadronun ve oyun anlayışının sonucu olarak ilk yarı oldukça tatsız tuzsuz ve sevimsiz geçti. Ersen Martin ve Gökdeniz’le hasbelkader yakaladığımız iki pozisyon bu iki oyuncunun pas şut tercihini doğru yapamamaları yüzünden kaçtı. Bu arada Konyaspor'un, ileride çizgi halinde yakalanışımızdan istifade yakaladığı iki pozisyon var ki kaçana kadar bzie kaçtıktan sonra onlara saç baş yoldurdu. Bir Trabzonsporlu olarak rakip forvetlere en derin şükranlarımı sunuyorum. Allah razı olsun! Bu arada rakibimizin ilk yarının neredeyse tamında bizi offside taktiği ile durdurmaya çalışması hem futbolcularımız üzerinde işe yaradı hem de Hoca(!) bu taktiği yuttu. Mantalite meselesi.

İkinci yarıya Ferhat’ın yerine Yatara ile başlamak gibi son derece makul ve mantıklı bir değişikliğe gitmeyi Ziya Doğan’ın mantalitesine hiç yakıştıramadım. İnşallah bu tip hataları bundan sonra maç başlamadan yapar. Yattara’nın oyuna girmesi hem tribünlere hem de oyunculara hava getirdi. Belli ki bizim onu özlediğimiz kadar o da futbolu ve bizleri çok özlemiş. Topu ayağına her alışı gerçekten muhteşemdi. Özellikle birkaç defa sağ çizgiden önündeki herkesi düğümleyerek geçişi vardı ki sanırım o sırada kimse Konyaspor’un sol kanadında oynayan oyuncuların yerinde olmak istemezdi. Adam geçti, orta yaptı, bir de gol attı. Başlangıç için hiç de fena değil. Attığı golde Umut’un katkısı büyüktü. Bu çocukta ısrar edilmeli. Değil Türkiye dünya da bile ender yetişen mücadeleci ve azimli forvet oyuncusu tipi. Belki çok eksiği var, belki ikili mücadelelerde daha güçlü olmalı, belki hakemle dalaşmak gibi hataları var ama oyun zekası mücadele azmi ve 90 dakika oyundan kopmaması ile adı gibi büyük umutlar veriyor. Ayrıca ilk yarıda Gökdeniz’e attığı hakikaten usta işi bir ters top var ki bana bir an Ünal Karaman’ı hatırlattı. Attığımız gol büyük ölçüde onun inatçı ve ısrarlı mücadelesinin mahsulüydü. Tebrikler Umut. Hep böyle devam et. Ersen Martin için fazla söze gerek yok. Baskılı oynadığımız ve kanatlarınızın iyi çalıştığı maçlarda faydalı olabilir ama ilk on birde oynayacak bir oyuncu değil. Gökdeniz bugün vasat, hatta vasatın da altındaydı. Sezon başında görmeye alıştığımız hırslı, gayretli, mücadeleci ve çalışkan karakterinden eser yoktu. Yeni transfer Risp’i gereksiz bir ürkeklik içinde gördüm. Mücadeleci ve hava hâkimiyeti olan bir futbolcu ama nedense kazandığı topları kullanırken gereksiz bir telaş içerisinde. Stefanov için söyleyecek söz bulamıyorum. Bugüne kadarki oyunu ve kişiliğine yakışmayan bir hareket yaptı. Bunda sürekli transfer gündeminde olmasının, menajerlerin kıskacında yer almasının yarattığı psikolojik baskının etkisi var mıdır? Bence mazeret değil. Profesyonel futbolcuya yakışmayan ve bize pahalıya mal olan çok daha pahalıya mal olabilecek bir hareketti. Bütün bu değişikliklere transferlere rağmen defansta yine sıkıntı çekeceğimiz kanaatindeyim. Risp, Stefanov ve Çağdaş hızlı forvet oyuncuları karşısında ağır kalıyorlar ve yediğimiz her kontratak tehlikeli. Musa bal yapmayan arı. Boşu boşuna koşuyor. Savunma yönü hiç yok. Hücum yönü zayıf olduğu halde Yattaracılık oynamaya kalkışıp kendini rezil ediyor. Tolga’da inanılmaz bir ürkeklik ve hata yapma korkusu var ve bu korku devam ederse yapacağı hataların en büyük müsebbibi olur. Musampa her halükarda faydalı bir oyuncu ama ne yazık ki mantalite problemlerini aşamadı.

Ne diyeyim? Marcelinho’dan daha iyi dediği adamı kenarda tutan bir teknik(!) adam(!) hakkında ne söylenebilir ki?

Hakem için herkes bir şey söylemiş. Ben bu maça has bir şey söylemeyeceğim. Sadece son birkaç yıldır yönettiği maçlarımızı bir hatırlayın. Maç berabere giderken nasıl dengeli göründüğünü ama öne geçtiğimiz andan itibaren nasıl rakip takıma çalıştığını bir hatırlayın lütfen. Hatırlayamıyorsanız bundan sonra yöneteceği maçlarımıza lütfen bu gözle bir bakın. İşletilmeyen avantaj kuralları, çıkan ve çıkmayan kartlar, verilen ve verilmeyen faullerle tam bir rezalet.

Takım hakkında iyimser olmak için çok erken. İnşallah ziya doğan yanlışlıkla yaptığı doğruları sayısını artırarak daha sık yapar da bir şeyler düzelmeye başlar.
    Konu poetricus tarafından (22.01.2007 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mantalite

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Tomas Jun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ya bi ilerleme var ya! butün satatistiklerde öndedik meslela.
    takim umut verdi yane
    sen skora bakma
    Valla ben direk skora bakip yazdim ama burda yazilanlara gore takim iyi mucadele etmis. Fazla pozisyon urettimi takim mac boyunca??

Nereden
    Konya

bu arada ikinci olduk grupta...sanırım liderlerden biriyle eşleşicez...bu durumda

fenerbahçe - galatasaray - gençlerbirliği takımlarından biri bizim rakibimiz olacak...

ben feneri istiyorum...100.yıllarında bir darbe vurmalıyız...ya finalde gelsinler ya da hemen şimdi ama mutlaka gelsinler...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Radyospor gs diyor rakibimize
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Sakarya

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konya kalemize tek vuruş yapmamış -frikik+penaltı harici-, maçı stepin dengesizliği yüzünden berabere bitirmişiz atak üstüne atak yapmışız hala takımı beğenmiyoruz. ilginç
    İkinci yarıya bişey dediğimiz yok kardeş ,doğrusunu istersen ikinci yarı bi ara bende heyecanlandım .umutlandım .ama kızmadanda edemedim neden musampayla başlamaz bu adam diye ..Neyse yazılanlardan anladıgım kadarıyla herkes de bi umut var kupayı almak için .kimse fazla gergin görünmüyo ben bile , böyle oluncada birbirimizi kırmadan dinleyebiliyoruz anlamaya çalışyıoruz ,ne kadar ihtiyacımız varmış birazcık umuda ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSKara61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben direk skora bakip yazdim ama burda yazilanlara gore takim iyi mucadele etmis. Fazla pozisyon urettimi takim mac boyunca??
    4-5 net gol kaçtı
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radyospor gs diyor rakibimize
    radyospor bence spor radyoculugunu bıraksın
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Amerika

Gs'ye bence yenebiliriz ama Fenerbahce gelirse coook zorlaniriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence besiktasin cikma ihtimali varsa besiktas ciksin yok illa liderlerden biri gelecekse gencler gelsin...cikabilecek en iyi takim erciyes ve besiktas ilk turda...
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Nereden
    Kuzey Amerika

Bence Fener haric herhangi bir takim cikarsa tur atlama ihtimalimiz yuksek olur

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada ikinci olduk grupta...sanırım liderlerden biriyle eşleşicez...bu durumda

fenerbahçe - galatasaray - gençlerbirliği takımlarından biri bizim rakibimiz olacak...

ben feneri istiyorum...100.yıllarında bir darbe vurmalıyız...ya finalde gelsinler ya da hemen şimdi ama mutlaka gelsinler...

fener finalde ciksa daha iyi olur...yensekde yenilsekde uefayi garantilemis oluyoruz büyük olasilikla hem finalde yenmek ayri bir zevk verir insana...
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    İstanbul

hakem ittirmesi+ışık sondurme numarası ... beşiktaş ç.finalde ... yaşasın futbol
    Önce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzon rakip secmez kim gelirse gelsin hos gelsin sefa gelsin bize yakismaz o gelmesin su gelsin demek

Nereden
    İstanbul

g.b gelsin başımız ağrımasın. stepte yok zaten erdinçin ellerine düşmeyelim derbilerde pardon büyük maçlarda
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Sakarya

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başladık Ama…

Futbolu özlediğim için sabırsızlıkla, nasıl bir takımla karşılaşacağımdan pek emin olmadığım için biraz da korkuyla beklediğim günler nihayet geldi. Sabahtan beri zihnimde iki adet kadro oluşturuyordum. Birinde bence ideal olanı tasavvur ediyor diğerinde Ziya Doğan’ın sahaya süreceği on biri tahmin etmeye çalışıyordum. Gerçi Ziya Doğan’ın zihniyetini ezberlemiş olduğum için sahaya nasıl bir kadro ve nasıl bir oyun anlayışıyla, daha doğrusu anlamayışıyla çıkacağını tahmin etmek zor değildi ama bir insanın saçmalıkta bu kadar ısrar edebileceği aklıma, hayalime tasavvuruma sığmıyordu. Beş yaşındaki bir çocuk bile hatalarından ders alır diyordum. Ama yanılmışım.

Kadroyu görür görmez Bir Ziya Doğan klasiğiyle karşılaştık. İki stoper Risp ve Stefanov göbekte, bir diğer stoper Çağdaş sol çizgiye çekilmiş. Anlaşılan Celalettin hazır olana kadar Hoca(!) o bölgede Çağdaş’ı kullanacak. Sağda açık mı bek mi olduğu belli olmayan, futbolcu mu yoksa kuaför mü olduğu pek anlaşılamayan Musa. Bu dörtlünün önünde dahi Doğan’ın beş sene önce edip FB’nin şampiyonluğunu sağlayan sistem olarak lanse ettiği üç ön libero: Manevi evlat Ayman, Kaptan Hüseyin ve Doğan’ın prensi Ferhat. Orta sahada serbest adam niyetine oynatılan ama ikide bir kanatlara kaçan Gökdeniz ve ileride Ersen martin ve Umut’tan kurulu forvet hattı. Şu kurguya bir bakar mısınız? İki hücum oyuncusunu besleyecek sadece tek kişi. Hoca’nın değişiklik yaptığı tek bölge burası. Ya yalnızları oynayacak tek forvet ve arkasında ona servis yapması gereken Marcelinho Gökdeniz ikilisi ya da iki forvet ve arkalarında bir tek Gökdeniz. Kaldı ki bir önceki sistemde Marcelinho’nun nerede oynadığını hatırlatmama bilmem gerek var mı? Bu durumda ön liberolardan en az ikisinin çok iyi top kullanan hücuma çıkan, adam eksiltip pas atabilen oyuncular olması gerek ama nerede?! Gol pozisyonu üretmek ve gol bulmak ya bu yalnızlar üçlüsünün insanüstü gayretlerine ya da mucizelere kalmış. Ayman’ı beğenen arkadaşları anlayamıyorum. Adam Hasan Üçüncü’nün saçsız versiyonundan başka bir şey değil. Koşuyormuş, savaşıyormuş, mücadele ediyormuş. O mevkide oynayan en sıradan futbolcunun bile yapması gereken şeyleri yapıyor diye bir adama iyi denir mi? Attığı uzun paslar ve ara paslarının tek faydası Hüseyin’i daha sevimli göstermek oldu. Bu arada Hüseyin uzun zamandır oynamadığı kadar iyi oynadı. Ferhat için söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bu haliyle bu takımın değişmez oyuncusu olmuş ya felek utansın!

Böyle bir kadronun ve oyun anlayışının sonucu olarak ilk yarı oldukça tatsız tuzsuz ve sevimsiz geçti. Ersen Martin ve Gökdeniz’le hasbelkader yakaladığımız iki pozisyon bu iki oyuncunun pas şut tercihini doğru yapamamaları yüzünden kaçtı. Bu arada Konyaspor biri kontrataktan diğeri de çizgi halinde kalışımızdan yakaladığı iki pozisyon var ki forvet oyuncularına bizzat teşekkür ediyorum.

İkinci yarıya Ferhat’ın yerine Yatara ile başlamak gibi son derece makul ve mantıklı bir değişikliğe gitmeyi Ziya Doğan’ın mantalitesine hiç yakıştıramadım. İnşallah bu tip hataları bundan sonra maç başlamadan yapar. Yattara’nın oyuna girmesi hem tribünlere hem de oyunculara hava getirdi. Belki biz onu o da bizleri çok özlemiş. Topu ayağına her alışı gerçekten muhteşemdi. Özellikle birkaç defa sağ çizgiden önündeki herkesi düğümleyerek geçişi vardı ki sanırım o sırada kimse Konyaspor’un sol kanadında oynayan oyuncuların yerinde olmak istemezdi. Adam geçti, orta yaptı, bir de gol attı. Başlangıç için hiç de fena değil. Attığı golde Umut’un katkısı büyüktü. Bu çocukta ısrar edilmeli. Değil Türkiye dünya da bile ender yetişen mücadeleci ve azimli forvet oyuncusu tipi. Belki çok eksiği var, belki ikili mücadelelerde daha güçlü olmalı, belki hakemle dalaşmak gibi hataları var ama oyun zekası mücadele azmi ve 90 dakika oyundan kopmaması ile adı gibi büyük umutlar veriyor. Ayrıca ilk yarıda Gökdeniz’e attığı hakikaten usta işi bir ters top var ki bana bir an Ünal Karaman’ı hatırlattı. Attığımız gol büyük ölçüde onun inatçı ve ısrarlı mücadelesinin mahsulüydü. Tebrikler Umut. Hep böyle devam et. Ersen Martin için fazla söze gerek yok. Baskılı oynadığımız ve kanatlarınızın iyi çalıştığı maçlarda faydalı olabilir ama ilk on birde oynayacak bir oyuncu değil. Gökdeniz bugün vasat, hatta vasatın da altındaydı. Sezon başında görmeye alıştığımız hırslı, gayretli, mücadeleci ve çalışkan karakterinden eser yoktu. Yeni transfer Risp’i gereksiz bir ürkeklik içinde gördüm. Mücadeleci ve hava hâkimiyeti olan bir futbolcu ama nedense kazandığı topları kullanırken gereksiz bir telaş içerisinde. Stefanov için söyleyecek söz bulamıyorum. Bugüne kadarki oyunu ve kişiliğine yakışmayan bir hareket yaptı. Bunda sürekli transfer gündeminde olmasının, menajerlerin kıskacında yer almasının yarattığı psikolojik baskının etkisi var mıdır? Bence mazeret değil. Profesyonel futbolcuya yakışmayan ve bize pahalıya mal olan çok daha pahalıya mal olabilecek bir hareketti. Bütün bu değişikliklere transferlere rağmen defansta yine sıkıntı çekeceğimiz kanaatindeyim. Risp, Stefanov ve Çağdaş hızlı forvet oyuncuları karşısında ağır kalıyorlar ve yediğimiz her kontratak tehlikeli. Musa bal yapmayan arı. Boşu boşuna koşuyor. Savunma yönü hiç yok. Hücum yönü zayıf olduğu halde Yattaracılık oynamaya kalkışıp kendini rezil ediyor. Tolga’da inanılmaz bir ürkeklik ve hata yapma korkusu var ve bu korku devam ederse yapacağı hataların en büyük müsebbibi olur. Musampa her halükarda faydalı bir oyuncu ama ne yazık ki mantalite problemlerini aşamadı.

Ne diyeyim? Marcelinho’dan daha iyi dediği adamı kenarda tutan bir teknik(!) adam(!) hakkında ne söylenebilir ki?

Hakem için herkes bir şey söylemiş. Ben bu maça has bir şey söylemeyeceğim. Sadece son birkaç yıldır yönettiği maçlarımızı bir hatırlayın. Maç berabere giderken nasıl dengeli göründüğünü ama öne geçtiğimiz andan itibaren nasıl rakip takıma çalıştığını bir hatırlayın lütfen. Hatırlayamıyorsanız bundan sonra yöneteceği maçlarımıza lütfen bu gözle bir bakın. İşletilmeyen avantaj kuralları, çıkan ve çıkmayan kartlar, verilen ve verilmeyen faullerle tam bir rezalet.

Takım hakkında iyimser olmak için çok erken. İnşallah ziya doğan yanlışlıkla yaptığı doğruları rayısını artırarak daha sık yapar da bir şeyler düzelmeye başlar.
    İyimser olmak için erken haklısın ama hiçdeğilse iyimser olabilme ihtimalimize ihtiyacımız var takdir edersinki.Ayman konusunda sanırım ayman oldukça en azından daha iyi bir hüseyin izleyebileceğiz ki buda az bişi değil .benim intibam da bundan sonra takmın çok az pozisyon vereceği şeklinde ama sağ kanadın mutlaka ufukhana brakılması lazım musaya tahammül ettiği kadar ufukhana şans verirse hoca netice alacaktır diye düşünüyorum .ve bu takımın tekrar TAKIM olabilmesi için gökdenizin satılması gerektiğini düşünüyorum .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)