Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Devre Arasýndaki Transfer Politikalarý Doðru mu?

Ýlker - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Yaþ
    43

politika yokmu?adamý güldürmeyin."devre arasýnda kiralýk futbolcularýmýzý geri alýcaz,devre arasýnda yabancý transferi söz konusu deðil" diye açýklama yapan TRABZONSPOR Asbaþkaný Haþim Seyitoðlu deðilde benmiyim?bu yapýlan olaylar,söylenen sözler nedir biri açýklasýn o zaman.bunlar devre arsýnda trabzonspor için yapýlacak durumlar deðilmi?herkes artýk spor gazetelerinin yalan haberleri okuyupta burda görüþ bildirmesin.medyayý iyi takip etsin.arkadaþlar medyayý takip edin hem basýn hemde tv leri.orada trabzonsporun yetkili aðýzlarý neler diyor onlarý dinleyin,sonra yorumlarýnýzý yapýn.
    KADER BÝZÝ 61 KENARA

Yaþ
    45

Transfer Politikamýz açýklandý: Takas yapacaðýz.

Tabi parayý har vurur harman savurusanýz þimdide takas yapacaðýz diye ortaya atlarsýnýz.Güzelde taþdevrinden kalma bu yönetmle siz almaya kalkýyorsunuzda bakalým veren varmý.
    Özümüze dönmeden Özgörevimizi yerine getiremeyeceðimiz gibi Özgörüþümüzde olamaz.

Lucreto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Running Wild Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    *** Bu cevabýn asýl muhatabý olan Lucreta' nýn temennisine katýlýyorum ancak, devre arasýnda sözünü ettiði gibi "ekol" bir hocayý, özellikle þu anki yönetimin bulmasý çok zor gözüküyor. Sicili temiz, yeni ve heyecanlý yerli bir hoca ile (Hami veya Ünal gibi) yarým sezonluk bir deneme yapýlabilir.
    Aramýþ olsalardý þimdiye kadar eminim bulurlardý. Þimdi aramaya baþlasalar yine de bulabilirler. Önemli olan bir baþlangýç yapmak, ne kadar erken yaparsak baþarý o kadar erken gelir.
    Bence isim o kadar önemli deðil, bizi baþarýya taþýyabileceðine inanýyorlarsa ve inandýrabiliyorlarsa bu kiþiler pekala Hami veya Ünal da olabilir. Önemli olan ne yapabildikleri ve ne yapmak istedikleridir. Ama denemelerle daha fazla vakit kaybetmemeliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Devre arasý tranfer mransfer yapýlmayacak . Biz ikinci yarý iþkenceye kaldýðýmýz yerden devam edecez .Allah'ým sen bize sihirli bi deðnek deðdir de .....
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Tufan_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Standart ziya doganin kareasi belli oldu

Ligin ilk yarýsýnda tarihinin en kötü sonucuna imza atan Trabzon, ikinci devre öncesi transfere hýz verdi... Ziya Doðan kadrosunda görmek istediði 4 ismi yönetime bildirdi.

Ziya Doðan’ýn kare asý

Trabzonspor Teknik Direktörü, daha önce Bordo-Mavili formayý giyen Tolga, Emrah, Erdinç ve Tayfun’u ikinci yarýda kadroda görmek istediðini söyledi. Yönetim harekete geçti. Dört futbolcu için giriþimler baþladý.

Liste yönetimde
    Süper Lig’in ilk yarýsýnda tarihinin en kötü sonucuna imza atan Trabzonspor, ikinci devre öncesi transfere hýz verdi. Bordo-Mavililer’in teknik direktörü Ziya Doðan, ligin ikinci yarýsýnda kadrosunda görmek istediði oyuncularý yönetime iletti. Tecrübeli hocanýn yönetime gönderdiði listede yer alan oyuncularýn tümü daha önce Trabzonspor formasý giyerken, Doðan, ýsrarla dört futbolcunun da kadroya dahil edilmesini istedi.

Albayrak devrede
    Halilhodziç döneminde bonservisiyle gönderilen Emrah için Çaykur Rize ile görüþmelere baþlayan Trabzon Baþkaný Nuri Albayrak’ýn, ikili iliþkilerini kullanarak yol katedeceði öðrenilirken, Karadeniz ekibinin teknik direktörü Rýza Çalýmbay’ýn bu transfere izin vermediði ortaya çýktý. Savunma hatalarýndan þikayetçi olan Doðan’ýn, bu bölge için de Galatasaray’da fazla forma þansý bulamayan Tolga’yý kadrosunda görmek istediði belirtildi.

Arayýþlar sürüyor
    Sezon baþýnda kiralýk olarak Sakarya’ya yollanan Erdinç ile Kayseri’ye gönderilen Tayfun Cora da ikinci yarýda yuvalarýna dönecek. Kulüplerine, “devre arasýnda ihtiyaç duyarsak oyuncularý alýrýz” diyen Karadeniz ekibi, Erdinç ve Tayfun’la ikinci yarýya devam edecek. Transferde öncülük bu dört oyuncuda olurken, arayýþlarýn da süreceði kaydedildi. Bordo-Mavililer’in özellikle takas yoluyla kadrosunu güçlendirmeyi düþündüðü öðrenildi.

Kaynak: Fanatik
    SAMPIYON TRABZONSPOR

Tufan_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

fanatik gazetesine inanmam ama eger dogruysa biz 2.yari dahada kötu sezon yasayagiz tyafun erdinc emrah bunlarin zamani gecti eskisi gibi olmazlar artik
    SAMPIYON TRABZONSPOR

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Lucreto Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aramýþ olsalardý þimdiye kadar eminim bulurlardý. Þimdi aramaya baþlasalar yine de bulabilirler. Önemli olan bir baþlangýç yapmak, ne kadar erken yaparsak baþarý o kadar erken gelir.
    Bence isim o kadar önemli deðil, bizi baþarýya taþýyabileceðine inanýyorlarsa ve inandýrabiliyorlarsa bu kiþiler pekala Hami veya Ünal da olabilir. Önemli olan ne yapabildikleri ve ne yapmak istedikleridir. Ama denemelerle daha fazla vakit kaybetmemeliyiz.
    yaw hami diyonuz ünal diyorsunuz hangisinin teknik açýdan baþarýsý var hangisi tek baþýna bir takým yönetipte bir yerlere getirdi takýmýn durumu belli bu durumda onlarýn gelmesi hem onlar için hem bizim için ii olmaz
    [ille d' 7]

highlaz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    39

Bu yönetimin hicbir halt yiyecegi yok...Arkadaslar bunlar bizi uyutmaya calisiyolar...Sabrimizi ölcmeye calisiyorlar, Allah askina bu takimin eski topcularina ne ihtiyaci var böyle sacma sapan bi plan olurmu Elini cebine sokmak istemeyen bi yönetimle hic bise olmaz...
    Yeter ya ikinci yarida ilk yaridaki gibi kahrolmak istemiyorum ben Kaybolun Defolun gidin daha agirini yazmak istemiyorum...
    Göreve geldikten beri ayni agiz hic degismedi hep uyutma taktigi bilmem ne
    yönetime gelirken verdiginiz söylediginiz sözler nerde hepsi yalanci bunlarin ve biz taraftarin kahrolmasi bunlarin umrunda bile diil...
    Artik ben bu yönetimden inanin hicbise beklemiyorum Defolsunlar Yeter!!! Bu takim tarihinde hic simdi oldugu gibi siradanlasmadi hic bu kötü durumlara düsmedi bunun sorumlusuda beceriksiz yalanci ve sahtekar yönetimdir...
    Arkadaslar kusura bakmayin baya doluyum kirici yazdigimin farkindayim ama bu yönetim hak ediyor bunlari ama biz Trabzon taraftari bu yapilanlari hak etmiyoruz hepinize saygilar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Beyler az önce internette güvenilir bir spor sayfasýnda okuduklarým doðruysa bizimkiler bu iþi bilmiyor.Umarým haberler doðru deðildir.Yoksa inanýn çok ama çok üzüleceðim ve sanki kendi param harcanmýþ gibi olacak.Ýnþallah doðru deðildir.Bir oyuncu almak için 2 oyuncu + para veren kim var acaba?
    Ah ulen ah.....
    Serhat KIRKAYAK kardeþimin dediði gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene þampiyon olsun"

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Standart Taraftarin ortak cilesi

Gülermiyiz aglarmiyiz arkadaslar.....

"Devre arasindaki transfer politikalari dogrumu ?"
    __________________________________________________ _______________

- "Ben artik dayanamayrum arkadas, acacagum habuni. Hey yukardakiler Artik sizde okuyun daa habu derdumuziii anlayun daaa! Adamu hasta etmeyin daaaa! Alin size bakalummm! bakin politiga denen birseyuniz yok...ilerde isimizi saglama almak icin önlemler almaliyiz yoksa tepetaklak felakedee sürüklenecegiz Allah korusun...BEN TEPEDE OLMAK ISTEYURUM ARTIKKK..Ha iste oldu ..hadi hayirlisi..."

-> "La ne dersun ...zaten yuvarlaniyruk..usaklar arabumuzi durduran yokkkk. Atin la hepusuni iceri onlari besliyelim valla, Benden günah gitti artikk....."

- "Sakin ol bakayim daaa tööbe töööbe... "

- "He daa he, sakin olalim usaklar... "

- "Prakin allah askina yawww, habunlardan hayir gelmesinimi bekleyusiniz "

- "La hoooop. Ne yuvarlanmasi. Biz tepedeyuk usaklar "

- "Yok yaw yuvarlaniyruk "

- "La yukardakilerr !! Habu usagin sözlerini dinleyin daa..."

- "La ne yuvarlanmasiiii !! Biz zaten asagadayukk "

- "La arada bi kemence oyniyayim da $enlensun haburasiii "

- "Ben derumkiii yuvarlanmayi beceremiysen ve yükseklikten korkayisen hic olmazsa SIKI Tutun usagumm daa... "

- "Bu ne yahuu... Yuvarlanayruk he o kadarini anladukk, bari arabayu degistir daaaa"

- " La tepeye cikmak icun o arabumuzin motori yetmeyiiiii, bize eligobter lazummmm"

- "La yuvarlanan araba nerededur ....cekilin bi bakayim la havle ve la kuvvete....."

- " Arabamuz son model masallahhhh...Telasa gerek yok..."

- "Laaa siz bu isi bilmeyusuniz ha; Motordaki yag eksik"

-"Töööbe de la...cikaruz insallah, yeterki arabayu arkadan asaagi dogru itmesinler"

-"Yok Yaw daha nelerrr, bu kadari da fazladur usaklar! - Arabada söför yok la dikkatli izleyun daaaa...."
    .
    .
    .
    .
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)