Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Devre Arasýndaki Transfer Politikalarý Doðru mu?

Ahmet Karaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

ortada bir transfer politikasý mý var ki eleþtirelim. ayrýca ziya doðan gönderilmeden oluþturulacak tüm devre arasý politikalarý ölü doðmuþtur ..
    taraf

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

nie ki Ziya Doðan bize Dünyanýn en iyi defansýný kurcak )

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý redflag Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nie ki Ziya Doðan bize Dünyanýn en iyi defansýný kurcak )
    En iyisi olur mu bilmem ama en kalabalik defansini kurdu bile
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Lucreto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bu saatte yapýlacak tek þey kaldý. Trabzonspor'u hedeflerine taþýyabilecek ekol sahibi bir yabancý hoca bulsunlar. En kötü ihtimalle ligi 5 ila 10. sýra arasýnda bir yerde bitiririz. O sýrada hoca gelecek yýlýn transferlerini hazýrlar. Seneye kendimize temiz bir sayfa açarýz. Bu sayfa çok kirlendi.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

HaÇan BÝr Ýnsanin KuÞ Kadar BeynÝ Olur Bunu Anlarimda. KardeÞÝm Al KuÞ Kadar BeynÝnÝ Defol GÝt Bu Takimdan. GÝt BaÞka Takimlarin Canini Yak .
    taraf

:tsmeþale: Dostlarým,bizler,yöneticiler hepimiz bu aralar hata üstüne hata yapýyoruz.þöyle ki,,,,Devre arasýnda 10,15, oyuncuyu veya birkaçýný takasta veyahut satarak,alarak deðerlendirmek istiyoruz.bunlara yükþü bir para ödeniyor,bu durum külübü zora sokuyor.örnek,hoca deðiþimi.650 bin dolar çöp.yerine gelene ödenen para çok.vb. bunlar yanlýþ politýkanýn sonuçlarý,,,, olan takýma ve cefakar taraftara oluyor. yöneticiler bügün baþka yarýn baþka ..deðiþmeyen tek ikili.takým ve taraftar...gerisi hep yalan,,,,,
    TÜRK;E KEFEN BÝÇENÝN SONU KORKUNÇ OLUR;

geronimo_61
    Ziyaretçi

bu aralar ne yazýkkki yapýlanlar hep ayný
    herkes doðmamýþ çoçuða don biçiyor..

yalnýz þöyle bir meselede var ki
    doðacak her çocuk
    ölü doðar bu baþtakilerin sayesinde

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Lucreto Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu saatte yapýlacak tek þey kaldý. Trabzonspor'u hedeflerine taþýyabilecek ekol sahibi bir yabancý hoca bulsunlar. En kötü ihtimalle ligi 5 ila 10. sýra arasýnda bir yerde bitiririz. O sýrada hoca gelecek yýlýn transferlerini hazýrlar. Seneye kendimize temiz bir sayfa açarýz. Bu sayfa çok kirlendi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

LUCRETO; cok guzel yazmýssýn bencede bu cok ýyý olur ama býseyý unutmussun..
    bide Trabzonspor'un hedeflerýný tasýyabýlecek baþkan ve yönetim kurulu bulmamýz gerekýr..

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

bi bunu yapabilsek. ziya zaten sene sonu gidecek þimdi gitsin iyi bi hoca gelsin hem takýmý tanýr hem takýmýný kurar ve seneye bomba gibi gireriz. biraz geleceði görmek lazým bu çapsýz herifle en fazla sene sonuna kadar gidebileceðimize göre hiç zaman kaybetmenin bi anlamý yok.
    Bu ülke barýþta zenginlerin, savaþta fakirlerindir.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

:tsmeþale: :tsmeþale:
    taraf

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu saatte yapýlacak tek þey kaldý: Trabzonspor'u hedeflerine taþýyabilecek ekol sahibi bir yabancý hoca bulsunlar. En kötü ihtimalle ligi 5 ile 10. sýra arasýnda bir yerde bitiririz. O sýrada hoca gelecek yýlýn transferlerini hazýrlar. Seneye kendimize temiz bir sayfa açarýz. Bu sayfa çok kirlendi.
    Ýdealler ve gerçekler.
    Yazdýklarýna katýlmamak mümkün deðil ama maalesef kendi içinde saflara, kamplara ayrýlmýþ bir yönetim bunu yapabilir mi? Bütün bölünmüþlükleri, ihtilaflarý bir tarafa býrakýp Ziya Doðan'ý gönderdiler diyelim. Asýl problem ondan sonra baþlayacak. Yönetim içindeki ürolojik yarýþ yeniden alevlenir. Sonra þehir de ve camiada o kadar "yerli" ve "yerlinin yerlisi" lobisi varken prensip sahibi kariyerli bir hoca tek yetkili halinde bu takýmýn baþýna getirilir mi? Diyelim ki getirildi. Bu adam yönetimden, Trabzonspor'u kendileri için, arpalýk demeye dilim varmýyor, nüfuz ve istihdam alaný olarak bellemiþ güruhtan ve bu güruhla paralel hareket eden taraftar oluþumlarýndan destek alabilir mi? En azýndan sabote edilmeyeceðinin garantisi var mý?

Bunlarý yazmam Ziya Doðan'ýn kalmasýný istediðim anlamýna gelmiyor. Bu meseleyi her düþünüþümde camia olarak hâl-i pür-melâlimizi görüyorum. Baþkan bir önceki hayatýnda cerrahmýþ. Bir neþter de buraya vursun.

Devre arasýnda alýnan futbolcular mutlaka baþarýsýz olacak diye bir kural yok. Genel transfer politikamýz problemli iken ara transfer de pek baþarýlý olabileceðimizi zannetmiyorum. Bugüne kadar ara transferde kadromuza kattýðýmýz oyunculardan bir tek Stefanov çok iyi çýktý. Bir de Szymkowiak var. Ama onun performansý limited trial sürümmüþ. Süresi doldu ve yüklediðimiz hiçbir crack ve patch iþe yaramýyor.

Camia olarak iþimiz çok zor. Allah yar ve yardýmcýmýz olsun!
    Konu poetricus tarafýndan (20.12.2006 Saat 12:50 ) deðiþtirilmiþtir.

eross61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

arkadslar defansýmýsdaký sýkýntý tandem bolgesýnde degýl steponov zaten cok ii cagdas ta ilk yarý o kadar yedek kalmasýna ragmen yine de cok kotu olmadý
    ama defansý 2 kiþi yapýyoruz beklerýmýz savunma yapmasýný býlmýyor bekler saglam olursa savunmadaký hatalarýmýz azalýr beným savým su forvet de gerekemz hucum oyuncuda ýsteýyorum orta saha da sadece adam gýbý 2 bek bir de orta sahada pas verebýlen bir adam o kadar

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Defansimiz türkiye liginin en kötüsü ama kel ziya elleri düsünmüyor haha güleyim bagri
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

WERTHeR
    Ziyaretçi

ya Allah aþkýna þu büyüklük sýkýntýsýný atalým artýk...bi arkadaþ söylemiþ büyüklük rakamlarla olur...her alanda baþarý gerekiyor...þampiyonluk gerekiyor...televizyon gerekiyor,stad ve taraftar gerekiyor...gitgide azalan bi taraftar oranýmýz var...þampiyonluk hatta bikaç þampiyonluk lazým ardý ardýna...tamam çok büyüðüz ama tehlike de kapýda...lütfen icraatte büyük olmayý seçelim lafta büyük olmak yerine...

Bu vaatlerle gelen Akp güdümlü nuri ve çetesi bizi küme düþürmek için uðraþýyor. Ne büyüðüz ne küçüðüz . Bize sýfat gerekmez. Trabzonspor ismi her þeyi anlatýr. Yeterki bu siyaset elini çeksin takýmdan.

Lucreto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýdealler ve gerçekler.
    Yazdýklarýna katýlmamak mümkün deðil ama maalesef kendi içinde saflara, kamplara ayrýlmýþ bir yönetim bunu yapabilir mi? Bütün bölünmüþlükleri, ihtilaflarý bir tarafa býrakýp Ziya Doðan'ý gönderdiler diyelim. Asýl problem ondan sonra baþlayacak. Yönetim içindeki ürolojik yarýþ yeniden alevlenir. Sonra þehir de ve camiada o kadar "yerli" ve "yerlinin yerlisi" lobisi varken prensip sahibi kariyerli bir hoca tek yetkili halinde bu takýmýn baþýna getirilir mi? Diyelim ki getirildi. Bu adam yönetimden, Trabzonspor'u kendileri için, arpalýk demeye dilim varmýyor, nüfuz ve istihdam alaný olarak bellemiþ güruhtan ve bu güruhla paralel hareket eden taraftar oluþumlarýndan destek alabilir mi? En azýndan sabote edilmeyeceðinin garantisi var mý?

Bunlarý yazmam Ziya Doðan'ýn kalmasýný istediðim anlamýna gelmiyor. Bu meseleyi her düþünüþümde camia olarak hâl-i pür-melâlimizi görüyorum. Baþkan bir önceki hayatýnda cerrahmýþ. Bir neþter de buraya vursun.

Devre arasýnda alýnan futbolcular mutlaka baþarýsýz olacak diye bir kural yok. Genel transfer politikamýz problemli iken ara transfer de pek baþarýlý olabileceðimizi zannetmiyorum. Bugüne kadar ara transferde kadromuza kattýðýmýz oyunculardan bir tek Stefanov çok iyi çýktý. Bir de Szymkowiak var. Ama onun performansý limited trial sürümmüþ. Süresi doldu ve yüklediðimiz hiçbir crack ve patch iþe yaramýyor.

Valla ben aklýmdan ve gönlümden geçeni yazdým. Uygulanýr mý diye sorarsanýz milyonda bir bile ümidim yok. Ben de kendimi böyle avutuyorum iþte bir gün birileri iþin doðrusunu yapmaya çalýþýr diye. Mazur görün.

miragef - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý the cotanak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    zaten devre arasýnda sözü geçen transferler yapýlýrsa trabzonspor un önündeki 4. büyük yazýsýný sileriz. aldýðýn oyuncu ya genç olur baþarýya açtýr yada 30 yaþýndadýr ama yýldýz adý vardýr. 29 yaþýndaki sýradan topçuyla olcak iþmi bu.
    arkadaþým bizi 4.büyük yaptýn ama biz 4 büyükten biriyiz ve dördüncü deðiliz.. ya 1.yada 2. nasýlmý arkadaþ fb,bjk.gs, bunlar 100 yýllýk takým ama biz 39 yýllýk bir takýmýz takým onlara göre çok genç.. 39 yýllýk baþarýmýz onlarýýn 100 yýllýk baþarýlarýna oranlarsan biz birinciyiz..

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

Alýntý miragef Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþým bizi 4.büyük yaptýn ama biz 4 büyükten biriyiz ve dördüncü deðiliz.. ya 1.yada 2. nasýlmý arkadaþ fb,bjk.gs, bunlar 100 yýllýk takým ama biz 39 yýllýk bir takýmýz takým onlara göre çok genç.. 39 yýllýk baþarýmýz onlarýýn 100 yýllýk baþarýlarýna oranlarsan biz birinciyiz..
    anlattýðýn için saðol biz bilmiyoduk
    Bu ülke barýþta zenginlerin, savaþta fakirlerindir.

Rasim YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

transfer politakýsýný daha göremedik...görsek doðrumu deðilmi diye yorum yapacaz ama????
    O Kupa Buraya Gelecek....

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

transfer politikasýný görmedinizde kim gösterdiki göresiniz açýklasamýydýlar biz bunlarý alacaz bunlarý gönderecez die biraz gizli yapýlýr benim bildiim bu iþler

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu en güsel düþünce tarzý ben de böle diorum zaten kariyerli hoca getirilsin hem türkiye yi tanýsýn takýmlarý görsün bu sene kupa yý alýp ligde kendimize ilk 6 da yer edinelim hedeflerimiz bu olsun seneye de eksikleri görerek yapýlcak transferlerri belirlemeyle uraþalým olay budur benim burda inandýým hoca herzman dediim gibi lucescu dur o adam nasýl yapýlacaksa kandrýlýsýn getirilsin para yý artýralým her türlü taviz verilsin çünkü lucescu baþarýnýn rumencesidir
    bizde yürüyüþ yaparýz gerekirse org lar yaparýz þuadamý getirelim baþýmýza

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Þimdi Ziya'nýn takýma defans oynatmasýný eleþtirenler nasýl Lucescu gelsin isterler anlamýyorum...
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Devre Arasýndaki Transfer Politikalarý Doðru mu?

Ýyi de bizim bir transfer politikamýz yokki doðruluðunu tartýþalým
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Cool

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýdealler ve gerçekler.

*** Bu cevabýn asýl muhatabý olan Lucreta' nýn temennisine katýlýyorum ancak, devre arasýnda sözünü ettiði gibi "ekol" bir hocayý, özellikle þu anki yönetimin bulmasý çok zor gözüküyor. Sicili temiz, yeni ve heyecanlý yerli bir hoca ile (Hami veya Ünal gibi) yarým sezonluk bir deneme yapýlabilir.

*** Poetricus, söylediklerin çok mantýklý olsa bile bizim için önemli olan, kýsa vadede sorunlarýmýzýn hiç deðilse bazýlarýndan bir an önce kurtulmamýz gerektiðidir.

*** Maalesef bu yönetim, kabul etsek de etmesek de demokratik bir seçim yolu ile baþýmýza getirildi. Her ne kadar arkasýnda boþ vaatler ve siyasi oluþumlarýn þüphesi ortada olsa bile, onlardan kurtulmamýz için yeni bir kongeyi beklemekten baþka çaremiz yok þimdilik.

*** Ama uzun vadedeki açmazýmýz böyle diye, kýsa vadede çözülebilecek sorunlarýmýzý da ötelemenin bir anlamý olmadýðý kanaatindeyim. Þu anda bir kelime ile kurtulabileceðimiz çok önemli bir sorun var baþýmýzda. O da Ziya Doðan...

*** Ziya gitse bile, artýk bu sezonu þampiyon olarak tamamlayamayacaðýmýz gerçeði ortada belki ama, hiç haketmediði bir krediyi ona sunmak yerine bir sonraki sezona bizi hazýrlayabilecek daha temiz sicile sahip bir teknik adam önderliðinde, küçük çaplý transfer operasyonu ile devre arasý geçiþtirilip, yeni sezona tertemiz bir sayfayla girmenin yollarýný arayabiliriz. Çok da zor bir þey deðil bu...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)