Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Devre Arasndaki Transfer Politikalar Doru mu?

lker - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.09.2006
    Nereden
    Denizli
    Ya
    41

Standart Devre Arasndaki Transfer Politikalar Doru mu?

Devre arasndaki transfer politikalarnda uan konuulan ve ilk planda grlen dier kulplere kiralk verilen veya daha nce kulbmzde oynam kiilerin isimleri.peki ama neden?bu transfer politikasn Ziya hoca m yoksa Nuri Bakanm gdyor?Ali gzeldal haricindeki kiralklarn durumu belli!!!sakatlklar,kadroya girememek gibi vs durumlar.Biz yenileme YEN TRABZONSPOR iin uramamz gerekirken hala daha bundan 2 sene veya 3 sene ncesine dnmeye alyoruz.o yllarda okmu baarlydk?yani bu i mahalle mana dnd sanki.btn mahallenin ocuklar tanm aradan yllar gemi sonra haydi ocuklar mahalle mana gidelim gibi biey.Biz u olay yllardr tekrarlyoruz yerimizde sayyoruz,hatta oda yetmiyor geriye gidiyoruz.Sonra milyon taraftarmzla ampiyonluk hayal ediyoruz,zlyoruz.Benim grm u ki Trabzonsporumuz temel talarn kaybetmemeli ve bunlarn yanna salam talar oturtmal.rmeye balayan meyvalar deil taze meyvelerin peine dmeli.
    :meale2:
    KADER BZ 61 KENARA

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    40

zaten devre arasnda sz geen transferler yaplrsa trabzonspor un nndeki 4. byk yazsn sileriz. aldn oyuncu ya gen olur baarya atr yada 30 yandadr ama yldz ad vardr. 29 yandaki sradan topuyla olcak imi bu.
    Bu lke barta zenginlerin, savata fakirlerindir.

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Alnt the cotanak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    zaten devre arasnda sz geen transferler yaplrsa trabzonspor un nndeki 4. byk yazsn sileriz. aldn oyuncu ya gen olur baarya atr yada 30 yandadr ama yldz ad vardr. 29 yandaki sradan topuyla olcak imi bu.
    biz 4. byk deil 4 bykten biriyiz.Kendi taraftarmz bunu derse istanbul basn neler der
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

biz 4. byk deil 4 bykten biriyiz.Kendi taraftarmz bunu derse istanbul basn neler der

ok doru
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

lakerta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    40

politika???nerde kim nasl ne zaman hani?????ne politikas brakn teknik direktrmz hala kendisini 2.lig takm ynettiini sanyor ynetim ne yapsn adam daha elindeki yabancnn gemiini bile bilmiyorki!!! hala marceyi kanatta oynatyor ona forvet alnsa defansta oynatr......
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt madheart61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biz 4 Bykten biri degil, Tek byyz.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt livera61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

ok doru

bencede ok haklI

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    45

Kesinlikle hic bir faydasi olmayacaktir eski oyuncularin gelmesi. Bize yildiz olabilecek genc oyuncu lazim ara transferde. Gecen sene stephanov u yakalamistik. Daha once syzmek i yakalamistik.
    Arkadasin 4. buyuk lafinada takilmayalim. Eminim ki oda bizim gibi dusunuyor.
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

yinemi 10 20 tane oyuncu alp gnderelim

Kemeneci - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.07.2006
    Ya
    38

Deveye sormular boynun neden eri diye eleman da demi nerem doru ki. Eh Nuri'nin nesi doru ki transfer politikas doru olsun.

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

konu almken tekrar yazaym ben geysenin gen yeteneklerini ayartalm derim birde alamanclar yoksa erdin tolga emrah benim bildiim adamlar bunlar gelecek deil sadece gn kurtarr bunada ihtiyacmz var ama ama gelecekse transferde rotay gen uaklara vermek lazm yaknda dierleride takma arda gibi oturmaya balarsa geyseyi kimse tutamaz biz o zaman hepsi 30lst 11 le oynarz.Ben hedefimizden koptuumuzu bundan dolay gelecek iin yatrm yaplmas gerektiini dnyorum.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

trkiyedeki gen yetenekleri aratrsnlar onlar getirsinler bence en iyisi bu olur
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    44

Selam

Devre aras transfer yapmak bence de yanl ama garip olan bu takma en ok katk yapan transferlerin de devre arasnda gelmi olmas(Bkz Tolga,Szmek,Milan).Futbol da tek bir doru yoktur bence yeter ki i hakkn verilerek yaplsn.Dnyada hangi ciddi takm oyuncu izlemesi iin kendi teknik direktrn gnderir? Ya da iki ma izlenerek alnan oyuncudan ne hayr gelir?

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    41

yaplacak olan tek ey devre arasnda transfer yapmamak transfer yapp klubu borca sokmasnlar yeter nede olsa bika ay sonra ynetim gidecek bari yeni gelen ynetime ekonomik enkaz brakmasnlar
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    40

Alnt cyberentalpi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kesinlikle hic bir faydasi olmayacaktir eski oyuncularin gelmesi. Bize yildiz olabilecek genc oyuncu lazim ara transferde. Gecen sene stephanov u yakalamistik. Daha once syzmek i yakalamistik.
    Arkadasin 4. buyuk lafinada takilmayalim. Eminim ki oda bizim gibi dusunuyor.
    arkadalar kendi aralarnda bir sr lisan ile eleniyorlar. byklk meselesini tartmaya gerek yok tartldka uzayacak bir konu ama maalesef biz bir byk takma yakacak iler yapmyoruz.
    Bu lke barta zenginlerin, savata fakirlerindir.

OKTAY YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Dier balklarda da belirttiim gibi, bu takma bu saatten sonra Dnya karmasn transfer etseniz ampiyon olamaz, neredeyse matematiksel olarak bile ansmz kalmad Ac ama gerek.
    O yzden transfer yapp klbn btesini hrpalamaya gerek yok, belli etmiyorlar ama zaten grtlana kadar borlu klp.
    o yzden benim ve bir ok taraftarn ortak gr ha 3. olmusun ha 15. olup ligde kalmsn hi ama hi farketmez hakszmym arkadalar, zaten dert etmeye gerek yok, mevcut kadro 2. yar ne kadar kt oynasa bile ligi ilk 4 iinde bitirir. u aamada futbolcu alp kadroyu iyice iirmeye gerek yok, zaten itik patlayacaz
    nemli olan u aamada yarn dnmek, nce bu takmn bana iyi bir hoca getirmeliyiz maalesef yabanc hoca trkleri kardk nk (enol, Giray) belki nal olabilir ama camiann buna gnl ne kadar raz olur bilemeyiz ama bence yukardaki isimlerden de nce nal'n gelmesi iyi olurdu, neyse aldmz kaliteli hocaya en az 5+5 yllk bir szleme imzalatmalyz ve iyi bir transfer komitesi kurup eldeki hurdalar, rk elmalar utlayp, yerlerine kaliteli, hrsl ve baarya a (Stepanov, Umut vb) tarz oyuncular almalyz diye dnyorum.
    Son olarakta i bize dyor Hep destek tam destek vermeliyiz, bu yazdklarm en yakn zamanda hayata geirebilirsek gelecek yl ligin tozunu atarz bundan kimsenin kukusu olmasn
    AMA SAKALIM YOK K, BEN DNLEYEN IKSIN

yelik tarihi
    12.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt frango Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yaplacak olan tek ey devre arasnda transfer yapmamak transfer yapp klubu borca sokmasnlar yeter nede olsa bika ay sonra ynetim gidecek bari yeni gelen ynetime ekonomik enkaz brakmasnlar
    Ben de aynen bu dncedeydim ama oynanan futbolu grdke dncem deiti. zellikle baz mevkilere transfer yapmamak bize ok daha pahalya patlayacak gibi grnyor.

yelik tarihi
    18.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Alnt Yattara*61*Show Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biz 4 Bykten biri degil, Tek byyz.
    Bu byklk meselesi de siyasetteki "laiklik" kavramna dnd, bo verin bunlar da neler yapabilirizi konualm, daha faydal oluruz.

yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt OKTAY YILMAZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu byklk meselesi de siyasetteki "laiklik" kavramna dnd, bo verin bunlar da neler yapabilirizi konualm, daha faydal oluruz.
    Ne yani, biz tek byk takim olmaya laik degilmiyiz demek istiyorsun?

Trabzonspor Anadolunun Efsanevi takimidir 6 lig sampiyonlugu elde etti ve nice basarilar elde etmistir, tek anadolu takimi olan trabzonspor Bunlari basardi ve 3 istanbul takimlarina kk sktrmstr.

Bunlar yeterli bence.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

yelik tarihi
    15.09.2006
    Ya
    42

Daha kimse ne alnd ne de gnderildi? Aklanan bir politikada yok.Her halde nasl bir politika izlenmeli yada nasl bir politika izlenmemeli onu tartyoruz.

o zaman basit 18 oyuncu gnderip 19 aldk demekki i sayda deil.
    dnya yldz getirdik i yldzdada deil.
    Brezilyaya Kanca attk i Kanca da deil.

O zaman bu gne kadar izlenen politikalar doru deil.
    Peki yazdklarmzn tersini yazalm az adam olsun yetenekli ama baarya a olsun mmknse yldz aday olsun semeyide KANCA, Lemi elik yada benzerleri deil de teknik insanlar yapsn yneticiler sadece pazarlk etsin.
    zmze dnmeden zgrevimizi yerine getiremeyeceimiz gibi zgrmzde olamaz.

yelik tarihi
    18.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Alnt Yattara*61*Show Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne yani, biz tek byk takim olmaya laik degilmiyiz demek istiyorsun?

Trabzonspor Anadolunun Efsanevi takimidir 6 lig sampiyonlugu elde etti ve nice basarilar elde etmistir, tek anadolu takimi olan trabzonspor Bumlari basardi ve 3 istanbul takimlarina kk sktrmstr.
    Biliyorum, dediin gibi tek byz, tekilere de sorsan onlarda kendi takmn tek byk olarak gryor.
    Benim demek istediim iyi bir sistem kurup, birlik ve beraberlik kurup sadece Trabzonsporlularn gnlnde tek byk olmak deil, Rakamlarla da tek byk olmak
    Bilmem anlatabildimmi?

yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt OKTAY YILMAZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biliyorum, dediin gibi tek byz, tekilere de sorsan onlarda kendi takmn tek byk olarak gryor.
    Benim demek istediim iyi bir sistem kurup, birlik ve beraberlik kurup sadece Trabzonsporlularn gnlnde tek byk olmak deil, Rakamlarla da tek byk olmak
    Bilmem anlatabildimmi?
    Rakamlarla'da olacagiz insallah.

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

ceyhun eri.
    zkan SMER

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    39

ya Allah akna u byklk skntsn atalm artk...bi arkada sylemi byklk rakamlarla olur...her alanda baar gerekiyor...ampiyonluk gerekiyor...televizyon gerekiyor,stad ve taraftar gerekiyor...gitgide azalan bi taraftar oranmz var...ampiyonluk hatta bika ampiyonluk lazm ard ardna...tamam ok byz ama tehlike de kapda...ltfen icraatte byk olmay seelim lafta byk olmak yerine...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Ynetim nce bir politika belirlesinde bizde eletirelim!
    "Trabzonspor taraftar rzgara uymaz, rzgar yaratr" enol GNE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)