Sonuç: Trabzonspor-fenerbahçe Maçı Nasıl Sonuçlanır ?

Katılımcı sayısı
264. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

109 41.29%
  • Beraberlik

37 14.02%
  • Yeniliriz

118 44.70%
Sayfa 69 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1737 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 16. Hafta | Trabzonspor 0-3 fenerbahçe | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Kızılcabölükspor'u yener yeni bir sayfa açarız!

emrex61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Castillo nun keyfine diyecek yok valla.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En büyük hatamız bu.Gol atsın bize ne serdarları denizleri aldığımız için buralara kadar dustuk.Trabzonspor 90 larda oldugu gibi ya en iyi yerliyi alacak alamıyorsa doğu avrupa yabancı ağırlıklı ve yerliyi de alt yapılan iyi çocuklarla dolduracak.Türkiye liginde oynayan kabilyetsiz SIĞIRLARI bu takıma doldurmayacak.
    Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden gönderdik anlamında yazmadım zaten, diğer takımlarda parlayan her oyuncunun takımımıza katkı veremediğini ve veremeyeceğini anlatmak istedim. Serdar'ın ve Deniz'in gönderilmesi elbette doğruydu. Bugün ikisinin de formu ortada ancak bugün bizim takıma koy bu oyuncuları hiçbir şey yapamazlar, yine başa dönerler.Oyuncu seçimlerini çok doğru yapmamız lazımdı, bu sene hata şansımız çok yoktu ama maalesef neredeyse bütün transferlerde hata yaptık.

Katılmıyorum.

Bu oyuncuların hepsi "rezil" oyuncular değiller, bu bir yanılgı.

Mesela Okay Trabzonspor'da iyi bir gelecek yakalayabilecek, önemli bir potansiyel. Ama biz Okay'ı alıp 34 maç banko oynayacak bir ilk 11 oyuncusu olarak oynatıyoruz. Sonra neden düşüş gösterdi diye kızıyoruz. Oysa o daha gelişiminin başında bir oyuncu, formdaysa oynar değilse kenara çekilir. Yusuf Yazıcı mesela şu an 11'de oynayacak kapasitede, yetmediği yerde keser başka oyuncuyu oynatırsın, bu da rotasyon olur.

Biz ise yetersiz oyuncuları banko ilk 11 oyuncusu olarak düşünüyoruz. Mesela 2010-2011 kadrosunda Serdar Gürler tarzı bir kontra atak oyuncusu iyi iş yapabilir. Deniz iyi bir alternatif olabilir. Olaya böyle bakmak lazım.

Bir takımda 40-50 maç oynayan banko ilk 11 oyuncusu olmakla 15-20 maça ilk 11'de çıkıp alternatif oyuncusu olmak aynı şey değil.

Semih Şentürk buna iyi bir örnektir.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Yönetim nasıl olsa yenileceğiz bari Akyazı'da yenilmeyelim diye maçı Avni Aker de oynatırken oyuncular neyin inancıyla oynayacak.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Onur
    Durica
    Okay
    Yusuf Yazıcı
    Abdulkadir Ömür

Bunların dışındakileri izlemek istemiyorum
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı hopa'li ts'li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onur
    durica
    okay
    yusuf yazıcı
    abdulkadir ömür

bunların dışındakileri izlemek istemiyorum
    *
    okay ?

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sikebahceyi ne Edip yeneriz diyordum bilmezdim Yusuf'un aklını kullanacağı tutacağını. 40 delinin yapmayacagi bir işi yaptı.
    Bu arada bunun zayıf olmak kötü olmakla alakası yok. Ruh varsa eğer şikecileri burda her türlü gomersin.o ruh gitmiş usta,
    O ruh varken şikebahce burdan hep 0 çekiyordu biz ne kadar kötü olsak da
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Kuzey Amerika

resmen icine sıctıgımız bir maç. baska tabir bulamıyorum. şb puan kaybetmek icin gelmis, zorla 3 puanı hediye ettik.
    bu kadar basit yenilmek sinir bozucu

Nereden
    Bursa

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erman toroğlu diyorki ben 1967 den beri böyle ZAVALLI,BÖYLE DİRENÇSİZ VE BÖYLE KABİLİYETSİZ bir Trabzonspor görmedim diyor.Bu tabloyu yaratan başkan ve hocanın orada 5 dakika daha oturmaya hakkı olmamalı Rezil herifler sizi.
    Doğru diyor,sahada gerçekten takım için mücadele eden adam sayısı 5'i geçmez,diğerlerinin varlıkları ile yoklukları belli değil.
    Ekici'nin 2.goldeki koşuyu bırkamasına bakın bir de Akbaş'ın yetişmek için yırtınmasına.

10 kişi kalan takımın bir anda sinmesi,adeta 3.lig takımına dönüşmesini sorgulamak zorunda.Ersun Yanal masal anlatmaktan vazgeçsin.Bu görüntüyü açıklasın.
    • Memento mori

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimde gücü yeten varsa şu A takımın kadrosonu Osmanlıspor ile takas yapsınlar
    tek hamle de bir çözüm olur.

Şu hale bakın Koskoca Trabzonspor'un gol umudu Muhammet demir.

Sn yöneticiler ! çalıştırmakta olduğunuz takımın başarılı olmasını istiyorsanız, kendi takımınızdan küçük takımların yıldız oyuncularına göz koymayın
    daha büyük takımların yıldızlarını alayında göreyim sizi.

Trabzonspor da böyle bir Başkan görecekmiyiz.

En kötü bir Cardozo'nun forfette gölgesi yeterdi bu takıma.

En kötü CAVANDA'nın rüzgarı yeterdi defansa.

Bu takıma iyi oyuncular alındı. Ya hocalar oynatamadı. Yada jöntürklerin çocukları pas vermedi.

Yada yeni gelen yönetim yıldız oyuncuların para için canını okudular.

Sinirleniyorum, sinirleniyorum, yeni stada yakışacak takım kalmadı ona yanıyorum.
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (27.12.2016 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ersun yanalin sadece anlayisi bize uygun. oyuncu tercihleri berbat.

ne yani zekiden roberto carlos, dani alves yaratmayami calisiyor? orda güray var, ibanez var onlarda neden israr etmiyor?
    özellikle gürayin en azindan yaptiklari var? e neden formda degil? neden abdülkadir ömür ve yusuf yazicida israr etmiyor? sarhos filanmi...
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

güray sakatlandı arada sezona onunla başlamıştı. defansif olarak yanlış hamleler yapıyor ve çok zayıf kalıyor. diğer oyuncular yeterli olsa iyi bir önlibero olsa belki güray oynardı. takım bütünlüğü ile alakalı. belli denemeler yaptı ama performansına güvenebileceği, sorumluluğu taşıyan isimler bulamadı. nihayetinde kendi suçudur. takımı taşıyabilecek tecrübeli isimler konusunda büyük eksiklik yaşanmıştır. bazı oyuncuların gelmediği söylendi.o dönemler cidden çok karışıktı. ben inanıyorum mazaretlere, tabi kabul etmeyenler de olacaktır. doğru olup olmadığını önümüzdeki iki transfer dönemi gösterir.

hoca değiştirmenin riskleri bizim için ölümcül artık isimle alakalı değil. güvensizlik tavan yapar. yeni gelen hocaya daha da büyük yük bindirilerek başarısızlığı için uygun ortam hazırlanmış olur. iyi de olabilir tabi ama büyük risktir.

Nereden
    İstanbul

Çok daha kötü kadrolarla oynadı Trabzonspor. Aynı anda İbrahim Ege, Hasan Üçüncü, Somers, Erman Güraçar, Erdinç ve Serkan Kılıç gibi adamlarla yine çatır çatır oynamaya çalıştık. Emin olun Zeki Yavru bu tür adamların yanında Maradona kalıyor O kötü kadrolarla yendik, yenildik, Türkiye Kupası aldık ama formayı gören yine de saygı duyuyor, dikkat kesiliyordu.

Kabul edelim, artık Trabzonspor "forması" hiçbir şey kazandırmıyor. Şike ile verdiği kupasını geri alamayan, pısırık, yılgın bir camia var ortada. Bu yönetim kötü derseniz katılırım da, emin olun şehre ve camiaya fazla bile geliyor. Her sene bozulup yeniden yapılanan kadrolar, değişen hocalar, başkanlar, her sene için "bundan kötüsü de olamaz ya" dedikten sonra daha kötülerini görmek... Yine her transferde "iki bek bi stoper bi orta saha bi 10 numara bir de santrafor alırsak" muhabbetleri ve sonrasında gerçeğin bizi bir daha tokatlaması...

Ha her mağlubiyette olduğu gibi burayı ağlama duvarına çevirdikten sonra iki galibiyetle yine "momolumuz kaşınacak" , belki maça gidecek, belki yine heyecanlanacağız ama mal meydanda. Sil baştan yapana da, olanı ıslah etmek isteyene de diyecek lafım kalmadı. Açıkçası sade bir taraftar olarak ben de yıldım, bezdim. Zira öne geçip tüm kitleyi sürüklemek isteyenler de kafası kesilmiş tavuk gibi bir o yana bir bu yana koşmaya devam ediyor hala.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon başından bu yana, yapılan yanlış transferler, girilen yanlış yollar, ve mağlubiyetleri pek de umursamadığı anlaşılan bir hoca ve futbolcu kafilesi...
    Bu şartlar altında, bir şeylerin düzeleceğini beklemek için cidden Polyanna'nın ta kendisi olmak gerekiyor!

Benim asıl merak ettiğim şu: Bu takım ola ki küme düştü, bunun hesabını kim verecek ve bunu tüm TS camiasına nasıl anlatacak?
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Nereden
    Zonguldak

Alıntı mete61bordomavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sezon başından bu yana, yapılan yanlış transferler, girilen yanlış yollar, ve mağlubiyetleri pek de umursamadığı anlaşılan bir hoca ve futbolcu kafilesi...
    Bu şartlar altında, bir şeylerin düzeleceğini beklemek için cidden polyanna'nın ta kendisi olmak gerekiyor!

Benim asıl merak ettiğim şu: Bu takım ola ki küme düştü, bunun hesabını kim verecek ve bunu tüm ts camiasına nasıl anlatacak?
    18 puan ve ligde kalmak için alinmasi gereken en az 22 puan
    sikinti büyük
    çünkü takim ümit vermiyor
    oyuncular ligi bitirmiş
    olan yine biz cefakar taraftara oluyor
    geri kalanlar yaşamina devam ediyor
    trabzonspor'umuzu bugünleri yaşatan gelmiş/geçmiş kim varsa o kişileri allah'a havale ediyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Konu selcuk tarafından (27.12.2016 Saat 19:08 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamsın

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

biri su hami denen REZIL herifin cenesini kapasin!!!
    rezil karakter rezil hoca ve hala konusuyor
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendinle tezat bir yazı olmuş Uğur (şike başlığındaki tartışmamızı hatırla) ama noktası virgülüne kadar katılıyorum. Bunları görebildiğimiz gün Trabzonspor'un diriliş günü olucak ama pek sanmıyorum.
    Ne söylesen haklısın ağabey diyecek bir sözüm yok.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hasan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetim nasıl olsa yenileceğiz bari Akyazı'da yenilmeyelim diye maçı Avni Aker de oynatırken oyuncular neyin inancıyla oynayacak.
    Adam olan oyuncu Avni Aker'in şerefine ve onuruna binaen ekmek yediği kulüp için oynardı ve kazanırdı lakin bu takımda bu minvalde oyuncu yok. Burda yönetime yüklenmek yersiz bence.
    Başkan TARAFTAR,Antrenör TARAFTAR,Sportif Direktör TARAFTAR !!!

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şikecilerin ligte deplasmanda en rahat yendiği takım biziz...Gol dahi atamıyoruz.Dünkü maça baktığımızda sahada gezinene koşacak dermanı olmayan bir topluluk izledik.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok daha kötü kadrolarla oynadı Trabzonspor. Aynı anda İbrahim Ege, Hasan Üçüncü, Somers, Erman Güraçar, Erdinç ve Serkan Kılıç gibi adamlarla yine çatır çatır oynamaya çalıştık. Emin olun Zeki Yavru bu tür adamların yanında Maradona kalıyor O kötü kadrolarla yendik, yenildik, Türkiye Kupası aldık ama formayı gören yine de saygı duyuyor, dikkat kesiliyordu.

Kabul edelim, artık Trabzonspor "forması" hiçbir şey kazandırmıyor. Şike ile verdiği kupasını geri alamayan, pısırık, yılgın bir camia var ortada. Bu yönetim kötü derseniz katılırım da, emin olun şehre ve camiaya fazla bile geliyor. Her sene bozulup yeniden yapılanan kadrolar, değişen hocalar, başkanlar, her sene için "bundan kötüsü de olamaz ya" dedikten sonra daha kötülerini görmek... Yine her transferde "iki bek bi stoper bi orta saha bi 10 numara bir de santrafor alırsak" muhabbetleri ve sonrasında gerçeğin bizi bir daha tokatlaması...

Ha her mağlubiyette olduğu gibi burayı ağlama duvarına çevirdikten sonra iki galibiyetle yine "momolumuz kaşınacak" , belki maça gidecek, belki yine heyecanlanacağız ama mal meydanda. Sil baştan yapana da, olanı ıslah etmek isteyene de diyecek lafım kalmadı. Açıkçası sade bir taraftar olarak ben de yıldım, bezdim. Zira öne geçip tüm kitleyi sürüklemek isteyenler de kafası kesilmiş tavuk gibi bir o yana bir bu yana koşmaya devam ediyor hala.
    Bunu kimse önemsemiyor ama hep diyorum ifşa olduk hem de çok kötü bir şekilde ifşa olduk.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu kimse önemsemiyor ama hep diyorum ifşa olduk hem de çok kötü bir şekilde ifşa olduk.
    trabzonun tüm forsu trabzonspormuş
    trabzonspor bitti trabzon da bitti
    atıyorum bir niğde neyse , antep neyse trabzons da o artık
    adil olmadık , kendimiz gibi olmadık , başkalarının peşinden koştuk , hakkımızı bile aramadık

zamanında selahattin duman ın bir yazısından ötürü uzunca süre gazetesinin satılmadığı şehirden bugün lokum gibi şehir olduk
    amasyalılar gelip stadımızı açar
    araplar gelip posterini astırır
    kupana el koyan gelip nutuk atar
    en acısı da şikeci hırsız dediğin gelip gidip tokat manyağı yapar

acı ama gerçek

Nereden
    Zonguldak

Alıntı werneke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonun tüm forsu trabzonspormuş
    trabzonspor bitti trabzon da bitti
    atıyorum bir niğde neyse , antep neyse trabzons da o artık
    adil olmadık , kendimiz gibi olmadık , başkalarının peşinden koştuk , hakkımızı bile aramadık

zamanında selahattin duman ın bir yazısından ötürü uzunca süre gazetesinin satılmadığı şehirden bugün lokum gibi şehir olduk
    amasyalılar gelip stadımızı açar
    araplar gelip posterini astırır
    kupana el koyan gelip nutuk atar
    en acısı da şikeci hırsız dediğin gelip gidip tokat manyağı yapar

acı ama gerçek
    Kahrolası bir sezon
    Kahrolası bir oyuncu topluluğu
    Kahrolası sonuçlar
    Kahrolası bir düzen
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)