Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kulbmzn 55. Olaan Genel Kurulu

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Standart Kulbmzn 55. Olaan Genel Kurulu

- TRABZONSPOR KULB 55. OLAAN GENEL KURULU TARTIMALI BALADI
    - GENEL KURULDA ESK GENEL SEKRETER YUSUF ZYA YILMAZ'IN KONUMASI SIRASINDA GERGN ANLAR YAANDI
    - TRABZONSPOR ESK GENEL SEKRETER YUSUF ZYA YILMAZ:
    - "TRABZONSPOR TARHNDE YAAMADII OLAYLARI, GRMED LKLER YAIYOR"
    - "TRABZONSPOR GEREKLERN BLEN, DEERLENDREBLEN NSANLARIN VAROLDUUNU BLN VE LTFEN SAYGILI OLUN"
    - "TRABZONSPORLULAR ALDATILMAYI HAKETMYOR"

TRABZON - Trabzonspor Kulb 55. Olaan Genel Kurulu, Karadeniz Teknik niversitesi (KT) Atatrk Kltr Merkezi'nde balad.
    Divan bakanln Cengiz ebi'nin yapt genel kurula, Trabzon Belediye Bakan Volkan Canaliolu, Trabzonspor Kulb Bakan Nuri Albayrak, Asbakan Haim Sayitolu, ynetim kurulu ve genel kurul yeleri katld. Sayg duruu ve stiklal Mar'nn okunmasyla balayan genel kurulda, 39. Dnem Ynetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun okunmasnn ardndan bte raporlar zerindeki grmelerde sz alan Kulp eski Genel Sekreteri Yusuf Ziya Ylmaz'n konumas srasnda salonda tansiyon ykseldi. Szlerine "Trabzonspor tarihinde yaamad olaylar yayor, yaamad, grmedii ilkleri yayor" diyerek balayan Ylmaz, mevcut ynetimin arpc vaadlerle ayakta kalmaya altn, bu vaadler ve projelerle ilgili kamuoyunun yeterince aydnlatlmadn ne srd. Stat projesini eletiren Ylmaz, bunun bir vaad mi yoksa kamuoyunun oyalama yntemi mi olduunu sorarak, "Ciddi olduunu dndm bu konuda baz sorular sorma hakkn kendimde gryorum. Yaplan maketin dnda, 100 milyon Euro'luk proje iin hangi ciddi hazrlk yaplmtr ? Bununla ilgili ok sayda soru ortada dururken, bunun ciddi bir proje olarak sunulmasnn skntsn ekiyoruz. Kulp bu bor yaps iinde geleceinden endie ederken, bu kadar byk bir paray nereden bulacaz ? Sportif baarszlnn geldii noktadan ok, kulp ynetiminin camiadan bu kadar gizli bir alma iinde olmasn hayretle karlyorum. Hazrlklarnz nelerdir? Bunlardan bahsetmeniz gerekmiyor mu? Bunu yapmyorsanz camiay hie mi sayyorsunuz? Sessizliimize bakarak bizi ocuk olarak m gryorsunuz? Bu anlayla Trabzonspor'a bir kap bile yaplamaz. Eer Yap-let-Devret yntemiyle yapmay dnyorsanz, o zaman size bir neride bulunaym. Tablo bu iken, paras olan finans evrelerini hangi yntemle ikna edeceinizi syler misiniz? Eer yapacaksanz bunu bizimle paylan. Trabzonspor gereklerini bilen, deerlendirebilen insanlarn varolduunu bilin ve ltfen onlara saygl olun" ifadelerini kulland.
    "TRABZONSPORLULAR, BU EKLDE ALDATILMAYI HAK ETMYORLAR"
    Stat projesinin kendilerine ait olduunu, ancak bunu kimseyle paylamadklarn belirten Ylmaz, stadn Trabzonspor iin bir ihtiya olduunu, ancak bugnn deil yllar sonrasnn ihtiyac olduunu kaydetti. Bugnden alma yapmann doru olduunu belirten Ylmaz, yaplan her eyin camiayla paylalmas gerektiini de syleyerek, "Trabzonsporlular bu ekilde aldatlmay hak etmiyorlar" dedi.
    Benzin istasyonu projesini de eletiren Ylmaz, bunun da kendi zamannda projelendirildiini bunun bir baar olduunu belirterek, ihale aamasna gelmesine ramen proje hakknda kamuoyunun yeterli oranda bilgilendirilmediini syledi. Ynetim sralarna "Yoksa bunu birilerine mi vereceksiniz?" diye soru ynelten Ylmaz, "Neden bunla ilgili kamuoyunu bilgilendirmiyorsunuz? 15 trilyon gelir elde edilecek proje ihale aamasnda, ama bu konuda bir takvim ve bilgilendirme yok. Bunu da aknlk ve hayretle karlyorum. Bu konularda bilgilenme Trabzonspor camiasnn da, herkesin de hakkdr" diye konutu.
    Ynetimin transfer politikalarn da eletiren Ylmaz, Kulp Bakannn olmas gerekenden daha fazla siyasi anlamda ve milletvekilliiyle adnn telaffuz edilmesinin kulbe zarar verdiini kaydetti. "Bu durumun kulbe zarar vereceini dnmtk, maalesef o da oldu" diyen Ylmaz, "imdi kap arkalarnda Trabzonspor'un geleceinin AK Parti uzantsnda, milletvekillii hesaplar ile konuuluyor. Gerek bu olmasa bile bu ne hazin bir tablodur" dedi. Ylmaz'n bu szleri zerine ynetim sralarndan ve salondan Ylmaz'a sert tepkiler geldi.
    "ACZ VE ZAVALLI TRABZONSPORLU OLDUK"
    Ylmaz'n da kendisine zaman zaman sert szleri ieren barmalara benzer karlklar vermesi zerine ortam iyice gerilirken, Ynetim Kurulu yesi Kahraman Altunta arkadalar tarafndan salondan dar kartld. Divan Bakan ebi'nin uyarlarnn dikkate alnmad ve baz yelerin birbirinin zerine yrd olaylar 15 dakikadan fazla srd. Tartmalar srasnda eski bakanlardan Atay Aktu'un Bakan Nuri Albayrak'n yanna gelerek tokalamas dikkat ekti. Yatan ortamn ardndan "Bu tablo bile Trabzonspor ynetiminin ne kadar tahammlsz gereklerle yzyze gelmekten korkar olduunu gsteriyor" diye tekrar szlerine balayan Ylmaz, "Biz ok zor gnlerden ve tehditlerden geerek bugnlere geldik. Eer bu tehdit ve yaklamlar kulp yeleri ve caimaya ynelikse bunlara kimse pabu brakmaz. Konumuz bu deil. Trabzonspor ynetim kurulu yelei buna smaz yakmaz. Trabzonspor ok zor gnlerden geerek buraya geldi. Bunlar uyduruyor muyum ben. Bunlar konuuluyor sayn Bakan diyorum. Benim siyasi kimliim yoktur. 2001'deki ynetimde de eitli siyasi grten insanlar vard, ancak kimse bunlar tartma konusu yapmad. Beni deil kendinizi sorgulayn, bunlarn cevabn nce kendinize verin, sonra beni sorgulayn. Sayenizde ben aciz ve zavall bir Trabzonsporlu oldum" dedi.
    Kurumsal yapnn da bozulduunu ne sren Ylmaz, "Bakan Marcelinho'nun transfer bedelini kendisi dediini sylyor. Bunu kendi azndan deil belgeleriyle grmek isterdik. Bu konuda da bizi tatmin edecek bir aklama yapn. Bu bilgileri bamsz organlardan alalm. yi niyetle greve geldiniz, ama bu ii yapamyorsunuz. Trabzonspor, 2000 ylndan bu yana salkl bir kongre yapma imkan yakalayamad. Biz sizden midimizi kestik, siz de kesin. Bir hizmet daha yapn ve bir takvim aklayn. Trabzonspor'a layk bir ynetim oluturulmas iin kulb yeni bir ynetime teslim etme hazrln yapn, sonra yolunuz ak olsun" diyerek senn doru olduunu belirtezlerini tamamlad.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Genel kurul kavgal balad. Grntleri izledimde utandm valla. Salonda yeler birbirlerine posta koymak iin yaryor. Yusuf Ziya Ylmaz sivri dilli bir insan ne derse desin ynetim kurulu yesi Kahraman Altunda'n bu ekilde tepki verip komacnn zerine yrmek istemesi hi ho olmam. Daha sonra salon kart tabi. Herkes birbirine gider yapyor. Trabzonspor'luluk duruu bu deil darda ne yaparsnz yapn medyann nnde bu ekilde grnt vermek bize yakmaz. zldm nokta divan kurulunu sallayan yok. Divan bakan ebi sakin olun diyor oturun diyor sallayan yok. Ayptr be...
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Yusuf Ziya Ylmaz az bile konumu bu takmn en kt sezonunu bu ynetim bize yaatyor.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

- Divan bakanlna Avukat Cengiz ebi, seildi.
    - Faaliyet raporunda, 2007 yl tahmini gelir tablosu, Sportif A., Futbol A., Ticari rnler A. ve Dernek gelirleri olmak zere toplam 61 milyon 25 bin YTL olarak gsterildi. Giderler ise 61 milyon 91 YTL olarak gsterilirken net kar 24 bin 909 YTL olarak belirtildi. Tahmini gelir tablosunda Futbol A.'nin net zararnn ise 6 milyon 980 bin olarak gsterildi.
    - 2005-2006 YILI
    - 2005-2006 yl gelir ve giderleri 75 milyon 790 bin 521 YTL olarak denk biimde gsterildi. Giderlerde en byk pay 20 milyon 867 bin 909 ile futbolcu szleme ve pirim bedelleri oldu. Futbolcu bonservis bedelleri ise 14 milyon 12 bin 280 YTL olarak akland. Gelirlerde ise en byk pay, 23 milyon 660 bin 304 YTL ile tv yayn gelirleri oldu. Transfer gelirleri ise 16 milyon 721 bin 506 YTL olarak belirtildi.
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

emorfo karde saolasn izldike bizide bilgilendirmeye devam edersen seviniriz.

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

zaten bizim genel kurullarda ancak konuulur sonra muhalefette bir kenara ekilir

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    43

veren tv var m

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

bakn trabzonsporumuz iin eletiri yaplacak yerdir oras ama yusuf ziya ylmazn yorumu trabzonsporumuzu kltmtr yani milletvekili olmak trabzonspor yneticisi olmaktan daha kymetlimi bunu dnelim byle yorumlar bizi kavgaya ve paralanmaya gtrr herkes kendi partisine gitsin trabzonsporumuzun kongresi siyasi arenaya evirmek hataldr ve syledii tm dorular silip sprr amacn bacy dvemeksede onu bilmem.Birde MAY milletvekili oldu faruk zak oldu ktm oldu . ehir iin birey yapmak isteyen yapar ama trabzon milletvekili aday zaten trabzonsporu grp gzetir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Ynetime ar eletiriler

Trabzonspor Olaan Mali Genel Kurulunda sz alan yeler, mevcut ynetime eletirilerde bulundu.
    Kulp eski asbakanlarndan skender nal, yapt konumada, daha nceki genel kurulda bakanla aday olduunu ifade ederek, ''Albayrak'tan ok ok ncesinden Trabzonsporluyum. Muhalefet gibi bir anlaymz olmad. Sorulduunda Trabzonspor'un menfaatleri iin konutuk. Ama bu arkadalarmz konumalardan bile rahatsz oluyorlar. Zarar eden esnafn bir an nce dkkann kapatmas gerek. Trabzonspor u anda zarar ediyor. Bunu dzeltecek kadrolar u anda yok'' dedi.
    Ynetimin transferde panik yaptn savunan nal, szlerini yle srdrd:
    ''Transferde panik yapyorsunuz, acele ediyorsunuz, dedik. Ynetim kadronuz zaten toplama ekip olarak, seim kazanmak amacyla oraya gelmi dedim. Bunlar tekrarlyorum. nce zkan Smer, sonra Ahmet Suat zyazc'ya teklif gtrlmesi, konuanlarn engellenmesi amacn tamaktadr. Bu yanltr. Eer bu kiilere inanyor olsaydnz, greve geldiinizde yetki ve sorumluluk verirdiniz. Ama siz, onlar beyanat verince hemen pelerine dtnz ve grev teklif ettiniz. Bunlar ok basit yaklamlardr. Ynetim kurulu yeleri, kiisel krgnlklarn gidersinler veya hesaplamalarn grev srelerinin soruna braksnlar. Eer hoca konusunda yars gitsin, yars kalsn pozisyonundaysak, vay halimize.''
    Eski bakan yardmclarndan Ali Kemal Aktrk ise, ''Eer genel kurul yapmayacaksanz otoriteyi kurun. atlak sesleri kaldrn. Sabah kim erken kalkarsa gidip kulp binasnda o konuuyor. Herkesin ayr telden almasna izin vermeyin. Hangi ynetim gelirse gelsin sakn Trabzonspor'a siyaseti sokmayn. kinci devrede sahada bizi mahup edecek, bizi zecek bir kadro yer almasn ltfen'' dedi.
    Eski basn szcs Mehmet Ongan ise, ''Dnya kulb, ampiyon Trabzonspor ve sper stadyum diyerek bin 300 oyla ynetime geldiniz. Dnya kulb 80 basamak dt, ampiyon Trabzonspor'un liderle fark 18 puan. 'Devam ediyoruz' derlerse yanlarnda oluruz. Ortak sevdamz Trabzonspor'dur. Yeter ki herhangi bir alanda Trabzonspor'u basamak olarak kullanmayalm'' diye konutu.
    Eski yneticilerden Taylan ner ise, ''Trabzonspor, hi bu kadar kt duruma dmemiti. Bugne kadar bu kulbe emek vermi, iyi kt katklar olmu insanlardan yardm m isteniz? 'rtkanlar TV'de konuuyor' diyor bir arkada. Haddinizi bilin ltfen. Trabzonspor yneticisi olmanz, size, daha nce kulbe emek vermi insanlara hakaret etme hakk vermez. En ksa srede genel kurul yapn. Yeni ynetim kurulu oluturun. 'Lazaroni'ye neter vurduk' diyorsunuz, bir de ynetime neter vurun. Lazaroni'yi 'benim istediim futbolcular alnmad' diye rportaj verdii iin gnderdiniz. Hibireye tahammlmz yok. Trabzonspor'un iyi ynetilmesini temenni ediyorum'' dedi.
    -YILMAZ'A YANIT-
    Kulp bakan yardmcs brahim Ethem Hacosmanolu, daha nce sz alan Yusuf Ziya Ylmaz'n yapt aklamalara cevap verdi.
    Kulp eski genel sekreterlerinden Yusuf Ziya Ylmaz'n Trabzonspor'un siyasete bulat biimindeki uslubn kendisine yaktramadn ifade eden Hacosmanolu, unlar syledi:
    ''Trabzonspor kimlii her zaman siyasetin ve btn oluumlarn stnde bir kimliktir. st kimliin stdr. Sylentiler olabilir ama hi kimsenin Trabzonspor'u siyasete kartrma gc olmayacaktr. Sayn bakan halisane duygularla Trabzonspor'a hizmet iin geldi. Bu noktada sayn bakanmzn iadam olarak baz riskler aldn da bir takm insanlarn bilmesini isterim. ktidar basks olduu sylenen federasyon seimlerindeki duruu siyaseti ne kadar darda tuttuunun gstergesidir.''
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bilgiler iin teekkrler Emorfo

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt Grkan KALMUK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    veren tv var m
    Canl veren tv yok. Trabzon'da yerel kanallar veriyor mu bilmiyorum. Spor haberlerinde izleyebilirsin.
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

2007 gelirlerinin 14 milyon YTL azalaca tahmin ediliyor. Bilin bakalm bu para nerden gelmiti? Yatrm yapyoruz deniliyor lker deniliyor benzin istasyonu deniliyor ama gelirler hanesinde hala yaprak kmldad yok
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

The Londoner - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2007 gelirlerinin 14 milyon YTL azalaca tahmin ediliyor. Bilin bakalm bu para nerden gelmiti? Yatrm yapyoruz deniliyor lker deniliyor benzin istasyonu deniliyor ama gelirler hanesinde hala yaprak kmldad yok
    Her yil bir Fatih Tekke satamayacagimiza gore...
    "Better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt. "
    Mark Twain

Trabzonspor Ziya Dogan`in korku ve fantazilerine kurban edilmeyecek kadar onemlidir!

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    35

Grnen o ki ynetim-muhalefet ve evir kaz yanmasnclarn hepsinde bir gerginliktir gidiyor,sonunda pr barrlar kesin.Anlalan bu genel kuruldan da birey kmayacak.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Trkiye Kyoto'yu imzalad
    "7"

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

- TRABZONSPOR KULB 55. OLAAN GENEL KURULU
    - TRABZONSPOR KULB BAKANI NUR ALBAYRAK:
    - "BZ 1966'DAN DEL, DOUTAN TBAREN TRABZONSPORLUYUZ"
    - "KMSE KULPTE YNETCLK YAPANLARI YIPRATMASIN"
    - "BEN BR SZ BR SEFER VERR ONU DA YERNE GETRRM"

TRABZON - Trabzonspor Kulb Bakan Nuri Albayrak, ynetime gelmeden nce verdii szlerin arkasnda olduunu belirterek "Biz 1966'dan deil, doutan itibaren Trabzonsporluyuz. Baka bir seeneimiz de yok" dedi.
    Kongrede sz alan eski yneticilerden Ali Kemal Aktrk yapt konumada ynetimde otoritenin olmad iddiasnda bulunarak ''Eer genel kurul yapmayacaksanz otoriteyi kurun. atlak sesleri kaldrn. Sabah kim erken kalkarsa gidip kulp binasnda o konuuyor. Herkesin ayr telden almasna izin vermeyin. Hangi ynetim gelirse gelsin sakn Trabzonspor'a siyaseti sokmayn. Lften 2. yarda sahada bizi mahup edecek, bizi zecek bir kadro yer almasn ltfen'' diyerek tepkisini dile getirdi.
    Mali Genel kurul'da sz alan Bakan Albayrak, btn hareketlerinde kulbn menfaatlerini gzettiklerini kaydederek bundan kimsenin phe etmemesini istedi. Akaryakt istasyonu ihalesiyle ilgili olarak yaplan eletiriye de cevap veren Albayrak, bu ihalenin effaf bir ortamda kamuoyuna ak olarak yaplacan ve en yksek teklifi verene verileceini dile getirdi. zkan Smer'in altyap sorumluluuna getirilmesinin birletirici bir g olduunu belirten Albayrak, bundan sonra da bu tr giriimlerinin devam edeceini vurgulad.
    Trabzon'da yaamadn ve bu nedenle Trabzon'da kimseyle bir sorununun, ekimesinin olamayacan kaydeden Albayrak, "Kimse kulpte yneticilik yapanlar ltfen ypratmasn. nk Trabzonspor'u ynetmek iin her trl imkanlar seferber edecek ok fazla kimse yok camiamzda. Bu grev ok zor ve herkes de talip olmuyor" dedi.
    Sk kongre yaplmasnn ve ynetimin deitirilmesinin de doru olmadnn altn izen Albayrak, "Biz takm zor artlarda devraldk. imdi daha iyi durumdayz o gnk artlar daha zordu. Bu sene de hakem olaylar, sakatlklar gibi ok olaylar yaadk. Tam kadro maa kamadk. Eksiklerimiz var. Bunlar da tamamlayarak zlenen Trabzonspor'u 2. yarda hep beraber izleyeceiz" diye konutu.
    Ynetime gelmeden nce verilen szlerin tutulmasnn kendisinin ok nemli olduunu vurgulayan Albayrak, "Ben bir sz bir sefer verir ve onu yerine getiririm. Bundan kimsenin endiesi olmasn. Bu Albayrak szdr. Bunun reklam arac olmasn da ok fazla istemiyoruz. Bu noktada kimsenin bir endiesi olmasn" eklinde konutu.
    Yaplan transferleri de deerlendiren Albayrak, srekli eletirilen Marcelinho iin "Dnyann en nemli liglerinde oynayan bir sporcuyu buraya getirdik. Geen sene yln sporcusu seildi. Aln inceleyin, bakn. Trabzon'da herkes futbolu iyi biliyor. Ancak sporcular fazla eletirerek ypratmann bir anlam yok. Bunlar bizim iin birer sermayedir. Yerden yere vurursak bunlar heba etmi oluruz" dedi.
    Stadyum projesiyle ilgili eletirilere de cevap veren Albayrak, bir fizibilite almas yaptklarn ve projenin de rantabl olduunun ortaya ktn ve projeyle Trabzonspor'un cebinden bir ey kmayacan aksine gireceini belirterek "Kulbn cebine para girmeyecekse niye hovardalk yapalm ki burada" diye konutu.
    nmzdeki yl Trabzonspor TV'nin yayna balamas iin almalar yrttklerini kaydeden Albayrak, kendisine yneltilen siyasi hesaplar olduu eklindeki eletirileri de yle cevaplad:
    "Trabzon'a hibir beklenti iin gelmedim. Uzun vadeli hesabm yok. Siyasi hesabm yok. Tek bir beklenti iin geldim o da Trabzonspor'u daha ileri gtrmektir. Ama baz talihsizlikler yaand. Ama baka bir gayem ve amacm yok. Herkesin bunu bilmesini istiyorum. Biz 1966'dan beri deil doutan Trabzonsporluyuz nk baka bir seeneim de yok"
    Bakan Albayrak'n konumasndan sonra yaplan oylamada kulp btesi 85'e kar 144 oyla kabul edilerek 2006 btesi ibra edildi, daha sonra yaplan oylamada da 2007 btesi kabul edildi. Trabzonspor'un 2007 yl tahmini gelir tablosu, Sportif A., Futbol A., Ticari rnler A. ve Dernek gelirleri olmak zere toplam 61 milyon 25 bin YTL olarak tespit edilirken, giderleri ise 61 milyon 91 YTL olarak kaydedildi. Net kar 24 bin 909 YTL olarak belirtilirken, tahmini gelir tablosunda Futbol A.'nin net zararnn ise 6 milyon 980 bin olarak gsterildi.
    2005-2006 yl konsolide gelir ve gider tablosu ibra edilirken, 75 milyon 790 bin 521 YTL olarak gsterildi. Giderlerde en byk pay 20 milyon 867 bin 909 ile futbolcu szleme ve pirim bedelleri oldu. Futbolcu bonservis bedelleri ise 14 milyon 12 bin 280 YTL olarak akland.
    Gelirlerde ise en byk pay, 23 milyon 660 bin 304 YTL ile tv yayn gelirleri oldu. Transfer gelirleri ise 16 milyon 721 bin 506 YTL olarak belirtildi.
    Konu Emorfo tarafndan (16.12.2006 Saat 17:38 ) deitirilmitir.
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

bu genel kurulda da bieyler ksn yada kmasn ama hep birlik olsunlar yaa.

hep bir azdan ses kar ama bu sesler bir ie yarasn ltfen.yoksa nice genel
    kurul toplants yaplr ama sonu kmaz ise bi anlam kalmaz.toplantnn sonlarna doru yine sesler ykseldi ama kimseye fayda salamaz bu atmalar.

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Trabzonspor mali genel kurulunda konumalarn ardndan ibra oylamasna geildi.

Tzk gerei ak oy uygulamas yapld genel kurulda, ynetim kurulunun faaliyetleri, idari ve mali bakmdan 85 e kar 144 oy ile ibra edildi.

Yaplan oylama sonrasnda baz kurul yeleri, ak oylamann sonularna itiraz ederek, saymlarda hata yapld eklinde Divan bakanlna itirazda bulundu.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

kml61ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.08.2006
    Nereden
    Krkkale

Yine bir genel kurul yine bir fiyasko. Anladk bu Nuri Albayrak denen herifte ark gibi surat var ama ya genel kurul yelerinde onlar da ayn hi merak etmeyin . Ne zaman ki bu kulpte gen vizyonu heyecan Trabzonsporu menfaat elde etmek kullanmayan , gerek bir taraftar gibi seven yneticiler boy gstermeye balar o zaman bireyler olu bunun haricinde kimsenin hibir beklentisi olmasn ne ampiyonluk, ne Avrupa'da baar, ne kurumlama ne doru dzgn transfer hibiey....
    Eskisi , yenisi hepsi ayn bunlardan bi halt olursa ben de hibiey bilmiyorum. Bu camiada greve gelen ynetime hesap sorabilecek birikime, bilgiye, cesarete sahip adam kalmam birkez daha anladm.
    Eer hala birileri devam ederlerse arkalarnda dururuz diyorsa...BZ YANMIIZ HEM DE NE YANMIIZ...

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

iyi gzel hoda ne deiecek bundan sonra
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

kml61ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.08.2006
    Nereden
    Krkkale

Alnt champions Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    iyi gzel hoda ne deiecek bundan sonra
    Ben syleyim hibirey deimeyecek bu koskoca efsaneyi 2 davar gtmekten aciz adamlar ynetmeye devam edecek. Ziya denen futbol katili 3-5 savunmac daha aldracak ara transferde onlar da muhtemelen eskiler olacak. Ve biz Trabzonspor'un taraftarlar sinir krizleri geirmeye devam edeceiz. SEN SABIR VER YARABB...

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

dagitilan kitapcikta futbolcularin yillik aldigi paralar yaziyo....

gokdeniz 1 trilyon 752 milyar

musampa 1 milyon dolar

marcelinho 1 milyon 250 bin avro

umut 1 milyon 100 bin ytl

huseyin 1 trilyon 250 milyar civari
    .........::::l cApiTaNo::::.......

OKTAY YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Alnt kml61ts Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben syleyim hibirey deimeyecek bu koskoca efsaneyi 2 davar gtmekten aciz adamlar ynetmeye devam edecek. Ziya denen futbol katili 3-5 savunmac daha aldracak ara transferde onlar da muhtemelen eskiler olacak. Ve biz Trabzonspor'un taraftarlar sinir krizleri geirmeye devam edeceiz. SEN SABIR VER YARABB...
    Haklsn, kesinlikle katlyorum. ayrca szlerine unlar da eklemek istiyorum Nuri bakan aslnda denildii kadar AKP nin adam deil bence federasyon seimleri bir nevi AKP - Ulusoy seimi gibiydi Trabzon tamamen Ulusoyun yannda yer ald.
    Albayrak'n ynetimin kurulunu batan aa yenilemesi lazmd diye dnyorum, bu ynetim kurulu ok beceriksiz ve kinci kiilerden oluuyor
    Albayrak'n Ziya ya neden bu kadar destek verdiini anlamyorum, bir an evvel kovulmas lazm ve yerine vizyon sahibi akll bir teknik adam getirmeli, bu kii ya nal Karaman olmal ya da yurt dnda isim yapm birisi... olmazsa Halilhodzici geri getirsinler

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Genel Kurul'un spor salonlarndan karlp KT Kltr Merkezi'nde yaplmas ok houma gitti.
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

kutoz
    Ziyareti

Alnt sbay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    dagitilan kitapcikta futbolcularin yillik aldigi paralar yaziyo....

musampa 1 milyon dolar
    Bu doru mu ya... Bu nasl i anlamyorum. Bu kadar para veriyorsun, futbolcuyu kulbede tutuyorsun. Madem oynatmayacaktn, niye alyorsun. Aldysan da oynat be kardeim...

Trabzonspor'un paras bu kadar kontrolsz kullanlmaz. Bakan, acaba kendi irketinde byle mi yapyor al verilerini...

Sn.Albayrak, artk Trabzonspor'un parasn da, kendi paranz kullandnz ciddiyette kullann...

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt kutoz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu doru mu ya... Bu nasl i anlamyorum. Bu kadar para veriyorsun, futbolcuyu kulbede tutuyorsun. Madem oynatmayacaktn, niye alyorsun. Aldysan da oynat be kardeim...

Trabzonspor'un paras bu kadar kontrolsz kullanlmaz. Bakan, acaba kendi irketinde byle mi yapyor al verilerini...

Sn.Albayrak, artk Trabzonspor'un parasn da, kendi paranz kullandnz ciddiyette kullann...
    yanlis yazmisim..........1 milyon avro olacakti.....
    .........::::l cApiTaNo::::.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)