Sonuç: M.Baþakþehir - Trabzonspor Maçý Nasýl Sonuçlanýr ?

Katýlýmcý sayýsý
143. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanýrýz

69 48.25%
  • Berabere Biter

27 18.88%
  • Kaybederiz

47 32.87%
Sayfa 46 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 44 45 46 47 SonuncuSonuncu
Toplam 1159 adet sonuctan sayfa basi 1,126 ile 1,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 15. Hafta | Medipol Baþakþehir 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

arkadaþlar maçý izlemedim ama arkadaþlarýn yazdýklarý üzerinden

önce ekiciden bahsedeyim

genel kaný ekicinin kalitesinde bahsediliyor olumlu konuþan arkadaþlar

ama olumsuz konuþanlar ise bencilliðinden bahsediyor

benimde izkenimim artýk þu takým sýçrama tahtasý olmasýn artýk

ekici kendine mi oynayacak bu takýmamý

ya arkadaþlar neden pas atmaz emrenin attýðý pasý neden vermez

arkadaþlar ne diyor verse ne olur verse ne olur mantýðý ile saðlýklý oyun oynanmaz

BEN FORVETLERE DAHA ELEÞTÝRÝ YAPMIYORUM NEDENÝ

SENÝN FORVETÝN YA PAS ALACAK BOÞA KAÇACAK AMA PAS ATAN ADAM EKSÝLTEN YOK KÝ

ÝSÝM ÖNEMLÝ DEÐÝL KÝM OYNARSA OYNASIN SENÝN FORVETLERÝN HER TAKIM TARAFINDAN KÝLÝTLENÝYOR

SENÝN FORVETÝN GERÝDE ETKÝNLÝK OLMAYINCA BAKIN DÝKKAT EDÝN EKÝCÝDE ELÝNE GEÇENÝ KENDÝ VURMA TARAFTARI OLUNCA

NE YAPIYOR FORVETLERÝN CEZA SAHASINDA KARAMBOLDEN GOL ATMA PEÞÝNDE KOÞUYOR

SONUÇ OLARAK EKÝCÝ KAFAYA GÝTMEYYÝ KOYMUÞSA TEZELDEN SATILMALI

KALMAK ÝSTÝYORSA BU TAKIM ÝÇÝN OYNAMALI BENCÝLLÝÐÝ BIRAKMALI

EKÝÝCÝ GS GÝDERSE FAYDAÞI OLURMU OLUR AMA SENDE OYNADIÐI OYUN BU BURASINI BASAMAK OLARAK KULLANMASINA ÝZÝN VERÝLMEMELÝ

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

Gelelim diðer isimlere

yusuf

bu adam ne zaman oyuna girmeli veya hangi mevkide kullanilmali

bence biz önde iken kontra oyunda kullanilir veya forvet yaninda kullanilmali forvetin üzerindeki baskiyi azaltir ancak

ama asil sorun biz 2-0 veya 3-0 öne geçmiyoruz ki yusuf girsin skor üretsin veya rakibi baski kurmasini engellesin ileri koþmalari ile

kanat oyuncusu ama benim güvenimi gümüþhane maçinda kaybetti

gümüþhane gibi bir takim ile oynarken bekini bir kere geçemedi

yusuf tek artisi hizi o hizinida akli ile birlikte kullanmasiði çalim yapip adam eksiltmediði için iþe yaramiyor

geçen haftalarda adam ile teke tek kaliyor her zamanki gibi adamin koþu yoluna doðru topu atip adam geçmeye çaliþiyor ama

adam yusuf hizli ya yetiþiyor topu kapiyor

bu hali ile ben olsam onun yerine gürayi

veya abdülkadir ömürü oynatirim

en azindan istekli adam akli ile oynuyor

bence 11 de olmasa bile sürekli süre almali

artik kendini kanitlamasi lazim

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

Forvetlere lafim yok

saðlikli oyun oynamayan takimda forvetlere lafim yok

beklere ise kizmiyorum

zeki akbaþ ellerinden geleni yapiyor
    bunlardan fazlasi istesekte olmaz zaten

orta saha ise ekici faktörü ve orta sahada direnç düþük kaliyor takviye þart bence

okay mbia ile oynarken iyiydi

onazi aþiri duygusal savruk yapisi var

okaya onazi olmuyor ikisi

bero ortada oynamasi lazim olacak dediðim isimlerden ama tecrübe eksiði görüyorum

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

devre arasýnda bir adet hücuma katký saðlayacak sað veya sol bek

gole/skora katký saðlayacak bir adet sað açýk

ekici yi kesecek bir adet orta saha

gol atacak bir forvet
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

muratoztuurk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý yatara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun Yanal gitse neolacak? Yerine Hami,Giray Bulak yada baska bir Trabzonlu Hoca gelir Sezon Sonuna kadar ve bu Hocalar ancak Koyun Bekler baska bise yapamazlar, gecen sezon gördük hamiyi. Allahtan hamide gitdi melih kabasakalda

Sorun yok ya artýk alýþtýk. Biz bile buradan oyuncu deðiþikliði olacaðýný anlar iken bu iþe yýllarýný veren insanýn kasti yaparmýþ gibi golü yedikten sonra bizim söylediðimiz oyuncuyu oyuna almasýna alýþtýk. Evet buna alýþtýk.
    "Gerçek ol, görülmeyene mercek ol."

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Birde Emre Belözoðlu 'na küfür etmek nedir anlamýyorum Burak Yýlmaz'a Selçuk inan'a küfür etmek kime ne fayda getirmiþ bu sezona kadar birde ana bacý eþ cocuklara ayýptýr ya bu biz yakýþmýyor.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Yeneriz dedim ama en kötü beraberlik bekliyordum,
    lider de olsa,yenilgisiz de olsa bu sonuç benim için hayal kýrýklýðý oldu,
    aslýnda maçýn hakký da beraberlikti,
    emre pisliðinin o klas pasý ve Visca nýn fizik kurallarýný zorlayan o vuruþu olmasa,
    bu maç en kötü berabere biterdi,
    kýsmetsizlik te var takýmda,hemde öyle böyle deðil,
    rakibin attýðý gol ve gol pasýndaki þansa bak,bizdeki þansa bak,
    beraberlik golünü de þanssýzlýðýmýzdan atamadýk,
    bunu derken iyiydik anlamýnda söylemiyorum,
    az biraz futbol þansýmýz olsa dünkü maçta yenilmezdik,

neyse,
    ben hala umutluyum,
    Castillo'yu beðendim,A.Kadir'i beðendim
    devre arasý yapýlacak 3-4 mantýklý takviye ile ortalama bi takým oluruz,
    çok daha zevkli maçlar izleriz diye düþünüyorum.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Bilall61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor bu maçta ilk 20 dakikada en iyi oynayabildiði oyunu,Ersun Yanal'ýn istediði oyunu oynadý.Fakat bu 20 dakika 90 dakikaya yayýlamaz.Sonuçta futbolcular da insan,koþabilecekleri mesafe belli.Bu kadar rus ruleti oynamaya hiçbir takýmýn kondisyonu yetmez.

Nereden
    Ankara

Ýyi bir forvet ile sað açýða o kadar ihtiyacýmýz var ki anlatamam. Hucum oyuncularýmýz takýmý ileride tutamýyor. Hatta rakip önlem alma gereði dahi hissetmiyor. Böyle olmaz. Bize güçlü, topla iliþkisi iyi forvet ve kanat oyuncusu lazým
    En büyük Trabzon

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Kasýmpasa ve antalya dahil düzeldi kasýmpaþa bjk yi yendi antalya fb yi bir tek biz düzelmiyoruz.Bu kadro olduðu sürece ve bu kafa yapýsý duzelmeyiz.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Dün maçta çýplak gözle tekrar farkýna vardýðým þey bize mutlaka forvet lazým

Nereden
    Trabzon

Öncelikle rakibi toplamýþ olduðu puandan ötürü tebrik edelim bulunduðu yeri hakettiðini bizim maçta da gösterdi.

Maçýn analizini yaparsak rakip bizden daha oturmuþ bir takým olduðunu sahaya yayýlmasý ile yardýmlaþmasý ile gösterdi.Biz sadece fiziksel pres gücümüzle bir direnç göstermeye çalýþtýk bunuda belli bir dakikaya kadar baþardýk ama zorluk derecesi yüksek bir golle amacýmýza ulaþamadýk.

Bu maçta alabileceðimiz en iyi skor 0-0 olurdu çünkü orta sahada sürekli pas hatasý yaptýk haftalardýr kötü oynayan okaya bu maç onazi de eklendi orta saha pas yapamayýnca organize atak da yapamadýk.Örneðin bu maç ile ilgili forvetimiz olsaydý bu maçý kazanýrdýk diyen olursa yanýlýr bu maçý orta sahada verdik malesef.

Özellikle savunmadaki 4 lünün stoper özellikli olmasý pas kalitemizi iyice düþürdü.Yusuf ve Ekici de topun kýymetini bilerek oynamadýlar.

Ýyi þeylerden bahsedersek takým olma olgumuzun yavaþ yavaþ oturmaya baþlandýðý gözleniyor eskisi gibi daðýnýk bir görüntü vermiyoruz artýk daha derli toplu bir takým görüntüsü veriyoruz ama malesef kalitemiz düþük topun kýymetini bilerek oynamýyoruz çok kolay top kayýplarý yapýyoruz.Final hamlelerininde yaratýcýlýk dan uzak görüntü veriyoruz.Bu sorunlarý çözmek ve kaliteyi arttýrmak için tek yol doðru transfer.

Yediðimiz golde belki mustafa daha erken uyanýp top havadayken rakibi bozabilseydi o vuruþ gerçekleþmezdi ama onu yapabilecek tecrübeye sahip bek oyuncusu milli takým oyuncusu seviyesinde oluyor o yüzden mustafayý çok da eleþtirmiyorum.

Oyuncularýn bireysel eksiklerinden bahsedersek Onurdan yan toplara daha kararlý ve cesur çýkmasýný,iyi bir þutör olan ekicinin çektiði þutlarýn daha güçlü olmasýný,Yusuf erdoðan'ýn topun kýymetini daha fazla bilerek oynamasýný,Okayýn daha fazla sorumluluk almasýný bekliyorum.

Abdülkadiri tebrik ediyorum bir iki net pozisyona girmemizde onun oyun görüþü ve tek top oynama düþüncesinin yattýðýný belirtmek istiyorum umarým fiziksel olarak kendini geliþtirip 90 dakikalýk bir oyuncu olur hýzlý ve tek top oynama isteði diðer hücum oyuncularýmýza örnek olur umarým.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birde Emre Belözoðlu 'na küfür etmek nedir anlamýyorum Burak Yýlmaz'a Selçuk inan'a küfür etmek kime ne fayda getirmiþ bu sezona kadar birde ana bacý eþ cocuklara ayýptýr ya bu biz yakýþmýyor.
    Küfür kültürü var bizde. Gündelik hayatta, iþ hayatýnda yaþadýðýmýz sýkýntýlarý küfürle silebiliyoruz ancak. Küfür bu ülke stadlarýnýn olmazsa olmazýdýr, normalidir. Henüz küfür edip de elimize bir þey geçtiðini görmüþ deðilim.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Küfür kültürü var bizde. Gündelik hayatta, iþ hayatýnda yaþadýðýmýz sýkýntýlarý küfürle silebiliyoruz ancak. Küfür bu ülke stadlarýnýn olmazsa olmazýdýr, normalidir. Henüz küfür edip de elimize bir þey geçtiðini görmüþ deðilim.
    Bir maçta çocuða "küfür etme! Neden küfür ediyorsun!?" Dediðimde cevaben "para verdim, küfür edecem tabi, küfür etmeyeceksem maça neden geldim" demiþti

Loading %61..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

hem fikiriz,
    forvet alýnmalý,
    hemde iyi bir forvet alýnmalý,
    ama isim ver yok.
    bizlerden iyi scout ekibimi var arkadaþlar,
    bizlerde kulis yapalým,yönetime mailler,mesajlar atalým,
    yýllar önce i.b.þehirde oynarken webo alýnsýn dedim.
    alýnmadý,
    necati alýnsýn dedim alýnmadý,
    sow fb den ilk gidiþinde alýnsýn dedim,
    þimdi,
    etoo
    diyorum,
    etoonun özelliklerini a'dan z ye yazdým,
    buradan..
    menejeri bile oyuncusunu bu kadar güzel pazarlayamaz denildi!
    **
    benim korkum 15-20 gün sonra,
    suk gibi ndoye gibi adamlarýn alýnýp getirilmesi.

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

forvet kadar önemli olan takýmý yönlendirecek alacak verecek adam eksiltecek dikine gidecek orta saha lazým
    ekici bunu malesef yapamýyor, okay ve onazide son derece gereksiz
    o bölgeye bi çözüm bulunmalý, okay onazi ekici oynayacaðýna abdülkadir ve yusuf yazýcýyý oynatýrým daha iyi

Hasanu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý tahir61ayas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    devre arasýnda bir adet hücuma katký saðlayacak sað veya sol bek

gole/skora katký saðlayacak bir adet sað açýk

ekici yi kesecek bir adet orta saha

gol atacak bir forvet
    Bence maalesef biz kanatlarýn açamadýðý ortalarý beklerden bekliyoruz.Bizde Castillo dýþýnda orta açabilen býrak kanadý bir futbolcu yok.Bizim oyunumuzun bu kadar orta sahada sýkýþmasýnýn bir sebebi de becerikli kanat oyuncularýna sahip olamayýþýmýzdan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

bu bencil,çalýmcý,kiþiliksiz adam,
    fb maçýnda golde atsa,gol pasýda verse bu adamý sevmiyeceðim!
    bu adama taktým ben.
    *
    dün topu direkten döndü,
    gelen topa güzel bir vuruþ yaptý,
    o pasý ona kim verdi,
    14-15 yaþýndaki! bir çocuk verdi,
    hiç utanmadýnmý ekici?
    sen olsan o çocuðun yerinde kafayla kaleye vurmaya çalýþýrdýn,
    sen boþ pozisyondaki arkadaþlarýna pas atmayan bir kiþiliksiz,
    *
    yediðimiz golden öncede,
    46!yaþýndaki emre topu alýyor,bekliyor
    saða bakýyor,sola bakýyor,
    ileriye bakýyor,tartýyor,biçiyor,
    nokta atýþý gol pasý veriyor,
    bu adamýn 2-3 metre önünde hangi oyuncumuz var?
    avare avare bakýyor,basmýyor,pres yapmýyor
    bu oyuncumuz bu adama bassa böyle nokta atýþý pas verebilirmiydi.
    evet emreye baský yapmayan ekici,
    dikkatliizlerseniz göreceksiniz,geriye geriye gidiyor pozisyonda.

Murat Engin Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Maçtan önce söylediklerimin arkasýndayým hala, þu ligin liderinde yani dün yenildiðimiz takýmda takýmýma isteyeceðim adam yok malesef. Dün biraz beklemediðimiz yerden patlak verdik. Biz defanstan korkarken 3 haftadýr formda olan Onazi-Okay ikilisi ve Yusuf sezonun en kötü maçýný çýkardýlar belki de. Ersun Hoca'nýn bu sezon erken deðiþiklik yapmama geleneði de buna tuz biber oldu (örneðin Castillo golden önce girmeliydi ne olursa olsun). Hücum yönü zayýf ama savunmasý müthiþ! olan Akbaþ'ýn da Visca denen balonu amatör kümede yapýlmayacak bir hata sonucu kaçýrmasý ile yediðimiz saçma sapan gol de gelince ben bir Karabük ve Alanya faciasý gelecek dedim ama neyse ki olmadý.

Akbaþ'ýn fizik olarak diðer sol beklerimizden üstün olmasý savunmasýnýn iyi olduðu anlamýna gelmiyor. Hala þans buluyor olmasýný aklým almýyor!

Castillo'nun 11'de baþlamamasýný anlýyorum ancak 2. yarýnýn baþýnda ritmimizi bulmaya baþlamýþken o ritmi Yusuf'un bozduðu çok barizdi, Castillo- Yusuf deðiþikliðinin olmamasýný aklým almýyor!

Her duran topta kalemizde tehlike yaþamamýz artýk kabak tadý verdi, sürpiz oyuncular deðil y ani rakibin duran toplarda marke etmemiz gereken 2-3 adamýndan biri ya gol atýyor ya tehlike yaratýyor arkadaþ, bu durumu aklým almýyor!

Onazi de Okay da 6 numara deðiller ve olamazlar, Mossoro denen sirk topçusu þov yaptý dün ceza sahamýzýn önünde, ön libero þart þart þart!

Tekrar ediyorum dün bizi yenen ve ligin lideri olan takýmýn kadrosu beþ para etmez. Emre denen karaktersiz malesef iyi futbolcu ve attýðý pasý atacak Mehmet dahil oyuncumuz yok kadroda. Pahalý ya da kariyerli futbolcu þart deðil, küçük ve doðru dokunuþlar, kadro mühendisliðinin doðru yapýlmasý ve istikrar ile baþarý gelir; ancak yukarýda saydýðým saçmalýklar devam ettikçe bir yandan yapmaya çalýþtýðýmýzý diðer yandan yýkmaya devam ediyoruz. Lütfen makul ve mantýklý adýmlar atýlsýn artýk.
    "Tanrý futbolu havadan oynamamýzý isteseydi çimleri oraya koyardý"

Brian Clough

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Emre þeresizi Trabzon taraftarýnýn kendisine ettiði kufurlerden dolayý hakkýný helal etmiyor muþ.
    Ulan þerefsiz sana þike sezonunda bu taraftar hakkýný helal ediyor mu a be haysiyetsiz
    Hayatýn kufurle cirkeflikle geçti senin yaptiklairn sana yapýlýnca zoruna mý gidiyor

Senin anan Trabzonlu ya yazýklar olsun o anaya sana zerre misal terbiye ahlak ve haysiyet verememiþ.
    Sana þike yapmanýn kötü bir þey olduðunu anlatamamis, ahlaksýz pislik.
    Konu halilaziz61 tarafýndan (18.12.2016 Saat 15:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

turgut kasap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    52

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emre p...I Trabzon taraftarýnýn kendisine ettiði kufurlerden dolayý hakkýný helal etmiyor muþ.
    Ulan þerefsiz sana þike sezonunda bu taraftar hakkýný helal ediyor mu a be ib.....e
    Profil resminden Aliye izzetbegovicin resmini kaldýr çünkü senin düþünce tarzýnla onun resimdeki yaptýðý arasýnda inanç farký var.Kendine senin düþüncelerini ifade eden bi resim bul çünki bu düþünce tarzýnla sen o resme yakýþmýyorsun.

turgut kasap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    52

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emre p...I Trabzon taraftarýnýn kendisine ettiði kufurlerden dolayý hakkýný helal etmiyor muþ.
    Ulan þerefsiz sana þike sezonunda bu taraftar hakkýný helal ediyor mu a be ib.....e
    Profil resminden Aliye izzetbegovicin resmini kaldýr çünkü senin düþünce tarzýnla onun resimdeki yaptýðý arasýnda inanç farký var.Kendine senin düþüncelerini ifade eden bi resim bul çünki bu düþünce tarzýnla sen o resme yakýþmýyorsun.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bekir'in koluna çarpan top penaltý olabilir, kapalýymýþ gibi duruyor ama vücudunu geniþletiyor, boksör gibi gardýný almýþ. sað eline çarpsa net penaltýydý zaten. fener'in maçý olsa didik didik edilmiþti pozisyon ve penaltý sonucu çýkarýlmýþ olurdu.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý turgut kasap Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sana mý soracagim sen kimsin ki beni yargiliyorsin
    O adamýn her maçtan sonra ana avrat kufur ettiði þike sezonunda aktif rol aldýðýný bilmeyen mi var.
    Þerefi beþ para etmeyen kiþilere þerefsiz demekten gocunmam.
    Profil fotomu sana sorarak koymadim sana sorarak da kaldirmayacagim
    Emre yi saygý üzerinden ahlak üzerinden savunacak insan benim gözümde degersizdir.
    Hayatý kufurle hakaretle geçmiþ zerre deðer gormemesi gereken bir insansýya gereken muameleyi yapmam seni neden gerdi.

Benim gözümde emre þerefini yolda kaybetmiþ bir mahluktur ve annesinin Trabzonlu olmasý bunu deðiþtirmeyecektir.
    Bir daha bana böyle ustten konuþma engelle geç
    Muhatap olma yani
    Konu halilaziz61 tarafýndan (18.12.2016 Saat 21:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

PortoDeGalinhas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

umarým bu maçla beraber þu takým istanbul a taþýnsýn, trabzon trabzonspor u hak etmiyor muhabbeti de son bulur. böyle bir maça 2 bin kiþi anca gitmiþ.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)