Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolculara Küfürü Önleyelim

kutoz
    Ziyaretçi

Gökdeniz'in feryadi

'Küfürden biktik'

TRABZONSPOR'UN yildiz futbolcusu Gökdeniz, tribünlerdeki olumsuz tezahüratlar nedeniyle futboldan sogudugunu ifade etti. Federasyonun "TamSaha" dergisinde röportaji yayimlanan milli oyuncu, "Bir Kiev maçi yasadik, açikçasi futboldan nefret ettim. Esimin arabasina saldirildi, küfür yedim, evime gidemedim. Sonra transfer zamani fedakarlik yap diyorlar. Bunlar hatirlanmiyor. Profesyonel futbolda zevk kalmiyor. Izleyen küfür etmekten, oynayan da küfür yemekten oyunun zevkine varamiyor" diye konustu.

Lütfen bu ise bir son verilsin... Çünkü son pismanlik fayda etmiyor...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý
    Gökdeniz'in feryadi

'Küfürden biktik'

TRABZONSPOR'UN yildiz futbolcusu Gökdeniz, tribünlerdeki olumsuz tezahüratlar nedeniyle futboldan sogudugunu ifade etti. Federasyonun "TamSaha" dergisinde röportaji yayimlanan milli oyuncu, "Bir Kiev maçi yasadik, açikçasi futboldan nefret ettim. Esimin arabasina saldirildi, küfür yedim, evime gidemedim. Sonra transfer zamani fedakarlik yap diyorlar. Bunlar hatirlanmiyor. Profesyonel futbolda zevk kalmiyor. Izleyen küfür etmekten, oynayan da küfür yemekten oyunun zevkine varamiyor" diye konustu.

Lütfen bu ise bir son verilsin... Çünkü son pismanlik fayda etmiyor...

ya gökdeniz sen dengesiz misin?olay bitmis geçmis..o o anki sinirle yapilmis hareketlerdi..kimse üstünde durmuyo...hem gerçek taraftar geldi 1 gun sana karanfiller verdi..simdi durup dururken ne geregi var böyle açiklamalar yapmaya..biz tutup da senin oynadigin kötü futbolu orda burda söylüyormuyuz..isini yap..

ayrica bu topic kapansin

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Evet Fatih sana yürekten katiliyorum.Hep taraftari elestirene kadar her geçen gün daha da kötüye giden futbol una bak Gökdeniz.Kötü futbolunu bu sekilde mi ört bas etmeye çalisiyorsun.

bahane hep bahane..olay olali ne kadar oluyo....bu sözlerin üzerine ben bu beyefendinin bu sebepten oynamadigini düsünürüm ki bu da parasinin hak etmedigi anlamina gelir..

ayrica taraftarla aran çok iyiyken neden bu tür aaçiklamalar yapip kendinin zor durumda birakirsin..?

HARBIDEN BU GÖKDENIZ KAFAYI YEMIS BOSUNA DEMEMISLER BIR FUTBOLCU DEGERLI OLDUGUNDA SATACAKSIN AHA SIMDI BOMBA GIBI ELIMIZDE PATLADI BU GÖKDENIZIN ARTIK ÇÖKÜSÜ BASLAMISTIR.DINAMO KIEV MAÇINDA KÜFÜR EDILMIS YOK BILMEM NE SEN NE YATIN NE KIEV MAÇI NE GALATASARAY MAÇI NE FENER MAÇI HANGISINDE TAKIMI SIRTLADIN BÜYÜK FUBOLCUYUM DIYOSUN BÜYÜK PARALAR ISTIYORSUN AMA ICRAAT YOK BILMEM NEYIN BÜYÜK FUTBOLCUSU -Silinmistir-.SIZIN YÜZÜNÜZDEN REZIL OLUP DURUYORUZ Edited by: L-M^

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaslar ben küfrü önleyelim diye bir topic açtim, siz Gökdeniz kötü futboluna kilifmi buluyor diyorsunuz. Gökdeniz bir örnekti. Genel anlamda küfrü önlemek için bir baslangiç olsun istemistim. Ama görüyorum ki, farkli pencerelerden bakiyoruz.

Ben yinede israrla küfüre hayir diyorum...

Kemal Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

ya beyler biraz da gökdenize hak vermek gerekiyor o kadar baski altinda onlarin isi de zor tamam onunda haksiz yanlari var.futbolcularimiza sahip çikalim yarin bir gün teker teker elimizden gidecekler gitmemeleri için elimizden geleni yapalim lütfen !!!!

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

küfür kesinlikle önlenmeli...kime olursa olsun...

ama göko nunda yaptigi normal degil yani, örnek vereceksen baska bir örnek ver...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

ya biz küfür edilsin demiyoruz..gökdenizi hiç sevmem ama kiev maçindan sonraki ilk idmana sirf ona destek vermek için gittim..durup dururken bu olayi ortaya çikarmasi hem de federasyonun resmi yayin organinda-ki bütün istanbul medyasinin eline geçecektir bu yazi- çok anlamsiz geldi bana..zaten hayati hata..hata üstüne hata yapmaya devam ediyor

kutoz
    Ziyaretçi

Gökdeniz örnegi, bariz bir örnek. O olaydan sonra Gökdeniz de düsüs basladi. Bu düsüs sizce neden?

Sahip çikmiyoruz... Yattar'yi savdigimiz kadar Gökdeniz'i, Fatih'i, Hüseyin'i sevmiyoruz. Gittiklerinde de agit yakariz arkalarindan.

Gökdeniz örnegi, bariz bir örnek. O olaydan sonra Gökdeniz de düsüs basladi. Bu düsüs sizce neden?

Sahip çikmiyoruz... Yattar'yi savdigimiz kadar Gökdeniz'i, Fatih'i, Hüseyin'i sevmiyoruz. Gittiklerinde de agit yakariz arkalarindan.

kendi evlatlarimiza sahip çikilmasini burda en çok savunanlardan biriyim..yazilarimi dikkatli takip etmissen görürsün..o olaydan sonra gökdenizde düsüs basladigi da apaçik ortada..ortada da benim anlamadigim niye durup dururken bu olayi yeniden ortaya çikarmak...o olaydan sonra kimse bi daha agzini açip gökdenize bisey dedi mi?

kutoz
    Ziyaretçi

Sevgili Uni, neden kisisel olarak yazdiklarimi aliyorsun. Sana karsilik olarak yazmiyorum. Düsüncelerimi aktarmaya çalisiyorum. Gökdeniz bu olayi neden tekrar gündeme tasidigi açik degil mi? UNUTAMAMIS... Sanirim taraftarlarimiz son bir kez daha abilik yapip, onun gönlünü kazansalar fena olmaz. Çünkü Gkdenize ihtiyacimiz var. Eger yinede oynamazsa, sileriz onuda. Hiç kimse o formadan büyük degildir.

Sevgili Uni, neden kisisel olarak yazdiklarimi aliyorsun. Sana karsilik olarak yazmiyorum. Düsüncelerimi aktarmaya çalisiyorum. Gökdeniz bu olayi neden tekrar gündeme tasidigi açik degil mi? UNUTAMAMIS... Sanirim taraftarlarimiz son bir kez daha abilik yapip, onun gönlünü kazansalar fena olmaz. Çünkü Gkdenize ihtiyacimiz var. Eger yinede oynamazsa, sileriz onuda. Hiç kimse o formadan büyük degildir.

kardes olayi kisisel almiyorum da taraftar ona abilik yapti zaten..senin belki haberin yok ama kiev maçindan sonraki ilk idmanda 300 kisi vardi..sirf gökdenizin gönlünü almak için..herkes unuttu bagriba basti..beste yapti gökdeniz için..

BIRAKTI ISTANBUL GECELERINI
    AZIZ YILDIRIMI DINLEMEDIKI
    UNUTMADI SOYADI KARADENIZI
    ÖLÜMÜNE SEVIYORUZ BIZ GÖKDENIZI

bu beste onun için yapildi...

eger küfürden bikmissa buna diger ststlarda onlara edilen küfürleri örnek verebilir..bu olayi dile getirmesinin yanlis oldugunu düsünüyorum ve düsünmeye devem edecegim..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Kardesler hiç kimse küfür edilsin istemez...Ama bunun önüne de ne yazik ki kimse geçemez...Bazi kisiler sadece maça futbolculara küfür etmek için geliyor...Ne yapabiliriz ki...

Saygilarimla...

Guests
    Ziyaretçi

fb maci bardagi tasirdi.nefret edecek boyuta ulasti sen kimsin be gökdeniz akilli konus

kutoz
    Ziyaretçi

Haklisin, bizim hiçbirseydan haberimiz yok... Dünkü idmana gidip oradan beni arayan arkadasimda söylemedi zaten, tesisilerde yaklasik 70 kisi olduklarini.

Adam gündeme bir sorununu getirmis. Çözüm üretebiliyormuyuz. Hayir... Aksine adami yerden yere vuruyoruz. Sizce kapanmis gibi gözüken bu olay, adamda ne yaralar açmis farkinda degilmisiniz. Bu yara nasil kapanirda Gökdeniz, eski Gökdeniz olur diye düsünecegimize, ona veryansin edelim. Zaten oynamiyor diye elestirelim. Bu en basit yol. Bravo bize... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

..... Bu trabzonspor taraftari gercekten elindeki nimetin degerini bilmiyor sen gokdeniz qibi avrupanin cogu takiminda banko oynayabileck bi adama sahipsin bir iki mac kötü oynadi diye sanki tek basina oynuyormus qibi sanki takimda baska oyuncu yokmus gibi gokdenize sövüyorsun karisinin yolunu kesiyorsun bu da yetmezmis qibi simde da adama dengesiz diyorsun. ama transfer zamani geldimide aman gokdeniz bizi birakma ben o adamin yerinde olsam 2 dk durmam trabzonda istanbul cakallari onu almak icin yapmadigi is kalmadi adam gene qitmedi cünkü gercek trabzonlu ama biz hala bu adamin degerini bilmiyoruz yazik gercekten cok yazik bu adami cok arayacaz ama is isten gececek ..

..... Kim ne derse desin türkiyenin en iyi futbolcusu gokdeniz karadenizdir biz her ne kdar degerini bilmesekte ......

Haklisin, bizim hiçbirseydan haberimiz yok... Dünkü idmana gidip oradan beni arayan arkadasimda söylemedi zaten, tesisilerde yaklasik 70 kisi olduklarini.

Adam gündeme bir sorununu getirmis. Çözüm üretebiliyormuyuz. Hayir... Aksine adami yerden yere vuruyoruz. Sizce kapanmis gibi gözüken bu olay, adamda ne yaralar açmis farkinda degilmisiniz. Bu yara nasil kapanirda Gökdeniz, eski Gökdeniz olur diye düsünecegimize, ona veryansin edelim. Zaten oynamiyor diye elestirelim. Bu en basit yol. Bravo bize... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

dunku idman degil..taa kiev maçindan sonraki ilk idmandan bahsediyorum..

gökdenizde ne yaralar açtigini bilmem de kiev maçinin kaybedilmesi ben de çok yaralar açti

shipbroker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

fatih kendini gokdenizin yerine kisa bir sureligine koyar misin kardesim. ayni seylerin senin basina geldigini bir dusunsene.

mactan sonra esine saldirida bulunulmus sana en galiz kufurler edilmis ve bir gun sonrada gercek taraftarlar (bunda sonuna kadar haklisin) sana cicek vermisler.

aksam eve gittiginde esine "ya hanim cok buyutme bak bugun bana cicek verdiler olsun dun kufrettiler ama" mi dersin yoksa o cicekler nezaketten baka bisey ifade etmez mi sana.

aslinda sorum sadece sana degil bu olayda senin gibi dusunen arkadaslara. yapmayin beyler san, seref, namus kelimeleri gectiginde en atesli savunuculari olan bizler boyle birseyi bu kadar basit gecistirmeyelim.

Bakin burdaki onemli nokta su ne zamanki o tribunlerden gercek olmayan taraftarlari sileriz o zaman boyle seylerlede muhatap olmayiz.

Yoksa sonuc gene ayni olur Gokdenizde gider Fatihde gider gelende gider eknik direktorde gider gideroglu gider yani. Onun icin buyuk puntolarla yazmis arkadasim oyle satmakla olay cozumlenmiyor yani

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý ..::uniQue::.. Nickli Üyeden Alýntý
    ..... Kim ne derse desin türkiyenin en iyi futbolcusu gokdeniz karadenizdir biz her ne kdar degerini bilmesekte ......

abartma abi, en iyilerinden ama en iyisi degil

, konu disina cikiyoruz...

konu= küfür ve futbol...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alaya alinmis Bravo [img]smileys/smiley32.gif[/img]yu hakedecek tek kisi Gökdeniz dir.Trabzon Spor kendi istegiyle giden hiçbir futbolcusunuda aramamistir , aramazda.Klüp zaten bir kaos içindeyken böyle bir açiklama yapmasi hiçbir sekilde hosgörülemez.Madem o kadar iyi madem büyük birfutbolcu bir tane önem derecesi yüksek maçta top oynasaydida kanitlasaydi bunu.Birazda profesyonel olsaydiyapacagi her orta için Fatih yada Hüseyin i aramak yerinepasi vermesi gereken yere verseydi simdi bu durumda olmazdi takim.Igne yi önce kendine batirsin ondan sonra çiksin açiklama yapsin.Geçen sene ki kupa finalinden sonraprimle ilgili söyledikleride henüz unutulmadi.

kutoz
    Ziyaretçi

Gökdeniz gibileri küstürdükçe, çok daha yara açilir sizde. Böyle devam...

300 kisilik grup ziyaretinin ne zaman yapildigini belirtmek amaciyla, dünü örneklemistim. Kisacasi, sadece sen takip etmiyorsun Trabzon'u. Bizmde bir ayagimiz orada. Ama sorun bu degil. Sabaha kadar yazsamda seninle ortak bir noktada birlesemiyecegiz. Sen Gökdeniz'i sevmek zorunda degilsin ama sevenlerin, ona sahip çikanlarin düsüncesine lütfen saygi duy ve elestirme. Böylesi daha iyi olur ve uzayip gitmez.

Bu arada sampiyonluk kaçtiginda (95-96 sozonunda)açilan yaranin yaninda seninki diken çizigi kalir.

kutoz
    Ziyaretçi

Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý
    Alaya alinmis Bravo [img]smileys/smiley32.gif[/img]yu hakedecek tek kisi Gökdeniz dir.Trabzon Spor kendi istegiyle giden hiçbir futbolcusunuda aramamistir , aramazda.Klüp zaten bir kaos içindeyken böyle bir açiklama yapmasi hiçbir sekilde hosgörülemez.Madem o kadar iyi madem büyük bir futbolcu bir tane önem derecesi yüksek maçta top oynasaydida kanitlasaydi bunu.Birazda profesyonel olsaydi yapacagi her orta için Fatih yada Hüseyin i aramak yerine pasi vermesi gereken yere verseydi simdi bu durumda olmazdi takim.Igne yi önce kendine batirsin ondan sonra çiksin açiklama yapsin.Geçen sene ki kupa finalinden sonra primle ilgili söyledikleride henüz unutulmadi.
    Sende haklisin. Bu söylediklerini yapmiyor diye küfredelim, karisinin yolunu kesip hesap soralim. O dergide yapilan röportajin tarihi bile belli degil. Belkide aylar önce yapildi da simdi yayinlaniyor. Burada sorun röportaj degilki arkadasim. KÜFÜR. Umarim anlatabilmisimdir...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

gökdeniz iki üç maç iyi oynasin o zaman ne yazilacak bu söylenenler hatirlanacakmi. kiev maçi sonrasi sanki takimdaa birtek gökdeniz varmis gibi taraftar bu çocuga yüklendi yazik gerçekten yazik yataraya gösterdiginiz sabrin onda birini bu çocukta hakediyor.taraftar esini rahatsiz etsin, ana avrat küfretsin sonrada baska taraftarlargidib çiçek versin olay bitsin. yani surda kievden sonra küfredenlere birseyler söyliyecegimize hala gökdenize yükleniyoruz. ogünün yoklugunu takim kaç sene hiseti gökdenizinkini kaç sene hiseder oyle haybeye salamak kolay yok gidecegi varsa gitsinmis. adam gitmemek için herseyi yapiyor taraftar göndermek için herseyi sonra suçlu adam oluyor bu nasil is ben anlamadim. arkadaslar bu adamlar bes yillik mukavele imzaladi diye biz onlara her istedigimizi yapamayiz önce herkes birbirine insanca davranacak sonra karsisindan insanlik bekleyecek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)