Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolculara Küfürü Önleyelim

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý
    Gökdeniz gibileri küstürdükçe, çok daha yara açilir sizde. Böyle devam...

300 kisilik grup ziyaretinin ne zaman yapildigini belirtmek amaciyla, dünü örneklemistim. Kisacasi, sadece sen takip etmiyorsun Trabzon'u. Bizmde bir ayagimiz orada. Ama sorun bu degil. Sabaha kadar yazsamda seninle ortak bir noktada birlesemiyecegiz. Sen Gökdeniz'i sevmek zorunda degilsin ama sevenlerin, ona sahip çikanlarin düsüncesine lütfen saygi duy ve elestirme. Böylesi daha iyi olur ve uzayip gitmez.

Bu arada sampiyonluk kaçtiginda (95-96 sozonunda)açilan yaranin yaninda seninki diken çizigi kalir.

söylemek istedigim trabzonu ben takip ediyorum degildi..ben gökdenize ve gökdenizi sevenlere saygi duydugumu da belirtiyorum...burda gökdenizi yaralayacak bisey yazdigimi da düsünmüyorum...elestirme demissin..eyvallah..bu kafayla devam..ziyayi elestirirken de bu laflari duymustum..elestirmemin sebebi kötülemek degil daha iyi olmasini saglamak..bunu kavrayamamissaniz yazik bana..

ps:96 da ki yarayi benden daha iyi bilemezsin..sadece sampiyonluk degil bir ''can''im da o maç yüzünden gitmisti...neyse en büyük trabzonsporlu gökdeniz..gerisi yalan

ya siz anlamiyormusunuz..küfür edenlere zaten karsiyiz..bizim rahatsiz oldugumuz bu olayin ''bu sekilde'' ortaya çikmasi..daha da anlayamiyorsaniz benim yapacak biseyim yok

kutoz
    Ziyaretçi

Eyvallah...

kutoz
    Ziyaretçi

American Samoa'lusunya. Belkide o yüzden anlamiyoruz...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý Uni_Ts_Ytu Nickli Üyeden Alýntý
    ya siz anlamiyormusunuz..küfür edenlere zaten karsiyiz..bizim rahatsiz oldugumuz bu olayin ''bu sekilde'' ortaya çikmasi..daha da anlayamiyorsaniz benim yapacak biseyim yok

Fatih bu yazdiginin altina müsademle imzami ekliyorum

kardes ortak dili konusuyoruz ama malesef sen anlamamaya gayret gösteriyorsun(insallah oyledir..eger istem disiysa çok kötü)

shipbroker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

kardes ortak dili konusuyoruz ama malesef sen anlamamaya gayret gösteriyorsun(insallah oyledir..eger istem disiysa çok kötü)

profiline bak ondan sonra sitem et arkadasa bence[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý

Fatih bu yazdiginin altina müsademle imzami ekliyorum

olayin bu yonune karsisiniz ama bir onceki sayfada yazdigim gibi ayni sey sizin basiniza gelse ne yapardiniz soyler misiniz???

veya gokdeniz bu aciklamayi mac sonrasi yapsaydi hakli mi olacakti yoksa o zamanda "kardesim sen de bok gibi oynadin taraftarda hakli olarak kufur etti hatta cok bok oynadigin icin karina da saldirdi" mi diyecektiniz.

uni-ts onceki sayfada sana bir soru sordum ona cevap verebilir misin kardesim

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

ya bu olay baska nasil ortaya çikacakti ben anlamiyorum yine. gökdeniz tek tek herkese mailmi atacakti yada tek tek taraftarla konusup ben size kirginimi diyecekti. yada adam bunu transfer döneminde bahane olarakmi kullandi ne yaptida olayin çikis sekli sizi rahatsiz eti. bu röportajin tarihi bile beli degilken siz neden rahatsiz oldunuz. yok çirkef istanbul basinina malzeme vermismis. biz taraftar olarak gökdenize küfrederek o malzemeyi çoktan verdik bile daha neyin yanlisligindan bahsediyorsunuz. adam içine atip içten içe kendini kemirse ve takima küsüp gitse daha iyi sizin için yani. adam kirginsa onu kazanmak yine taraftarin elinde ortada gökdenizin yaptigi bir yanlis göremiyorum ben.

Alýntý shipbroker61 Nickli Üyeden Alýntý

profiline bak ondan sonra sitem et arkadasa bence[img]smileys/smiley36.gif[/img]

profilime bakiyorum sen merak etme..yanlislik yok.ben bilerek amerikan samoa isaretledim..de bunun bu konuda makara olayi yapilmasina kizdim..adam gibi ne demek istedigini söyler olur biter....ha bu arada malesef anlayamamis beni..üzüldüm..

bi önceki sayfada sordugun soruya özellikle cevap vermedim.çünkü sen de anlayamamissin beni..

herkese tek tek mail mi atsin gökdeniz diyen arkadasa da özel cevap yazmiycam..malesef o da anlayamamis/anlamamis/anlamaya çalismamis...

arkadaslar sunu kafaniza iyi sokun bi daha yazmiycam..küfüre karsiyim bu biirrrr...gökdeniz kiev maçindan sonra olanlardan dolayi o zaman kirgin ve kizgin olabilir ama su anda durup duruken bu nerden çikti..buna da ben kizarim bu iiikkkiiiiiiii...

simdi ne demek istedigimi anlamayan varsa özelime gelsin..

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Haklisin, bizim hiçbirseydan haberimiz yok... Dünkü idmana gidip oradan beni arayan arkadasimda söylemedi zaten, tesisilerde yaklasik 70 kisi olduklarini.

Adam gündeme bir sorununu getirmis. Çözüm üretebiliyormuyuz. Hayir... Aksine adami yerden yere vuruyoruz. Sizce kapanmis gibi gözüken bu olay, adamda ne yaralar açmis farkinda degilmisiniz. Bu yara nasil kapanirda Gökdeniz, eski Gökdeniz olur diye düsünecegimize, ona veryansin edelim. Zaten oynamiyor diye elestirelim. Bu en basit yol. Bravo bize... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

burda kimsenin birbirini anlamama gibi bir çabasi yok.

çocuk azarlar gibi özeline çagirmanda hos olmamis. durup duruken nerden çiktinin cevabida basit etkisini üzerinden atamamis buda üüüüüüüüüüüüüçççççç. röportajin yapilis tarihi beli degil buda döööööööööööörttttttttttttt

Alýntý melrok Nickli Üyeden Alýntý

burda kimsenin birbirini anlamama gibi bir çabasi yok.

çocuk azarlar gibi özeline çagirmanda hos olmamis. durup duruken nerden çiktinin cevabida basit etkisini üzerinden atamamis buda üüüüüüüüüüüüüçççççç. röportajin yapilis tarihi beli degil buda döööööööööööörttttttttttttt

su durup dururken nerden çiktiin cevabi...

die devam eden cümleni iyice açiklarmisin...

ha bi de hiçbisey yokken özelime çagirmadim..anlamiyorsa!!! dedim hala anlamiyorsa !!!Edited by: Uni_Ts_Ytu

Gökdenizin Tamsaha dergisine yaptigi açiklamalar.Bir çok sorunun cevabini tasiyor.Kiev maçi sonrasi neden Gökdenizin tutuk oynadigi iste ortada.Küfür ve yapilan terbiyesizlikten dolayi artik SON olsun.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

su anda durup duruken bu nerden çikti diye sen serzeniste bulunmustun bende biz olayi unutmus ve hiç bir sey yokmus gibi düsünsek bile kendisi etkisini üzerinden atamamis beliki demek istedim. yani bize durduk yere gibi gözükse bile gökdeniz bunu içinde aylardir yasiyor olabilir ve bir sorunun yanitinida böyle vermis olabilir.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

ISTANBUL'DAN HASRETINI ÇEKTIGIMIZ TRABZONSPORUMUZ'UN MAÇLARINDA, TARAFTARIMIZIN TAM ANLAMIYLA TEZAHÜRAT DESTEGINI GÖREMIYORUM.

BUNUN DISINDA FUTBOLCULARIMIZ BIR HATA YAPTIMI ONLARA SÖYLENENLERI TAHMIN EDEBILIYORUM.

LÜTFEN OYUNCULARIMIZA HER ZAMAN SAHIP ÇIKALIM ARKADASLAR.

KÜFÜR VE SIDDET KESINLIKLE SON BULSUN.

ANTIPARANTEZ;

GÖKDENIZ BU AÇIKLAMALARI GITMEK DÜSÜNCESIYLE ALTYAPI OLUSTURMAK AMACIYLA SÖYLEDIYSE,TRABZO GITMEK ISTEYENI ZATEN TUTMAZ.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Gökdenizin tek derdi Türkiyenin en iyi futbolcularindan oldugunu kavrayamamasi,Yattara kadar kendine güvenemiyor. Ondaki sürat,dripling baskasinda yok. Sadece STAR oldugunu anlasa bu çocuk neler olacak. Fatih'teki degisime ben o kadar sasirdim ki,agresif-serseri-bencil Fatih gitti,kaptan-imparator-ve müthis bi yildiz geldi.

Gökdenize destek olalim,STAR oldugunu hissetsin yeter.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý shipbroker61 Nickli Üyeden Alýntý

profilime bakiyorum sen merak etme..yanlislik yok.ben bilerek amerikan samoa isaretledim..de bunun bu konuda makara olayi yapilmasina kizdim..adam gibi ne demek istedigini söyler olur biter....ha bu arada malesef anlayamamis beni..üzüldüm..

bi önceki sayfada sordugun soruya özellikle cevap vermedim.çünkü sen de anlayamamissin beni..

herkese tek tek mail mi atsin gökdeniz diyen arkadasa da özel cevap yazmiycam..malesef o da anlayamamis/anlamamis/anlamaya çalismamis...

arkadaslar sunu kafaniza iyi sokun bi daha yazmiycam..küfüre karsiyim bu biirrrr...gökdeniz kiev maçindan sonra olanlardan dolayi o zaman kirgin ve kizgin olabilir ama su anda durup duruken bu nerden çikti..buna da ben kizarim bu iiikkkiiiiiiii...

simdi ne demek istedigimi anlamayan varsa özelime gelsin..

eyvallah kardesim en azindan lutfedip buna cevap verdin.

diyelimki ben senin dedigini anlamadim ve anlayacak kapasitem yok. ama senden ogrenmek istedigim sey ayni sey senin basina gelse napardin.

cok basit ve net....

burda tavuk mu yumurtadan, yumurta mi tavukdan cikti denkleminide cozmeye calismiyoruz. adama once bir olay (olay degil taciz)yapilmis ve bundan sonrada tepki olarak adam aciklama yapmis. ondan sonrada biz burda gecmis defterleri acip vay efendim sen boyle yapmistinda boyle yapmamistinda biz sana bi sey dedik mi edebiyati yapiyoruz.

ya benim bu davaya inancim giderek azalmaya kirilmaya basladi aickcasi. biz her sart ve durumda kendimize hicbir elestiri yapmadan direk olarak karsidakine saldirip konuyu farkli yonlere cekerek ordan zayif noktalarini yakalamaya calistigimiz surece bu isi beceremiyecegiz galiba.

bu haftadan beri soyluyorum batakligi kurutmaktansa sivrisinegi oldurmek daha isimize geliyor. sorunu o an icin cozuyoruz ama her zamanda rahatsizlik yasiyoruz.

olsun ben herhalukarda bu takimi tutacagim..

sitemimde sana degil aslinda kardesim olayi cok sahsi olarakda algilama lutfen..

l-m - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Lütfen konuyu saptirmayalim,mesele Gökdeniz'in açiklamasinin zamanli zamansiz olmasi degil futbolcularin psikolojik olarak baski altina almadan küfürün nasil önlenebilecegi.Gökdeniz bu açiklamayi yeni yapmis olsa bile kirdigi ilk pot degildir,küfür konusu ayri Gökdeniz'in açiklama konusu ayri.Lütfen stadta kötü oynayan futbolcumuz oyundan alininca neden alkis sesinden çok yuhalama sesi duyuluyor ve bu nasil önlenebilir onu tartisalim.Gökdeniz'in Yerli Yersiz Açiklamalari diye bir baslik açilirsa o zaman baska seyler tartisilir.

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Aynen öyle herzaman Futbolculara destek olmamiz gerekiyor (bazen benkafayi yiyorum o zaman olmuyor iste). Ama herkes sunu bilmeliki küfür ile mi Futbolcu daha iyi, stressiz topunu oynar yoksa güzel destek ile mi. Bazi Maclarda görüyorum oyuncular baski altinda tutuldumu genelde Avni Akerde oluyor o zaman görün hallerini. Onun icin Takim deplasmanda daha iyi oynuyor.

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

arkadaslar gökdeniz çok hakli hernekadar futbolu bu aralar çok kötüusede.baska ülkelerde insanlar çoluk çocuk ailecek maça eglenmeye gidiyor bizde ise küfür etmeye.kahvede maçi izlerken dahi görüyorum sinirden patliyorum.bekliyorlarki biri bi hata yapsada anasina avradina küfür etsem.bu gökdeniz degilmiydi bizi geçensene oynadigi futbolla çok mutlu eden.ayrica bence göknenizde degil ziya doganin yanlis taktigiyle gökdeniz bu sene verimli olamadi.geçensene gökdeniz ortasahadan top çalip top sürüp gol atiyordu.bu sene ziya dogan onu forvete hapsetti fatihle beraber bu da onun formuna yansidi yoksa gökdeniz bu degil.insanlari harcamak için firsat kolluyoruz.gerçek taraftar bu degildir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

GERÇEKTEN BU FUTBOLCULARA KÜFÜR ETMEK OLAYI ÇOK YANLIS. ADAMIN YERINE KENDINI KOY ÖNCE BIRISI SANA ANA AVRAT KÜFRETSE NAPARSIN. AZ BILE SÖYLEMIS GÖKDENIZ.AHLAKSIZLIK. BU IS BENI ÇOK UTANDIRIYOR. KENDI FUTBOLCUMUZA BILE KÜFREDENLERE SÖYLEYECEK BIR SEY BULAMIYORUM.

Takim iyi de oynasa kötü de oynasa taraftarin görevi takimini desteklemektir. Taraftar futbolcuyu, teknik kadroyu, yönetimi begenmeyebilir ama onlara küfür edemez. Çünkü ettigi küfür o insanin sahsina degil görevli oldugu takima gider, takimin moralini bozar dolayisiyla dabasarisizligina yol açar. Futbolculari destekleyelim unutmayalim ki onlar basarisi için dua ettigimiz Trabzonspor'umuz için mücadele ediyor.

Yaþ
    55

Taraftar'da topçu'da görevini yapacak.....

Görev : TRABZONSPOR'a LAYIK OLMAK IÇIN GEREKEN HERSEY....

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    48

Biz sizi sadece sevinmek icin sevmedik.

Bilmem yeterli oldu mu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)