Sonuç: Adanaspor Maçının Sonucu Ne Olur?

Katılımcı sayısı
148. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

105 70.95%
  • Berabere Biter

18 12.16%
  • Kaybederiz

25 16.89%
Sayfa 45 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 43 44 45
Toplam 1110 adet sonuctan sayfa basi 1,101 ile 1,110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 14. Hafta | Trabzonspor 4-1 Adanaspor | Maç Sonucu

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kazandığımız penaltı tam büyük takım penaltısı. yani elle, kolla, vücutla vs. müdahalenin olduğu ancak penaltıyı gerektirmeyecek hareketler. hakemin büyük takım lehine rahatlıkla çalabildiği aynı pozisyon büyük takımın ceza sahasında olsa düdük çalmayacağından yüzde yüz emin olduğumuz pozisyonlar. tıpkı bugün bjk nin kazandığı ilk penaltı gibi. ama işte bak şurda bir müdahale var gibi pozisyonun 55. açısından bulunabilen açıklamalarla izah edilebilen penaltı türü.

ben rahatsız oldum. 2 haftadır hakemler tarafından bize karşı rahatsız edici bir iyi niyet var. ben istemem böyle şeyler. ama biz şöyle doğrandık böyle biçildik gibi gerekçe olmaması lazım. bizim öyle bir camia olmamamız lazım. keşke yönetimden bir kaç kişi en azından sosyal medyada bu durumdan rahatsızlığı belirten bir şeyler karalasalardı. ezber bozsaydık.bugün ölü taklidi yaparsan yarın yine doğranacaksın, sözünün bir kıymeti kalmaz. düzenin takımı olmayalım yoksa her türlü düzülen biz oluyoruz.

sahtekarsın no 22...
    There is no spoon...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

herzaman doruyu konus, ozaman böyle serefsizler bile er yada gec dogruyu bulur

hakkin yolu birdir

dün robin hood sendromu diyenlere ayrica selam
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara

Dun bizim penaltimiza penalti degil diyen adamlar, besiktasin ilk penatisinda elle cekiyor, net penalti diyorlar. Pozisyon hem disarda hemde cekme falan yok. Akilli olun Trabzonpor aleyhine gundem yaratmayin yorumcu musveddelerine inanarak.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Sergen neyin nesi.Gurbetçiymiş heralde iyi topçudur.
    oda, eskisehirden gelen usakda cok iyi gidiyor
    yarida 1461 in as takiminda keske degerlendirilseler
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adriano'nun pozisyonuna bile penaltı diyen var. iyice sumsuklerin oyunu oldu. bence oguzhan bile rahatca devam ederdi. kolayına geleni yaptı. her müdahaleye faul calinmaz . bu nedir böyle. gokhan'in ki penalti hic degil ama hakem yiyebilir. ben hepsine devam derdim su gundemdeki pozisyonlar icin. aldatanlar listesinde yumlu degil gokhan ve adriano var. en siddetli mudahale'yi yumlu almış yine. adamin yuzunde tsunami olmus yuzune mudahale yok diyen var.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adriano'nun pozisyonuna bile penaltı diyen var. iyice sumsuklerin oyunu oldu. bence oguzhan bile rahatca devam ederdi. kolayına geleni yaptı. her müdahaleye faul calinmaz . bu nedir böyle. gokhan'in ki penalti hic degil ama hakem yiyebilir. ben hepsine devam derdim su gundemdeki pozisyonlar icin. aldatanlar listesinde yumlu degil gokhan ve adriano var. en siddetli mudahale'yi yumlu almış yine. adamin yuzunde tsunami olmus yuzune mudahale yok diyen var.
    rakip takımlardaki sahtekarları örnek verip kendi oyuncumuzu korumak doğru bir tutum değil. yumlu bu işi ilk defa yapmıyor. hatta bu maçta bile ilk defa yapmadı. 4 tane korner attık , 3 ünde kendini bıraktı yere. sürekli arıyor. birinde yedirdi. sadece bu maç özelinde olsa yine anlayacağım ama bu adamı 5 yıldır takımda izliyoruz ve bu tip işleri kovaladığını biliyoruz. yaptığı iş sadece penaltı aramak değil. girdiği ikili mücadelelerde, çıktığı hava toplarında da yalandan kendini çok bırakıyor. ardından hakemle ve rakiple gereksiz didişmeleri de cabası. iyice antipatik oldu. genelde bu yolu seçmesi de acziyetinin göstergesi.

benim gördüğüm bizim takımda bu tip işleri kovalayan oyuncular yumlu, aytaç ve yusuf.
    There is no spoon...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rakip takımlardaki sahtekarları örnek verip kendi oyuncumuzu korumak doğru bir tutum değil. yumlu bu işi ilk defa yapmıyor. hatta bu maçta bile ilk defa yapmadı. 4 tane korner attık , 3 ünde kendini bıraktı yere. sürekli arıyor. birinde yedirdi. sadece bu maç özelinde olsa yine anlayacağım ama bu adamı 5 yıldır takımda izliyoruz ve bu tip işleri kovaladığını biliyoruz. yaptığı iş sadece penaltı aramak değil. girdiği ikili mücadelelerde, çıktığı hava toplarında da yalandan kendini çok bırakıyor. ardından hakemle ve rakiple gereksiz didişmeleri de cabası. iyice antipatik oldu. genelde bu yolu seçmesi de acziyetinin göstergesi.

benim gördüğüm bizim takımda bu tip işleri kovalayan oyuncular yumlu, aytaç ve yusuf.
    ben dediğin işi yapmadım.onlar kendini atıyor yumlu da atsın demedim yani. yüze müdahaleyi çok net görüyorum. yüze oluyor bu müdahale başka yere değil. diğer pozisyonda da net kolundan çekiliyor. abarttığı doğrudur yapmaması lazım ama bu pozisyon için bunu söylemem.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

maçı izlemedim ama

gollere bakıyorum

bu yusuftan anca böyle faydalanırsın

serbest bırakacan yarış atı gibi koşsun

bu yusuftan en iyi verimi alan mra dı.

oda serbest oynatırdı. Yani kanat oynayacak her türlü özellik var ama kafa yok kafa

olanıda kaldırıp bakmıyor ki

gümüşhane gibi bir takıma karşı bek topçusunu bir kez çalım atıp geçemedi. Özete bakıyorum top açılmış Yusuf adam ile karşı karşıya her bir şey yapamyorsun sağ sola kır topun yönünü arkadan adam gelsin topu sakla

ama ne yapsın ersun malzeme bu

castillo bero olacaklar ben ümitliyim bunlardan

bir sağ açık lazım takıma şu kanatlar iyi yönlü çalıştımı tadından yenmez

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ndoye

tecrübe teknik kokuyor adam ama fizik kondisyon olarak bitik

ama bizim takımda ŞÖYLE BİR DURUM VAR HER DÖNEMDE BAZI OYUNCULARIN SIÇRAMA ALANINA DÖNÜYOR

BİR ZAMANLAR SELÇUK BURAK OLCAN ŞİMDİ EKİCİ

YA BİZE CARDOZO İLK GELDİ MAÇLARINI HATIRLIYORUM ALIYOR VERİYOR EKİCİYE TOP İNDİRİYOR

AMA İNDİRDİĞİNİ EKİCİ OTA ..... VURUYOR İLK GELDİĞİ ZAMANLAR AYAĞI AYAR TUTMAMIŞKEN AYNI ŞİMDİKİ GİBİ

SONRA BU CARDOZO OYUN YAPISI DEĞİŞTİ. ARTIK ODA BAKTI KURUMDA DURUM İÇLER ACISI O DA KENDİ EKMEĞİNİN DERDİNE DÜŞTÜ

NDOYE HATIRLARMISINIZ BJK MAÇINI 2-1 KAZANMIŞTIK.

YUSUFA ASİSTİ AMA O MAÇTA EKİCİ KAÇ KERE ATMADI KENDİ VURDU BOŞA KAÇTI ATMADI VEYA KAYBETTİ ÇALIM ATARKEN

SENİN TAKIMINA GELEN FORVET KİMİ GETİRİRSEN GETİR YA BOŞA KAÇACAK ATACAK BİRİ OLACAK

YADA EKİCİ GİBİLERİN KADERİ İLE DOĞRU ORANTILI OLACAK KADERİN O KAZANDIĞI KADAR KAZANACAK KÜLÜP

O FORVETTE BOŞA NEDEN KAÇSIN ORTADA DURACAK KARAMBOL BEKLEYECEK EKİCİNİN DÖNEN TOPUNDAN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)