Sonuç: Adanaspor Maçının Sonucu Ne Olur?

Katılımcı sayısı
148. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

105 70.95%
  • Berabere Biter

18 12.16%
  • Kaybederiz

25 16.89%
Sayfa 43 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 SonuncuSonuncu
Toplam 1110 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 14. Hafta | Trabzonspor 4-1 Adanaspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu pozisyona buz gibi penaltı derseniz diğer hakem kararlarında feryat figan bağıramazsınız.
    Buz gibi penaltı. Rakibin kolu yumlunun suratında mı? Evet. Bitti
    En büyük Trabzon

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mazosist bir yanimiz var taraftar profili olarak yada psikolojimiz ust uste alehimize yapilan hatalarin ardindan iyice bozulmus olacak ki pozisyonlari bile artik yorumlayamiyoruz, hakem ya cok kotu oluyor ya bizi kayirmis, ortasi olmuyor ..pozisyonun icinde ben dahil taraftarin yuzde 90 ninin takimda gormek istemedigi yumlu oldugu ve pozisyonu abarttigi icinde millet onyargili yaklasiyor x oyuncu olsa yumlunun yerine pozisyonu gostermis penaltiyi almis olur.. size tavsiyem sabah pozisyonu sakin kafayla bidaha izleyin ama tek bir acidan degil mudahale var mi yok mu yuze gorursunuz sonrada sorun kendinize bu hareket 9 kusurlu hareketden biri mi degil mi diye..herkese iyi geceler..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Pozisyona penaltı çalınıyorsa kırmızı kartı vermesi gerekir...
    Penaltıyı tartışabilirsiniz ancak rakibin suratına vurduğunu düşünüyorsanız kırmızı kart doğru...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    İstanbul

Samimi değilmişiz bunu gördüm. Şu pozisyon bize olsa isyan ederdik . Istanbullulasmayalim

MBMB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyler yorumlarınızı okudum M.Yumlu'nun pozisyonunu kendi bilgilerinizce yorumlamışsınız ama benim fikrim yine değişmedi. Burada ne faul ne penaltı ne de kırmızı kart doğru. Orada oyun kuralları içinde olan bir itiş kakış, bir pozisyon alma mücadelesi var. Rakip oyuncunun gözü tamamen topta kesinlikle bir art niyeti felan yok bu kasti müdahale işini nereden çıkardınız.

Pozisyon alma mücadelesi sırasında M. Yumlu'nun yüzüne ya da omzuna bir el darbesi gelmiş olabilir ama bu kesiklikle faulu gerektirecek seviyede bir müdahale değildir. Yukarıda da belirttiğim gibi her maçta onlarca kez gördüğümüz bir pozisyon alma mücadelesidir.

Burada penaltıyı getiren olay haftalardır hakemlerin bizi doğramasından mütevellit TFF ve MHK nin telafi kovalaması ve M. Yumlu'nun oskarlık performansıdır.

Abi bu takımın canı zaten senelerdir hakem hatalarından yanmakta olduğu için bu konuda bu kadar duyarlı oldu. Başka taraftar forumlarında elbette lehine verilen penaltıda bu kadar itiraz muhabbeti dönmez bu da bizim iyi yönümüz işte bu futbol piyasası içinde yozlaşmamayı başarmışız demek ki
    Konu MBMB tarafından (10.12.2016 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altuğ Atalay basın toplantısında hocaya euroyu bırakıp TL'ye geçecek misiniz diye hafiften çakmış. Bu arada Trabzon'da onlarca yerel basın muhabiri ve deneyimli spor yazarları varken her maç sonunda Altuğ Atalay dışında kimsenin soru sormaması da ayrı bir tartışma konusu...
    Ona neymiş ki onu anlamadım. Neyi anlamaya çalışıyor bu soruyla.

Nereden
    Avrupa Diğer

Kardeşim, tamam Trabzonspor'un hakkı yeniyorda bunda Adanaspor'un suçu ne?

Loading %61..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

surata tokat inmiş yumlu'nun yüzündeki dalgalanmayı da görmüyorsunuz heralde .kulağı da oynuyor ipucu olsun. karşıdan yanılma olabilir ama el suratta. karaktersiz falan onu geçin bir kere. bu pozisyon penaltı sarı kartla geçiştirebilir ama bana göre penaltı da verilmeyebilir. el surata değer olur böyle şeyler, kuralcı hakem sevmem. dirsek net çıkmadıysa surata çarpsa dahi en fazla sarı verilmeli, bunu hepten geçiştirebilir.kırmızı hiç olmamış. penaltı da eh işte. hiçbir standart olmadığı için birşey demiyorum ama çoğuna devam denmeli.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yine hiç bir şey oynamadan alınan galibiyet ve hâlâ iki top yapamayan sıradan takım görüntüsü devam ediyor neyse ki galip geliyoruz.pozisyonun penaltı olup olmaması tartışmaya açık olabilir bence değil, bi duran top devamında zannedersem Yumlu Adana'lı oyuncuyu yaka paça indirdi hakem devam dedi.
    Rakip Adana takımı defanstan çıkarken, oyunu ön tarafta oynarken güzel organize oldu.Penaltı ve kırmızı gördükleri sonrası bile pes etmeden 2 net pozisyonları var ki kırmızı kartta haksız oldu.
    Noluyor arkadaş bu lehimize hakem hataları fener maçı öncesi nabza göre şerbet operasyonumu?

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu pozisyonu görünce jimnastik maçındaki Oğuzhan a çıkmayan kırmızı geldi mi aklınıza nasıl feryat etmiştik.

Bir yerden düğmeye bastılar sanki. Bize bu kadar kolay penaltı çalmaları tuhaf.

18 Aralık daki açılışla alakası olabilir.

Hiç içime sinmedi bu maç. Kayseri maçı da aynı şekilde.

Lig adaletli olsa gene en az bu kadar puan alırdık hatta daha fazlasını ama Kayseriyle Adana nın günahı ne.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    surata tokat inmiş yumlu'nun yüzündeki dalgalanmayı da görmüyorsunuz heralde .kulağı da oynuyor ipucu olsun. karşıdan yanılma olabilir ama el suratta. karaktersiz falan onu geçin bir kere. bu pozisyon penaltı sarı kartla geçiştirebilir ama bana göre penaltı da verilmeyebilir. el surata değer olur böyle şeyler, kuralcı hakem sevmem. dirsek net çıkmadıysa surata çarpsa dahi en fazla sarı verilmeli, bunu hepten geçiştirebilir.kırmızı hiç olmamış. penaltı da eh işte. hiçbir standart olmadığı için birşey demiyorum ama çoğuna devam denmeli.
    Zaten bu tarz şeyleri hiç yapmaz Yumlu.Kendini yere bırakma,hakemle gereksiz didişme,rakip takım futbolcusuna hareket çekme falan yoktur çok saf bir çocuk.

ts_tuncay_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maç özetini anca izleyebildim...

Mustafa gibi çirkef futbolcu Trabzonspor'da olmamalı.Lugano, Emre nasıl gözümde çirkefse Mustafa'da o kadar çirkef...Adam sahtekar bildiğin..Her maçta aynı şeyler.Biran önce ilişiği kesilmeli...

Bu pozisyonada penaltı diyen hiç maç izlemesin daha iyi...

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Nevzat Aydın @zagortenay76 <small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px;"> 3 sa.3 saat önce</small>
    İstifamın etkisi her hafta katlanarak kendini gösteriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı tahir61ayas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nevzat Aydın @zagortenay76 <small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px;"> 3 sa.3 saat önce</small>
    İstifamın etkisi her hafta katlanarak kendini gösteriyor.

Başakşehir , Fenerbahçe ve Bursa maçları sonrası göreceğiz gösteriyor mu göstermiyor mu
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Nereden
    Eskişehir

Aleyhimize haksızlık olunca yönetim hoca herkes yırtınıyor, lehimize olunca ses seda yok.
    Gariban Kayseri, Adana'nın ne suçu var çıkıp iki kelam etsenizde gönüllerini alsanız biz anadolunun abisi değilmiyiz.

L.Burrows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Penaltı pozisyonu verilmese hayıflanmazdım. Kurallar dahilinde penaltı gibi ama bir sürü pozisyon oluyordur her hafta böyle alıştık verilmemesine. Hakemler kaçırıyor genelde bu sefer kaçırmamış vermiş. Kart biraz ağır gibi geldi çok sert bir müdahale olduğunu düşünmüyorum sanırım onuda mustafanın kıvranmasından dolayı çıkardı. Sonuç olarak kazanmış olsak da maalesef bir türlü futbolumuz gelişmiyor. Sadece bu haftayı geçirmiş olduk işte. İbb maçında işimiz zor.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gözlerden kacan bir pozisyon daha var.
    Yumlu'nun formasini cekti ceza sahasinda Adanali futbolcu. Golü atan elaman.
    Asil net olan pozisyon buydu.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

cellchook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kayseri ve adana maçında devlet eliyle örtülü bir itiş yaşadık.
    net.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yabancı antrenörleri iyi ki gitmiş yoksa böyle bir maçtan sonra çok üzülürdüm o adam için, acayip kanım kaynamıştı, mağdur seviyorum.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözlerden kacan bir pozisyon daha var.
    Yumlu'nun formasini cekti ceza sahasinda Adanali futbolcu. Golü atan elaman.
    Asil net olan pozisyon buydu.
    O pozisyon yüzde yüz penaltiydi. Onu da konussaniza dogrucular.

Nereden
    Eskişehir

Castillo tarzı oyuncuların devamlılığı olmaz yarın bir gün farzı misal şampiyonluk yarışına çıktın bir maç var 5 maç yatar takımı yarıda bırakır.ha şu berbat takım için iyi olabilir, iki çalım basar sonrası dağlara taşlara.Anadolu takımlarında onlarcasını görüyoruz.
    Durica seneye olur mu belli olmaz, Bero dışında tüm yabancılara yol verilmeli yoksa bu kafayla 5 sene daha sürünürüz.

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı cellchook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayseri ve adana maçında devlet eliyle örtülü bir itiş yaşadık.
    net.
    buna toplum mühendisliği de diyorlar sanırım. 18indeki temaşa öncesi değil çatlak ses, homurtu dahi istenmiyor belli ki... işin sevindirici tarafı futbol herşeye rağmen ve hala Trabzon şehrinin barometresi olarak görülüyor yönetenlerce.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buna toplum mühendisliği de diyorlar sanırım. 18indeki temaşa öncesi değil çatlak ses, homurtu dahi istenmiyor belli ki... işin sevindirici tarafı futbol herşeye rağmen ve hala Trabzon şehrinin barometresi olarak görülüyor yönetenlerce.
    kesinlikle haklısınız.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hakemin net hatası var penaltı pozisyonunda. Bunu söylemek gerekiyor. Ben penaltı olmadığını düşünüyorum.

Aslında ben Yumlu'nun lehimize penaltı yaptırabileceğini düşünmüyorum. Ön yargılı olabilirim. Ama Yumlu faktörü de var.

Keşke o penaltı pozisyonu olmasaydı. Maçı yine de koparacaktık. Durica'nın da cezalı olması kötü oldu.

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru. Ancak bu mühendisliği yapanların bu tür hassas konulardaki zaafiyetlerin -gerektikçe kullanabilmek adına- bitmesini hiç istemediklerini bilmek lazım. Kolay yönlendirilebilen olmamak gerekir.

Mesela; bu zaafiyet Trabzon şehri için futbol ise, ülke geneli için terördür.
    Vurdu, gol olduuuu...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)