Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: u Anki Yabanc Futbolcularmz

diskus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Standart u Anki Yabanc Futbolcularmz

su an elimizde olan 6 yabanci ve muhtemelen trabzonspor dan para almak icin geri gelecek 3 yabanci futbolcuyu en iyi biz nasil degerlendirebiliriz biraz da bunu tartisalim.
    jefferson:malesef 1,5 seneden beri iyi bir form tutturamadi,bazen sper bazen cok kt.yerine cok iyi bir kaleci alinamassa kalmali.alinabilirse hemen kiraya verilmeli.
    stepanov:kesinlikle kalmali. transfer dedikodulari onu cok etkiliyor,gecen seneki formunun cok arkasinda oynuyor ama biraz stepanov la zel ilgilenmeli antrner sonra gecen seneki formu nu yakalar.

musampa:kalitesi ortada ama ziya hoca ile olmiyacak galiba,devre arasinda yabanci futbolcu alamiyacagimiza gre sezon bitene kadar durmali iyi bir devre arasi antremanlarindan sonra sezon sonuna kadar durumu belli olur.

symek:kesinlikle yarar gelmez artik bundan gnderilmeli.cnk istemiyence zorla olmuyor.

marcelinho:berlinde oynayan la bunun arasinda daglar kadar fark var,kalitesini bazi paslarda gsteriyor ama daha uyum problemi gecmemis.marce ilk yari oynadigindan daha kt oynayamaz insallah ikinci yari daha iyi olacak.

yattara:fazla sze gerk yok kalacak.

djokaj : o artik baskanin problemi.eline tutusdursun biraz parayi ondan sonra bide bilet alsin dogru evine.

tomas jun:bu sezonun sonunda basimiza gine bela olacak gibi.

eller:artisi topu iyi kullanabiliyor eksisi cok yavas.bizim isimize bundan sonra fazla yaramaz gibime geliyor.bizimle kontrati oldugu icin geri gelecek ve trabzonspor dan para koparmaya calisacak.yabanci futbolcu fazlaligimiz olmassa hseyinin yerinde oynaya bilir ama yabancilarimiz in zaten sayisi fazla oldugundan gnderilmesi lazim.

benim hesabima gre 1 yabanci hakkimiz kaliyor.o yabanci da hizli ve kaliteli bir n libero olmasi lazim.

birde sunu belirteyim ziya hoca ikinci yari hazirliklarini bu ayin 24 olarak aciklamis o tarihte hristiyanlarin en nemli bayrami vardir.bu yabanci futbolcularin o tarihte trkiyede olacagini hic tahmin etmiyorum.bizim trk futbolcular o tarihte antremana baslar ve hic yabanci futbolcusu olmassa antremanda bakin siz takimin morali ne bu durum nasil yarar.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    21.01.2006

hklsn ama eller knusunda katlmyorm sana kardes hseynden cok daha iyi is yapar en azndan sene sonuna kadar tutarsn dha ssonrada kontenjan fazlalqndan satarsn bence szmek djokaj qitsn o kalsn

Ba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2005
    Nereden
    Uzak Dou
    Ya
    34

valla yattara,marcelinho,stepanov dndakileri yollamak lazm eller de geri dnerse iyi i yapabilir

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

yattara ve stepanov dndakiler gndeirlmeli...jefferson gen k vermiyor ama belki toparlar kiralik verilip deerlendirilebilir
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

yattara stepanov ve marce gerisi hikayee

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

yattara ve stepanov kalsn gerisini utlamak lazm
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Caferson : Bu sezon iddaamiz kalmadigina gore sezon sonuna kadar kalsin, eger sezon sonuna kadar da belli bir istikrar yakalayamazsa gonderilsin. Ama ben onun uyum sorunu yasadigini dusunuyorum, yasi genc bunu kaldiramamis olabilir. Ama uzerindeki baskinin da azalmasi ve kendine guvenininde gelmesi ile birlikte daha iyi olacaktir.
    Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olasalardi.
    Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
    Marce : Az once soyledigim gibi, Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
    Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
    Eller : Bence faydali olabilir. O da alisma problemi yasadi, ulkesinde catir catir oynuyomus anladigim kadariyla. En azindan Huseyin'den daha iyidir. Eger yabancilardan biri devre arasinda gonderilcekse sene sonuna kadar bir sans daha verilebilir. eger kendisi de istiyorsa tabi. Istemiyorsa takilsin Brezilya sahillerinde..
    Szymek : Cok sevdigim bir futbolcu, yeni yabanci alinacaksa devre arasinda gidebilir, yok devre arasinda yabanci alinmayacaksa sene sonuna kadar bir sans daha verilebilir. Ama kalacaksa, yedek olmamali. En azindan 2HF sahadayken o yedek olmamali..
    Djokac & Jun : Iki ayri isbilmez yonetimin iki ayri hediyesi.. ne diim ki ..

Her halukarda devre arasinda yeni yabanci almamak gerekir diye dusunuyorum. Sene sonuna kadar atak bir futbol (cift forvet arkalarinda marce, yanlarinda da gokdeniz, musampa ve yattara degismeli olabilir) uzerinde calisilmali. Bu sure icinde transfer calismalari yapip sezon sonunda eksik yerlere nokta transfer yapilmali. Ve yeni transferler kamptan once gelmeli, kampin son gunu degil.

Ziya Hoca'yla ilgili olarak bise demek istemiyorum. .
    nadna Trabzonspor !

Mustafa Mahmutolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

yattara,stepanov,eller,musampa ve marcelinho hari dierleri gitsin
    yerlerine bata:takahara
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

evet TAKAHARAYI istiyoruz oda gercek trabzonsporlu oldu

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Daha iyi alternatifleri bulamayacamz dnyorum,bu yzden panik iinde yine yanl bir hareket yapmaktansa....
    Szymek: Sakatlandndan beri verimsiz,sadece bizde deil milli takmnda da bitik,artk emekli olmay hakediyor,gemii ok parlak saylr bir oyuncuydu ama artk alklarla gnderilmeli.
    Djokac & Jun :Yorum yazmak bile gereksiz,derhal gnderilmeleri lazm
    Kontenjanmz ok gereksiz yere igal ediyorlar...
    1)Jeferson: Bu kadar ksa srede daha iyi bir alternatifini bulamayacamza gre kalmal.Kalmal nk nemli olan takm olmak,ancak alt buraya ve dier 2 Brezilyal ile kadroda kalp takm olma yolunda iyi bir iletiim kurabilirler...
    2)Eller :n liberoda kullanp hasan,hseyin ve ferhattan alamadmz verimi alabiliriz.Veya en son are defansta oynayabilir stephanova partner olarak.
    Aadaki satrlar yukarda yazan arkadatan aldm: aynen katlyorum nk....
    3)Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
    4)Marce : Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
    5)Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
    6)Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olsalardi.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

zaten faydas olmayanlar belli..
    Bize Her Yer TRABZON!

yelik tarihi
    22.08.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Alnt redflag Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hklsn ama eller knusunda katlmyorm sana kardes hseynden cok daha iyi is yapar en azndan sene sonuna kadar tutarsn dha ssonrada kontenjan fazlalqndan satarsn bence szmek djokaj qitsn o kalsn
    hseyin in yerinde tabiki oynayabilir ama bize n libero olarak top kullanabilen ve hizli olan biri lazim.eller i de kadroya alirsak hic yabanci futbolcu alma sansimiz yok devre arasi.

yelik tarihi
    22.08.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Alnt chovy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    evet TAKAHARAYI istiyoruz oda gercek trabzonsporlu oldu
    yok be usta ben takaharayi 4 senedir takip ediyorum,onun attigi gollere hayret ettim,bu adam bunlari nasil atti diye.bu adamin hamburg zamaninda atamadiklari golleri grseniz hepimiz mehmet yilmaz i geri isteriz hic olmasa arasira gol atiyordu diye.takahara nin bir sezonda atacagi gol 8 i zor gecer.

Hseyin RZEL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.11.2006
    Ya
    34

takmda yattara stepanov marca we musampa gers hkaye i yapamazlar..

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Alnt isots1978 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Daha iyi alternatifleri bulamayacamz dnyorum,bu yzden panik iinde yine yanl bir hareket yapmaktansa....
    Szymek: Sakatlandndan beri verimsiz,sadece bizde deil milli takmnda da bitik,artk emekli olmay hakediyor,gemii ok parlak saylr bir oyuncuydu ama artk alklarla gnderilmeli.
    Djokac & Jun :Yorum yazmak bile gereksiz,derhal gnderilmeleri lazm
    Kontenjanmz ok gereksiz yere igal ediyorlar...
    1)Jeferson: Bu kadar ksa srede daha iyi bir alternatifini bulamayacamza gre kalmal.Kalmal nk nemli olan takm olmak,ancak alt buraya ve dier 2 Brezilyal ile kadroda kalp takm olma yolunda iyi bir iletiim kurabilirler...
    2)Eller :n liberoda kullanp hasan,hseyin ve ferhattan alamadmz verimi alabiliriz.Veya en son are defansta oynayabilir stephanova partner olarak.
    Aadaki satrlar yukarda yazan arkadatan aldm: aynen katlyorum nk....
    3)Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
    4)Marce : Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
    5)Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
    6)Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olsalardi.
    Eksiksiz katlyorum

zgr ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt szymkowiak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    zaten faydas olmayanlar belli..
    Olacaklarada Ziya efendi izin vermiyor. (Musampa)
    "Ben TRABZONSPOR kaptanym, baka kaptanlarn arkasnda sahaya kmam." Dozer Cemil

Forumdan Uzaklatrlmtr erdal6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.11.2005
    Ya
    40

Caferson :bu sezon kalsn duruma gre baklr, bakalm btn kabahat onda m. . Step : kalsn
    Musapma : 2. yar ona hayran kalacaz, yeter ki sakatlanmasn. 2. yattarmz olacak, cok mac alacak bize. bence ama tek artm sakatlanmaz ise, cnk duyduuma gre sakatl var m
    Marce : daha iyisi alnacaksa satlsn, isim olarak deil oyun olarak daha iyisi.
    Yattara : sen bakasn.
    Eller : gidip gelenden hayr gelmez, satlsn, u anda iyi para eder
    Szymek : eer kendi istei ile kalacaksa kalsn, naz hiii cekilmiyor
    Djokac & Jun : Iki ayri isbilmez yonetimin iki ayri hediyesi.. ne diim ki ..

kesinlikle n liberonun caresin3e baklmal bunun iin yattara ve stepanov hari herkes feda edilebilir. . .

no NAME - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.02.2005
    Nereden
    Hatay

Baka memleketlerde doup TRABZONSPOR'da oynayan "gerek" yabanclara dokunulmadan nce tedbir alnmas gereken ilk ve en nemli "sahte" yabancmz(!!!!) ziyaN doan'dr. Ona are bulunsun
    selam ve hrmetle
    Konu no NAME tarafndan (14.12.2006 Saat 21:49 ) deitirilmitir.
    .

yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

ya teknik direktrdfe kadro kurmay bilmiyorki..
    Bize Her Yer TRABZON!

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

jefferson: bence gnderilmeli.onun yerine tolgayla kalm malara ok daha iyi.jeffersonun yumurtladklar deil de tolgann yumurtladklar(ki jafer kadar olamaz) ile yenilmeyi tercih ederim.kiralk gitmeli bir yere.

stepanov:daha gen bir iki sene daha kalp iyice pimeli sonra dnya paraya satarz avrupaya ama imdilik kalmal.zaten ender oynayan adamlardan

yattara: boa konumayaym.o olmaynca durum ortada.

musampa: kalitesinin olduunu,hseyinden ok daha iyi i yapabileceine inanyorum.kalmal bence.

szymek: iyiydi ama sadece 17 ma iin 1,5 senedir ortalarda yok.bence gitmeli(adam olamaz bundan sonra belli oldu nk,yoksa severim kendisini)

marcelinho: geldiinden beri en ok kfrettiim,en ok eletirdiim adam. bu kdar sper bir adamsan yapacaksn arkada iini.istediin yerde oynamasan da alt pastan gol karyosan ne hocann suu vardr ne takm arkadalarnn.ama yine de bir dnem daha kalsn derim ama adam olacaksa yoksa ilk gitmesi gereken adam bana gre

eller: bence yer alrsa gelsin.nk hseyin-hasan yerine musampa-eller ikilisi bizde ok iyi iler yapar gibime geliyo.ar olabilir ama yannda sratli bir musampa onu kapatr.o da paslaryla ataklar seri ve gzel bir biimde balatr.son man hatrlyorum n libero olarak ok iyiydi bence.

jun:bir alay maa ktn be kardeim bir tane atamyosan suu benim mi?kesinlikle gitmeli.

djokaj: orta yapmay bilmeyen adamdan kanat olmaz.bu adam gzel basketbol oynar.iyi box out yapyo.ii yok bizde gitsin kesinlikle
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Jefferson: Devre aras art deil. Ama altyaps daha iyi olan refleksleri daha zayf bir kaleciyi tercih ederim

Stepanov: Yerine adam transfer edilebilinirse devre arasnda gnderilebilinir. Piyasas senein sonunda sanld gibi artmaz nk takm bu sene kt. Kafas kark. Performans etkileniyor

Yattara: Futbol stili nedeniyle takm oyunundan uzak. Takm oyunu oynayabilen kaliteli bir takm kurulacak gne kadar en byk silahmz. Marke edilemedii srece asistte en byk silahmz. Edildii srece Trabzonspor'un gelecei ipotek altnda

Musampa: Oyununu ok izlemedim. Mutlu bir grnt izmiyor. Kaliteli ama gelecei Trabzonspor'da gzkmyor

Marcelinho: Yardmc oyuncu Oscar'na her zaman adayd. Ama onu esas olan Oscar'na sahip diye transfer edenler yanld. Yldray gibi bir virtizn eksikliini ok hissetti. Esas oyuncu deil ama yetenekleri oturmu bir takmda parldar. Kalrsa performans artarak devam eder. Kalmazsa fiyat/performanstan dolay pek zleceimizi sanmyorum

Simek: Burdaki motivasyonu bitti. Gitmeli

Jun: Gol atamayan bu "golc" "Yeni bir ortasaha oyuncusu douyor" slogan ile Avrupa'nn kulplerine satlmaya allmal. Satlamazsa kiralk olarak oynayabilecei Avrupa'nn byk lig kulplerinden birine verilmeli

Eller: Trkiye ligine futbol stili (Ar oluu, narin oluu...) uymuyor. Pres karsnda toparlayamyor. O yata bir Brezilyal'nn buraya almas riskini almak bile hatayd. yi bir kulbe menejer aracl ile pazarlanmal

Djokaj: Szlemesi iptal edilmeli. Tazminat verilmemeli
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

musampa ya sene sonuna kadar sabredilmeli....ikinci yari gercek kimligini gosterecektir
    .........::::l cApiTaNo::::.......

zkan Uludag - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Standart Musampaya Ankara macinda destek,LTFEN!!!!

Arkadaslar ben dayanamiyorum bu ziyaya artik!!!Zamaninda da yattarayi hep yedek oynatiyordu ,seyircinin israrina ragmen!!!Belki hatirlarsiniz o zamanki savunmasi da ayniydi!!!Yattara disiplinsiz!!!!Simdi de Musampa icin aynisini diyor !!!Bi reportajinda syledi ,Musampa disiplinsiz davraniyor ve byle yaptigi srece oynatmam diye!!!Ne bu be yeter artik bence o zaman yattarayi nasil kabul etirdiysek buna simdi de musampayi kabullendirmek lazim !!!Eger taraftar yattaranin arkasinda olmasaydi bu Ziya onu o zamanlar gnderirdi simdi de Musampaya aynisini yapmasina izin vermeyelim cnk inanin cok sper bi oyuncu ve onu kazanmak icin biseyler yapmak lazim !!!Hadi arkadaslar Ankara macina gidecekler olacaklar doksan dakika Musampaya yanliz olmadigini gsterelim oynasada oynamasada 90 dakika ona tezahurat yapalim !!!!
    Yattarayi da byle kazandik !!!!!!Unutmayin!!!!!!
    Trabzonspor aski,Babamin bana biraktigi bir miras! Benim grevim!!!
    Bu mirasi lene dek sevmek ve bu sevgiyi ogluma miras brakmak!

Ahmet Karaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    42

bence sahip olduumuz kadro yeterince iyi kullanlamad. kt kadromuz yok bence.
    taraf

Rasim YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    40

Ynetim yine ayn hataya dyor, kp yabanc futbolcularmzla ilgili hibir aklama yok! Ve buda istanbul medyasnn iine geliyor ; birgn syzmeki galatasaraya teki gn celtic ' e satyor. Stepanovu ayn gn hem milana hemde chelsi ye satabiliyorlar. Lige ara verildi. Ve u an iinde bulunduumuz durum asndan kaybedecek zamanmz yok.
    9 tane szlemeli yabanc futbolcusu bulunan bir klubz. Buda demek oluyorki sezon aras yabanc futbolcu transferi yapmamz ok zor. Syzmek ve Elleri elden karp kontenjanda boluk ap takma direk katk yapabilecek bir yabanc futbolcu bulma baarsn bu ynetimden beklemiyorum zaten. Aslnda bu iki futbolcu futbol piyasasnda yle yada byle tannm, pazar pay olan oyunculardr. Syzmek i herhangi bir avrupa klubne , Eller ide brezilya kluplerinin birine zarar etmeden hatta iyi menejerler yardmyla kar ederek bile satabiliriz.
    Ziya Doann ikinci yardaki muhtemel kadrosunun yle olacan dnyorum

.................................Jeff............. .......................

Musa..........Milan.................ada(yeni stoper)......murat(keeli)

..................Hseyin...............Hasan(Ferh at,transfer edilirse yeni nlibero)...

......Yattara.................Marcelinho.......... ........Gkdeniz......

..............................Umut(Ersen)......... ........................

Yani bu kadroda Musampaya ans vereceini pek dnmyorum. Fakat gnderilmesi halinde ykl bir tazminat olduu ve parasnn yarsn pein ald iin ikinci yar musampay yedek izliyeceiz yine. Veya Ziya hocann bana bir ta derse belki Hseyin'in yannda ikinci n-libero olarak oyanatabilir ki bu ok uzak bir ihtimal.
    Yani bu ara transfer dneminde yabanc futbolcu tarnsferi yapmamz zor gzkyor. Ancak tarabzonsporumuz iin en byk kazan Eller ve syzmeki bu ara transferde elden karp sene sonunda bu iki futbolcunun kontenjan ynnden bamz artmamasdr.
    Objektif dnmek gerekirse, bu sen ampiyon olamyacamza gre klubn parasn acil ve acemice yaplacak olan ara transferde arur etmememiz lazm.
    Gelecek vaad eden bir ka Trk oyuncu ile ara transfer dnemini kapatmamz menfaatimize olaca kansndaym.
    O Kupa Buraya Gelecek....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)