Sonuç: Gençlerbirliði - Trabzonspor Maçý Nasýl Sonuçlanýr ?

Katýlýmcý sayýsý
124. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanýrýz

47 37.90%
  • Berabere Biter

24 19.35%
  • Kaybederiz

53 42.74%
Sayfa 69 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69
Toplam 1710 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,710 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 12. Hafta | Gençlerbirliði 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

munzevil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    47

Alýntý cyberentalpi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    berdiyev e rubinde iyi bir imkan saglandý. Oda 11 yýlda bir yere geldi. Ama bize gelir mi rostovdan ???
    Hasi en bize gelebilecek Hoca. ama nedir basarýsý sadece genc oynatmaksa sadi de oynatýyor.
    bielsa bosta sanki. Bir biz mi akýllýyýz. Sorun Td degil Hocam. Sorun bu mali yapýda baska baskan olsada daha fazla para harcayamacagý gercegidir.

Ersun u bende gencler yuzunden elestiriyorum.Ama aktif bir oyun yapýmýz var. Oyun kalitesinde degil sorunumuz bariz gol atamýyoruz. Pozisyon becerisi yonunden oyunu yýkmaktan sikayetimiz yok.

Ama diyelim ki baskan gitti hekimoglu geldi. Ne yapacak 7 8 milyon eroya futbolcu mu alacak. Yusuf yazýcý ve abdulkadir harici genclerimiz kusura bakmayýn ama ise yaramaz. Ýste kaliteli olanlarý akbas yumlu.
    1. baþkan gitsin istemiyorum bendeki kredisi daha çok var.

2. para harcama konusunda onaziye 3.5 verildi diðer oyunculara bir sürü para harcadý dolayýsyla az para harcandýðý söylenemez.

3.scout ekibinin fiyaskosu ortada.

4. bize gelen oyuncular iki maç oynuyor sonra taban yapýyor neden ? ( mbia,onazi )
    ibanez bir maç bile iyi oynamadý.

5. baþkanýmýzýn hatalarýný kabul edip doðrularý yapmasýný beklemekten baþka yapacaðýmýz birþey yok.

6. bielsanýn hocalýðýna laf eden çarpýlýr o derece yani :-)

ben kurtuluþun adam kayýrmasýz,katakullisiz alt yapý hamlesinde olduðunu düþünüyorum.

barýþ memiþin ardadan yetenekli olduðu söyleniyordu þimdi hali ortada

bizim abdülkadir emre mordan azmý yetenekli bu yeteneðinin sürekliliði ve rantabl kullanýlmasý nasýl mümkün olur bunu araþtýrýp bulup uygulamak kurtuluþ reçetemizdir.
    “Yenmez taamý ümeranýn, fuzelanýnÇünkü hakkýdýr, yetimin fukaranýn “

muratoztuurk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maç sonrasý Takýmýmýza Taraftarýn yüz yüze tepkisi

"Gerçek ol, görülmeyene mercek ol."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

@Erkin

Birebir katýlýyorum sana kardeþim.

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Mac sonrasinda takimin olumlu oynadigini dusunen renktaslar twitterda @TserdarS_ diye bir hesap var taniyaniniz varmi bilmiyorum ama ben yeni gordum nerdeyse her macin analizini sunuyor. Nasil bir oyun ortaya koydugumuza ordan bakabilirsiniz..

Yazdýðý gibi gercekten topu ileriye sisirmektten baska dogru durust atagimiz yok.. Karambole ne olursa modundayiz 12 hafta gecti bu takimda taktik yok.. gerci bu kadroya ne kadar taktik isler orasida mechul..

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Vay be Berdiyev 11 yilda Rubin Kazan'i adam etmis... peki Rostov'u 6 ayda (ya da haydi 1 sene olsun) adam etmesine, sampiyonlar ligi takimi yapmasina, bayern münih'i eleyen takimi insa etmesine ne demeli ? (su an takimin basinda olmasa da)
    Bielsa Sampaoli Berdiyev bunlar çok iyi ve tam bize göre hocalar... Sampaoli artik imkansiz sayilir, Bielsa da zor, Berdiyev de öyledir belki ama hiç denedik mi teklif götürdük mü ikna etmeye çalistik mi ?
    Daha da düsük mâliyetli birini istiyorsaniz tam bizlik deli dolu bir hoca Toulouse hocasi Pascal Dupraz var kisa vâdede kesin fayda saglar ama uzun vâdede bilmem... en azindan maçi yasar... Ersun hoca gibi bön bön izlemez
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

E. Okan Bülbül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    30

Berdiyev'in þuan Rostov'u býrakýp bu durumdaki Trabzonspora gelmeyeceðini ve gündemimizde olmasýnýn imkansýz olduðunu futboldan azýcýk anlayan herkes rahatlýkla görür. Boþuna olmayacak ihtimaller üzerine günlerce konuþmaya gerek olmadýðýný düþünüyorum. Teknik direktörümüz gider, yönetim yabancý teknik direktör arýyoruz bütçemiz þu kadar der veyahut yaz baþý teknik direktörümüz olmaz, belki o zaman konuþulur. Ama þuan boþa rüzgardan baþka deðil.
    KUPA DEÐÝL ARMA SEVDALISIYIZ

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Tamam da adam bir kaç aydir bosta... gerçi transfermarkt sitesinde baskan yardimcisi ya da sportif direktör olarak mi ne olarak görünüyordu ama ne kadar dogru bilmem...
    Bielsa da bosta mesela... Dupraz ise bosta degil ama belli olmaz bosa çikabilir, mâliyeti de digerleri gibi fazla olmaz...
    Yani isim çok, öyle bazilarinin yalandan yere "Ersun hoca gitsin de giray hoca gelsin hee" diye düsündügümüzü sananlar da hem yaniliyor hem saçmaliyor, en hafif tâbirle...
    giray miray bulak bunak gelirse Trabzonspor kapatilsin... zamaninda Samet Aybaba'ya haksizlik yaptik sehirden gönderttik, ahini aldik resmen, sonra da gidip Broos'u getirdi Sadri baskan... tam rezillikti... giray miray olursa o tepkinin 2 kati gerek, ama öyle bir seyin olmayacagini çok iyi biliyoruz, yerel basinin safsatalarindan baska bir sey degil o haberler... yok ÖzkanSümer sportif direktör yok Sadi hoca yardimci, yok IhsanDerelioglu bilmem nerde görev alacak falan, he he
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý muratoztuurk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç sonrasý Takýmýmýza Taraftarýn yüz yüze tepkisi

Taraftarýn son cümlesi içimi acýttý, ayný duygularý paylaþýyoruz haftalardýr

"Bu takým efsanedir, küme düþüyoruz Hocam"
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Fatih Cengiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Suk un oyuna girmeyi reddettiðini ilk söyleten kimdi..
    Madem yalan haber , sorumlusu da ifþa edilmeli..
    Edilmeli ki böyle yalan haberler kolay kolay yapýlmasýn!!!

C6903 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Bazen geriye dönüp bakýyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlýyorum yani...

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

suk denen oyuncu golmu atmýþ ki oyuna girmeyi reddediyor..
    Ulan sen hele bir çýk adam gibi oyna gol at heee hoca oynatmazsa o zaman kapris yap.....

sen kimsin ki birde kapris yapýp hava atýyorsun...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)