Sonuç: Gençlerbirliði - Trabzonspor Maçý Nasýl Sonuçlanýr ?

Katýlýmcý sayýsý
124. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanýrýz

47 37.90%
  • Berabere Biter

24 19.35%
  • Kaybederiz

53 42.74%
Sayfa 68 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 SonuncuSonuncu
Toplam 1710 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 12. Hafta | Gençlerbirliði 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

ersn.alparslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ersunun futbol sistemi yok tek yaptýðý mücadele önde basma takým oyuna hükmediyor ortasahada top çeviriyor sonra kanattan içeriye rastgele bir orta dönen top bize gol oluyor Karabük alanya Osmanlý antep rize maçlarý hep birbirinin kopyasý bu oyun sisteminde ilerde damdoy olmuþ suk olmuþ muhammed olmuþ hatta 3 ü bir arada olmuþ hiç bir þey farketmez

karaman6106 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý ersn.alparslan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ersunun futbol sistemi yok tek yaptýðý mücadele önde basma takým oyuna hükmediyor ortasahada top çeviriyor sonra kanattan içeriye rastgele bir orta dönen top bize gol oluyor Karabük alanya Osmanlý antep rize maçlarý hep birbirinin kopyasý bu oyun sisteminde ilerde damdoy olmuþ suk olmuþ muhammed olmuþ hatta 3 ü bir arada olmuþ hiç bir þey farketmez
    bu yorum 10 numara olmuþ

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý r9emre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cardozo yollansýn, yollansýn diye takla atanlar þimdi en kötü Cardozo'nun bile sürekli N'doye gibi ilk 11 oynasa þu ana kadar 5 gol atabileceðini görmüþtür umarým keza 90.dkda oyuna girmek istemeyen Suk gibi çapsýzlarýn olduðu yerde Cardozo'nun kaç kere o dakikalarda oyuna girdiðini hiç ego yapmadýðýný da hatýrlatmak isterim.
    Cardozo gibi iþ ahlaký yüksek seviyede olan bir futbolcu bu takýma zor gelir. Þu an takýmda olsa gözünü baðlayýp saha çýksa Damdoyu da Suk'u da Mami'yi de 5 ile çarpar 3'e böler.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

emrex61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kendi aðzýnla Ersun yanalýn sistemini söylemiþsin,sistemi yok demek bilmemek ve cahalet ile arasýnda bir çizgi galiba efendim bazen abartýyorsunuz hocanýn oyun mantalitesi bana göre çözmek için bilge olmaya gerek yok asýl problemin hocanýn oynatmak istediði sisteme bu oyuncular becerebiliyormu beceremiyormu hocanýn yapabileceði biryere kadar asýl iþ futbolcularda bitiyor oyuncularý robot gibi düþünüp verdiðin taktiklere harfiyen uymasýný beklemek yada hatasýz yerine getirebileceðine inanmak gerçekten gülünç.Ben hocaya güveniyorum gözle görülür bir iyileþme var takýmda ben maçlarý 90 dakika izliyorum gayet iyi pas yapýyoruz oyun anlayýþýmýzda iyi ama bunu beceremiyor ilerideki oyuncular sorun burda ve bu takýmda bir çok oyuncu Ersun hocanýn aldýðý oyuncular deyil.

Öyle bir þey diyorsunki hucüm etmenin baþka bir yolu varmý merak ettim ya kanatlardan gidersin ya cepheden baþka açý varmý merak konusu bu bilmiþlik ve gerçekleri görmemeniz bu takýmý bu hale getiriyor hocanýn etkisi takýmda bana göre %50 dir gerisi oyuncularýn yetenek ve piskolojik durumuna baðlý.

Biz hucümü iyi yapýyoruz bizim sornumuz çok net iyi bir forvet 2 tane takým oyununa elveriþli kanat ve orta alanda yaratýcý bir oyuncu bu 4 oyuncuyu oturt bak neler oluyor.

he unutmadan söyleyeyim Castillo çok önemli bir oyuncu keþke o olsaydý son 2 maç farklý olucaktý eminim.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý munzevil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1.berdiyev: Mentor,insan psikolojisinde uzman,futbol bilgisi üst düzey, ikili iliþkileri muazzam
    Sabýrlý, yetenek avcisi daha ne olsun
    2.hasi: genç oyunculara þans veren bir oyuncu onlarýn arkasýnda duran biri (kurtulusumuzun recetelerinden biri genç oyuncular)
    3. Bielsa: nasýl bir hoca olduðunu az çok biliyoruz bence dünyadaki en iyi hocalardan biri.

Ben hep hayal ederdim Þenol hoca Baþkanýmýz, vahid hoca hocamýz olsun
    Vahid hoca geldi teþhisi koydu ama tedaviyi tam bitirmeden gitmek zorunda kaldý
    Aslýnda þimdi tam vahid hocanýn gelme zamaný
    Bu oyunculardan bir halt olmaz deyip çöp sepetine koyacak
    Vahid hocanýn hatasý kendini takýmdan üstün görmesiyle

Ersun hocaya gelirsek
    Canerleti,ardalarý vesaire yi genç yaþlarýnda oynatan hoca bizde bir tane bile genç oynatmadi
    Sene baþýnda göz göre eksik mevkilere oyuncu aldýrmadý.
    Bu sene Kulubedeki performansý ortada
    Adam degisiklerini gördünüz bugün hakaret eder gibi son dakika mustafa yi oyuna aldý.
    Yusuf yazýcý milli takýmda iyi oynadý hatta takýmýn en iyisi idi bir þansý haketmiyormu. Vs...

Yinede en azýndan devre arasýna kadar kalmalý hoca
    Baþkana istediði oyuncularý söylemeli, alýnmasý için ýsrar edilmeli
    Scout ekibine derhal lagv edilmeli
    Nevzat bey transfere ka4ismamali.
    Oyunculara ruh asilanmali (böyle bir aþý varmý bilmiyorum)
    Belki onuncu kez yazacagim bu takýma iyi bir Mentor alýnmalý.
    berdiyev e rubinde iyi bir imkan saglandý. Oda 11 yýlda bir yere geldi. Ama bize gelir mi rostovdan ???
    Hasi en bize gelebilecek Hoca. ama nedir basarýsý sadece genc oynatmaksa sadi de oynatýyor.
    bielsa bosta sanki. Bir biz mi akýllýyýz. Sorun Td degil Hocam. Sorun bu mali yapýda baska baskan olsada daha fazla para harcayamacagý gercegidir.

Ersun u bende gencler yuzunden elestiriyorum.Ama aktif bir oyun yapýmýz var. Oyun kalitesinde degil sorunumuz bariz gol atamýyoruz. Pozisyon becerisi yonunden oyunu yýkmaktan sikayetimiz yok.

Ama diyelim ki baskan gitti hekimoglu geldi. Ne yapacak 7 8 milyon eroya futbolcu mu alacak. Yusuf yazýcý ve abdulkadir harici genclerimiz kusura bakmayýn ama ise yaramaz. Ýste kaliteli olanlarý akbas yumlu.
    13 Vitor Hugo

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý emrex61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendi aðzýnla Ersun yanalýn sistemini söylemiþsin,sistemi yok demek bilmemek ve cahalet ile arasýnda bir çizgi galiba efendim bazen abartýyorsunuz hocanýn oyun mantalitesi bana göre çözmek için bilge olmaya gerek yok asýl problemin hocanýn oynatmak istediði sisteme bu oyuncular becerebiliyormu beceremiyormu hocanýn yapabileceði biryere kadar asýl iþ futbolcularda bitiyor oyuncularý robot gibi düþünüp verdiðin taktiklere harfiyen uymasýný beklemek yada hatasýz yerine getirebileceðine inanmak gerçekten gülünç.Ben hocaya güveniyorum gözle görülür bir iyileþme var takýmda ben maçlarý 90 dakika izliyorum gayet iyi pas yapýyoruz oyun anlayýþýmýzda iyi ama bunu beceremiyor ilerideki oyuncular sorun burda ve bu takýmda bir çok oyuncu Ersun hocanýn aldýðý oyuncular deyil.

Öyle bir þey diyorsunki hucüm etmenin baþka bir yolu varmý merak ettim ya kanatlardan gidersin ya cepheden baþka açý varmý merak konusu bu bilmiþlik ve gerçekleri görmemeniz bu takýmý bu hale getiriyor hocanýn etkisi takýmda bana göre %50 dir gerisi oyuncularýn yetenek ve piskolojik durumuna baðlý.

Biz hucümü iyi yapýyoruz bizim sornumuz çok net iyi bir forvet 2 tane takým oyununa elveriþli kanat ve orta alanda yaratýcý bir oyuncu bu 4 oyuncuyu oturt bak neler oluyor.

he unutmadan söyleyeyim Castillo çok önemli bir oyuncu keþke o olsaydý son 2 maç farklý olucaktý eminim.
    Aynen castillo bruma ile birlikte en cok adam gecen adamdý. Bende diyorum aslýnda Ts nin arzuladýgý dikine oynamak tarifine oyan oyunu oynuyoruz. Ama ndoye topa dokunmaktan aciz. muhammet ondan daha kotu. Suk ta olmuyor. Sutlarýmýz kaleci gýdýklýyor. Gokhan Unal Umut ikilisi olsa en az 3 mac fazla kazanýrdýk.
    13 Vitor Hugo

Fatih Cengiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Maçtan sonra foruma girmedim, biliyordum bu yorumlarý..
    Hoca gitsin. Takýmýn alayý çöp. Baþkan istifa..
    Biz demiþtik olmaz diye.. Falan filan...

Orta saha da pek çoðunun beðenmeyip çöp dediði Okay ve Ekici olmadýðýnda, takýmýn pozisyon bulamayacaðýný tahmin ediyorduk. Öyle de oldu..

Ama Güray, beklentimin çok üstündeydi. Yusuf çok istekliydi (her zamanki gibi) etkili de oldu...
    Aytaç fena deðildi. Onazy sýrýtmadý... Ndoye biþeyler yapacak izlenimi verdi...

Zeki bile iyi sayýlýrdý.. Uður yavaþ oyuncu olmasýnýn sýkýntýsý olsa da fena sayýlmazdý... Durica zaten iyi...

Ýbanez, kötü demek yanlýþ olur, futbol oynamaya oynamaya unutmuþ gibiydi...fiziksel olarak da çok geride idi.. Sene baþýnda yapýlan bursa hazýrlýk maçýnda þu halinin bayaa önündeydi

Ýkinci yarý ortalarýna doðru çýkmalýydý da...
    Güray ya da yusuf sol beke geçebilirdi..
    Aytaçý çýkardý hoca...?

Hadi oyunu yýðacak ibanez orta açacak dedik. Ama topu alamadýk...
    Ve bi daha da oyuna müdahele etmedi...?!?!?
    Yumluyu oyuna almasý da apayrý bi baþlýk açýlýp konuþulmalý..

Bu maçýn kötüleri,
    1- Ersun
    2 -hakem
    3- Ýbanez
    4 - muhammet demir

Hakemler þaka gibi zaten.. Dalga geçer gibiler...
    Formsuzlar mý? Kötü niyetliler mi? Yeteneksizler mi? Çözmek güç...
    O kýrmýzý kartý da vermezdi diyorum, ama, acaba böyle diyelim diye mi verdi!!! Neyse paranoyak olcam...

Büyün büyük takýmlar kötü oynama hakkýna sahiptir... Ya hakem çýkar destek verir.. Ya usta bir ayak çýkar gol atar
    . Ya da hakkýn olan penaltý Vs biþey olur atar ve kazanýrsýn..

Biz de usta ayak yok, hakem zaten býrakýn desteði köstek olmanýn yollarýný arýyor...
    Ee penaltýlarýmýz da verilmiyor..
    Bu maç sanýrým 3 penaltý var, bariz ve net..
    Nasýl olacak.

Ersun hoca 60-70 lerde en geç 80 de yazýcý ve suku almalýydý... Belki savunma çýkarýp ya da bilmiyorum..
    Ama bu sene bunu birkaç kez yaptý, oyuncu deðiþtirmiyor... Kime nr msj veriyor bilmiyorum ama takýmýn puan ve para kaybý, artý takým ve taraftar motivasyonu gidiyor... Umarým msjý verme iþi için farklý bir yol bulur...

Baskýlý istekli oynasýnlar da yenisinler diyorduk, sanýrým çok dedik kabul oldu..
    Hayýrlýsý bakalým, küme düþmeyiz zaten de artýk yüzümüzü güldürecek oyun ve skorlar istiyorum sadece

C6903 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Bazen geriye dönüp bakýyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlýyorum yani...

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý emesenbisi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ligin en az gol atan takýmýyýz
    Ligin mi? Avurpa da ilk 7 Ligin en az gol atan takimlarindan biriyiz.. Ne desek bos..
    Nefsin icin sevme

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Arkadaþlar
    bizim oynayacaðýmýz yegane sistem çanakkale geçilmez ile gol yememek ve bir kontra ile gol atmaktýr. Avrupa kupasýný alan Yunanistan gibi mesela
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Ankara

Ben bu motivasyon isine katilmiyorum. Bence tam tersi asiri motivasyon var, var oldugu icin takim kirilgan. Asiri motivasyon arti düsük özgüven arti düsük yetenek esittir kirilgan bir takim.

Bizim en büyük sorunumuz cok düsük kaliteli forvetler. Siz 90 dk da 500 000 tane orta da yapsaniz bir tane gol olmaz. En büyük sorunumuz bu. 3 Forvetimiz var ve 12 hafta nin sonun da hepsi beraber bir gol atmislar. Bir gol. Bir gol. Bir gol... Ve o gol de bos kaleye. Kendi yetenekleriyle bir tane gol yok. Yani orta saha ne yapsin, kanatlar ne yapsin?

Suk, Jun kadar kötü bir transfer. Cardozo olsa biz bugün büyük ihtimalle Bursa nin yerinde olurduk. Adama bir tane orta gelmiyordu. Ya sansa bak. Simdi de her mac en az 20-30 orta yapiyoruz ama kafa atabilen oyuncu yok.

Ersun Yanalin kanat taktigi bu forvetlerle islemez. Ilk önce bunu anlamasi gerek. Taktik oyunculara göre uygulanmasi gerek. Bu forvetlerin hic biri suan ki haliyle kafa golü atamaz. Benim sahsen en büyük ümidim Muhammet idi, cünkü en ideal forvetimiz o. Ama bize gelenher oyuncu ileri gidecegine geri gidiyor...
    Nefsin icin sevme

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Puan tablosuna bi goz atin moraliniz duzelir. 7. Siradakiyle 16. Siradaki arasinda sadece 6 puan var.
    Yani iki galibiyetimiz olsa bugun methiyeler dizilecekti takima.
    Bu kadar keskin yorumlara gerek yok. Ha takim isik vermiyor ona katiliyorum da. O kadar da karamsar olmaya gerek yok. Buyuk takimsan farkini er gec ortaya koyacaksin. Duzelecek Allah'in izniyle.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Suk hocaya karþý gelmiþti demi?

Nereden
    Ankara

Alýntý worldmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Puan tablosuna bi goz atin moraliniz duzelir. 7. Siradakiyle 16. Siradaki arasinda sadece 6 puan var.
    Bu kadar keskin yorumlara gerek yok. Ha takim isik vermiyor ona katiliyorum da. O kadar da karamsar olmaya gerek yok. Buyuk takimsan farkini er gec ortaya koyacaksin. Duzelecek Allah'in izniyle.

Sahsen ikinci yari dan ümitliyim, cünkü cok iyi transferlerin gelecegini düsünoyurm.
    Nefsin icin sevme

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Geriye dogru 12. Haftalae itibariyle kac puan topladigimiza baktim. 17-18-20-19. Son 4 yil topladigimiz puanlar bu sekilde. Puan olarak cok ahim sahim fark yok. Her sene 23 puan ortalamayla gitmiyorduk zaten.

Bu arada bugun lider olan Istanbul Basaksehir. 2012-2013 sezonunda 36 puanla ligden dusmustu.
    1 sezon arayla tekrar super lige cikip bundan onceki son iki sezonu da 59'ar puanla 4'uncu tamamladi. Bunu niye yazdim bilmiyorum ama bugunku tabloya istikrarli bir sekilde ulastilar.Tabi kuru istikrar degil.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý ~UniCef~ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sahsen ikinci yari dan ümitliyim, cünkü cok iyi transferlerin gelecegini düsünoyurm.
    Uefanin kilici uzerimizdeyken devre arasi iyi futbolcu almak icin nasil kesenin agzi acilcak piyasa siskinken bende bunu merak ediyorum..sezon basinda yapilan yanlislarin bedelini sezon sonuna kadar cekeriz..ha derse ki yonetim yemisim uefanin cezasini zaten avrupa kupalari hayal 2 sene gitmeyelim yada cebinden cikarir verirseler paralari onu bilmem..

Nereden
    Ankara

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uefanin kilici uzerimizdeyken devre arasi iyi futbolcu almak icin nasil kesenin agzi acilcak piyasa siskinken bende bunu merak ediyorum..sezon basinda yapilan yanlislarin bedelini sezon sonuna kadar cekeriz..ha derse ki yonetim yemisim uefanin cezasini zaten avrupa kupalari hayal 2 sene gitmeyelim yada cebinden cikarir verirseler paralari onu bilmem..
    Kimin kilici üzerimiz de olursa olsun. Hic bir Baskan basarilarini almadigi 1-2 oyuncu icin cöpe atmaz, atamaz. Cok iyi 2-3 oyuncu alinacagin dan eminim. Yoksa Muharrem Usta nin yaptigi bütün hamlelere aykiri olur. Gecen sezonun korkusunu bu sezon yasatamaz. Yeni stad ile rezil olmayi göze almasi mümkün degil.
    Nefsin icin sevme

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Ben bu motivasyon isine katilmiyorum. Bence tam tersi asiri motivasyon var, var oldugu icin takim kirilgan. Asiri motivasyon arti düsük özgüven arti düsük yetenek esittir kirilgan bir takim.

Bizim en büyük sorunumuz cok düsük kaliteli forvetler. Siz 90 dk da 500 000 tane orta da yapsaniz bir tane gol olmaz. En büyük sorunumuz bu. 3 Forvetimiz var ve 12 hafta nin sonun da hepsi beraber bir gol atmislar. Bir gol. Bir gol. Bir gol... Ve o gol de bos kaleye. Kendi yetenekleriyle bir tane gol yok. Yani orta saha ne yapsin, kanatlar ne yapsin?

Suk, Jun kadar kötü bir transfer. Cardozo olsa biz bugün büyük ihtimalle Bursa nin yerinde olurduk. Adama bir tane orta gelmiyordu. Ya sansa bak. Simdi de her mac en az 20-30 orta yapiyoruz ama kafa atabilen oyuncu yok.

Ersun Yanalin kanat taktigi bu forvetlerle islemez. Ilk önce bunu anlamasi gerek. Taktik oyunculara göre uygulanmasi gerek. Bu forvetlerin hic biri suan ki haliyle kafa golü atamaz. Benim sahsen en büyük ümidim Muhammet idi, cünkü en ideal forvetimiz o. Ama bize gelenher oyuncu ileri gidecegine geri gidiyor...
    Yorumlarýnýza katýlmakla birlikte,
    Çok orta açmamýza raðmen, orta kalitesinin de düþük hatta çok kötü olduðunu söylemek gerek...

Çizgiye inerek yapýlan ortalarýmýzýn, hemen hemen tamamý ön direðe yapýlýyor, oraya da henüz hareketlenen kimse olmadý...
    Ya çalýþmýyoruz ya da çalýþýyoruz ama gerçekten yetersiz oyuncular ve anlamýyor ya da uygulayamýyorlar.

Ýyi bir takým bunlara çalýþmýþ olmalý, ön direk arka direk konularýný amatör takýmlar bile yapýyor..!

Ve bir çok çizgiye inilen bek koþularýnda ortalarýmýz ilk ya da ikinci kademece savuþturuluyor..
    Bu oyunculara hiç mi savunma varken nasýl orta yapýlacaðýna çalýþtýrýlmýyor (nerdeyse son 4-5 yýldýr)

Bazen geriye dönüp bakýyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlýyorum yani...

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Kimin kilici üzerimiz de olursa olsun. Hic bir Baskan basarilarini almadigi 1-2 oyuncu icin cöpe atmaz, atamaz. Cok iyi 2-3 oyuncu alinacagin dan eminim. Yoksa Muharrem Usta nin yaptigi bütün hamlelere aykiri olur. Gecen sezonun korkusunu bu sezon yasatamaz. Yeni stad ile rezil olmayi göze almasi mümkün degil.
    Insallah dedigin gibi olur bekleyip gorelim..

ersn.alparslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý emrex61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

biz seninle galiba farklý takýmlardan bahsediyoruz bu hoca ne zaman takýmýn baþýna geldi alýnan oyuncularda hocanýn onayý var mý var. gayet iyi pas yapýyoruz dediðin arkaya paslar herhalde ileriye doðru 2 pas yapabilen bir takým mý var ? bir takým daha nasýl atak yapabilir demiþsin gençler maçýnda ki ataklarýmýzý söylesene bi doldur boþalttan baþka ne yapýldý? bu takýmýn ligin baþýndan beri attýðý gollere bak sadece gs ye attýðýmýz gol elle tutulur ya diðerleri ? takýmda iyileþme var demiþsin 10 kiþilik gençlere karþý bir tane pozisyonun yok neyin iyileþmesi ? sen trabzonsporu alanya fln mý sanýyosun neye dayanarak bu hocaya güveniyosun ? bilmiþlik fln demiþsin ben yine biþeyler biliyorum sen hiç bir þey bilmiyosun biz gerçekleri görmedik diye takým bu halde yani ersunun hiç suçu yok öyle mi beyfendi ? sen ayakta rüya görüyosun

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

@fatihhankaan

Arkadaþým herkes iyiydi demiþsinde bir tane elle tutulur pozisyonumuz yok üstünede rakip 70 dakika 10 kiþi oynamýþ 3-4 pozisyonu var.
    Sence bu durumda bir terslik yok mu?
    Konu Faruk BERBER tarafýndan (29.11.2016 Saat 00:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý worldmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tersten bakarsak aþaðýyla aramýzda 2 puan fark var yani yenilirsek 16.sýraya düþecez.
    Yukarý ile puan farký çok mesele deðil, mesele bu farký kapatabilecek nitelikte takým olamayýþýmýz yani hiç bir þekilde ümit vermiyor takým.
    Önümüzde Kayseri, Adana, Baþakþehir, Fener ve Bursa maçlarý var. Adana dýþýnda hiç bir maça kazanýrýz gözüyle bakamýyoruz takýmda bu minvalde zerre kadar ýþýk vermiyor.
    Hoþ Adana'yý bile yeneceðimizi sanmýyorum lâkin yeni stad açýlýþý hürmetine birþeyler olabilir.

emrex61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

biz seninle galiba farklý takýmlardan bahsediyoruz bu hoca ne zaman takýmýn baþýna geldi alýnan oyuncularda hocanýn onayý var mý var. gayet iyi pas yapýyoruz dediðin arkaya paslar herhalde ileriye doðru 2 pas yapabilen bir takým mý var ? bir takým daha nasýl atak yapabilir demiþsin gençler maçýnda ki ataklarýmýzý söylesene bi doldur boþalttan baþka ne yapýldý? bu takýmýn ligin baþýndan beri attýðý gollere bak sadece gs ye attýðýmýz gol elle tutulur ya diðerleri ? takýmda iyileþme var demiþsin 10 kiþilik gençlere karþý bir tane pozisyonun yok neyin iyileþmesi ? sen trabzonsporu alanya fln mý sanýyosun neye dayanarak bu hocaya güveniyosun ? bilmiþlik fln demiþsin ben yine biþeyler biliyorum sen hiç bir þey bilmiyosun biz gerçekleri görmedik diye takým bu halde yani ersunun hiç suçu yok öyle mi beyfendi ? sen ayakta rüya görüyosun
    Abicim yazdýgýnýz yazýnýn ve buna benzer tüm yazýlarýn cevabý çok net abi çok net lütfen artýk hocaya saldýrmayýn.

Cevap:Yetenekli oyuncu yok hocanýn kafasýndaki þablonun bu olmadýgýný hepimiz biliyoruz lütfen þu çöp kadro yüzünden hocayý kaybetmeyelim allah askýna yetenek olmayan bir adama hoca ne yapabilir 17 18 yasýnda çocuk deyil bunlar geliþim çaðýný çoktan geçtiler bunlar ederi belli onun için hocaya lütfen yüklenmeyin artýk.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @fatihhankaan

Arkadaþým herkes iyiydi demiþsinde bir tane elle tutulur pozisyonumuz yok üstünede rakip 70 dakika 10 kiþi oynamýþ 3-4 pozisyonu var.
    Sence bu durumda bir terslik yok mu?
    Eskiden beri by adamlarýn ne kadar kötü maçlarýný izlemiþsem demek ki!!!

TS topçusu top kontrol (istop) edip, bir çalým atamaz ve 3-5 metre önüne pas atamaz mý? Atamýyorlar iþte yýllardýr...

Bunu bile yaptýklarýnda iyi gibi görünüyorlar gözüme.. Ýlk yarý kýrmýzýya kadar belki önemli pozisyonumuz yoktu ama Güray ve Ndoye iyi top saklayýp istasyon oluyodu..
    Ama "takým" olamamak bu sonuçlarý çýkarýyor.

Bir de þöyle düþünelim. Geçen hafta Yusuf'un golü verse...
    Bu hafta 3 penaltýdan birisini verse..
    Önceki maçlarda da þöyle 1-2 maç hakem adil olabilse ve "insan" olabilse...

Þu an çok farklý þeyler konuþuyor olabilirdik...

Takýmda ýþýk önemli, ama skor olmazsa ýþýkta kötü görünmeye baþlýyor...
    Özgüven de gidiyor...

Sonuç yine bize hüsran..

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý fatihhankaan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eskiden beri by adamlarýn ne kadar kötü maçlarýný izlemiþsem demek ki!!!

TS topçusu top kontrol (istop) edip, bir çalým atamaz ve 3-5 metre önüne pas atamaz mý? Atamýyorlar iþte yýllardýr...

Bunu bile yaptýklarýnda iyi gibi görünüyorlar gözüme.. Ýlk yarý kýrmýzýya kadar belki önemli pozisyonumuz yoktu ama Güray ve Ndoye iyi top saklayýp istasyon oluyodu..
    Ama "takým" olamamak bu sonuçlarý çýkarýyor.

Bir de þöyle düþünelim. Geçen hafta Yusuf'un golü verse...
    Bu hafta 3 penaltýdan birisini verse..
    Önceki maçlarda da þöyle 1-2 maç hakem adil olabilse ve "insan" olabilse...

Þu an çok farklý þeyler konuþuyor olabilirdik...

Takýmda ýþýk önemli, ama skor olmazsa ýþýkta kötü görünmeye baþlýyor...
    Özgüven de gidiyor...

Sonuç yine bize hüsran..

Herþey iþi sýký tutmaktan geçer aslýnda.
    Takým bu kadar kötü haftalar geçirirken sýký tedbirler almak yerine iþler akýþýna býrakýlýp gevþek davranýlýnca görüldüðü üzere gram ilerleme kaydedilemedi.
    Kayseri maçýyla birlikte sert tedbirler almalýyýz bunun bilincindeyse yönetim ne alâ, yoksa dertler durdurulamayacak kývama gelecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

@Fatih Öztürk Malesef yönetimde bunu yapabilecek bir yeterlilik ya da müdahale refleksi göremiyorum abi. Her kulüpte bir veya daha fazla olan, spor takým/kulübü yönetmekte tecrübeli, yönetim-idare iþlerini bilen ve takýmla koordinasyonu saðlayan "toptan anlayan" yöneticiler bizde mevcut deðil. Sahadaki takýma gelince; yönetimle paralel olarak hocanýn orada da belki sadece temel idmanlarý yaptýrdýðý ama ekstra hiçbir görev, sistem yüklemediði bir takým var olduðu izlenimi var. Oyunculara tek tek baktýðýmýzda hepsinde vurdumduymazlýktan ziyade inanýlmaz bir þaþkýnlýk, görevsizlik, kaos var gibi. Topla yaptýklarý hareketlerden tut, yaptýklarý yanlýþ koþulara, ayný yere kümelenirken kafayla girmeyecek topa kafayla kaleye vurmalarýna, birbirlerinin ayaðýna dolanmalarýna kadar. Tünelin ucunda hiçbir ýþýk yokken hoca da çýkmýþ sistem oturtmaya çalýþýyoruz, bizim gitmemiz önemli deðil vs. diyor.
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)