Sonuç: Gençlerbirliði - Trabzonspor Maçý Nasýl Sonuçlanýr ?

Katýlýmcý sayýsý
124. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanýrýz

47 37.90%
  • Berabere Biter

24 19.35%
  • Kaybederiz

53 42.74%
Sayfa 67 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 57 65 66 67 68 69 SonuncuSonuncu
Toplam 1710 adet sonuctan sayfa basi 1,651 ile 1,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 12. Hafta | Gençlerbirliði 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Cardozo yollansýn, yollansýn diye takla atanlar þimdi en kötü Cardozo'nun bile sürekli N'doye gibi ilk 11 oynasa þu ana kadar 5 gol atabileceðini görmüþtür umarým keza 90.dkda oyuna girmek istemeyen Suk gibi çapsýzlarýn olduðu yerde Cardozo'nun kaç kere o dakikalarda oyuna girdiðini hiç ego yapmadýðýný da hatýrlatmak isterim.

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Jem Karacan ve Kerim Frei ikilisi bu takýma þu görüntüsünden sonra çað atlatýr. Fernandao da olur ama Fb'den gelecek oyuncuyu kimse kabul etmez burada.

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Alýntý Cagdas Topal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi bu takým 2. ligde þampiyon olamaz çok net bunu söyleyebilirim
    evet maalesef herhangi bir ligde sampiyon olabilecekleri cok zor.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Alýntý Yiðit SARI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Penaltý pozisyonlarýndan söz etmek istiyorum ama o kadar kötüyüz ki caným istemiyor.

Ersun hoca oyunu okuyamýyor veya okumuyor bilmiyorum. 10 kiþi kalmýþ rakibe karþýn oyuna müdahale etmiyorsunuz boþ boþ maç geçiliyor. Bir de ben bu Muhammet'i anlayamadým. Sezon baþýndan beri hatta alýndýðýndan 1 olumlu hareketi zaten yok idmanlarla çok mu iyiymiþ de hoca kurtarýcý olarak alabiliyor hem de mevkisiz bir þekilde?

Takýmda Yusuf Yazýcý, Abdulkadir falan hayli hayli oynarlar. Yani Aytaç ve Onazi kadar oynarlar. Dün tribüne geldi Yusuf Yazýcý fiziðini baya toparlamýþ çalýþýyor belli.

Okay - Yusuf Yazýcý
    .......Bero

Bero'ya üzüldüm. Dün ne arkasýnda ne önünde ve saðýnda topçu vardý.
    Bero saða veya sola geçiyor üzülüyoruz asýl mevkisi orasý deðil diye. Ortaya geçiyor yine üzülüyoruz etrafýnda doðru dürüst adam yok diye.
    Dün mevkisinde oynamasýndan ötürü özellikle izledim Bero'yu.
    Bu elemanla ilgili son kanaatim þu: Þu an itibariyle Bero tamamen bir takým oyuncusu. Takým ne kadar iyiyse o da o kadar iyi, takým ne kadar kötüyse o da o kadar kötü. Takýma seviye atlatacak, bir yerlere taþýyacak bir durumu yok þu durumda. Belki ilerde olur bilemeyiz. Mesela Bruma'yý izliyorsun, görüyorsun ki takým Brumaya ayak uyduramýyor. Onun seviyesinde birkaç adam olsa hem kendi uçacak hem takýmý uçuracak. Bero öyle deðil. Belli bir standardý var. Ýyi takýmý kötü oynayýp aþaðý da çekmez, kötü takýmý iyi oynayýp yukarý da çekmez. Hiçbir maç 10 üzerinden 3'lük de oynamaz 9'luk da. Belli bir kalitesi ve sistemi olan takýmda gayet iyi iþler yapabilir. Mesela bugün Bero'yu Baþakþehire koy, gayet verim alýnabilir. 25 kiþilik kadroda bu tarz oyunculara ihtiyaç vardýr ancak biz henüz diðer önceliklerimizi gideremediðimiz için haliyle Bero'dan da verim alamýyoruz. Bu arada tekniðini ve pas kalitesini hiç beðenmiyorum. Yaþý genç, geliþir diye umuyorum.
    There is no spoon...

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    21 yaþýna girmeden aldýðýmýz Okay öyle ya da böyle sürekli forma giyiyor ve takýmýn deðiþmezleri arasýnda.
    20 yaþýndaki oyuncuya hâlâ daha genç oyuncu edebiyatý adý altýnda forma veremiyorsak ortada ciddi bir problem var demektir.
    Okay oynuyor da nasýl oynuyor? Þu an Atiba ile Topalla Meloyla yarýþabilir mi? Ýstikrarý falan da yok.

Yüksek ihtimal ikinci yarý Rusya Liginde kiraya gider,olmadý seneye yine orda devam eder.Bruma gitti canavar gibi adam oldu geldi.
    Çok küçük bir detay Ramil.400 bin euroyu da eleþtirmeyelim.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Okay oynuyor da nasýl oynuyor? Þu an Atiba ile Topalla Meloyla yarýþabilir mi? Ýstikrarý falan da yok.

Yüksek ihtimal ikinci yarý Rusya Liginde kiraya gider,olmadý seneye yine orda devam eder.Bruma gitti canavar gibi adam oldu geldi.
    Çok küçük bir detay Ramil.400 bin euroyu da eleþtirmeyelim.
    Okay bu çöp kadroda yýldýzdýr yýldýz. zaman zaman sürekli deðiþen kadromuzda saydýðýn isimler kadar icraatý vardýr üstelik saydýðýn isimlerden 10 yaþ küçük. Yanýnda Mbia ile 5-6 maçta neler yapabildiðini herkese göstermiþti, yine iyi bir orta saha düzeninde rahatlýkla bölgesinin en iyi verim alýnan oyuncusu olur.

Öncelik olarak futbolcuya verilen paraya bakmak Trabzonspor gibi istim üzerinde olan kulüpler için doðru bir bakýþ açýsý deðil.
    Aylar geçti sahaya sürülmesini bekliyoruz.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Ula Yatabareyi neden gönderdiniz tmm bir hata ettiniz neden Cardozayý gonderip bizi suklara damdoylara muhtaç ettiniz soruyorum size..
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Cezalý Üye
    Nereden
    Ankara

20 yaþýnda 400 bin euroya genç yetenek diye alýnan adamý sol kanat mý orta saha ný forvet mi ne olduðu belli olmayan bir pozisyonda ayaðýna top deðmeden dýþarý çýktýðý maçta boþ topçu kanaati getirmek garip.
    Ki zaten potansiyeline güvenip aldýk,19 yaþýnda çýkýp aslanlar gibi oynayan biri istiyorsak 15 milyon euro dan baþlýyor.
    Muhammet Beþir vardý "en az Ramil ayarýnda", ne suçu vardý peki bu çocuðun. Çýkýp aslanlar gibi oynayamayan adamlar yüzünden bu rezil halde deðil miyiz zaten.

karaman6106 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

ersun hocaçok yanlýþ, ya da hiç deðiþiklik yapmadý.
    örneðin oyuna Muhammet deðil suk girmeliydi.
    ibanez bekte aksadý ama önde güzel ortalar yaptý60tan sonra yumlu girip 3-5-2 ye dönebilirdi.
    o da bizim gibi seyretti Yusuf hýzlý ama beyin yok. çikarýlmalýydý

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Turgay Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muhammet Beþir vardý "en az Ramil ayarýnda", ne suçu vardý peki bu çocuðun. Çýkýp aslanlar gibi oynayamayan adamlar yüzünden bu rezil halde deðil miyiz zaten.
    Bi suçu yok adam gibi oynayýp kendini geliþtirsin diye kirada.
    Beþir'in ne özelliði var.Pofesyonel maça çýkmýþlýðý yoktu,Ramil Zenit'te süre alýp geldi.Þimdi de DK elemelerinde oynuyor.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adam urfa'da kadroya giremiyor. hocasý ünal diyor ki, geliþtiririm diye aldým ama hiç çalýþmýyor, kendini çok üst yerlerde görüyor hayal kýrýklýðýna uðradým diyor. aslan gibi oyuncumuz bu. haberin doðruluðundan emin deðilim ama bizdeyken de bununla ilgili haberler vardý.

Cezalý Üye
    Nereden
    Ankara

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adam urfa'da kadroya giremiyor. hocasý ünal diyor ki, geliþtiririm diye aldým ama hiç çalýþmýyor, kendini çok üst yerlerde görüyor hayal kýrýklýðýna uðradým diyor. aslan gibi oyuncumuz bu. haberin doðruluðundan emin deðilim ama bizdeyken de bununla ilgili haberler vardý.
    Aslan gibi oyuncudan kastým Muhammet Beþir ve türevleri deðil. Aslanlar gibi oynayacak oyuncular alýnmamýþ olmasýndan, kadronun hemen hemen her yönüyle rezil bir durumda olduðundan bahsediyorum.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý r9emre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Jem Karacan ve Kerim Frei ikilisi bu takýma þu görüntüsünden sonra çað atlatýr. Fernandao da olur ama Fb'den gelecek oyuncuyu kimse kabul etmez burada.
    Niye etmesin twitterinda mutluluk fenerbahcede olmaktir yazan fenerden gelen hocayi kabul ettiysek onuda ederiz..o soyledigin degerler 2011 oncesinde kaldi sehirde camiada bu surecde cok degisti eski trabzon degil artik..

Cezalý Üye
    Nereden
    Ankara

Bi suçu yok adam gibi oynayýp kendini geliþtirsin diye kirada.
    Beþir'in ne özelliði var.Pofesyonel maça çýkmýþlýðý yoktu,Ramil Zenit'te süre alýp geldi.Þimdi de DK elemelerinde oynuyor.
    Sende ki geliþime açýk oyuncuyu kirala, baþkasýndakini sen al, deðiþikmiþ. Vesselam bu kadro planlamasý külliyen yanlýþ. Bu takýmda Onur ve Durica dýþýnda, belki biraz Okay futbol oynamasý gereken topçu yok, anlayýn da.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Ýnancýnýzý kaybettiðiniz zaman Kazým Koyuncu belgeselini izleyin. Ýyi geliyor.

Nereden
    Ýstanbul

Sende ki geliþime açýk oyuncuyu kirala, baþkasýndakini sen al, deðiþikmiþ. Vesselam bu kadro planlamasý külliyen yanlýþ. Bu takýmda Onur ve Durica dýþýnda, belki biraz Okay futbol oynamasý gereken topçu yok, anlayýn da.
    Ramille Beþir kýyaslanacak bir tarafý yok iþte.Ne bu acele onu da anlamýyorum dursun kenarda,kiralanýr geliþimini takip ederiz.3 yýl yatsa Alper Uludað parasý etmiyor.

Kadronun berbat olduðuna katýlmýyorum.Sorun yanlýþ deðil eksik transfer.

Nereden
    Ýstanbul

Muhammet Beþir'e futbolcu diyenler Þanlýurfaspor maçlarýnda aldýðý süreye baksýn. Ýkinci ligde oynayamayan bir adamý kadroya alacaðýz bir de...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

10 kiþilik takýma bu kadar duran top vermek çok çok kötü bir durum. dakika 50 oldu, 70'e kadar ýsrarla pas yapmamýz gerekiyordu, rakip kafa olarak oyundan kopardý ama iki tane düzgün pas ard arda gelmiyor. sonra þiþir ileri. son 20 dakika yine þiþirilir ama bir süre ýsrarla pas yapmak gerekiyordu. daha 30. dakikada baþladý nasýl gol atacaðýz gerginliði zaman geçtikçe gol atmayý býrak, gol yiyeceðiz galiba stresi bastýrdý. bu maç azýcýk bir güven varsa onu da alýp götürdü. buradan dönmek de zor. hazýr 10 kiþilik rakip yakalamýþsýn artýk kazanacaksýn, strese girmenin zamaný deðil.
    Konu artvints tarafýndan (28.11.2016 Saat 15:22 ) deðiþtirilmiþtir.

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    10 kiþilik takýma bu kadar duran top vermek çok çok kötü bir durum. dakika 50 oldu, 70'e kadar ýsrarla pas yapmamýz gerekiyordu, rakip kafa olarak oyun kopardý ama iki tane düzgün pas ard arda gelmiyor. sonra þiþir ileri. son 20 dakika yine þiþirilir ama bir süre ýsrarla pas yapmak gerekiyordu. daha 30. dakikada baþladý nasýl gol atacaðýz gerginliði zaman geçtikçe gol atmayý býrak, gol yiyeceðiz galiba stresi bastýrdý. bu maç azýcýk bir güven varsa onu da alýp götürdü. buradan dönmek de zor. hazýr 10 kiþilik rakip yakalamýþsýn artýk kazanacaksýn, strese girmenin zamaný deðil.
    hocan öðretmemiþse taktik teknik birþey sen 50 metreden ceza sahasýna þiþirince kenardan izleyip birþey demiyorsa haliyle sende þiþirmeye devam edersin gayet normal ama futbol baronlarý cezalandýrdýðý için bizi dün doldur boþalt yapmýþýz yoksa ersun hoca öyle þey yapmaz onun suçu yok

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Ýlk yarýda Güray'ýn itilmesi net penaltý.
    Yine hakem yanlýþý (hata demiyorum çünkü hata istemeden yapýlandýr)
    2 penaltý daha var þüpheli
    Futbolun katili Türk hakemleri
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk yarýda Güray'ýn itilmesi net penaltý.
    Yine hakem yanlýþý (hata demiyorum çünkü hata istemeden yapýlandýr)
    2 penaltý daha var þüpheli
    Futbolun katili Türk hakemleri
    Hakem isterse 50 tane penaltýný vermesin 1 saat 10 kiþi kalmýþ takýmý düm düz edeceksin abi bunun izahý yok. Biz 10 kiþi kaldýðýmýz zaman düm düz ediyorlar, kalmasakta düm düz oluyoruz

50. yýlda el ele bank asyaya

mashal61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ban genc arkadas yasin itibariyle 96 yi hatirlamazsin keza 2002 yide 2004 u belki hayal meyal bu klup o tarihlerde de sike yuzunden sampiyon olamadi hak etmesine ragmen cok once koparacak gucteyken ligi bu yazdigim senelerde onune hep engel koydu hakemler yada rakibini iteleyerek yarisdan koparmadilar 2011 de yillardir savundugumuz bu tez ispatlandi delili belgeli uefa cas ifm onayli peki ne oldu bi hatirla istersen sonra konus siyaset falan diye biz siyasete girmiyoruz siyaset bu ulkenin futboluna ozelliklede trabzonspora girmiste bunu gormuyorsan bisey soylemeye gerek yok ogrende gel asil siyaseti yapan sizin gibi biatci zihniyet ..gerceklerle yuzlesmek zorunuza gidiyor..sonra vay efendim hakemler soyle boyle hakkimizi yiyorlar 2011den sonra stocholm sendromu yasayan sehire az bile bu yapilanlar dik durus gosterebilseydin bugun sehir olarak hakkinda yenmezdi sike mucadeleside cokdan sonlanirdi..ne ektiyse onu biciyor trabzon simdi bidaha boyle konulara girme bilip bilmeden once arastir ogren sonra siyaset yapmakla itham et karsindakini cin olmadan adam carpmaya kalkmayin..beni bilen bilir siyasilerin cani cehenneme son 3 secimde 2011 sampiyonu trabzonspor yazip attim sandiga burda ozelden arkadaslarla da paylastigim oldu son olarak tavsiyem sen ve sen gibilere onceligiiz trabzonspor olsun degilse boyle forumlarda atip tutmayin burasi trabzonspor menfaatlerinin herseyin ustunde oldugu yerdir..ulke meselelerini tartiscaksaniz senin deyiminle ts den cok daha ustun seyler varsa bu dunyada gider siyaset forumlarinda yazar cizersiniz yok israrla burda yazcaksaniz baslarim dunyada ki onemli seylerinizede siyasetinizede partinizide burda trabzonspor herseyin ustunde gelir bunu bilerek yazin cizin..
    2011 sürecini baþýndan þimdiye kadar gayet iyi biliyorum. Ben 2011'den sonraki ilk seçimlerde eskiden beri oy verdiðim partiye oy vermedim. Sadece 2011'deki þampiyonluðumuz verilmediði için duygularýmla hareket ederek bunu yaptým. Ama artýk üzerinden 5 sene geçti, duygularýmla deðil aklýmla deðerlendirebiliyorum ve dik duruþ göstermeyen o dönemki TS baþkanýný hakkýmýzý alamamamýzýn sorumlusu olarak görüyorum. Febeliler yürüyüþ yaparken, resmi siteden sakin olun çaðrýsý yapmýþtýr kendisi. Taraftar bir tepki gösterecekse, arkasýnda TS yönetimi olmadan bunu yapamazdý. Tepki gösterilmemesinin sorumlusu o baþkandýr. Nasýl ki olimpiyat stadý gibi bir yere altmýþ bin kiþi toplamayý biliyorsak, þampiyonluðumuzun çalýndýðý ortaya çýktýðýnda da bunu yapacaktýk. O dönemki TS baþkaný, TFF'yi destekleyerek febe ile ayný safta durmuþtur. Ne yapacaklardý? Sen hakkýný aramazken, þikecilerle iþbirliði içinde sus pus dururken; febelilerin hepsi ayaklanmýþ baðdat cd.de yürüyüþ yaparken gel sana kupa vereyim mi diyeceklerdi? O kadar da deðil. Bu dediðiniz açýkça bütün febelileri karþýna almak demektir. Hiçbir siyasi bunu yapmaz. Önüne lokma gelmiþ, neden aðzýmýza gelmedi diye þikayet ediyorsun. Eðer o dönem kendinin ve ailesinin iþ dünyasýndaki çýkarlarýný deðil de TS'nin çýkarlarýný ön planda tutan bir baþkan olsaydý, bugün bu iþ casa kadar gelmezdi. Yani mesele benim hükümeti desteklemem veya Trabzon þehrinin hükümeti desteklemesi deðil. Ýsterse bütün Trabzon þehri tepki göstersin, o kupa yine gelmezdi. Kýsaca kupayý alamamamýzýn sorumlusu Sadri Þener'dir. Trabzonspor'dan önemli þeyler var dünyada evet. Misal Suriye'de yüzbinlerce insan öldürülürken, kadýnlara kýzlara batýnýn desteklediði terör örgütleri tarafýndan tecavüz edilirken, milyonlarca insan evinden ailesinden ayrý yaþamak durumunda býrakýlýrken ben TS'yi bunlardan hiçbir yerde daha üstün görmem. Sen buna siyaset diyorsan dön de bi kendi yazdýklarýna bak. Yazmadan önce senin kafadan uydurduðun kurallarý kabul etmek gerektiði gibi bir kural da yok burada.

Nereden
    Trabzon

Ýçinde bulunduðumuz gidiþattan düzlüðe çýkmak için camia olarak birlik olmalýyýz.Þuan takým olarak bursaspor osmanlýspor kadar futbol oynadýðýmýzý düþünüyorum oyuna hükmetme konusunda iyi durumdayýz þuanki eksikliðimiz beceri anlamýndaki eksiklik örneðin bu maçta maçý deðiþtirmeye en yakýn oyuncumuz yusuf Erdoðan ise orada ciddi bir kalite eksikliði var demektir.

Takým gol ve asist yükünü çekecek iki oyuncu eksikliði hissediyor fatih tekke gökdeniz gibi skor yükünü taþýyacak oyuncu eksikliðimiz var stoperlerimiz,beklerimiz açýklarýmýz orta sahamýz ve forvetimiz gol vuruþu becerileri çok düþük.Þuanki doðru reçete kesinlikle t.direktörle devam etmek ve devre arasý bütçenin büyük bölümünü orta saha forvete ayýrmak içinde bulunduðumuz durumdan ancak böyle çýkarýz oyuncularýmýz mücadele anlamýnda elinden geleni yaptýðýnýn farkýndayým tek ihtiyaç kaliteyi yükseltecek bir kaç transfer.

gençlerbirliði maçýnda keþke rakip kýrmýzý kart görmeseydi bizim için daha iyi olurdu 10 kiþi kalýnca iyice defansif futbola yöneldiler bu maçtaki ofansif kalitemiz diðer maçlardanda düþüktü o yüzden ancak rakibi az adamla yakalayýp sonuca gidebilirdik buda rakip 10 kiþi kalýnca ortadan kalktý bu maçtaki hücum hattýmýz rakip 8 kiþide kalsa onlarý açamazdý.T.direktörlük biyere kadar futbolcuda beceri anlamýnda birþey koymak zorunda örneðin Rize maçýnda orta sahadan ceza sahasýna topalýn doldurduðu sowun bekletmeden tek vuruþ yaparak attýðý golde topalýn attýðý o pasýn aynýsý bizim orta sahadan defalarca denendi ama ceza sahasý içi ve çevresindeki becerimiz sýfýr.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Cagdas Topal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakem isterse 50 tane penaltýný vermesin 1 saat 10 kiþi kalmýþ takýmý düm düz edeceksin abi bunun izahý yok. Biz 10 kiþi kaldýðýmýz zaman düm düz ediyorlar, kalmasakta düm düz oluyoruz

50. yýlda el ele bank asyaya
    Tespite katýlýyorum ama hakem yanlýþlarýnýn sürdüðüne dikkat çekmek istedim.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý mashal61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2011 sürecini baþýndan þimdiye kadar gayet iyi biliyorum. Ben 2011'den sonraki ilk seçimlerde eskiden beri oy verdiðim partiye oy vermedim. Sadece 2011'deki þampiyonluðumuz verilmediði için duygularýmla hareket ederek bunu yaptým. Ama artýk üzerinden 5 sene geçti, duygularýmla deðil aklýmla deðerlendirebiliyorum ve dik duruþ göstermeyen o dönemki TS baþkanýný hakkýmýzý alamamamýzýn sorumlusu olarak görüyorum. Febeliler yürüyüþ yaparken, resmi siteden sakin olun çaðrýsý yapmýþtýr kendisi. Taraftar bir tepki gösterecekse, arkasýnda TS yönetimi olmadan bunu yapamazdý. Tepki gösterilmemesinin sorumlusu o baþkandýr. Nasýl ki olimpiyat stadý gibi bir yere altmýþ bin kiþi toplamayý biliyorsak, þampiyonluðumuzun çalýndýðý ortaya çýktýðýnda da bunu yapacaktýk. O dönemki TS baþkaný, TFF'yi destekleyerek febe ile ayný safta durmuþtur. Ne yapacaklardý? Sen hakkýný aramazken, þikecilerle iþbirliði içinde sus pus dururken; febelilerin hepsi ayaklanmýþ baðdat cd.de yürüyüþ yaparken gel sana kupa vereyim mi diyeceklerdi? O kadar da deðil. Bu dediðiniz açýkça bütün febelileri karþýna almak demektir. Hiçbir siyasi bunu yapmaz. Önüne lokma gelmiþ, neden aðzýmýza gelmedi diye þikayet ediyorsun. Eðer o dönem kendinin ve ailesinin iþ dünyasýndaki çýkarlarýný deðil de TS'nin çýkarlarýný ön planda tutan bir baþkan olsaydý, bugün bu iþ casa kadar gelmezdi. Yani mesele benim hükümeti desteklemem veya Trabzon þehrinin hükümeti desteklemesi deðil. Ýsterse bütün Trabzon þehri tepki göstersin, o kupa yine gelmezdi. Kýsaca kupayý alamamamýzýn sorumlusu Sadri Þener'dir. Trabzonspor'dan önemli þeyler var dünyada evet. Misal Suriye'de yüzbinlerce insan öldürülürken, kadýnlara kýzlara batýnýn desteklediði terör örgütleri tarafýndan tecavüz edilirken, milyonlarca insan evinden ailesinden ayrý yaþamak durumunda býrakýlýrken ben TS'yi bunlardan hiçbir yerde daha üstün görmem. Sen buna siyaset diyorsan dön de bi kendi yazdýklarýna bak. Yazmadan önce senin kafadan uydurduðun kurallarý kabul etmek gerektiði gibi bir kural da yok burada.
    Kelalaka olmus yazinda kendi kendinle celisyorsun bagdat caddesinde fenerliler yurumusde falanda filan..biz leventen istinyiye 10bin kisi yuruduk hemde 2 sefer trabzonda 50bin kisi uzerinde yurudu neymis efendim sener sucluymus asil suclunum kim oldugunu hangi mercilere nasil mudahale ettigini turkiye degil sadece avrupa biliyor o isleri gececeksin. Sikecileri kimin kurtardiginida ugruna kimin kitaplar yazildigina..baskanin nasil baskiya kaldiginida hem de kim tarafindan..suriyede 100binler oluyor diyede demoloji yapma bunun trabzonsporun kupasiyla ne ilgisi var burasi trabzonspor forumu dunyada daha onemli seyler var diyerek siyasetin gozune vuran sendin ben ona karsilik verdim. diyorsun ya 5 yil gecti 5 degil 55 yil gecse unutan namert olsun..sana son sozum git dunyada ki onemli gelismelerini trabzonspor formunda degil siyaset forumlarinda tartis burda bilip bilmeden milleti siyaset yapmakla suclayip siyasetin alasini yapma.. burda cok gorduk senin gibileri bu 5 senelik surecte..uzatmaya gerek yok cevap verilip ciddiye alincak bi tarafinda bu soz yazimdir sana engelliyorum seni daha once ayni zihniyetdekilere yaptigim uzere..
    Konu gurur6134 tarafýndan (28.11.2016 Saat 17:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)