Hesaplipazar

Sonu: Genlerbirlii - Trabzonspor Ma Nasl Sonulanr ?

Katlmc says
124. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanrz

47 37.90%
  • Berabere Biter

24 19.35%
  • Kaybederiz

53 42.74%
Sayfa 69 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69
Toplam 1710 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,710 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: STSL 12. Hafta | Genlerbirlii 0-0 Trabzonspor | Ma Sonucu

munzevil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2008
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    43

Alnt cyberentalpi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    berdiyev e rubinde iyi bir imkan sagland. Oda 11 ylda bir yere geldi. Ama bize gelir mi rostovdan ???
    Hasi en bize gelebilecek Hoca. ama nedir basars sadece genc oynatmaksa sadi de oynatyor.
    bielsa bosta sanki. Bir biz mi akllyz. Sorun Td degil Hocam. Sorun bu mali yapda baska baskan olsada daha fazla para harcayamacag gercegidir.

Ersun u bende gencler yuzunden elestiriyorum.Ama aktif bir oyun yapmz var. Oyun kalitesinde degil sorunumuz bariz gol atamyoruz. Pozisyon becerisi yonunden oyunu ykmaktan sikayetimiz yok.

Ama diyelim ki baskan gitti hekimoglu geldi. Ne yapacak 7 8 milyon eroya futbolcu mu alacak. Yusuf yazc ve abdulkadir harici genclerimiz kusura bakmayn ama ise yaramaz. ste kaliteli olanlar akbas yumlu.
    1. bakan gitsin istemiyorum bendeki kredisi daha ok var.

2. para harcama konusunda onaziye 3.5 verildi dier oyunculara bir sr para harcad dolaysyla az para harcand sylenemez.

3.scout ekibinin fiyaskosu ortada.

4. bize gelen oyuncular iki ma oynuyor sonra taban yapyor neden ? ( mbia,onazi )
    ibanez bir ma bile iyi oynamad.

5. bakanmzn hatalarn kabul edip dorular yapmasn beklemekten baka yapacamz birey yok.

6. bielsann hocalna laf eden arplr o derece yani :-)

ben kurtuluun adam kayrmasz,katakullisiz alt yap hamlesinde olduunu dnyorum.

bar memiin ardadan yetenekli olduu syleniyordu imdi hali ortada

bizim abdlkadir emre mordan azm yetenekli bu yeteneinin sreklilii ve rantabl kullanlmas nasl mmkn olur bunu aratrp bulup uygulamak kurtulu reetemizdir.
    Yenmez taam merann, fuzelannnk hakkdr, yetimin fukarann

muratoztuurk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2014
    Nereden
    stanbul

Ma sonras Takmmza Taraftarn yz yze tepkisi

"Gerek ol, grlmeyene mercek ol."

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    38

@Erkin

Birebir katlyorum sana kardeim.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Ahmet Aksu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.12.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Mac sonrasinda takimin olumlu oynadigini dusunen renktaslar twitterda @TserdarS_ diye bir hesap var taniyaniniz varmi bilmiyorum ama ben yeni gordum nerdeyse her macin analizini sunuyor. Nasil bir oyun ortaya koydugumuza ordan bakabilirsiniz..

Yazd gibi gercekten topu ileriye sisirmektten baska dogru durust atagimiz yok.. Karambole ne olursa modundayiz 12 hafta gecti bu takimda taktik yok.. gerci bu kadroya ne kadar taktik isler orasida mechul..

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Vay be Berdiyev 11 yilda Rubin Kazan'i adam etmis... peki Rostov'u 6 ayda (ya da haydi 1 sene olsun) adam etmesine, sampiyonlar ligi takimi yapmasina, bayern mnih'i eleyen takimi insa etmesine ne demeli ? (su an takimin basinda olmasa da)
    Bielsa Sampaoli Berdiyev bunlar ok iyi ve tam bize gre hocalar... Sampaoli artik imkansiz sayilir, Bielsa da zor, Berdiyev de yledir belki ama hi denedik mi teklif gtrdk m ikna etmeye alistik mi ?
    Daha da dsk mliyetli birini istiyorsaniz tam bizlik deli dolu bir hoca Toulouse hocasi Pascal Dupraz var kisa vdede kesin fayda saglar ama uzun vdede bilmem... en azindan mai yasar... Ersun hoca gibi bn bn izlemez
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

E. Okan Blbl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2011
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    26

Berdiyev'in uan Rostov'u brakp bu durumdaki Trabzonspora gelmeyeceini ve gndemimizde olmasnn imkansz olduunu futboldan azck anlayan herkes rahatlkla grr. Bouna olmayacak ihtimaller zerine gnlerce konumaya gerek olmadn dnyorum. Teknik direktrmz gider, ynetim yabanc teknik direktr aryoruz btemiz u kadar der veyahut yaz ba teknik direktrmz olmaz, belki o zaman konuulur. Ama uan boa rzgardan baka deil.

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Tamam da adam bir ka aydir bosta... geri transfermarkt sitesinde baskan yardimcisi ya da sportif direktr olarak mi ne olarak grnyordu ama ne kadar dogru bilmem...
    Bielsa da bosta mesela... Dupraz ise bosta degil ama belli olmaz bosa ikabilir, mliyeti de digerleri gibi fazla olmaz...
    Yani isim ok, yle bazilarinin yalandan yere "Ersun hoca gitsin de giray hoca gelsin hee" diye dsndgmz sananlar da hem yaniliyor hem samaliyor, en hafif tbirle...
    giray miray bulak bunak gelirse Trabzonspor kapatilsin... zamaninda Samet Aybaba'ya haksizlik yaptik sehirden gnderttik, ahini aldik resmen, sonra da gidip Broos'u getirdi Sadri baskan... tam rezillikti... giray miray olursa o tepkinin 2 kati gerek, ama yle bir seyin olmayacagini ok iyi biliyoruz, yerel basinin safsatalarindan baska bir sey degil o haberler... yok zkanSmer sportif direktr yok Sadi hoca yardimci, yok IhsanDerelioglu bilmem nerde grev alacak falan, he he
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Alnt muratoztuurk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma sonras Takmmza Taraftarn yz yze tepkisi

Taraftarn son cmlesi iimi actt, ayn duygular paylayoruz haftalardr

"Bu takm efsanedir, kme dyoruz Hocam"
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

Fatih Cengiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Suk un oyuna girmeyi reddettiini ilk syleten kimdi..
    Madem yalan haber , sorumlusu da ifa edilmeli..
    Edilmeli ki byle yalan haberler kolay kolay yaplmasn!!!

C6903 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Bazen geriye dnp bakyorum da, boynum ktlyor falan, iyi oluyor rahatlyorum yani...

cakalkerem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

suk denen oyuncu golmu atm ki oyuna girmeyi reddediyor..
    Ulan sen hele bir k adam gibi oyna gol at heee hoca oynatmazsa o zaman kapris yap.....

sen kimsin ki birde kapris yapp hava atyorsun...

Trabzon bir ak hikayesi deildir.
    Trabzon Aktr gerisi hikayedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)