Sonuç: Sorunumuz Nedir?

Katılımcı sayısı
177. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Takım oyunu oynamıyoruz

65 36.72%
  • yönetim kötü

60 33.90%
  • teknik direktörden bişey çıkmaz

45 25.42%
  • hata taraftarda

7 3.95%
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sorunumuz Ne?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yazık ya cok yazık belkide istanbul ve izmirden sonra hadi ankara da olsun profesyonel liglerde en fazla takımı olan iliz. ama biz hala nerelerde adam arıyoruz. al gencleri ver bu takımlara hem onlar kazansın hem sen ama nerdeeeee, nato mermer nato kafa.

marcelinhos100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O Kadar MaÇ Seyrettİm Ben Hayatimda Zİya Dogan Kadar Korkak Üst Üste YanliŞlar Yapan Adam GÖrmedİm O YÜzden Bu Adam Gİtmelİ Ya Neydİ GÜnahimiz Ya Bİtİrdİ Bİzİ Syzmekİ Bİtİrdİ Fatİh Akyelİ Bİtİrdİ Musampayi Bİtİrdİ Marcelİnhoyu Bİtİrdİ Tarftari Bİtrdİ
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

anketteki seçenekler yanlış...

evet takım oyunu oynayamıyoruz bu dogru ama bunu ZİYA(N) DoGAN yüzünden yapamıyoruz...hiç kimse yönetim diye söylenmesin!!!senin 2 yıldızların kenardayken başkanın abrahamovic(umarım böle yazılıyodur)olsa ne yazar!!!!szymek e tercih edilen adam ferhat!(90 dk 1 tane olumlu hareket yapamazmı insan??)MUSAMPAya tercih edilen adam Feridun!!! ya arkadaslar bunun neresi yönetimin suçu???bu bas baya Teknik direktör(derken bile utanıyorum)ün iş bilmezliği!!!!
    yönetiimin 1 suçu varsa oda bu adamı bu takımın basından DEF edememesidir gerisi hikaye!!!yada soyunma odasına inip 1 insanın bu herifin kulaklarına yapısıp uzatmamasıdır...

Nereden
    İstanbul

peki bu teknik adamı bunca rezilliğe rağmen takımın başında tutan kim biz değiliz herhalde

Nereden
    İstanbul

Alıntı littlebighorn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önem sırasına göre:

1. Yönetim çok kötü.
    2. Birinci maddenin sonucu olarak takım kadrosu kötü. (En az 4 mevkide direkt oynayacak oyuncuya ihtiyaç var.) Bu kadro kesinlikle şampiyonluk falan kovalayacak kapasitede değil.
    Teknik Direktörü sorgulamak için erken. 2. yarının ortalarını beklemek en mantıklısı.
    Eğer ikinci yarının ilk maçına da ilk onbirde Ferhat 'la çıkarsa, sözümü geri alıyorum, Ziya' yı sorgulamak için sezonun ortasına kadar beklemeye gerek yok. Hemen gönderilmeli.

Anketi hazırlayanların biraz aceleye getirdiklerini görüyorum ve soruyorum 1.Takım oyunu oynamıyoruz 3.TD'den bir şey olmaz.Bence bu iki şıkta aynı şeydir.Takımı oynatması gereken ben değilim heralde.Tabiki bu sorunu TD denen kişli çözecek.Dolayısıyla bu iki şıkkı birlikte değerlendirmek gerekir diyorum ve ben ;
    ZD TD değildir
    ZD TS 'un TD ise
    TS takımı başarılı değildir önermesinin doğru cevap olduğunu söylüyorum.

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takım oyunu oynamıyoruz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ruh.................

mkmsas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

musampa ve marcelinho aynı anda sahada iken, musampayı göbekte marcelinhoyu solda oynatan bir teknik direktörümüz var bizim. yetmez mi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı mkmsas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    musampa ve marcelinho aynı anda sahada iken, musampayı göbekte marcelinhoyu solda oynatan bir teknik direktörümüz var bizim. yetmez mi?
    fazla bile

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her zaman her şey yönetim yüzünden olur..
    Bize Her Yer TRABZON!

Nereden
    Avrupa Diğer

bence sorunn en fazla taraftarda istakrar diye bişeyi bilmiyoruz 3 maç arka arkaya kaybetsek tamam hekes gitsin diyozz ya bi hocayı yıl sonuna kadar beklememeiz lasım yokya ziya gider ondan sonra gelen giderr bizde daha çok bekleriz sampiyon luk
    İNADINA TRABZON DEGİL ÖLÜMÜNE TRABZON

subay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence takimin kötü sonuclar almasinin nedenlerin en basinda Ziya Dogan geliyor, Hasan, Hüseyin, Ferhat tan vaz gecemezsen, bunlarin yerine Musampa yi ve Szymkowiaki yedekte tutarsan, asil Musampa nin oynamasi gereken yere Marcelinho yu koyarsan adamin elini kolunu baglarsan böyle olur.

Sonra seyirci/taraftar geliyor bence. Ben Trabzonspor da futbolcu olsam elim ayagim titrer sahaya cikinca, seyircinin cok büyük baskisi oluyor benim görüsüm ondan dolayida oyuncular kötü oynuyor.

Yattara nin gelisiyle bence takim birkac haftaligina düzelecektir. Ama Hasan, Hüseyin, Ferhat gitmedikten sonra uzun vadeli istikrarli Trabzonspor olacagini sanmiyorum.

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

En büyük sorun Kel Ziya`nin Teknik Direktörümüz olmasi. Ama onun oraya gelmesindeki en büyük suc taraftarin. Bakin görün, ikinci devrede Yattara yedek bekleyecektir. Bunu bilen taraftar, onu tekrar göreve cagirdi.

Taraftarimiz ne zaman düsünerek yorum yapmaya baslarsa, o zaman belki bir gün dogruyu buluruz.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nuri Albayrak istifa edeceği yok !

Trabzonspor tafatarının çoğunluğu bu yönetime ve teknik kadroya artık olumlu bakmıyor..

Taratfar olarak yönetime söz geçiremiyoruz !

Trabzonspor taraftarı olarak bi gücümüz kalmadığı için bu hallere düştük !
    20 yıldır şampiyon olamama nedeni bu !

Yıllardır kendisine Trabzonspor'u rant ve siyasi emellerine alet edn kişilerce yönetildi bu takım !

Bitsin artık ne olur !

Tüm Trabzonspor taraftarını takıma sahip çıkmaya davet ediyorum !
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sorunumuz YÖNETİM

Nereden
    Kuzey Amerika

Ilk sorun Ziya Dogan. Ikinci sorun bu kadar kotu teknik direktorleri bulma basarisi gosteren ve sonra kovamayan aciz yonetim. Ucuncu ve en onemli sorun: Bu captaki teknik direktor ve yonetimden hala umut duyan, Senol Gunes'in de son konusmasinda ima ettigi, bezgin camia.

OKTAY YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En büyük sorun Kel Ziya`nin Teknik Direktörümüz olmasi. Ama onun oraya gelmesindeki en büyük suc taraftarin. Bakin görün, ikinci devrede Yattara yedek bekleyecektir. Bunu bilen taraftar, onu tekrar göreve cagirdi.

Taraftarimiz ne zaman düsünerek yorum yapmaya baslarsa, o zaman belki bir gün dogruyu buluruz.
    KESİNLİKLE HAKLISIN KARDEŞ, O ADAMA %85 lik oy oranı toplayan taraftar getirdi o adamı oraya, şimdi onlar kovsunlar neden kafasını kuma gömüyorlar deve kuşu gibi anlamıyorum, %85 lik kitle şimdi toplanıp bir %85 lik daha oy toplayıp bu adamı kovdurtun.
    Bunu da size şöyle ispatlıyayım.
    Taraftarla yönetimin arası Fatih Tekke satılınca açıldı, işler kötü gitmeye başlayınca da hesabı Lazaroni ye kesip ziyayı getirdiler getirme sebepleri ise hem daha önce bu takımda çalışmış olması hem de taraftarla arayı düzeltmek için %85 lik anketi baz aldılar
    SONUÇ FACİA

Alıntı OKTAY YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KESİNLİKLE HAKLISIN KARDEŞ, O ADAMA %85 lik oy oranı toplayan taraftar getirdi o adamı oraya, şimdi onlar kovsunlar neden kafasını kuma gömüyorlar deve kuşu gibi anlamıyorum, %85 lik kitle şimdi toplanıp bir %85 lik daha oy toplayıp bu adamı kovdurtun.
    Bunu da size şöyle ispatlıyayım.
    Taraftarla yönetimin arası Fatih Tekke satılınca açıldı, işler kötü gitmeye başlayınca da hesabı Lazaroni ye kesip ziyayı getirdiler getirme sebepleri ise hem daha önce bu takımda çalışmış olması hem de taraftarla arayı düzeltmek için %85 lik anketi baz aldılar
    SONUÇ FACİA
    Daha acısı sizin %85 diye bildiğiniz oran şu anda %92'lere çıkmış durumda.Bakınız BMN ana sayfa TS'un bugünkü halinin sorumlusu kimdir anketi.Demekki bizim göremediğimiz bir cevheri bu %92 arkadaş görebiliyor ZD'da.Ee bu durumda ne yapmalıyız, bu kadar büyük taraftar desteğine sahip ZD'a laf söyleyemeyen yönetime yükleniyor.Bu yönetimin tek hatası ZD'dır ve maalesef bunun bedelini ağır ödüyorlar.

Nereden
    İstanbul

Bu yönetim yaptığı yanlışları sıralarsak Ziya Doğan en son sırada gelir.

Asıl sorunumuz hala bunları göremeyen insanlar olması

gokmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yaaaa
    Arkadaşlar sizin teknik direktörden bir şey çıkmaz dediğiniz ZİYA DOĞAN iki sene üst üste t.kupasını ve o senelerde 2 kez ş.ligini getiren adam
    yorumlarınıza biraz dikkat edin
    Bir gün inşallh herkes Trabzonsporlu olmaz...

Bırakın da O onur bizde kalsın

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gokmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaaaa
    Arkadaşlar sizin teknik direktörden bir şey çıkmaz dediğiniz ZİYA DOĞAN iki sene üst üste t.kupasını ve o senelerde 2 kez ş.ligini getiren adam
    Yanlış biliyorsun arkadaşım.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabiki ziya doğan dunyanın en korkak futbol oynatan t.direktörü.kasıtlı hata yapmaya çalışsa bu kadar beceremez

Nereden
    İstanbul

Alıntı gokmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaaaa
    1. si türkiye kupasını bir kez kazandı o da 2003-04 de 2002-03 de samet aybaba kazandı
    2. si (bundan emin değilim) ş.ligi de bir sezon oldu diğerinde ş.güneşti

aytex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart soruna bir bakış

Arkadaşlar
    Sizler de biliyorsunuz ki, sahada işlerin iyi gitmesi bu olayın sonucudur. Sonuçlar üzerinden konuştuğumuzda yine sorunu bulamayız; bulamadık da... Saha sonuçları iyi iken sorunlar halının altına süpürülmüştü. Çünkü halının üstünde sorun yoktu...

Sorunumuz ne? Elbette yönetilememek... Kurum iyi yönetilememenin sıkıntılarını çekiyor. Kurumun lokomotifi futbol takımı... Futbol takımın başındaki erk (başkan/yonetim/teknik kadro) Trabzonspor'un gelişimi için hiçbir şey yapmıyor. Yönetim kurulları hazırlıksız geliyor. TRabzonspor'un Türkiye'de şampiyonluk, Türkiye dışında da çağdaş dünya kulübü olması için ellerinde bırakın projeyi, bir tek veri dahi olmuyor. On beş yöneticiyi tek tek odalara alın, hepsine aynı soruları sorun inanın ki hepsi farklı cevap verecektir. Ne kadar taraftarımız var bilen var mı? O dediğim çağdaş kulüplerde ne kadar forma satılacağı bile bellidir.
    Tüm yönetim kurullarını kast ederek konuşuyorum, baştan belirli stratejileri olmadığı için sadece ve sadece haftanın maçı, haftanın olayı, hakemlerle ilgili demeçlerle karşımıza çıkıyorlar...

Teknik kadroya gelirsek; bir kere üç ayda bir hoca değiştirmeyeceksiniz... Hocanızı ve teknik kadronuzu zamanında doğru seçip, onunla uzun yürüyüşlere hazır olacaksınız. Diyeceksiniz ki, sahada sportif beklentileri veremeyen hocayı tutmanın ne anlamı var? Tutacaksınız... Futbolcu seçimlerini de yönetimlere bırakmayacaksınız. Yönetimleri on beş kişilik de yapmayacaksınız. Her ilçeden bir yönetici alalım gibi kaygılarla mı yönetimler oluşturmak lazım yoksa liyakata mı bakmak lazım?

Benim kulübümün örnek alacağı kulüpler BArcelona'dır, BAyern Muınich'tir. Ben en tepedekini örnek alırım. Bayern'i örnek alırım ve o yönde çalışırım ama BAyern olamasam da Schalke seviyesine yükselirim... (Bayern Munich yönetici seçerken aman A eyaletinden Jurgen olsun, B eyaletinden de Michael gelsin. Bunlar komik şeyler ve maalesef bizde hala bunlarla uğraşıyoruz)

Hey TRabzon'dakiler kafanızı İstanbul'a dönmekten vazgeçin. Onlar bile üç yılda bir nöbetleşe şampiyonluk yaşamalarına rağmen türlü türlü sıkınıtllar içindeler...

Hep söylüyoruz ve söylemekten de bıkmayacağız... Trabzonspor futbol takımının bundan sonra şampiyon olması öyle devre arası takviyelerle, yönetimlerin değişmesiyle, 'sar başa kaseti' misali eskileri geri getirmekle olmaz...

Önümüzde bir yarım sezon var... Trabzonspor iki buçuk yl sonra şampiyon olacak kadroyu bu yarım sezonun sonunda kurmaya başlayabilir. Şimdi transfer diyor bazı arkadaşlar. Kimin için ne için? Bu sezon sekizinci olmak için mi transfer yapalım? Bu yarım devrede önümüzdeki beş yıl içinde (3+2) çalışılacak hocayı tespit edelim. Hocaya da yönetim desin ki, 'İki sezon şampiyonluk lafı yok... Taraftara da anlatacağız bunu. Oluşturacağın takım ilk iki sezon şampiyonluk işaretleri versin, üç-dört-beşinci sezonlarda da şampiyonluk istiyoruz... Yönetimler değişse de kulüp politikası değişmeyecek.

Şimdi sen nerede yaşıyorsun diyeceksiniz bana... Sorun nerede diyorduk ya? Sorun zihniyette işte...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)