Sonuç: Sorunumuz Nedir?

Katılımcı sayısı
177. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Takım oyunu oynamıyoruz

65 36.72%
  • yönetim kötü

60 33.90%
  • teknik direktörden bişey çıkmaz

45 25.42%
  • hata taraftarda

7 3.95%
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sorunumuz Ne?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şiklarda ki hiç biri sorunumuz değil bene göre, bana göre futbolcu kapatisemiz zayıf, bu futbolcular olmaz

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sorun yönetimdir

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslında hepsi olsa daha iyi olur
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Nereden
    Kuzey Amerika

Sorun bazi vasat futbolcular. Gokdeniz'inde dedigi gibi bu vasat futbolcular stresi kaldiramiyorlar. Adamlar stres altinda olunca vasatin bile altinda oynuyorlar. Psikoljik baskiyi kaldiramiyorlar. Bu 3-5 vasat oyuncu takimin oyununu da bozuyor. Dusunun takimda iyi futbolcular var. Onlar ataga kalkiyor ve guzel paslarla atak basliyor. Orada top vasat futbolcunun birinin ayagina geliyor o da o cok teknik ve guzel atilmis topu ya disari atiyor ya da diger takimdaki oyuncunun kucagina. Boyle olunca iyi oynayan futbolcunun hem morali bozuluyor, hem de oraya kadar sarf ettigi effort heba olup gidiyor. Sonra oyun bir tenis macina donuyor. Kisacasi esas sorun takimdaki vasat oyuncular. Bunlar kim diye sorarsaniz, bana gore bunlarin basinda Ferhat, Hasan Ucuncu, Mustafa, Ufukhan, Murat, Ersen (topu kullanamamasindan dolayi), Tayfun, Feridun, ve Musa geliyor.

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyide futbolcular psikolojik baskıdan napçaklarını bilmiolarki??
    Bize Her Yer TRABZON!

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ziyaaaa ziyaaaaaa
    taraf

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben değiştiriyorum:
    sorun işi bilmeyen yönetimişn getirdiği başarısız teknik adamın oynatamadığı yüreksiz futbolcularındadır.yani anlayacağınız hepsindedir.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En büyük sorunumuz yüzsüz Ziya Doğandır. Hala anlayamadınızmı?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı tkilic1961 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En büyük sorunumuz yüzsüz Ziya Doğandır. Hala anlayamadınızmı?
    ben anlayalı baya oldu da bu bişey ifade etmiyor. önemli olan yönetimin anlaması. yönetimin de anlayışı kıt olduğuna göre biz daha çok kafayı yeriz ziya doğan ile birlikte.
    taraf

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ahman1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben anlayalı baya oldu da bu bişey ifade etmiyor. önemli olan yönetimin anlaması. yönetimin de anlayışı kıt olduğuna göre biz daha çok kafayı yeriz ziya doğan ile birlikte.
    Aynen öyle arkadaşım.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı tkilic1961 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle arkadaşım.
    valla benim hala ümidim var aslında ziya doğanın görevden alınması konusunda. haşim sayitoğlu alabilir ziya yı görevden
    taraf

Mustafa Cem Şeyhoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle yonetim! albayrak inşaat işine benzemez futbol işi yürek ister
    http://mahalle-maci.blogspot.com/

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence takım oyunu oynayamamamız en büyük sorun yani sorun futbolcularda.. tabii yönetimde de sorun var. Bu futbolcuları doldurdu takıma kaliteli bi kadro kurcam diye... kaç kaliteli futbolcu var ki takımda

kurnaze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben taraftar secenegi hariç hepsini secmek isterdim ama en buyuk suc yonetimde
    bir sen varsın şu dünyamda

bendarodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya şöyle bişi var yönetim istifaymış!!!! tamam istifa etsin ama işler böyle çözüme ulaşmaz sonrasında ne olacak bi kerz olsun bunu düşünelim... hiç bir zaman daha kötüsü olmaz demiyelim vardır... çözüm üretmeden bu kadar basit bir şekilde yönetim istifa denmez.. zaten sizin gibiler yüzünden trabzon bu hallere gelmiştir. evet yönetim bencede başarısızdır. hatta trabzon tarihinin mehmet ali yılmaz yönetimlerinden sonraki en başarısız yönetimidir... fakat çözüm üretmeden direk kesmek bi işe yaramaz. yeni yönetim yeni transferler uyum sürecei derken 1 sene de olnar gelir geçer başarısız olur bu kısır döngü hiç bitmez.. konu açılmışken şunuda söylim aziz yıldırım başkanlığı 5 senede öğrendi fenerbahçede .. 5.sene sonunda doğru transferler yapmaya başladı ......ve başarılı oldu oluyoda ... malasef arkadaşlar bu para babaları sizin ya da benim kadar zeki ve futbolu bilen insanlar değiller. ya bunlardan komple trabzonu kurtarıp para babası olmayan başkanlar seçicez ya da bizde 4 sene daha bekliyecezz.. ama bir başka para babası gelip yeni bir 5 senelik periyot başlatacağımıza 4 seneyi bekleyelim daha iyi(21 senedir bekliyoruz)

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorunu sadece bir tarafa yüklemek yanlış olur. Herkesin bu işte bir miktar tuzu biberi var.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Abdallı61
    Ziyaretçi

Alıntı bendarodes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya şöyle bişi var yönetim istifaymış!!!! tamam istifa etsin ama işler böyle çözüme ulaşmaz sonrasında ne olacak bi kerz olsun bunu düşünelim... hiç bir zaman daha kötüsü olmaz demiyelim vardır... çözüm üretmeden bu kadar basit bir şekilde yönetim istifa denmez.. zaten sizin gibiler yüzünden trabzon bu hallere gelmiştir. evet yönetim bencede başarısızdır. hatta trabzon tarihinin mehmet ali yılmaz yönetimlerinden sonraki en başarısız yönetimidir... fakat çözüm üretmeden direk kesmek bi işe yaramaz. yeni yönetim yeni transferler uyum sürecei derken 1 sene de olnar gelir geçer başarısız olur bu kısır döngü hiç bitmez.. konu açılmışken şunuda söylim aziz yıldırım başkanlığı 5 senede öğrendi fenerbahçede .. 5.sene sonunda doğru transferler yapmaya başladı ......ve başarılı oldu oluyoda ... malasef arkadaşlar bu para babaları sizin ya da benim kadar zeki ve futbolu bilen insanlar değiller. ya bunlardan komple trabzonu kurtarıp para babası olmayan başkanlar seçicez ya da bizde 4 sene daha bekliyecezz.. ama bir başka para babası gelip yeni bir 5 senelik periyot başlatacağımıza 4 seneyi bekleyelim daha iyi(21 senedir bekliyoruz)
    bu başkanla 5 seneyi bırak 2 senede 2. ligde tutunma mücadalesi veririz amacına ulaşır bu adam acemi olsa tamam destekleriz sonuna kadar ama acemi değil bunlar kötü niyetli adamın yüzünde meymenet yok

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hata taraftarda diyen arkadaşlara sesleniyorum siz ne yaptınız öyle taraftarda nasıl suç olur taraftar her maçına destek verdiği için mi suç taraftarda bu kadar olur yani
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hata asla taraftarda değildir..
    Bize Her Yer TRABZON!

telvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence ana problemimiz TRABZONSPORUN sorunsalını ortaya net bir şekilde profesyonelce bir çalışmayla koyulamaması...bakın burda bile hepimiz farklı sorunlardan bahsediyoruz evet hepsi 3 aşşağı 5 yukarı doğru...peki ya bu sorunların temelinde ne var neden buralara geldik...yönetimden başlayarak en alt kademeye kadar bir sorun ağı var TRABZONSPORUMUZDA...bence bugün yönetimin yapması gereken varolan sorunları hemen çözmeye çalışmaktan ziyade sorunun temelini ciddi bir araştırmayla bulup çıkarmak..çünkü üretecekleri çözümlerin hepsi suni olacak ve kısa vadede TRABZONSPOR aynı şeyleri aynı insanlar olsun olmasın yaşayacaktır...zaten hepiniz 20 küsür yıldır suni çözümlerin bizi dönüp dolaşıp aynı yere getirdiğini görmektesinizdir...
    YOU WİLL NEVER WALK ALONE!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sorun teknik direktörlerin seçiminde o yüzden ilk suçlu yönetim oluor

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sorunumuz: "ben daha iyi bilirim"

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bence en büyük sorun ziya doganin artik abarttigi korkak futbolu..önce bu sorunun halledilmesi lazim bence...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool

sorun kesinlikle futbolcuların yetersiz kapasitelerinde, bu oyuncularla olmaz. ve en son yine böyle bazı takımların artıklarını aldığımızda yine küme düşme tehlikesi yaşamış ve samsun macı ile ligde kalmıştık. o zamanlar nesimler falan vardı, şimdi cağdaşlar musalar var.

bu futbolcularla olmaz.. .

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sorunuumuz korkak ziya
    7-7-7-7-7-7-7

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)