Sonuç: Trabzonspor - Antalya Maç Sonucu Ne Olur?

Katılımcı sayısı
181. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Trabzonspor Kazanır

133 73.48%
  • Berabere Biter

11 6.08%
  • Antalyaspor Kazanır

37 20.44%
Sayfa 55 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 SonuncuSonuncu
Toplam 1413 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 11. Hafta | Trabzonspor 0-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporlu köşe yazarları sahadaki takımdan beter. Suya sabuna dokunanı görmedim bu sabah. Demek herkes olan bitenden memnun.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

'' Söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil ''
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir takım 32 kere kaleye gelip bir tane bile gol atamıyorsa o takımda ya fiziksel ya da mental olarak sorun vardır.

90. dakikada bile kaleye geliyorsan fizik konusunda sorun bulunmuyor demek ki.

buradaki sorun mental ve futbol bilgisi.

ya topa vurma becerin yok ya da futbolun gerektirdiği zekaya sahip değilsin.

bence her ikisi de geçerli.

futbol anlamında zeki futbolculara sahip değiliz ne yazık ki.

organize atak geliştirmeyi beceremeyen , topu nerede nasıl kullanacağını düşünemeyen , topa nasıl vurulacağını bilmeyen, topun hızını ve yönünü ayarlayamayan , yardımlaşmanın nasıl yapılacağını bilmeyen futbolcuların ağırlıklı olduğu bir kadromuz var ne yazık ki.

yeniden yapılanma anlamında sancılı bir süreç olarak da görebiliriz bunu , çöküşün başlangıcı olarak da.

Bunu bize ileriki haftalar gösterecek.

fakat girilen pozisyonlar ve hakem hataları bizi kandırmasın.

efsane kadroları efsane yapan oynadıkları organize futbol ,yaratıcılıkları ve de oyun zekalarıydı.

bu kadro bunların emareleri göstermiyor ne yazık ki.

Umarım ve de inşallah yanıltırlar bizi...
    Konu theo tarafından (22.11.2016 Saat 10:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım hatası

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Şirin BERBER
    Şirin BERBERvisera601@gmail.com
    Size inanan kalmadı artık...
    22.Kasım.2016
    Facebook Payla�
    A
    Şöyle bir maç nasıl anlatılır? Neresinden başlasam? Allah size akıl fikir versin. Bu kadar beceriksiz futbolcuyu nereden buldunuz? Sistem olmaz, taktik kabul etmez, hepsi arızalı. Şu halden sonra ne desek fayda eder? Dünyanın en iyi hocaları sırayla çalıştırsa yine bir şey olmaz. Hasta ettiniz Trabzonspor'u, mide krampları geçiriyor taraftar. Sadece konuşuyorsunuz sayın başkan. Futboldan bihabersiniz. Hala aynı telden çalıyorsunuz. Gayde bitti, bundan sonrası yok, boşuna nefes tüketmeyin. Size inanan kalmadı artık. Toptan değişim zamanıdır, düşün Trabzonspor'un yakasından! Hoca yollama dönemi eskide kalmış. Olur, olur biraz daha bekle, hep beraber gidersiniz! Madem öyleydi, Sadi Tekelioğlu ve Hami Mandıralı'yı niye yolladınız? Yetki başkasında mıydı? Hakem kötü, rakip kötü, bordo-mavili formaların içi boş...

Aklı yok gibi, yeteneksiz, çaresiz, neden o sahanın içinde olduğunu kavrayamamış futbolcu topluluğu. Her hareketiyle haykırıyorlar: "Biz bu takımın futbolcusu değiliz." Rakip takım sahada olmasa pas yaparak gol atın desen, vallahi kaleyi bulamazlar. Yazıklar olsun! Koca Trabzonspor'u ne hallere getirdiniz, kulübün parasıyla kulübü rezil ettiniz!
    Çok güzel bir yazı......
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Düzce

............................... Onur ....................................

?????????.....?????????...... Durica ......... ???????

........................... Okay ......................................

????????? ........ Mehmet ........ Bero ...... ???????

........................... ????????? ............................

Direk oynayacak , kalburüstü en az 5 adam lazım.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şirin Berber acilen futbol yorumlamayı bıraksın,belli ki olmuyor,sahada gördüğünü anlayacak kapasite yok.
    Dünkü maçın en bariz özelliği sahada son vuruşu yapacak olan kişinin bunu başaramaması ve oluşan baskı altında hakem ve rakibin kendilerini sinirlendirmelerine izin vermeleri.
    Ersun Yanal'ın dünkü maçtan sonra Mehmet Ekici'ye bir daha forma vermemesini bekliyorum,Yusuf Yazıcı'ya hazırlık maçında akaksız şut denemesi nedeniyle anında sahadan alan ve bir daha forma vermeyi bırak 18'e bile almayan Hoca'nın adaleti varsa eğer,Ekici sezon sonuna kadar forma bulamaması gerekir.
    Ersun Yanal harici kimseye suç bulmuyorum,bizim yarı kalitemizde olmayan takımların bir oyun düzeni var,biz ise maçın belli bir anından sonra doldur boşalta dönüyoruz,top bizdeyken sorun var.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirin BERBER
    Şirin BERBERvisera601@gmail.com
    Size inanan kalmadı artık...
    22.Kasım.2016
    Facebook Payla�
    A
    Şöyle bir maç nasıl anlatılır? Neresinden başlasam? Allah size akıl fikir versin. Bu kadar beceriksiz futbolcuyu nereden buldunuz? Sistem olmaz, taktik kabul etmez, hepsi arızalı. Şu halden sonra ne desek fayda eder? Dünyanın en iyi hocaları sırayla çalıştırsa yine bir şey olmaz. Hasta ettiniz Trabzonspor'u, mide krampları geçiriyor taraftar. Sadece konuşuyorsunuz sayın başkan. Futboldan bihabersiniz. Hala aynı telden çalıyorsunuz. Gayde bitti, bundan sonrası yok, boşuna nefes tüketmeyin. Size inanan kalmadı artık. Toptan değişim zamanıdır, düşün Trabzonspor'un yakasından! Hoca yollama dönemi eskide kalmış. Olur, olur biraz daha bekle, hep beraber gidersiniz! Madem öyleydi, Sadi Tekelioğlu ve Hami Mandıralı'yı niye yolladınız? Yetki başkasında mıydı? Hakem kötü, rakip kötü, bordo-mavili formaların içi boş...

Aklı yok gibi, yeteneksiz, çaresiz, neden o sahanın içinde olduğunu kavrayamamış futbolcu topluluğu. Her hareketiyle haykırıyorlar: "Biz bu takımın futbolcusu değiliz." Rakip takım sahada olmasa pas yaparak gol atın desen, vallahi kaleyi bulamazlar. Yazıklar olsun! Koca Trabzonspor'u ne hallere getirdiniz, kulübün parasıyla kulübü rezil ettiniz!
    Çok güzel bir yazı......
    Şirin hoca süper amatörde Küçükçekmecespor'u çalıştırıyor, geçen ay Kaynarca'da bizim mahalle takımı Dolayobaspor top göstermeden 2-0 yenmişti Şirin hocanın takımını.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bitiş düdüğü çalıyor, ben olduğum yerde kalakalmışım. Soğuk iliklerime öyle işlemiş ki sırtımda sanki buz kütlesi var. Dizlerim artık uyuşmuş. Etrafımda insanları görüyorum. Çabuk çabuk çıkmaya çalışanlar, takıma, hakeme, yönetime küfür edenler; ama büyük çoğunluk artık isyandan yorulmuş. Böyle gelmiş böyle gider deyip hatıra fotoğrafının derdine düşülmüş. Çocuğunu omzuna alanlar, eşine sarılanlar, kol kola giren arkadaşlar... Herkes bir tarafta fotoğraf çekiyor. Son kez. "Şampiyon Trabzonspor yazısı da gözüksün ha."

Ben ellerim cebimde soğuktan iyice büzülmüşüm. Futbolcular sahayı terk etmiş. Gözüm o boş sahaya takılıp kalıyor. Hey gidi diyorum, nerdeyse 20 senedir şuraya gelip gittin. Neler gördün, neler geçirdin. İşte bak yine Karaboğa Ünal takımı atağa kaldırmış yardırıyor. Hami yine 40 metre açılmış. Tolunay yine birilerine horozlanıyor. Şota golünü yazmış taklasını atıyor. Gökdeniz yine rüzgar gibi. Fatih yine golün şiirini yazıyor. Yattara yine milleti ipe dizmiş. Onur yine dünyaları çıkarıyor...

Babamın elimden tutup ilk kez stada götürdüğü o gün aklıma geliyor. Abilere, amcalara yalvararak beni de alsana deyip giriş turnikelerinde sıkıştığım günler hatırımda. İlk kez para vererek maça gittiğim zamanı anımsıyorum. Sanki stadın sahibi bendim o gün. Kuyruklarda bekleyişim, yağmurda ıslanışım, ettiğimiz kavgalar, yediğimiz polis copu, iftarlıklarımı yanıma alıp stadda orucumu açışım, gurbetteyken orayı deli gibi özleyişim... Geçip gidiyor gözümün önünden.

Bir sesle irkiliyorum. Yarı babacan yarı sitemli tonla bir güvenlikçinin sesi. "Hadi be birader, biz de eve gideceğiz. Çıkar mısın artık?" Çıkarız tabi ne demek. Işıklar iyiden iyiye sönmeye başlamış. Merdivenlerden yavaş yavaş iniyorum. Sanki Avni Aker de inceden fısıldıyor. "Bırak artık beni, tamam işte benden bu kadar."

Bir tuhafım. Garip bir melankoli hali. Yenilgiden dolayı mı? Belki. Belki de böyle veda etmek canımı acıttı. Daha çok şey dile getirilir de içimdekiler içimde kalsın.

Çocukluğumu yedin, gençliğimi yedin. Olsun, senin canın sağolsun be Trabzonum...
    There is no spoon...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

binbir zorlukla aldığın topu 50 metre şişir, dönenleri alacak güçlü fiziğin, zekân, pozisyan bilgin olmasın, yine 50 metre geri koş. pas değerleri yukselmeden takım gelişmiş sayılmaz.allah sabır versin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Normal şartlarda yeni bir başlık açıp maruzatımı sert bir şekilde dile getirip kamuoyu oluşturmaya çabalayacaktım fakat burada gündem farklıymış. Sanırsın hakem 4/4'lük maç yönetmiş herşey güllük gülistanlıkmış gibi oyuncuların, hocanın, yöneticilerin isimleri havada eleştiriler gırla gidiyor. Ben bugün sahada oynanan oyunu tartışma gereği bile duymam şu hakem 4'lüsünün yönetiminden sonra. Parantezi biraz açayım.

Takımımızın bugün topla oynama oranı %69. Lig ortalamasının bir hayli üstünde. Başarılı pas sayımız 334 yine ligin üzerindeyiz takımın 200 pası göremediği çok maç seyretmiştik. Bize çıkan 8 sarı kart karşılığında rakibe çıkan 5 kart (2'si son dakikalarda koftiden çıktı). 29 şut inanılmaz bir istatistik. 10 maç sonunda bu rakama ulaşamayan takımlar mevcut.

İstatistiki bazda Antalya'yı adeta ezmişiz. Fakat şöyle bir durum var ki; sadece Antalya'ya karşı mücadele etmedik.

Maçın 10. Dakikasında sosyal medya hesabımdan "Hakemin çıldırtacağını" dile getirmiştim. Yanılmadım. Zira hatalar silsilesi peş peşe geldi. Maçın 27. Dakikasında Antalyaspor yayının 2-3 metre önünde kazandığımız serbest vuruşta 90 ve 8 numaralı oyuncuların tartışmasız sarı kart görmeleri gerekiyordu. Görmediler. Aynı pozisyonun devamında 99 numara taç çizgisinin yanında sert bir müdahele yaptı kart görmedi.31. Dakika da Okay'a orta alanda yapılan hareket net kırmızı kart. (Hareketi yapan 8 numara) sarı çıkmasını geçtim aleyhimize faul çalındı direk bileğe basma var. İlk yarının sonlarına doğru Yusuf'un kalecinin elinden kaçırdığı topu gol yaptığı pozisyon %100 gol. Endirek verildi. Dışarıda müdahele yapılan bir pozisyona tereddütsüz penaltı çalındı. Dakika 59, 23 numaralı Sakıp ikinci sarıdan atılmalıydı. Hakem atamadı çünkü atsa bir anda maç kopacak belki de. İkili mücadelelerde sert müdahelelere Antalya aleyhine çıkmayan kırmızıya dönecek sarı kartların varlığını bir kenara bırakıyorum. Antalyaspor 75. Dakikaya girilirken 8 kişi kalmalıydı. Kadıköy'de oynasalardı bu aynen gerçekleşirdi. 99 numara ikinci sarıdan atılmalıydı.

Antalyaspor kalecisi 10. Dakikadan itibaren oyun genelinde top aktifken en az 3-4 dakika zaman yedi fakat sarı kart görmedi.

Ve biz hala oyuncuları tartışıyoruz. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş kaç kere hakemi yenmişler? Kaç kere böyle bir müsabaka oynamışlar rakibin 60. Dakika da 9 kişi kalması gerekirken, nizami golü verilmediği kaç maç oynamış bu İstanbul'un yosmaları?

Bırakın kardeşim bu işleri. Sen bugün 3-1 kazansaydın rahat mı edecektin? Haftaya yine aynı şeyi yapacak bu dümbükler. Ondan sonra Deniz Ateş Bitnel'in yaşadığı dram diye haber okuruz gazetelerde. Kusura bakmayın ama mislini yaşasınlar. Aldığı paranın hakkını veremeyen, art niyetle milyonların gönlünü verdiği bir takımın kaderini baltalayanların asla ama asla iki yakaları bir araya gelmesin. En büyük temennimdir bu. Bırakın top oynayalım arkadaş hakkımızla kazanıp, hakkımızla kaybedelim. Ne zaman benim aleyhime verdiği kararları Kadıköy'de X takıma karşı uygular bu haramzadeler bende hakemi değil oyuncuları konuşmaya o zaman başlayacağım.

Yönetime tam destek.
    Hocaya tam destek.

Bugün seyrettiklerimizden sonra takıma,hocaya,yönetime sallamanın doğru olmadığını düşünüyorum. Son haftalarda gözle görülür şekilde oyunda mücadele bazında düzelme var. En az 2 sene bu kadroya sabretmeden başarı beklenemez. Bugünlere bir günde gelmedik bir günde düzelemeyiz. Sadece sabır önümüzde Bjk örneği var. Hakemlerin itelemesine gerek kalmadan, hakemleri de yenecek bir kadro yapmak için en az 2 yılımız var.

Ya sabredeceğiz. Ya mahvedeceğiz bu kadar basit.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

merdeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muhammet Beşir bile 11 haftada 2-3 gol atardı. Gol atmayı unuttuk. Gole nasıl sevinilir onu unuttuk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Takımın oynadığı top çağ dışı, hele golü bulmak için hiç bir organizasyonun yoksa, karambollerden gol arıyorsan daha da facia. Bu kafa, bu takım, bu teknik heyet, bu yönetim ile 11 puan bile oldukça başarılı...
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugun kalkip ise gitmek istemedim butun haftada boyle gececek isin bok tarafi muhtemelen onumuzde ki h.sonu gencler macindan sonrada aynisi olcak..11 hafta 11 puan yaziklar olsun daha sikebahce basaksehir bursa maclari var ustelik ..dusurun du takimi da oldu olcak herkes rahat etsin nedir bu iskence..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakikaten çok üzüldüm hala çok üzgünüm.

Nereden
    Trabzon

Genel bir değerlendirme ile başlarsak Akhisar maçından itibaren olumlu bir futbolumuz var fakat bunu skora yansıtamıyoruz bu kezde kalite eksikliği ön plana çıkıyor.

Bu maçın ilk yarısı son derece olumlu bir futbol oynadık isabetli pas sayısı,dikine oynama isteği kanat bindirmeleri,topla oynama yüzdesi şut sayısı büyük takım oranlarına yakışır sayıdaydı fakat sonuca dönük bireysel oyuncu kalitesi düşük olduğu için sonuç üretmekte zorlandık.1.5 tane skoru değiştirebilecek oyuncumuz vardı ilk onbirde bir olan Ekici buçuk olanda yusuf idi özellikle Ekici bu maç taraftara ayıp etti inanmadan çektiği cılız şutlar kalitesine yakışmadı diğer oyuncular elinden geleni yaptı.

Son 4-5 maçtır sistem belli oranda işliyor.oyun rakip yarı alana yıkılıyor fakat ya kanatlar dan kaliteli bir icraat çıkmıyor,arada bir ceza sahasına olumlu top inincede bu kez ndoye pasif kalıyor.Takıma yön vermesi gereken Ekici ayağı en düzgün oyuncu kilidi açacak birşey yapmıyor.orta sahadan Okay gibi sürpriz oyuncularda zaman zaman gol denemesi yapsada onlarda bunu icraata çevirecek kaliteye ulaşamıyor kısacası sistemin işleyişi sıkıntısını son maçlarda azaltmış görünsek de bu kez kalite eksikliği ortaya çıkıyor.

Örneğin ndoye ceza sahası içinde mükemmel kontrol yapıyor sonrası kötü vuruş,orta sahadan ceza sahasına sürpriz giriş Okaydan çok iyi fakat kafa vuruşu daha darbeli daha yere doğru olmalı.Yusuf istekli fakat oyun görüşü düşük,onazi ise sadece pas bağlantısında var hücuma yönelik sorumluluk almıyor.

Defansa gelirsek Yumlu ve Akbaş pozisyon bilgileri çok zayıf rakibi bir çok kez çok rahat ofsaytta bırakabilecekleri pozisyonlarda duruş hataları var genel olarak zekide bu seviyede fakat bu maç için ona birşey diyemeyiz.

İkinci yarı çok erken telaş yaptık bu da isabetli pas sayısını düşürdü.Biran önce gol atma isteği organize olmayı zorlaştırdı daha çok kaos futboluna döndü kolay kazanabileceğimiz bir maçı da kaybettik.

Bundan sonraki maçlarda daha dikkatli oynamalıyız ligde bulunduğumuz konum bize yakışmıyor.Moral bozmadan pozitif futbol oynamaya devam etmeliyiz ilk yarı sonuna kadar bir kaç galibiyetle üst grubun eteklerinde yer almalı daha sonra kaliteyi arttıracak bir forvet bir orta saha bir kanat transferi mutlaka yapmalıyız.

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

1. yusuf kalecinin eline vuruyor tarafsız gözle bakın. yusuf haklı olsu g... başını yerlere vurur yan hakeme çemkirirdi
    2. penaltı pozisyonu dışarda başlıyor içerde bitiyor penaltı değil. nitekim atamadılar.
    3. hakemler ne kadar kötü olsada inadına hakeme saygılı olup hakemlere rağmen maçı kazanmalı
    4. futbolcular üzerinde inanılmaz baskı var doğru ( ama sen profosyonel futbolcusun başa çıkabilmen lazım)
    5. (özgüven eksikliği) gerekirse zayıf bi takımla maç alıp golcülere gol attırılmalı
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bundan sonraki maçlara en özgüvenli kimse o 11 çıksın.

Ay şimdi gol yersek ne olur,aman topu kaybetmeyelim hiç zorlama geriye oyna diye düşünen korkaklar dışarı.

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı prometyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. yusuf kalecinin eline vuruyor tarafsız gözle bakın. yusuf haklı olsu g... başını yerlere vurur yan hakeme çemkirirdi
    2. penaltı pozisyonu dışarda başlıyor içerde bitiyor penaltı değil. nitekim atamadılar.
    3. hakemler ne kadar kötü olsada inadına hakeme saygılı olup hakemlere rağmen maçı kazanmalı
    4. futbolcular üzerinde inanılmaz baskı var doğru ( ama sen profosyonel futbolcusun başa çıkabilmen lazım)
    5. (özgüven eksikliği) gerekirse zayıf bi takımla maç alıp golcülere gol attırılmalı
    İlk 1,2 ve 5. maddeye sonuna katılmakta beraber, diğer maddelere şiddetle karşı çıkıyorum.

Taraftar olarak maç sırasındaki ince ince orta sahada doğramalara yetmediğinde ölüm vuruşu çeken hakemlere saygılı olabilmeyi yer yüzündeki hiç bir futbolla ilgilenen kişi beceremez. Bunu becerebilecek bir durum da değildir.

Futbolcunun; 1500 - 2000 TL alıp, ailesini geçindirmek, çocuğunu okula göndermek, kredi kartının minimumunu ödeyebilmek gibi bir sıkıntısı yoktur. Sadece sahaya bir lig maçında sahaya çıktığı için bu forumda yazı yazan insanların bir yılda ki tüm gelirini kazanıyor o herifler. Baskıymış.
    FxY

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yorumları okuyacak gücü bile bulamıyorum kendimde.
    Hamiş

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

O kadar kötü bir defans dörtlüsü vardı ki sahada belki garipseyeceksiniz ama ben 1 golde kalmamızı başarı olarak görüyorum.

Ne Akbaş, ne Zeki ne de Yumlu bu takımın (yeniden yapılanmaya giden bir takımın) oyuncusu olamazlar.

3 yeteneksizin aynı anda sahada olması da rakip adına büyük şans. İyi ki Eto'o yoktu.

Oyunun genelinde iyiydik, gol için herşeyi de yaptık ama atamadık. Toplam yaklaşık 25 şut çekmişiz.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teknik direktör Yanal, Mustafa Yumlu, Zeki Yavru, Mustafa Akbaş gibi oyuncuların Trabzon'un çocukları olduğunu dile getirerek, "En ufak şeyde bu oyunculara tepkileri biliyorsunuz. Oyuncuların tepkiyi hak etmediklerini düşünüyorum. Kazanmak için her şeyi yaptıklarını biliyorum. Mustafa Yumlu'ya, maçta ömür boyu taşıyacağı iki tane iz geldi. Oyunun başında yaralanmasından sonra birçok oyuncu sahaya terk eder, o oynamayı tercih etti. Bu oyunculara hep beraber destek olmalıyız." diye konuştu.

Doğru mu bu?

Nereden
    Kocaeli

Özveri gösteren herkes bu takımda oynasın ozaman?

Böyle bir mantık var mı?

Akbaş o darbeyle çıksaydı, o golü yemezdik zaten. Celuska zıplamadan kafa vurdu.
    Konu anth tarafından (22.11.2016 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ceza sahasının 1 m dışındaki pozisyona penaltı diyor yardımcı hakem Dk.46
    MHK'deki tün hakemlerin, MHK başkanının ve tffenerasyonundaki insan müsveddesinin geçmişini....
    Ulan bu camianın şampiyonlukları çalındı, ne acılar yaşadı bu uğurda
    Hala nedir sizin Trabzonspor ile derdiniz?
    Şike sürecinin peşini bırakmadığı için yaptığınız aşikar
    Yıldıramıyacaksınız, unutturamıyacaksınız
    İnşallah elin oğlu ülke futboluna komple ceza verir de keyiften uçarız
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli

Eski maaşlarıyla özevlatlarımızı takasda kullanabilirdik ama artık yeni maaşlarla onlarda Hasan üçüncü gibi ancak giderler...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

fenerbahçelilerin sosyal medyadaki yorumlara baktım da trabzonspora son senelerde yapılan hatalar bize yapılsa ortada ne mhk ne de federasyon kalırdı diyorlar. malesef bu çok üzücü bir şey. resmen gerçeği görüp bir şey yapamıyoruz. tamma hakem dövmeyin ama gerekirse küme düşelim çekilelim ligden.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)