Sonuç: Trabzonspor - Antalya Maç Sonucu Ne Olur?

Katılımcı sayısı
181. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Trabzonspor Kazanır

133 73.48%
  • Berabere Biter

11 6.08%
  • Antalyaspor Kazanır

37 20.44%
Sayfa 47 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 45 46 47 48 49 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1413 adet sonuctan sayfa basi 1,151 ile 1,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 11. Hafta | Trabzonspor 0-1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ne ihosu ya.. dalga mı geçiyosunuz siz? Sizin bu takıma ne gareziniz var ya? Çekin elinizi şu takımdan. İho geri gelecekmiş.. ironi yaptıysan çok yanlış bir zamanda yaptın ve komik değil!!
    Onur Recep Kivrak

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha 30 mesaj atmışsın gelip hakkımda yorum yapıyorsun.
    Beni tanıdığını iddia ediyorsun. Kimim ben? Ne iş yaparım? Nereliyim?
    Bunları biliyor musun?
    Tanımıyormuş beni...

Zaten canım sıkkın bir de saçma saçma yorumlarınla canımı sıkma!
    İşine bak...
    Hocam şu Nazım ve sineklik vs tartışma onlar yüzünden banlar yedim ben. Söylediklerini anlamazlar. Nazım dediğimiz arkadaş rüyasında gördüğü isimleri transfer edeceğimizi iddia eden bir kişi. Rüzgarın yönüne göre hareket eden insanlar bunlar.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kapanan takimi acmak icin beklerin calisacak arkadas..

Akbas ne yapti bugün ya..

3 ist takimlarinin bekleri Zeki ile Akbas olsun sampiyon olurlarsa ben essek gibi aniririm..

Bu takimi Zeki ile Akbasa emanet edip senelerdir bize kahir cektirenlerin yatacak yeri yok..Allah sizi nasil biliyorsa oyle yapsin.

Ersun seninde Akbas kadar kafana tas düşsün bir insan yanlista bu kadar ısrarcı olmaz olamaz arkadas.

Akbas kim lan Akbas kim..Halisahaya 7.olarak cagirmayacagin adam Trabzonsporda 11 oynuyor..

Yaziklar olsun vallahi de billahi de yaziklar olsun..

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Vizyon başkan tweet atmadı mi daha taraftar ile dalga geçen nevzat nerde nereye kaçtı..
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

İHO Trabzonsporun en rezil başkanıdır bu gerçeği hiçbir güç değiştiremez.Usta ve yönetimi ise futboldan zerre anlamayan palavralarla ve hayal satarak insanları kandırmış çok kötü bir yönetimdir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burası futbol kulübü ekonomi de bi yere kadar

Gençlerin hiç borcu yok ee sonuc ne kupa mı veriyorlar?

Ekonomi istediği kadar düzelsin sahaya yansımadıktan sonra bi boka yaramıyor

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

şu takıma iho'yu bir kere layık gördü kongre, eğdik başımızı öne açmadık ağzımızı. adamın yaşatmadığı utanç kalmadı taraftara. bugün hala her krizde o namussuzun adını Trabzonspor başkanlığı için anan taraftar gördükçe gelecek adına zaten bitmeye yüz tutan umudum bir anda tükeniyor...
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekici gitmeyi kafaya koymus gitsinde zaten adamin artik ismini gormeye bile tahamulum yok.. butun toplari ezer kendisine oynar butun olu toplari nazire yaparcasina oldurur..bu adam topa vurmayi unutmadiysa gitmenin pesinde ..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

oyuncular yetersiz başka bir sebep yok. atletizm yok, kontra yiyeceğiz diye ödleri kopuyor, teke tekte adam geçemeyeceklerini biliyorlar sonra ver geriye. en yeteneklisinin oyun zekası yok, oyun kurucu olması, kilit pas atması gerekirken etrafında dönüp zayıf ayağıyla şut çekiyor. haddimiz olmayan bir oyun oynuyoruz.

yapılmayan 3 transferin takımı götürdüğü yer kaos oldu. yine kötü oynardık ama bu kadar can çekişmezdik. bir oyuncuya bütün hücum planını bağlayan takımlar varken 3 oyuncu az bir eksik değil. bir tane etkili bir oyuncu alınmalıydı en azından.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Usta geleli 1 sene olacak evet ekonomik anlamda düzeltmiş olabilir ama sportif açıdan dibe vurdu takım Usta döneminde ve tarihinin en farklı yenilgilerini aldı. Sportif başarı olmazsa ekonominin anlamı yok eğer böyle devam ederse dibe vurur takım. Yumlu ve Zeki ile sözleşme uzatmaları tam bbi felaketti ve o kadar transferden sadece Bero ve Durica işe yaradı onların dışında transferler leş.

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Onazi lazionun bize attığı en büyük kazıktır.. suk desen zaten.. anlamıyorum bu adamları nerden getirdiler.. zekiye bişey demiyorum çünkü adam hiç olmazsa savaşıyor.. ya diğerleri???
    Onur Recep Kivrak

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ndoye kötü
    Demir kötü
    Suk kötü

Bunlar kötü olup hala oynuyorsa Ramil nedir???

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vizyon başkan tweet atmadı mi daha taraftar ile dalga geçen nevzat nerde nereye kaçtı..
    Senin yazmani bekliyorlar. Ulan soyle adamlar bile konuşuyor ya bende buna kuruluyorum

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iho ne transferi yaptı be aldığı 40 tane adamın 35 i çöptü şaka mısınız siz?
    5 tane iyi adam çıkarmış ama.birde bugunkine bak.durica hariç ???
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu takıma iho'yu bir kere layık gördü kongre, eğdik başımızı öne açmadık ağzımızı. adamın yaşatmadığı utanç kalmadı taraftara. bugün hala her krizde o namussuzun adını Trabzonspor başkanlığı için anan taraftar gördükçe gelecek adına zaten bitmeye yüz tutan umudum bir anda tükeniyor...
    Zaten bu hızla kulübe üye yapmaya devam ederse milleti başkan olur diğer seçimde bizde bi bahaneyle kurtuluruz TS den
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapanan takimi acmak icin beklerin calisacak arkadas..

Akbas ne yapti bugün ya..

3 ist takimlarinin bekleri Zeki ile Akbas olsun sampiyon olurlarsa ben essek gibi aniririm..

Bu takimi Zeki ile Akbasa emanet edip senelerdir bize kahir cektirenlerin yatacak yeri yok..Allah sizi nasil biliyorsa oyle yapsin.

Ersun seninde Akbas kadar kafana tas düşsün bir insan yanlista bu kadar ısrarcı olmaz olamaz arkadas.

Akbas kim lan Akbas kim..Halisahaya 7.olarak cagirmayacagin adam Trabzonsporda 11 oynuyor..

Yaziklar olsun vallahi de billahi de yaziklar olsun..
    Uğur abi İbanez bundan kötü topçu mu ya neden oynatilmiyor niye aldik biz bu çocuğu ve Suk kim ya tmm yurtdışından bulamadınız forvet la bari bizim ligden bir golcü alsaydin ya bukadar beceriksizlik olur mu ya..
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta yi rte nin zorla ikna ederek Baskan yaptigina inaniyorum artik, adamin Trabzonspor hakkindaki yaptiklari ile kendi is hayatindai yaptiklari arasinda bir tane tutarli is yok, resmen Trabzonsporda minnet rica birilerinin hatri icin baskanlik yapiyor.
    birilerinin telkini ile gelmiş olabilir ama zorla yaptığını sanmıyorum.çünkü bu iş acayip reklam demek.şöhret demek.kariyer falan demek.bu arada reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıda vardır iş aleminde.ismini kimse tanımıyorken şimdi hergün gazetelerde ismin çıkıyor.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir ben ihoyu falan savunmuyorum sadece hani sözde tarihimizin en rezil baskani oldugu icin Ustayi onunla kiyasliyorum direkt, yani en kötüsüyle kiyasliyorum, ben yoksa senin gibi adamci degilim, hicbir futbolcuyu, bir yöneticiyi, bir Hoca yi ölümüne savunmam, Trabzonspora faydalari kadar savunurum, zarar vermeye basladiklari zaman da elestiririm simdi olfugu gibi, hayir yani hersey bir kenara birde kendini zeki falan saniyorsun ya ona hayret ediyorum, nasil bir ego ya sahipsen artik
    Nazım Can, ya sen benim daha önce yazdıklarımı okumadın ya da beni başkası ile karıştırıyorsun.
    O kadar söyleyeyim...

Transfer sezonunun başında yazdıklarım burada kayıtlıdır. Aç oku...
    Çok zor değil inan...

Kaldı ki M.Usta'nın gelmesini çok istedim. Hala doğru kişi olduğunu düşünüyorum.
    Fakat daha önce de dediğim gibi ''Futbol kaliteli adamlar ile iyi oynanır.''
    Sezon başında yapmadıkları transferler neticesi ile sıkıntı yaşayabileceklerini açık açık yazdım.
    Daha ne demem lazım.

Ha buna rağmen ben adamcı isem ''Evet adamcıyım, bunun adı adamcılıksa tabi!''

Son paragraftaki ''Zekilik'' muhabbeti ne alaka?
    Daldan dala atlamakta ve konuyu saçma bir yere çekmekteki amacını anlamış değilim.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (21.11.2016 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heserim diyelim ki küme düştün ki gidişat böyle o zaman ne olcak bunu tahayül edebiliyormusun??????????
    Her şeyin bir bedeli var,çekeceksin o olmayan paranın keyfini sürdüğün zamanın acısı çıkacak,gerçi o zaman da paramızla rezil oluyorduk ya,o kadar para verip sezonun sonunu zor getirdik.
    Olan bu,planlama bu.

Küme düşme tehlikesini 2002'de yaşamıştık ama sonrasında da takımın geleceği kurtarılmıştı,merak etmeyin bu kadro küme düşmez ama geleceği kurtarma adına bu tarz bir küçülme mecburiyetimizde.
    Bedeli ödeniyor işte bir şekilde,acı çekmeden olmuyor bu işler,toplumsal hafıza böyle oluşuyor,bu da Trabzonspor'un tarihinin bir parçası,hep şampiyonlukların peşinde koşmakla olmuyor,bazen bu tür gerçekten zor günlerde kimin ne olduğu,kalitesi belli oluyor.
    Trabzonspor'u her şeyden öne koyan bu zor günlerde içindeki kinle saldırmaz.Çözüm gösteremiyorsa bile,sorunun bir parçası olmaz.
    • Memento mori

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Ben ustadan şampiyonluk beklemedim ilk 4 olur diyordum.Hiç değilse anadolu takımlarına artık rezil olmayız diyordum ki yuh be hemserim yuh yerin dibine soktun bizi seni destekleyen dilim kopsaydı.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2'si penaltı..
    hic sorma yahu cok kötüyüz cok.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TS-Tiryaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artik kadro dislari, para cezalari gelmeli... bu isin sakasi kalmadi... bir yerden toparlamaya baslamak lazim..
    kadro dışı olursa hepten felaket olur
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

hasan8861 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

yazdım ve gene yazacağım,takım olarak hakemler tarafından katlediliyoruzzzzzzzz.
    her şey kabul takımda topçu adına hiçbirşey yok halı sahada bile oynatılmazlar ama şu hakemler tarafından en az 9 puanımız çalındı.

8 kart nedir ya kolaysa göstersin istanbul takımlarınada görelim.Tamam hadi onları bıraktık bizim maçta antalyalı topçulara bile göstermedi bize gösterdiği standartta adamlar faul yapınca görmezden geldi.

Yazık ya 9 puan gitti hakemlerden şu an bu berbat halimizle bile 5. 6. sıradaydık en azından.

Federasyondaki mhk deki şerefsizler nasıl seviniyodur şimdi artık haber değeri bile taşımıyoruz spor sitelerinde bu yavşak sürüleri yüzünden.
    Yusufun golü atıığı pozisyonda ne olduğunu anlayamıyorum madem hakemsin göreceksin bişey olmadığını istanbul takımlarının maçlarında bi anadolu kulübü hayatta bu kadar yerde kalmaz hakemler hiç oralı bile olmuyolar bazen yerde adam olduğunda.Bunların hepsi ufak ufak kıymaktan başka bişey değil.

Allah bin türlü belalarını versin bu şerefsiz hakem denen müsvettelerin

Nereden
    İstanbul

12 maç

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kadro dışı olursa hepten felaket olur
    Suk Muhammet Ndoye Akbaş Mustafa Zeki kadro dışı kalsa ne gibi felaket olur abi
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)