Sonuç: Beşiktaş - Trabzonspor Maçı Nasıl Sonuçlanır?

Katılımcı sayısı
166. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

72 43.37%
  • Berabere biter

17 10.24%
  • Kaybederiz

77 46.39%
Sayfa 52 Toplam 67 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1670 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 10.Hafta l Mete Kalkavan 2-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçın başından sonuna kadar oyunun içindeydik. 2-0 olduğunda bile skordan etkilenmeyip aynı şekilde devam etmemize şaşırdım, iyice dağılırız yine diye düşünüyordum.

Defalarca söylendi, tecrübe edildi bu takımın diriliş reçetesi sabırdır. Sabredince bu zamanlarda çektiğimiz sıkıntıların meyvelerini toplayacağız. 2011'deki Trabzonspor'dan her anlamda çok daha sağlam bir takım haline geleceğiz.
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hakem adilde olsa bjk her türlü ts yi yenerdi. bu gerçeği görün. eğer bunu göremezsen haftaya sana gösterirler bunu. ligte düşme potasındayız.

hakem ise her sene yapılan ama özellikle son 5 senedir iyice abartılan TS yi biçme operasyonunu gerçekleştirdi. bu son olacak mı? hayır olmayacak. 2011 de şunu anlamalıydık. TS ve taraftarı bu ülkede özellikle de futbol camiasında istenmiyor. hakkımızı aramamız gereken kişiler ise bana göre satılık kişilerdir. Trabzon halkı tepki veremiyor ve bunun üzerine tahrik edercesine gidiliyor. bunu yapanların niyeti iyi değil.
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yönetim hiç konuşmasın bu o.ç hakemin böyle işler yapacağı en baştan belliydi. Bu ahlaksız et parçasını hakem diye sahaya koyanında , göz göre göre şerefsizlik yaptıranlarada Allah'ından bulsun. Yeter artık bu işten çok sıkıldım. Ben futbol izlemek istiyorum. Şerefsizlik ,ahlaksızlardan bıktım
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır EnjoyTheMusic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trtspor ve ntvsporda hakemi aklama amacı güden şaklabanlar var. Yine izlenecek en iyi program Aspor

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öncelikle böyle oynayın canımı yeyin deyip sözüme başlayayım. özellikle yediğimiz gollerdeki acemiliklere rağmen, zeki ye de kızmayacağım bu akşam. mete kalkavan denen babası bi beşyüz elli vatandaşa rağmen beşiktaşı baya bir süre ezdik. sezonun en iyi oyunuydu. inşallah bundan sonra bu tempo daha düşmez. hakeme diyecek bişey yok her zamanki işler alıştık artık, Allaha havale ediyorum kendisini. Onazi ye ayrı bir parantez açmak istiyorum. Video çekmeyi bırak da artık biraz futbol oyna kardeşim, oynamaya niyetin yoksa da git başka bir yerde tatil yap.
    from BOGAZIÇI

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı EnjoyTheMusic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trtspor ve ntvsporda hakemi aklama amacı güden şaklabanlar var. Yine izlenecek en iyi program Aspor
    Ali Gültiken çok komik

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kabinede 2 tane trabzonlu ve trabzonsporlu oldugu dusunulen bakan varken basimiza gelenler ortada..trabzonlu siyaseti basinin ustunde tuttukca bunlar basimiza gelmeye devam etcek..tupcuye oraya getiren malum kisiye seslerini cikaramiyorlar anlasilan..dogranmaya hor gorulmeye devam..
    Konu gurur6134 tarafından (05.11.2016 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahadaki dik duruş ve onurlu mücadele için teşekkürler Trabzonspor!

Şerefini ve bilumum bütün insani değerlerini ne uğruna kimlere peşkeş çektiği umrumda olmayan ama her platformda zararını gördüğümüz bu ''şey'' zihniyetinde müstahakını en kısa zamanda Cenab-ı Haktan bulmasını temenni ediyorum.

....

Hepiniz birsiniz biz tek. İNADINA TRABZONSPOR ULAN İNADINAAAAA!!!!
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçtan geldim, şimdi eve girebildim anca.

Mete Kalkavan şerefsizdir. Ayrıca BÜTÜN İSTANBUL TAKIMLARI ŞEREFSİZDİR!

Nereden
    Ankara

Evet başkan çıktı yine kibar kibar konuştu kargaları aklama operasyonları başladı.baktılar Trabzon kanadı tırt bjkyi hoş tutuyorlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yalnız penaltı penaltı sanki. Bero geriye hamle yapıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

N'Doye'nin verilmeyen penaltısında hakem gayet de görüyor pozisyonu hiç oraya buraya atmasınlar. Biri topa dokunamayacak bu yüzden falan filan deme gafletinde bulundu sanırım Ali Gültiken'di yine

Ah ulan ah gel de çıldırma. Quaresma'nın pozisyonu madem penaltı bunu tartışmaya bile gerek yok bence

Erkan SÜNGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes kızıyo bağırıyo ama aynı pozisyonda bize penaltı vermeseler penalti degil diyen herkes penaltı der. Kızıyosunuz anliyorum beroyu en cok destekleyenlerden biriyim ama hata yaptı ve o serefsiz hakemde verdi. Ha verir vermez orasi ayri da sıf biz fikrimizi söyledik diye ne fenerli oldugumuz kaldi ne de bosoktosun pozosyonu ponoltoocularimiz kaldi. Birakin şu forumda sözlük ağzını.

Hoca şu onazi inadından vazgecerse cok daha iyi oynayacagiz.

Nereden
    İstanbul

8tasa verilen penalti bize olsa o statda verilmezdi yorumcularda calim atmis rakibin ustune birakmis der gecerlerdi..standart yok sorun burda..gri pozisyonlar istanbul eziklerine ozellikle icerde caliniyor hakemler pozisyon olsada calsak diye ugrasiyorlar rakiplere calinmiyor.h.ici hakem aciklanir aciklanmaz burda nasil tepki verdiysek yonetimde vermeliydi belki ozaman bu kadar alanen serefsizlik yapamazdi..mete kalkavan resmen 8tasin kurtaricisi uguru bir takima surekli ayni hakem verilir mi ya ortalama 3 haftada bir..

H.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

takımı bu sezon ilk kez beğendim. özellikle yusuf erdoğan beni şaşırtacak derecede iyiydi. onur, bero ve ekici'de yine iyilerdendi. oyuna katkı verebilecek beklerimiz ve düzgün bir forvetimiz olsa diğer pozisyonlarda en azından idare edebilecek oyuncular var. umarım antalya maçında da bu maçtaki gibi oynayabiliriz. kazanmak kaybetmek ayrı bir konu ama en azından devre arasına kadar bu oyunun üzerine koyarak veya en azından koruyarak gitmemiz lazım.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yok Bero önünde durmuş ta engellemiş falan filan külahıma anlatın böyle penaltı olmaz

Nereden
    Ankara

Bu arada sorun penaltı değil o noktada alışkınız bize vermediklerinı 3 eziklere hemen veriyorlar asıl kalkavan 2 sıfırdan sonra coştu.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekici-Bero-Okay-Castillo
    ----------Abdül----------
    ---------Damdoy--------

Böyle oynayalım bundan sonra Onazi satılsın acil takımı 10 kişi oynatıyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok Bero önünde durmuş ta engellemiş falan filan külahıma anlatın böyle penaltı olmaz
    Abi dursa, engellese tamam sıkıntı yok ama Bero kıçını geri atıyor. He başkasına verilir mi bilmem ama normali penaltı yani bence. He bunu veren başkalarını da vermeliydi ama işte...

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı toksoy61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakem adilde olsa bjk her türlü ts yi yenerdi. bu gerçeği görün. eğer bunu göremezsen haftaya sana gösterirler bunu. ligte düşme potasındayız.

hakem ise her sene yapılan ama özellikle son 5 senedir iyice abartılan TS yi biçme operasyonunu gerçekleştirdi. bu son olacak mı? hayır olmayacak. 2011 de şunu anlamalıydık. TS ve taraftarı bu ülkede özellikle de futbol camiasında istenmiyor. hakkımızı aramamız gereken kişiler ise bana göre satılık kişilerdir. Trabzon halkı tepki veremiyor ve bunun üzerine tahrik edercesine gidiliyor. bunu yapanların niyeti iyi değil.
    hakem adil olsa bile bjk bizi nasıl yeniyor neye dayanarak soyluyorsunuz bunu ?
    ver penaltımı ?
    ver rakibin 2 kırmızı kartını 9 kişi bırak beşiktası o zaman bizi yeniyorlarmı yenmıyorlar mı karar veririz . Zaten penaltımı versen mac 2-2.
    öyle kolu kanadı kırık trabzonspora zaten bjk yi yenemezdi demek kolay .
    Ya bi kere neden bjk yi yenemeyeklimki . Bugün istanbul takımlarını yenmek ıcın onlardan ıyı kadro kurmaya gerk yok ki . Patır kütür puan kaybediyorlar . Ya allah aşkına çorumspor un kadrosu bizden iyi diyemi 90 dakika gol atamadık onlara ?
    Futbol biliyorum diye şu forumda yorum atıyorsunuz yazık
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Ankara

Mehmete atılan dirsekler nerede ey pisligtv!!!
    Arayın tepkinizi gösterin şu pislig tv ye yeter kim düğmeye bastı nedir bize yapılanlar?

Nereden
    İstanbul

Nur cebi denen serefsizin mac sonu yaptigi aciklamada ki surat ifadesi direkt anlatiyor zaten herseyi..olan bitenin farkinda bundan sonra cocuklari mete gelemicek diye maclarina uzgun kara kara dusunceli..

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımla gurur duyduk. Harika oynadılar. Biz de elimizden geldiği kadar desteğimizi verdik. Sağolsunlar, onların emeklerini sonuna kadar gördük.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi dursa, engellese tamam sıkıntı yok ama Bero kıçını geri atıyor. He başkasına verilir mi bilmem ama normali penaltı yani bence. He bunu veren başkalarını da vermeliydi ama işte...
    Kardeşim böyle penaltıyı amatörde bile vermezler yok adam götünü dönmüş, yok rakibe adım atmış bin tane ayrıntı arayıp penaltı haklı duruma getirilemez.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır EnjoyTheMusic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trtspordaki kaya çilingiroğlu giray bulaktan daha çok savunuyor Trabzonsporu. Her maç sonu böylesin. Yazıklar olsun sana kirli düzene yalakalık yapan giray bulak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)