Sonuç: Beşiktaş - Trabzonspor Maçı Nasıl Sonuçlanır?

Katılımcı sayısı
166. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

72 43.37%
  • Berabere biter

17 10.24%
  • Kaybederiz

77 46.39%
Sayfa 3 Toplam 67 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1670 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 10.Hafta l Mete Kalkavan 2-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şapkadan brontozorus çıkartsak puan alamayacağımız maçtır, ilk kez bu kadar umutsuzum.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur
    Zeki Uğur Durica Akbaş
    Okay Mehmet
    Güray Bero Castillo
    Damdoy

Okay,Bero,Uğur ve Mehmet sınırda.

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

0-0 biter
    yorgun beşiktaş, napoli bereberliğinden sonra elimizden kaçıran taraf biz oluruz.
    beşiktaş ı bu şekilde bi daha yakalayamazsın.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

galatasaray maçında ersun hoca düşündüğünün yarısını yapabildi savunmada herşey tamamdı ama hücumda arzuladığu kontra futbolu oyanayamadık şimdi tekrer böyle bir maç bu sefer savunmada yine boş alan bırakmayıp top kaybetmeden hızlı kontralara çıkabilirsek ufak bir şansımız olur ama bu Trabzonspor öyle bir görüntü malesef vermiyor. Kaldı ki bjk galatasarydan daha alternatifli bir takım ayrıca vodafone arenada çok arzulu oynuyorlar. Gs maçında nasıl bruma bize bela olduysa bu maçtada abubakar ve quaresma bize çok sorun çıkartacaktır diye düşünüyorum. Bizdede hücum hattında bero ve castillo dışında iyi bir kozumuz yok. Terazide bjk net ağır favori ama Trabzon bu yinede belli olmaz diyerek avutmak istiyorum kendimi. BAŞARILAR FIRTINA!!!!
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben Rize maçında kötü oynadığımıza katılmıyorum.Oyunun belli bölümlerinde çok olumlu işler yaptık ki çok kısa süreler de değildi.Sorun bu muntazam oyunu henüz 60-70 dakika civarlarına çıkartamamış olmamız.Dün defans SOS verdi.Aynı defans Galatasaray maçında harikalar yarattı.Sebebi basit,Galatasaray maçında yerleşik defansla arkamızda boşluk bırakmadan,topun arkasında takım olarak geçerek oynamamız.Rize maçında ise takım olarak öne çıkarak oynadık ve hantal geri 4 lünün defosu ortaya çıktı.Hoca, takımı mevkiler arası boşluğu,mesafeyi kapatarak oynatmaya çalışıyor.Doğru mantık yanlış oyuncular.En azından bek oyuncularımız süratli olsa bu kadar pozisyon vermezdik.Yediğimiz ilk golde Akbaş arkasına adam kaçırdı,Uğur rakip santrafor'a refakat etti.Hamleli değil çakılı stoper tipi olduğundan pozisyonunu kaybedince müdahale edemiyor.2.golden önce Onazzi topu rakip 18 önünde kaptırdı,takım 70 metre geriye koştu.Golden önce Okay'a bakın.Adamın yanındayken,rakip arkaya hamle yaptı Okay kaldı.Golden sonraki görüntüde de izleyebilirsiniz elleri dizinde nefes almaya çalışıyordu.Bunlar oyuncuların direk eksikliklerinden ziyade takım olamamanın handikapları.Sen her ataktan sonra 70 metre geriye koşarsan 30.dakikada dilin dışarıda gezmeye başlarsın.Zamanla düzeleceğine inanıyorum.

Beşiktaş maçında şu tablo olmaz.Daha derli toplu,topun arkasına takım olarak geçerek oynayacağımızı düşünüyorum.Bu hantal defans hattının defolarını örtecek bir taktik.Gomez olsa çekinirdim ama bizim Galatasaray maçındaki kapalı defansımızı açacak golcüleri yok.Ne Cenk ne Abubakar bu tarz oyuncular değil.En büyük tehlike ceza sahası şutlar ve duran toplar olur.Zekiyi sağ kanatta tek bırakarak kendi ayağımıza sıkıyoruz.Bero kesinlikle ortada oynamalı.Hiç birşey yapamıyorsam hem bek hem kanat tecrübesi olan Güray'ı Zekinin önüne koyarak oynarım ben şahsen.Ekici-Bero-Onazzi(dönüşümlü olarak Okay) orta sahası daha dirençli gibi.Ne Onazzi ne de Okay 90 dakikayı o tempoda çıkartamıyor.

Her maç 3 ihtimalli elbette ama ben kolay yenilmeyeceğimizi beraberliğin daha yüksek ihtimal olduğunu,kontradan ilk golü bulursak sürpriz bir galibiyette alabileceğimizi düşünüyorum. Beşiktaş'ta eksik olan oyuncuların kim olacağından ziyade eksiklerinden ötürü takım kurgularının bozulması bizim avantajımıza.
    Konu Orkun 61 tarafından (31.10.2016 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Gs maçında umutluydum, favori olmasak da şansımız olduğunu maçtan önce forumda yazmıştım. Rize maçından bağımsız yazıyorum; bu maçta puan alırsak öpüp başımıza koyalım. Öncelikle stoperleri gs defans ikilisi gibi "elek" değiller. Gs'de basan pres yapıp ikili mücadeleden çekinmeyen sadece Tolga Ciğerci varken bjk orta sahası göbekte Atiba ve Tolgay, kanatlarda da basan adamlardan kurulu. Preste dağılmamız nedeniyle Talisca'nın yokluğunda Olcay'ı da oynatabilir Şenol Güneş. Ayrıca tıpkı Bruma-Zeki eşleşmesi gibi korkutucu bir Quaresma-Zeki eşleşmesi görünüyor. Açık alanda yakalanmayacakları için Uğur ve Mustafa Akbaş vaziyeti idare eder ama madem defans yapacağız, bari Zeki yerine Togo futbolunun medar-ı iftiharı Akakpo oynasın. İnşallah Castillo iyileşir, Bero da Allah rızası için bi ortaya geçse çok iyi olur. Sağ açıkta kontraya ve sızmaya yatkın Yusuf olmalı. Onur'un da insanlıktan çıkacağı iyi bir performans çizmesi şart.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

quaresma çalım konusunda bir bruma değil ama arka direğe stoper ve bek arasına yaptığı ortalar çok tehlikeli oluyor. caner de aynı şekilde orta yapıyordu o yok en azından. sağ kanattan orta yaptığında zeki'nin dikkatli olması lazım. onun dışında çok tempolu oynayabiliyorlar. kanatlar etkili olduğu için defansımızı açma şansları var. gs'nin bruma hariç kanat etkinliği yoktu. rize akhisar maçındaki 4 puan bu maçta rahat oynamayı sağlayabilirdi. akhisar maçındaki puan kaybı gs maçına olumlu etki etti puanı aldık, yine aynısı olur inşallah.

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Dilerim kazanırız ama maalesef kazansak bile kayıp ettiklerimiz geri gelmeyecek, bu maçıda kazanırsak Trabzonspor un hali okyanusu geçip derede boğulmak özdeyişini hatırlatır.

yüregimts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

jimnastikcilerde hangi oyuncular eksik olacak ?
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı yüregimts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jimnastikcilerde hangi oyuncular eksik olacak ?
    Caner, Aras , Talisca sakat.Necip de sakatmış.
    Gökhan Inler de sakattı ama iyileşir muhtemelen.

-------

Ayrıca bu maçtan alınacak beraberlik Gs galibiyeti , Rize beraberliği sonrası iyi olacaktır. Galibiyet ihtimalini düşük görüyorum ama imkansız değil tabi ki.

Galatasaray maçında kademe, pozisyon hatasını neredeyse yapmayan defans, Rize maçında iki tane amatör, bildiğin amatör gol yedi.

Bu durum da Gs maçı gibi maçların her zaman farklı olduğunu ve her zaman farklı bir psikoloji ile hazırlandığımızı gösteriyor. Beşiktaş maçına da aynı şekilde iyi hazırlanacağız.

Ayrıca hafta arası Napoli maçı oynayacaklar.Bu durum da önemli. Her ne kadar rotasyonlu geniş bir kadrosu da olsa bundan etkilenecekler mutlaka.

Ancak Gs maçından farklı olarak,
    Defans kurgusu kesinlikle daha iyi Beşiktaş'ın.
    Ayrıca gol atma konusunda da kesinlikle daha iyiler.Gol sayısını yükselten bir Aboubakar , hücuma asistlerle katkıda bulunan Quaresma önemli. Talisca da son haftalarda bu anlamda çok önemli işler yaptı. Neyse ki o sakat @artvints de belirtmiş, Quaresma direkt olarak gollük orta yapıyor. Rize maçında yapılan saçma markaj hataları konusunda hocanın bu duruma yönelik çalışma yapması çok önemli.

Dolayısıyla gol atmamız konusunda sıkıntı yaşadığımız malumken, daha zor gol yiyen ve daha kolay gol atan bir takıma karşı oynayacağız. Kırılgan takım yapımız da hala devam ediyor bence.

İşimiz daha zor özetle, niye mi, aklıma Rize maçındaki Ndoye geliyor da ondan.

Umudum da yok değil, niye mi, Antalyaspor bence geçen maçta kkırmızı kart gördükleri periyoda kadar zor durumlara soktu bu takımı. Tosic de cezalıymış.
    Konu -Samet tarafından (31.10.2016 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Puan almamız imkansız gibi. Konsantre olamıyoruz. Kadromuz yetenekli değil. bjk kendi evinde ne yapar eder kazanır.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tosicin cezalı olması bizim için büyük avantaj ama kullanacak takım yok

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beşiktaş bu maşa defansif olarak gökhan sağbek solbek adriano stoper marcelo ve rodolfo olacaktırki iki stoperide ağır araya hızlı adam kaçırmalıyız diyecemde kimi kaçıracağız oda muamma

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4 veya 5 gol farkla mağlup oluruz. Ve buna rağmen maça gideceğim.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk gol erken gelirse hezimet olur.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeniliebiliriz ama ben kazanırızı oyladım, çünkü taraftar olmak bunu gerektirir
    Haa şahsi fikrim en kotu berabere biter
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Olcay denilen futbol fukarası gelir bizi yakar şimdi.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bjk'nin önemli eksiklikleri var ama yine de maçı rahat kazanabilecek güçleri var. bjk'nin yedekleri bile şu anki as takımımızın 3 gömlek üstünde. beraberlik bizim açımızdan büyük bir başarı olur. ligin en kolay gol yiyen, en zor gol atan takımı olduğumuz için bjk en az 3-0 gibi rahat bir skorla kazanır.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Memleketin çok yanlış yerele gitmeye başladığı şu günlerde artık futbol konuşmanında bir anlamı kalmıyor, manasız geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berabere biter.Eksik ve Napoli mağlubiyetiyle çıkacaklar.
    Dün akşam 3 puanı alıp 6.sıraya yerleşip büyük bir hava ve umutla şu maçı beklemek varken tüm hesaplarımız ve moralimiz alt üst oldu.
    Eksik ve yorgun olması çok önemli değil, taraftarı müthiş ve bizden iyi takımlar
    Ligden düşmeme adına 1 puan bile çok değerli orada
    Umut hayattan sonra bitmeli yegen
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Onur
    Onazi-Uğur-Durica-İbanez
    Okay-Ekici
    Bero-Yazıcı-Castillo
    Damdoy

Zeki,Yumlu,Akbaş,Aytaç,Yusuf,Muhammet türevi oyuncular asların ayağı kopmadıkça oynamasın lütfen.
    ~Bir Trabzonspor'u seveceksin bir de Trabzonspor'u seveni.
    ~ Twitter : @emrhan61

bordolu mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Üç ihtimalli maç yorumu bekleyen arkadaşlar şaşıracak tek ihtimalli bir maç o ihtimal de açık ortada...
    Mehter takımı gibi oldu takım 1 ileri 2 geri...
    BJK nin yorgun olması sakatlıklar falan

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben de herkes gibi bjknın net favori olduğunu düşünüyorum.

Rize maçı içimdeki tüm hevesi öldürdü. GS maçında iyi olacağını hissediyordum ama bu maç için his falan yok.

Bu arada kazanırız dedim. Kaybetmeye elim gitmedi.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

4 resmi mactir yenilmiyoruz
    bu seriyi

devam ettirmeliyiz
    akilli sakin futbol oynarsak kazaniriz

8jk yarali, kötü oynuyorlar, sakatlari ve eksikleri bol, napoli yoracak onlari...

biz sezonun en iyi dönemimizi yasiyoruz, 3 mactan 5 puan ve kupada tur atladik
    trendimizi sürdürüp positif bir sonucla evimize dönecegiz insallah
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

bjk gs gibi durağan top oynamıyor.hızlı oyun ve oyunculara karşı net yeniliriz.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)