Sonuç: Kim Kazanır ?

Katılımcı sayısı
261. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

127 48.66%
  • Berabere Biter

29 11.11%
  • Kaybederiz

105 40.23%
Sayfa 69 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69
Toplam 1719 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,719 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 8. Hafta | Galatasaray 0-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamın meziyetlerini gösteren video bile yeteneksizlik kokuyor. Bu adamda Allah vergisi hız var tamam ama gerisi zorlama olur. Yıllardır top oynayıp ters ayağıyla orta açamayan futbolcuyu ıslak odunla dövesim geliyor. Yusuf sol ayağıyla 10 tane orta açsa 9'u karavana diğeri de şiir gibi oluyor. Sağ ayağı zaten okey oynamak için kullanıyor el miydi o yoksa.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok zayıf bir ihtimal Çağdaş.
    Arada çorum deplasmanı var orada çekiyoruz cezamızı

Hasanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yusuf ayağını yere sağlam basan ve kondisyonu çok çok çok iyi olan ama bir kanat oyuncusunda en az asgari düzeyde olması gereken topla ilişkisi maalesef yok.Ayrıyeten kesinlikle yetenekli statüsünde bir oyuncu değil.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizde yeteneklen, sahada sergileneni bir sanmayi birakin

herkes yetenegini sergileye bilse baska bir dünyada yasiyor olurduk

baris memis, batuhan karadeniz, muhammet demirci bunun belgesidir

gattuso da tersinin ispati

hizli kosmak bir yetenek olmasa herkes usain bolt olabilirdi
    adam eksiltmek, teknik, hizlanma, vs...
    hepsi yetenektir
    bu yetenekleri ne derece kullandigin bunlara ne kadar calisdigin belirler

buda yusuf erdogan

var olan cok, ama kendine ihanetide büyük

örnegin bu hareketi yapacak teknik kapasiteye kac oyuncu bu ligde sahip

var, ama kullanmiyor
    daha da açalım ozaman konuyu işi atletizme dökmüşsün futbol için hız bir yetenek değildir başlı başına hiç birşey ifade etmez yusuf gibi sadece hızlı koşan bir adamın futbol adına hiç bir artısı yoktur . Çünkü ilk başlarda yapabildiği hızlı top sürmeyi bile artık yapamıyor top kontrolü yok basit matematik fizik dersi alması şart insanların içinden geçemeyeceğini bilmiyor yoksa topu atıp adama toslamasının başka bir açıklaması yok şimdi senin dediğin gibi yapalım ozaman usain bolt bu hızla realde barçada banko oynar.

he yusufun yeteneği varda üstüne düşmüyorsa kusura bakmasın çok kalas futbolcuların bile akla mantığa sığmayan çalımları var o video bana onun üstün yetenekli olduğunu kanıtlamaz futbol beyinle oynanır sadece ayakla değil

Nereden
    Konya

Ohhhh ne güzel bir hafta..Görev yaptığım lisede cinconlu öğrencilerimle dalga geçmek,onları inim inim inletmek ne kadar güzel..Nerede sarı kırmızılı renk taşıyan bir mont,bir forma,bir bileklik gördüm,oraya hücum ettim Tarih öğretmeniyim..tarih araştırmalarında tasnif diye bir konu var.Zamana,mekana ve konuya göre tasnif başlığı altında konuyla ilgili sorduğum soru : " Türk Telekom Arena'da lig tarihindeki Trabzonspor galibiyetleri üzerine araştırma yapan bir tarihçi tarihi neye göre sınıflandırmıştır ? " Bu hazzı yaşamayalı uzuunnn zaman olmuş..

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tribünde olanlara ceza gelmiş Bjk maçında sıra bizde

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belliydi ceza yiyeceğimiz macin basindan sonuna kadar kufur kufur neyse cok ta istiodum vodafone stadını görmeyi seneye kaldi..

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o zaman gs stadı da komple kapanmalı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Çorum maçından sonra açıkladılar bilerek ben bunların gelmişini geçmişini .... Neyseki başkasının passoligiyle gidebilirz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Cagdas Topal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çorum maçından sonra açıkladılar bilerek ben bunların gelmişini geçmişini .... Neyseki başkasının passoligiyle gidebilirz

vodafoneda buna izin vermeyecem demisti fiko sezon basi

uyarmis olayim

güvenlik sisteminide göstermisdi sonra, youtubeda bulabilirsin
    sokmayabilirler
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Çorum stadında passolig yok.

Nereden
    İstanbul

Çorum stadında passolig yok.
    Benim sorunum değilki bu federasyonun sorunu

Nereden
    İstanbul

Benim sorunum değilki bu federasyonun sorunu

İnsanlar 3.lig maçlarına gitmek için passolig mi alsın
    Zaten Türkiye Kupasında kağıt bilet satıldığı için karşıda Süper Lig takımı olsa bile ceza çekilemezdi.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Standart Yorumsuz yorumum:

Atiker Konyaspor maçı öncesi yorumum:

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşamki maçtan sonra takımımla ilgili ümidim ciddi derecede sarsıldı.

Şu an takımımın bırakın galip gelmeyi, herhangi bir takıma birden fazla gol atabileceğini düşünmüyorum.

İlk golü yediğimiz hiçbir maçı çeviremeyeceğimizi düşünüyorum.

Biraz bizim kadar koşabilen hiçbir takımı yenemeyiz.

Önümüzdeki 5-6 hafta takımdan galibiyet beklentim yok.
    Akhisar Belediyespor maçı öncesi yorumum:

En ufak bir ümidim yok.

Maçı izlemeyi ya da takip etmeyi düşünmüyorum.

En az iki farklı kaybedeceğimizi düşünüyorum.
    Galatasaray maçı öncesi yorumum:
    Bu maçta herhangi bir şekilde gol atabileceğimizi düşünmüyorum.

Bu maç için herhangi bir heyecan ya da en ufak bir beklenti içerisinde de değilim.

Olacak olan skor, 3-0 ve üzerindeki skorlardır.

Bu maç için tahminim tarihi fark ve Ersun Yanal'ın maç sonunda görevi bırakmasıdır.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karabük maçından ceza almıştık, bu maça gidemedik. Vodafone'a gitmek nasip olur İnşallah.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bugüne kadar özellikle bizdeki son iki döneminde çokça eleştirdiğim Ersun Hoca ile ilgili olarak hakkını vermek istediğim birşeyler yazmak zorunda hissettim kendimi...

Ersun Hoca en son ( 2007-2008 sezonu olması lazım ) bizleri kahreden Sivasspor'a 3 farklı sonuçla yenilmesi sonrası şampiyonluktan olduğumuz sezondan beri TS adına olumlu dişe dokunur hiçbirşey yapmamıştı ve eleştri oklarının hedefi olmuştu. Hoca'ya güvenenlerin sayısı çoktu ki eleştrinlerin de...
    2008 sezonun o gününden sonra bana göre en doğru hamlesini, taktiğini, dizilişini geçen haftaki gs maçında yaptı. Maçı dikkatli gözler fark etmiştir ki ortasahada 5 kişi destekli ısrarlı ve devamlılığı, takım birliği olan savunma anlayışı göze hoş gelmese de skor üretmek ve puan kazanmak adına bu şartlar altında çok önemli bir anlayış ve hamleydi ki sonucu da öyle oldu. En iyi beraberlik beklerken bu maçtan daha iyisi de oldu...Skor ve puan üretmek için yapılan her türlü akılcı hamle olumlu puan alır.

Güzel futbol 1 gün konuşulur ancak başarı her zaman...

Tebrikler Hoca'ya...
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şaka maka iyi koyduk
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Fatih Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugüne kadar özellikle bizdeki son iki döneminde çokça eleştirdiğim Ersun Hoca ile ilgili olarak hakkını vermek istediğim birşeyler yazmak zorunda hissettim kendimi...

Ersun Hoca en son ( 2007-2008 sezonu olması lazım ) bizleri kahreden Sivasspor'a 3 farklı sonuçla yenilmesi sonrası şampiyonluktan olduğumuz sezondan beri TS adına olumlu dişe dokunur hiçbirşey yapmamıştı ve eleştri oklarının hedefi olmuştu. Hoca'ya güvenenlerin sayısı çoktu ki eleştrinlerin de...
    2008 sezonun o gününden sonra bana göre en doğru hamlesini, taktiğini, dizilişini geçen haftaki gs maçında yaptı. Maçı dikkatli gözler fark etmiştir ki ortasahada 5 kişi destekli ısrarlı ve devamlılığı, takım birliği olan savunma anlayışı göze hoş gelmese de skor üretmek ve puan kazanmak adına bu şartlar altında çok önemli bir anlayış ve hamleydi ki sonucu da öyle oldu. En iyi beraberlik beklerken bu maçtan daha iyisi de oldu...Skor ve puan üretmek için yapılan her türlü akılcı hamle olumlu puan alır.

Güzel futbol 1 gün konuşulur ancak başarı her zaman...

Tebrikler Hoca'ya...
    Söylediklerinize biraz katılıyorum..

Yalnız sezon sanırım 2008-2009 sezonuydu...

Biz takım olarak bu şekilde savunma yapacağımız maç sayısı bir yılda 3-6 tane arası olur.. Üç İstanbul takımı ile yaparken yani... Bir de Avrupa kupaları olursa oradaki maçlarda.
    Belki bir kaç tane de biraz güçlü olan diğer 14 süper lig takımından birkaçına öne geçtiğimiz de belli süre uygularız ki açıkcası ben bu durumdan hoşnut kalmam.

Ersun hocanın teknik direktörlüğüne bir şey demem.. Ama o sezondan sonra her geldiğinde çok saçma şeyler de yapmış, fenerde hocayken bizim maçta sahayı aniden koşarak kaçarak terk etmiş bir hoca olarak "kafalarda soru işareti" bırakmıştır...

Bu yıldan, takımdan ve Ersun hocadan ümitliyim. Ama henüz pek birşey görmedik.. Bizim 14 takımla yaptığımız maçlarda, genelde hücum eden ve baskı kuran taraf olmamız gerek.. Bunu ara ara yapmaya başladık.. Biraz daha tempo ve daha iyi uyum ile güzel şeyler izlettirebilirler..
    Tam da o evrelerde takım.. Bunu yapabilir de maçlar kazanmaya, goller atmaya, daha çok pozisyon bulmaya başlarsa, buna bir de 1-2-3 farklı geriye düştüğü maçları, 10 kişi ve daha altında sayıya kadar kırmızı görülmüş maçları çevirirse, o zaman asıl hocalık ve takımlık olacaktır.

Kötüyü düşünmek istemem ama gs maçında o golü atamadığımızı düşünsenize.. İkinci yarının başı ya da ilk yarının sonunda Onur un biraz da şansla kurtardığı pozisyon gol olsaydı...
    Castillo ve Bero da sakatlanıp çıktı...
    Takımımız ne yapardı diye düşünüyorum bazen... Sonra kötü oluyorum ve düşünmemeye çalışıyorum...

İşte bunu bize düşündürmeyecek bir takım istiyorum.. Bunu gösteren hoca ne büyük hoca,,, takım ne büyük takımdır..

Ama bunların hepsi de zamanla ve sabırla oluyor.
    Olmadı sil baştan diye diye yıllarımız gitti.. Gitmeye de devam etmemeli....

Düşününce her yıl havaya attığımız milyon Türk Liralarını...

Bu paralar bir şekilde var ki harcanıyor.. Borç olsa bile bir şekilde ödeniyor..
    Her yıl bu kadar transfer işlerine para harcamasak ne yapılır o paralarla???

Zaten dikkat edersek her başarılı takım, bir şekilde 2-3 yıl içerisinde ki hafif rütuşlar yapılmış takımlardandır..
    Çok değişim yaşayan takımlar ortalama da kalırlar...
    Çünkü o paraları doğru şeylere harcayabilirler..

Bunları hepimiz biliyor veya tahmin ediyoruz...

O noktaya gelmenin yolu ise yine sabır..
    Kötü oyunlar ve kötü skorlar olacaktı ve oldu da.. Yine de olabilir.. Ama sabır edip beklersek, potansiyeli olduğunu bildiğimiz adamlarda ısrar etsek, ama elzem olan bir kaç yere de rütuş yapsak...

Örnek kale de sıkıntı yok.. İyi bir takımda, konsantre bir yolda onur da esteban da yeterli..

Sağ bek için 1. Şart, hatta bir de yedek alınabilir derim, zeki şansını çokca kullandı.. Yeni birileri denenmeli... Hemen devre arası bir tane as sağ bek alınmalı...

Stoper de herkesin malumu, Uğur dan beklentim büyük ama durica ile çok ağır kalıyorlar.. Kendini hız konusunda geliştirmezse durica kalır, yanına hızlı bir Stoper gelir... Ama bu sezon sonuna da kalabilir... Devre arası öncelik değil... Bence..

Sol bek ibanez den hala ümitliyim.. Mustafa Akbaş ise hücum yönünü biraz daha geliştirirse önü açık bir oyuncu derim.. Tabiri caizse şapşal değil...Sert bir Trabzonlu imajı var.. Zeki ve Yumlu biraz bilerek vitrine çıkarılmış birer figüran olduklarını düşünürüm bazen............ Neyse

Orta üçlü de Okay, Onazy, Bero ve Ekici potansiyeli yüksek oyuncular, üçünü de elimde tutardım... Ama Atiba tarzı bir ön libero bakılmalı ve oturtulmalı oraya. Diğer üç oyuncu birbirini yedekler..
    Oraya daha Yazıcı ve Abdülkadir girecek.. Bu adamların hiç birisi satılmamalı...

Castillo geliştirir kendisini... Israrcı olunmalı ama ekstra idmanlar yaptırılmalı... Yusuf dan hala ümitliyim, şansını çok zorluyor ama içinde bir cevher olduğunu biliyorum.. Ve sevimli bir Trabzonsporlu Futbolcu.. İyi bir taraftar kitlesi olacaktır.. Geçen yılın başında çok iyi başlamıştı ama işler sarpa sarınca o da dağıldı... Toparlarsa en büyük transfer olur derim...

Sağ taraf en sorunlu yerimiz.. Aslında Güray dan ümitliyim.. Akhisar da çok iyi işler çıkarıyordu... Liderlik ruhu var.. Biraz ip verilmeli ve sorumluluk altına sokulmalı bence.. Oyun kuruculuk özelliği var, çalım ve driblink yapma olayı var, pasörlük var, şut ve bitiricilik var, -dı ama işte -dı da kalmaması için çalışmalı ve üzerine gidilmeli..
    İkincisi Ekici olur aslında bence.. Oyun kuruculuk, adam eksiltebilme, ikili mücadele kazanma, top sürme, orta açma, şut çekme hepsi var, Ekici de
    Çalışırsa iyi birşeyler çıkabilir..orta da Bero daha enerjik olabilir o zaman.

Bero ve sonra da Yusufu yazardım.. Hatta Yusufu silerdim.. Oynayamıyor o tarafta, evet ısrar sabır diye çok söylüyorum ama buna yeterince sabır ettik... Bence

Forvet şu an Ndoye olacak gibi ama Muhammed Demir den çok ümitliyim.. Potansiyeli yüksek ve Trabzonsporlu bir futbolcu.. Ezik bir görüntüsü de yok.. Şampiyonluk yolunda onun gibi bir forvetim olmasını isterim..

Takımımızda bir şekilde Trabzonsporlu futbolcular olmalı.. Nereli oldukları değil hangi takımı tuttukları önemli.. Gerçekten çocukluğundan beri bu takımı gönülden seven ve tutan bir adamın bu takımın topçusu olması çok özel bir özelliktir.. Ve çok önemlidir..
    Bu tarz oyuncular ne kadar çok olursa, ve belli bir yeteneğinden üzerinde iseler, şampiyonluk sesleri gelir..

Çok yazdım sanırım..
    Okuyup sıkılıanlardan özür dilerim...
    Umarım herşey güzel olur...

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen geriye dönüp bakıyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlıyorum yani...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ndoye'un sağ stopere yakın durup o taraftan oyun kurulmasını engelleyerek, topun sol tarafta kalmasını sağlayabiliriz. bruma da daha az topla buluşur. yani sahayı enine ikiye bölüp sağ tarafı kapatıp sol taraftan kontrollü atak yemek, oradan kapılacak toplarla hızlı çıkmak üzerine bir taktik yapabilirdik. semih ve josue oynarsa sol tarafı kapatmak daha mantıklı olur. josue sol ayaklı olduğu için sol taraftan oyun kurarken çok tehlikeli olmaz, yüzünü kaleye dönemez, ayrıca semih çıkarken pas hatası yapabilir. tüm sahayı kapatmaktan daha kolay ve etkili bir çözüm. shota bjk maçında uygulayıp maçı almıştı geçen sene. ersun hoca bu taktiği kullanıyor mu bilmiyorum.
    abdullah avcı'nın temel planı bunun üzerine olmuş. bize de benzerini yapabilir. o yüzden geri dörtlüyü uzun vadede oluştururken bu tip zaaflara açık olmamak gerekir. başakşehir maçında uzun vurmak daha mantıklı olacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)