Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz ve Marcelinho: "Herkesten Özür Diliyoruz"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Standart Gökdeniz ve Marcelinho: "Herkesten Özür Diliyoruz"

Futbolcularýmýz Gökdeniz ve Marcelinho bugün Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri’nde bir basýn toplantýsý düzenleyerek çeþitli konulardaki görüþlerini dile getirdiler.

Gökdeniz: Özür diliyorum
    Trabzonspor camiasýndan ve taraftarlardan özür dileyerek sözlerine baþlayan Gökdeniz, “Ýlk yarýyý kapattýðýmýz konum Trabzonspor’a yakýþmýyor. Bunun telafisini yapacak olan da bizleriz. Devre arasýnda girmeden önce son olarak Ankaraspor’la FORTIS Türkiye Kupasý’ndaki üçüncü maçýmýzý oynayacaðýz. Bu zorlu maçý kazanýp gruptan çýkmayý garantilemek istiyoruz” diye konuþtu.

Gökdeniz lige verilecek ara ve ikinci yarý çalýþmalarýndan sonra Trabzonspor’u layýk olduðu yere getirmek istediklerini sözlerine ekledi.

“Suçlu deðil çözüm arayalým”
    Trabzonspor’un kötü bir grafik çizdiðini ve bunun için suçlu aramaktansa çözüm üretmek gerektiðini savunan Gökdeniz, “Ortada çok büyük bir sorun yok. Lige 7-8 hafta kadar ara verilecek. Takýmýmýz Galatasaray ve Beþiktaþ’ý yendiðinde þampiyonluðun en büyük adaylarý arasýnda gösteriliyordu. Þimdi de bize yakýþmayan bir konumdayýz. Ýþler her zaman istediðiniz gibi gitmeyebilir. Üzerimizde kara bulutlar vardý ve bunlarý da Ankaraspor galibiyetiyle daðýttýk” açýklamasýný yaptý.

“Ortada büyük sorun yok”
    Gökdeniz þöyle dedi: “Eðer sorunumuz gözle görülen bir sebepten dolayý olsa bunun çözümü çok kolay olurdu. Takýmda arkadaþlýk iyi, camianýn ve taraftarlarýn desteði de üst düzeyde. Ortada elle tutulur bir problem yok. Sadece anlaþýldý ki hakkýmýzda þampiyonlukla ilgili yakýþtýrmalar yapýldýðý zaman konsantrasyon ve motivasyon bakýmýndan buna hazýr deðiliz. Bunu kaldýramamýþ olabiliriz.”

Marcelinho: “Yükseliþe geçmeliyiz”
    Marcelinho ise Gökdeniz’in fikirlerini paylaþtýðýný belirterek, þunlarý söyledi: “Büyük oyuncular böyle durumlardan sonra kendilerini gösterirler. Ýkinci devre çalýþmalarýmýzý tamamladýktan sonra Trabzonspor’u hak ettiði yere taþýyacaðýmýzdan hiç þüphem yok. Ýyi bir ilk yarý geçirmedik ve bunun için belirli bir sebep gösteremiyorum. Þimdi sorunumuzu çözüp tekrardan yükseliþe geçmemiz gerekiyor. Büyük takýmlar bu tür iniþ-çýkýþlar yaþarlar.”

“Hem oynayan hem oynatan oyuncuyum”
    Hertha Berlin’deki performansýnýn henüz yüzde 50’sini bile bulamadýðýný itiraf eden Brezilyalý futbolcu, “Geldiðimden beri ideal pozisyonumda deðil, görev verilen yerde oynamaya çalýþtým. Bu tarz kararlara saygýlýyým verilen görevi en iyi þekilde yapmaya çalýþýyorum. Ben daha çok hücum yönü aðýr basan, defansif özellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim” açýklamasýný yaptý.

Marcelinho ayrýca Hertha’da Yýldýray’la iyi bir ikili oluþturduklarýnýn altýný çizerek, “Bunun Gökdeniz’le olmasý için biraz daha zamana ihtiyacýmýz var” ifadesini kullandý.

Nereden
    Ýstanbul

güzel konuþmuþlar ama bu dediklerini sahada da gösterseler daha da güzel olacak... inþallah ankara maçýný alýr ve ikinci yarýya bomba gibi baþlarýz

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

aminnnnnnnnn

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

olcak olcak... her sey cok guzel olcak ..
    Ýnadýna Trabzonspor !

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Marcelinho gereken açýklamayý yapmýþ.
    Var mý baþka sorusu olan?
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2.yarý inþallah beklenen Trabzonsporumuza kavuþuruz
    -1461 TRABZON-

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

hep laf hep laf. gökdenize bir yere kadar inanýyorumda marceye hiç güvenmiyorum ve inanmýyorum
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Nereden
    Trabzon

"birazcýk" geç kalmadýlar mý özür dilemekte?????

cok gec kaldýlar ama dilediler . büyüklk affedendedir .bize dusen affetmektir arkadaslar

Nereden
    Almanya

bekleyip görecegiz artik
    TRABZONSPOR

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iþaallah 2.yarýda daha güzel olucak herþeyy !!
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

marce demiþ diyecegini adamý bir kaleci yapmadýk zaten,
    onun yanýnda ona ayak uydurabilecek biri lazým oda gokdenizmi olur baþkasýmý olur onu da hoca bilsin,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Yönetim bu iki adami almis karsilarina "basin karisinda böle böle diyeceksiniz" demislerdir.

Bu Yönetimle hic bir yere varamayiz bosuna erkenden yine hayaller kurmayalim, nezaman bu yönetim görevi birakirsa ve yerine iyi yönetim gelir ise ozaman belki istedigimiz noktaya ulasiriz.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

ahmetansu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    38

marce gökdeniz anlamam. ben baþka biþeye deðinecem. gökdenizin bilmem farkýndamýsýnýz ama takýmdaki aðýrlýðýný görüyomusunuz maçlarda.
    sað kanattan musa çkýþ yapýyo bu onla beraber ataða kalkacaðýna bunun gerisinde durup buna bi bakþ atýyo orda musa buna topu vermese gebertecek sanki. ayný þekilde tek baþýna biþeler yapmasý falan.
    gökdeniz iyi adamda bu aðýrlýðý takýma kötü yansýyo. sanki her istediðini yaptýrýyo gibi bi hava yaratýyo takýmda. birisinin bunun kulaðýný çekmesi lazým bence. birinin fenere giderken döndüðünü þikelere karýþtýðýý bu takým olmasa bi hiç olduðunu bu takýma herkesten cok senin faydan dokunmalý demesi gerek. gökdeniz bu kafayla giderse baþýmýza buyuk bela alýyoruz.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý ahmetansu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    marce gökdeniz anlamam. ben baþka biþeye deðinecem. gökdenizin bilmem farkýndamýsýnýz ama takýmdaki aðýrlýðýný görüyomusunuz maçlarda.
    sað kanattan musa çkýþ yapýyo bu onla beraber ataða kalkacaðýna bunun gerisinde durup buna bi bakþ atýyo orda musa buna topu vermese gebertecek sanki. ayný þekilde tek baþýna biþeler yapmasý falan.
    gökdeniz iyi adamda bu aðýrlýðý takýma kötü yansýyo. sanki her istediðini yaptýrýyo gibi bi hava yaratýyo takýmda. birisinin bunun kulaðýný çekmesi lazým bence. birinin fenere giderken döndüðünü þikelere karýþtýðýý bu takým olmasa bi hiç olduðunu bu takýma herkesten cok senin faydan dokunmalý demesi gerek. gökdeniz bu kafayla giderse baþýmýza buyuk bela alýyoruz.

Bence yaptigi hareketler yanlis degil, seni rahatsiz ediyorsa bakmassin, ama onun yaptigi o hareketler bu takima katki saglamak hirsi icin yapiyor, musayada kizar herkezede kizar, o bu takimin bi parcasidir.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Abdallý61
    Ziyaretçi

Alýntý eOMER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Marcelinho gereken açýklamayý yapmýþ.
    Var mý baþka sorusu olan?
    neden oynamýyorsunuz ulan!!!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Abdallý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neden oynamýyorsunuz ulan!!!
    “Geldiðimden beri ideal pozisyonumda deðil, görev verilen yerde oynamaya çalýþtým. Bu tarz kararlara saygýlýyým verilen görevi en iyi þekilde yapmaya çalýþýyorum. Ben daha çok hücum yönü aðýr basan, defansif özellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim”
    - Eomer -

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Alýntý redflag Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cok gec kaldýlar ama dilediler . büyüklk affedendedir .bize dusen affetmektir arkadaslar
    Son zamanlarda biraz fazla affettigimiz icin duruma geldik sanirim.Ornek cok verilebilir..

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

özrü sahada dileyip beni her maç üzülmekten,aðlamaktan ve utanmaktan kurtaracaklarsa; bana gerçek trabzonsporu izleteceklerse,yenilseler bile forma için savaþacaklarsa affederim.yoksa hepsinin caný cehenneme diyecem ayýp olacak demiyorum
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Yaþ
    36

Beyler Gokdeniz Her Mac Iyi Oynuyor Ama Ona Ayak Uyduracak Bir Adam Yokki Takimda Yattara Vardi Oda Sakat Napsin Bu Adam Gokdeniz Takimin Bir Parcasi Onudami Kaybedelim Fatih Tekke Gibi.marcelinhonun Maclarini Izlerdim Adam Forvetin Arkasinda Yildirayla Birlikte Mukemmel Maclar Cikarirdi Mukemmel Sutlar Cekerdi Bize Gelince Adama Biseyler Oldu Sut Cekmiyor Daha Ama Onun Bilek Hareketleri Cok Guzel Hele Bir Dusunun Yattara Solda Gokdeniz Ortada Marecelinho Yaninda Bak Trabzon Nasil Top Oynuyor Ozaman Ama Ziya Hoca Kabak Kafali Gelde Ona Anlat Ulan Marcelinhoyu Artik Yerinde Oynat Saga Cektin Adami Top Oynamayi Unuttu Kendi Kac Kere Dedi Yerimde Oynarsam Daha Faydali Olurum Diye Ama Gelde Anlat Anlamaz Ziya Hoca

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Talking

Alýntý eOMER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    “Geldiðimden beri ideal pozisyonumda deðil, görev verilen yerde oynamaya çalýþtým. Bu tarz kararlara saygýlýyým verilen görevi en iyi þekilde yapmaya çalýþýyorum. Ben daha çok hücum yönü aðýr basan, defansif özellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim”
    elin kalecisi bile bir tane gol attý sen kaç tane attýn marcelinyom benim, bir kere gaziantep maçýnda kaçýrdýðýn golü benim nenem bile atardý

Mustafa Mahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

hadi bakalým..
    Bize Her Yer TRABZON!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý tsmaniac Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    elin kalecisi bile bir tane gol attý sen kaç tane attýn marcelinyom benim, bir kere gaziantep maçýnda kaçýrdýðýn golü benim nenem bile atardý
    Elin Alex'ini sol kanata koy bakalým ne yapýyor? Elin Ricardinho'sunu kaç maç gördük sol kanatta ne yaptý? Hiçbirþey. Ve yine ayn elin Ricardinho'su forvet arkasýna geçtiðinden beri neler yaptý?
    Marcelinho bu sene 2 gol attý. Gol kaçýrmak herkesin baþýna gelir. Fatih az mý gol kaçýrdý?
    - Eomer -

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

sorun yok ama lutfen bu takýmý gerektigi yere getirin cunku artýk coluk cucugun maskarasý olduk valllaha yaw....
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý ahmetansu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim býrakýn bu masallarý.. Takýmda Hami aðýrlýðý oldu, sizin gibiler konuþtu, takýmý çiftliðe çevirdi diye. Ünal varken çeteci dendi. Fatih Tekkenin sevmediði adamlar forma giyemiyor dendi.

Bu takýmda birilerinin sorumluluk almasý gerekiyor. Eskilerin hepsine bir kulp takýldý. Sýra Gökdeniz e mi geldi þimdi? Bu adamlar ne yapsa size yaranabilir? Adamýn bir bakýþýyla psikopatik analizini yaptýn. Çocukluðuna insen neler yaparsýn kim bilir..

Daha yapýcý olalým lütfen..
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)