Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz ve Marcelinho: "Herkesten Özür Diliyoruz"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Standart haklsýýn

Alýntý Öztekin Bayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son zamanlarda biraz fazla affettigimiz icin duruma geldik sanirim.Ornek cok verilebilir..
    Snde haklýsýn ama naparsn Trabzonspor Taraftarýnýn büyüklügü buradan qeliyor her fýrsaatta sahip cýkkýorz takýma

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

bence ikiside çabalýyor takým için iyi veya kötü mücadele ediyorlar diðer ruhsuzlar gibi deðiller(hepsi için demiyorum)
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Bence de. Þu takýmda gerçekten birþeyler yapmaya çalýþan 4 adam görüyorum ben. Gökdeniz-Marce-Umut-Stepanov
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

arkadaþlar,bu ikili 2,yarý çok can yakacak demedi demeyýn
    TÜRK;E KEFEN BÝÇENÝN SONU KORKUNÇ OLUR;

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetim bu iki adami almis karsilarina "basin karisinda böle böle diyeceksiniz" demislerdir.

Bu Yönetimle hic bir yere varamayiz bosuna erkenden yine hayaller kurmayalim, nezaman bu yönetim görevi birakirsa ve yerine iyi yönetim gelir ise ozaman belki istedigimiz noktaya ulasiriz.
    Yönetimi eleþtirebilirsin ama bunu yapmak için hezeyanlarýmýzý kanýt olarak göstermek "tuhaf" kaçýyor. Marce'yi çok uzun zamandýr takip ediyorum. Adý geçtiðinde de gülmüþtüm nasýl alacaðýz diye. Bu adama "þöyle konuþ" demek bir kenara, idmanda "dýþtan koþ" dersen bavulunu toplar gider. Takým kaptanýna þamar basmýþ serseri ruhlu bir adam Herta gibi bir takýmý "öttürüyor" ise bize de pekala posta koyar, Katar ya da Japonya'da ense yaparak parasýný kazanma yolunu seçebilirdi.

Gökdeniz de benzer bir biçimde yediði haltý farkýnda, mahcup bir þekilde elinden geleni yapmaya çalýþýyor. Niye adamlarýn samimiyetine güvenmek gibi çok daha basit bir yol varken illa bir hinlik arýyoruz ki?

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

ben sammimiyetlerine inanýyorum özelliklede gökdenizin.. çünkü yüzündeki endiþe mahcupluk duygusu bence herþeyi anlatmaya yetiyo ..
    marcelinho ya gelince belki uyum sorunu var belki mevki farkýndan dolayý ama onunda bazý þelerin farkýnda olmasý gerçekten güzel. ..

inþallah ikinvci çok daha iyi oluruz.

marceyi yanlýþ yerde oynatýyor ziya ondan adam faydalý olamýyor bunu marce da söyluyor kendisi zate .marce alexden daha iyi futbolcu ama alex forvet arkasý oynuyor marceyi orda oynatmýyor ziya !!

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Standart Birakin Gokdeniz'in yakasini..

Alýntý ahmetansu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    marce gökdeniz anlamam. ben baþka biþeye deðinecem. gökdenizin bilmem farkýndamýsýnýz ama takýmdaki aðýrlýðýný görüyomusunuz maçlarda.
    sað kanattan musa çkýþ yapýyo bu onla beraber ataða kalkacaðýna bunun gerisinde durup buna bi bakþ atýyo orda musa buna topu vermese gebertecek sanki. ayný þekilde tek baþýna biþeler yapmasý falan.
    gökdeniz iyi adamda bu aðýrlýðý takýma kötü yansýyo. sanki her istediðini yaptýrýyo gibi bi hava yaratýyo takýmda. birisinin bunun kulaðýný çekmesi lazým bence. birinin fenere giderken döndüðünü þikelere karýþtýðýý bu takým olmasa bi hiç olduðunu bu takýma herkesten cok senin faydan dokunmalý demesi gerek. gökdeniz bu kafayla giderse baþýmýza buyuk bela alýyoruz.
    Sikecide olsa seviyorum, kotu oynasada seviyorum.. Bu takimda Gokdeniz'de olmasa ne olur hic dusundunuz mu ?? Ne farkimiz kalir o zaman diger anadolu takimlarindan. 3 ezikler hala bu adami almaya calisamiyorsa bu hala buyuk takim oldugumuzun gostergesidir. Adam bi esseklik etti zamaninda ozur diledi cezasini cekti daha ne istiyorsunuz.. Adam elinden geleni yapiyor iste.. Mafyayla icice girdi basini belaya oktu (pisman diil mi saniyorsunuz, cok mu hosuna gidiyor saniyorsunuz ??) Kral dedigimiz gibi korkup kacmadi.. Mucadelesini sonuna kadar veriyor ve vermeye de devam edecek.. Hami Unal Ogun Apdullah vs. dediklerinizi de cok iyi hatirliyoruz.. Hami'nin agzindan televizyonda "Ben Galatasaray'a gitmek istiyorum" dedigini daha dun gibi hatirlarim.. (sadece ornek olsun diye soyluyorum)
    Ben Gokdeniz'e sonuna kadar destek vermeye devam edecegim.. Tek ben kalsamda gene destek vermeye devam edecegim.. Keske bir suru Gokdeniz'imiz olsa.. Ama malesef bir tane var, lutfen onun degerini bilelim ve destek olalim..
    Ýnadýna Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaþlar kendi deðerlerimize sahip çýkmazsak tabiki gitmek isterler.. bi arkadaþ HAMÝ nin gs ye gitmesinden bahsediyor. bir çmaç takýmý hatýrlamýyorum ama haminin attýðý 3 golle 3-0 öndeyiz. bi pozisyon kaçýrýyor.. kendini seyirci diye destekleyen insan müsvetteleri ana avrat küfrediyorlar hamiye..... böyle bazý seyirciler var. ya adam 3 gol atmýþ daha ne yapsýn.....

iþte biz bir HAMÝ ye ( ki 300 den fazla golü ve sayýsýz asisti vardýr ) bile bir JÜBÝLEYÝ çok görmüþ bir takýmken gitmek isteyenleri eleþtirmeyelim....

gökdeniz ne yapsýn her tarafa yetiþtirmeye çalýþýyor. bazen egoistlikte yapýyor ama þuda bir gerçek Fatih gitti, yattara sakat , symek oynamýyor ne yapsýn gökdeniz bunuda unutmayalýmn....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

MUHAHAHAHAHAHAHAHA.

Ya arkadaslar bizler bu kadra ucuzmuyuz Evet bende Ozur diliyorum olmadi.

Bir Koc Koca Seneyi Sizlere Verem Etdik Ama Sizlerden Ozur Dileriz,
    Bu Senede Laka Lukaya Oynuyoruz Ama Sizlerden Ozur Dileriz VE SAYRE VE SAYRE VE SAYRE .......... YA BUNLAR GITSINLERDE KENDILERINI KANDIRSINLAR.

23 senedir OZUR DILIYORUZ................

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Marcelinho:
    “Geldiðimden beri ideal pozisyonumda deðil, görev verilen yerde oynamaya çalýþtým. Bu tarz kararlara saygýlýyým verilen görevi en iyi þekilde yapmaya çalýþýyorum. Ben daha çok hücum yönü aðýr basan, defansif özellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim” açýklamasýný yaptý.

kendi adýna durumu özetlemiþ..
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim bu iki adamý almýþ karþýlarýna "basýn karþýsýnda böyle böyle diyeceksiniz" demiþlerdir.
    Bu nasýl bir mantýktýr?
    Sizi de muhalif kanattan birileri kaþýsýna alýp: "BMN'de bu konu hakkýnda þöyle þöyle yazacaksýn!" mý dedi?

Bu Yönetimle hic bir yere varamayýz boþuna erkenden yine hayaller kurmayalým, nezaman bu yönetim görevi birakirsa ve yerine iyi yönetim gelir ise ozaman belki istedigimiz noktaya ulasiriz.
    Burada size hak verdiðim çok yer var. Özellikle de sadece yönetimin görevi býrakmasý deðil yerine daha iyi bir yönetimin gelmesi þartýna katýlmamak mümkün deðil.

Tabiî buralarý size muhalif kanat yazdýrmadýysa!...

Mert M. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

gökdeniz iyi de marce nin biraz daha çabalamasý gerekiyor saha içerisinde takýmýn hala bir beyin oyuncuya ihtiyacý var
    Fanki tonki zonki...

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

arkadaslar, bu kötü durum er yada gec olacakti, simdi olmasinda bir hayir vardir elbet, birkerede olsun yönetimi yada teknik direktörü göndermiyelim, arkalarinda duralim, istikrar saglansin, bu bizim icin belkide bazi seylerin baslangici olur, her büyük takim inise gecer, ama teknik direktör göndermedende hallediyorlar. simdiye kadar degistirdikte noldu. sabredelim bu sezon zaten bitmistir, en iyisiini yapmaya calisalim, ziya dogan kursun bakalim takimini, ikinci yarida aynisi olursa hic vakit kaybetmeyiz, yeni sezon icin girisimler baslar, örnegin yeni hoca

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetimi eleþtirebilirsin ama bunu yapmak için hezeyanlarýmýzý kanýt olarak göstermek "tuhaf" kaçýyor. Marce'yi çok uzun zamandýr takip ediyorum. Adý geçtiðinde de gülmüþtüm nasýl alacaðýz diye. Bu adama "þöyle konuþ" demek bir kenara, idmanda "dýþtan koþ" dersen bavulunu toplar gider. Takým kaptanýna þamar basmýþ serseri ruhlu bir adam Herta gibi bir takýmý "öttürüyor" ise bize de pekala posta koyar, Katar ya da Japonya'da ense yaparak parasýný kazanma yolunu seçebilirdi.

Gökdeniz de benzer bir biçimde yediði haltý farkýnda, mahcup bir þekilde elinden geleni yapmaya çalýþýyor. Niye adamlarýn samimiyetine güvenmek gibi çok daha basit bir yol varken illa bir hinlik arýyoruz ki?

Peki sezon önceside böle yorumlar yapmiyorlarmiydi? ayni yorumlar ve sonuc ise hüsran, hersey konusmakla olmuyor konusmaninda bedelini vereceksin gösterceksin.

Onun icin bunlar büyük konusuyorlar ama sonucu ise herzaman dibe vuruyor sifir elde sifir.

bu yaptigim yorumlar onlara kinlik duydugum anlama gelmez ben gökdenizi cok severim takimin basirisi icin elinden gelenini yapiyor, Peki ya Marcelinho?

Bizlere sadece birtane gökdeniz lazim degil yüzlerce gökdeniz lazim.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Gökdeniz, Galatasaray maçýndan sonra ''bu sene þampiyon Trabzonspor'' dediðinde onu ne kadar ciddiye almýþsam, þimdiki özürünü o kadar ciddiye alýyorum...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

I LOVE YOU UÞAKLAR...
    ben inanýyorum ikinci yarýda bambaþka bi Trabzon izleyeceðiz... hep þanssýz olacak diiliz yaa..
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Gökdeniz 20 yaþýndan beri bu þekilde davranýyor bence. Hatta kaptan bile olmuþtu Fatih yokken.Sonradan kaptan gelince hem biraz daha geri plana çekildi hem de Fatihin takýmýn abiliðini götürmesine ses çýkarmadý. Ve Fatih de gereðini yaptý takýmý iplerden aldý kaç defa. Gökdenizin yaptýðý doðrudur. Herkes seyrederken biþeyler yapmaya uðraþan adamýn ruh hali ve davranýþlarýdýr bunlar. Bizim takýmda hiçbirþey olmadý bu devre ama Gökdenizin 10 asisti var. Tabi uðraþýp didinip bir de takýmý sýrtlayýp götürürse gelsin bana da baðýrsýn.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Ben kabul etmiyorum....
    Sahipsiz Vatanýn Batmasý Haktýr. Sen Sahip Çýkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

Nereden
    Ýstanbul

yani adamlar çýkýp açýklama yapmýþlar ve özür dilemiþler böyle biþey olmasa kimse çýkýp yahu bunlar neden özür dilemedi demeyecek þimdide yok efendim sahada özür dilemeleri gerekirmiþ yok kabul edilmiþ edilmemiþ

Mustafa Mahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

geç oldu ama inþ. olur
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yani adamlar çýkýp açýklama yapmýþlar ve özür dilemiþler böyle biþey olmasa kimse çýkýp yahu bunlar neden özür dilemedi demeyecek þimdide yok efendim sahada özür dilemeleri gerekirmiþ yok kabul edilmiþ edilmemiþ

yok yok.özür dilemeseler idi.illaki biri çýkýp diyecekti.ulan özür bile dilemediler diye.

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Alýntý shooter13 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    özrü sahada dileyip beni her maç üzülmekten,aðlamaktan ve utanmaktan kurtaracaklarsa; bana gerçek trabzonsporu izleteceklerse,yenilseler bile forma için savaþacaklarsa affederim.yoksa hepsinin caný cehenneme diyecem ayýp olacak demiyorum
    sözde af diLemek deiL sahada af diLemeLerini istiyorum tüm futboLcuLarýn sadece gökdeniz ve marceden deiL...
    bu formanýn hakkýný versinLer bu taraftar onLarý affeder
    Kimilerine Göre Kral'iz. Kimilerine Göre Yalaniz. Siz Rahat Olun Biz Adamina Göre Adamiz.

Ahmet Karaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

özür dilemesi gereken biri varsa o da ziya doðan denen kiþidir.
    taraf

Hüseyin RÝZELÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

özür dýlemeyle olmuo ýns ayný seylerý yasamayýz kendýlerýne gelýrler we bu takýmý laýk oldugu yere gotururler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)