Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Gkdeniz ve Marcelinho: "Herkesten zr Diliyoruz"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    21.01.2006

Standart Gkdeniz ve Marcelinho: "Herkesten zr Diliyoruz"

Futbolcularmz Gkdeniz ve Marcelinho bugn Mehmet Ali Ylmaz Tesisleri’nde bir basn toplants dzenleyerek eitli konulardaki grlerini dile getirdiler.

Gkdeniz: zr diliyorum
    Trabzonspor camiasndan ve taraftarlardan zr dileyerek szlerine balayan Gkdeniz, “lk yary kapattmz konum Trabzonspor’a yakmyor. Bunun telafisini yapacak olan da bizleriz. Devre arasnda girmeden nce son olarak Ankaraspor’la FORTIS Trkiye Kupas’ndaki nc mamz oynayacaz. Bu zorlu ma kazanp gruptan kmay garantilemek istiyoruz” diye konutu.

Gkdeniz lige verilecek ara ve ikinci yar almalarndan sonra Trabzonspor’u layk olduu yere getirmek istediklerini szlerine ekledi.

“Sulu deil zm arayalm”
    Trabzonspor’un kt bir grafik izdiini ve bunun iin sulu aramaktansa zm retmek gerektiini savunan Gkdeniz, “Ortada ok byk bir sorun yok. Lige 7-8 hafta kadar ara verilecek. Takmmz Galatasaray ve Beikta’ yendiinde ampiyonluun en byk adaylar arasnda gsteriliyordu. imdi de bize yakmayan bir konumdayz. ler her zaman istediiniz gibi gitmeyebilir. zerimizde kara bulutlar vard ve bunlar da Ankaraspor galibiyetiyle dattk” aklamasn yapt.

“Ortada byk sorun yok”
    Gkdeniz yle dedi: “Eer sorunumuz gzle grlen bir sebepten dolay olsa bunun zm ok kolay olurdu. Takmda arkadalk iyi, camiann ve taraftarlarn destei de st dzeyde. Ortada elle tutulur bir problem yok. Sadece anlald ki hakkmzda ampiyonlukla ilgili yaktrmalar yapld zaman konsantrasyon ve motivasyon bakmndan buna hazr deiliz. Bunu kaldramam olabiliriz.”

Marcelinho: “Ykselie gemeliyiz”
    Marcelinho ise Gkdeniz’in fikirlerini paylatn belirterek, unlar syledi: “Byk oyuncular byle durumlardan sonra kendilerini gsterirler. kinci devre almalarmz tamamladktan sonra Trabzonspor’u hak ettii yere tayacamzdan hi phem yok. yi bir ilk yar geirmedik ve bunun iin belirli bir sebep gsteremiyorum. imdi sorunumuzu zp tekrardan ykselie gememiz gerekiyor. Byk takmlar bu tr ini-klar yaarlar.”

“Hem oynayan hem oynatan oyuncuyum”
    Hertha Berlin’deki performansnn henz yzde 50’sini bile bulamadn itiraf eden Brezilyal futbolcu, “Geldiimden beri ideal pozisyonumda deil, grev verilen yerde oynamaya altm. Bu tarz kararlara sayglym verilen grevi en iyi ekilde yapmaya alyorum. Ben daha ok hcum yn ar basan, defansif zellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim” aklamasn yapt.

Marcelinho ayrca Hertha’da Yldray’la iyi bir ikili oluturduklarnn altn izerek, “Bunun Gkdeniz’le olmas iin biraz daha zamana ihtiyacmz var” ifadesini kulland.

yelik tarihi
    01.10.2006
    Nereden
    stanbul

gzel konumular ama bu dediklerini sahada da gsterseler daha da gzel olacak... inallah ankara man alr ve ikinci yarya bomba gibi balarz

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

aminnnnnnnnn

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

olcak olcak... her sey cok guzel olcak ..
    nadna Trabzonspor !

mer SEVN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Marcelinho gereken aklamay yapm.
    Var m baka sorusu olan?
    Shipsiz olan memleketin batmas haktr;
    Sen ship olursan bu vatan batmayacaktr!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre yesi zge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    stanbul

2.yar inallah beklenen Trabzonsporumuza kavuuruz
    -1461 TRABZON-

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

hep laf hep laf. gkdenize bir yere kadar inanyorumda marceye hi gvenmiyorum ve inanmyorum
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

"birazck" ge kalmadlar m zr dilemekte?????

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    21.01.2006

cok gec kaldlar ama dilediler . byklk affedendedir .bize dusen affetmektir arkadaslar

yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    Almanya

bekleyip grecegiz artik
    TRABZONSPOR

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

iaallah 2.yarda daha gzel olucak hereyy !!
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

zafercalikoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    Afrika Dier

marce demi diyecegini adam bir kaleci yapmadk zaten,
    onun yannda ona ayak uydurabilecek biri lazm oda gokdenizmi olur bakasm olur onu da hoca bilsin,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    33

Ynetim bu iki adami almis karsilarina "basin karisinda ble ble diyeceksiniz" demislerdir.

Bu Ynetimle hic bir yere varamayiz bosuna erkenden yine hayaller kurmayalim, nezaman bu ynetim grevi birakirsa ve yerine iyi ynetim gelir ise ozaman belki istedigimiz noktaya ulasiriz.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

ahmetansu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.12.2005
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    35

marce gkdeniz anlamam. ben baka bieye deinecem. gkdenizin bilmem farkndamsnz ama takmdaki arln gryomusunuz malarda.
    sa kanattan musa k yapyo bu onla beraber ataa kalkacana bunun gerisinde durup buna bi bak atyo orda musa buna topu vermese gebertecek sanki. ayn ekilde tek bana bieler yapmas falan.
    gkdeniz iyi adamda bu arl takma kt yansyo. sanki her istediini yaptryo gibi bi hava yaratyo takmda. birisinin bunun kulan ekmesi lazm bence. birinin fenere giderken dndn ikelere kart bu takm olmasa bi hi olduunu bu takma herkesten cok senin faydan dokunmal demesi gerek. gkdeniz bu kafayla giderse bamza buyuk bela alyoruz.
    "Bizi asagiya ekmeye alismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." zkan Smer

BMN l TRABZON

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    33

Alnt ahmetansu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    marce gkdeniz anlamam. ben baka bieye deinecem. gkdenizin bilmem farkndamsnz ama takmdaki arln gryomusunuz malarda.
    sa kanattan musa k yapyo bu onla beraber ataa kalkacana bunun gerisinde durup buna bi bak atyo orda musa buna topu vermese gebertecek sanki. ayn ekilde tek bana bieler yapmas falan.
    gkdeniz iyi adamda bu arl takma kt yansyo. sanki her istediini yaptryo gibi bi hava yaratyo takmda. birisinin bunun kulan ekmesi lazm bence. birinin fenere giderken dndn ikelere kart bu takm olmasa bi hi olduunu bu takma herkesten cok senin faydan dokunmal demesi gerek. gkdeniz bu kafayla giderse bamza buyuk bela alyoruz.

Bence yaptigi hareketler yanlis degil, seni rahatsiz ediyorsa bakmassin, ama onun yaptigi o hareketler bu takima katki saglamak hirsi icin yapiyor, musayada kizar herkezede kizar, o bu takimin bi parcasidir.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

Abdall61
    Ziyareti

Alnt eOMER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Marcelinho gereken aklamay yapm.
    Var m baka sorusu olan?
    neden oynamyorsunuz ulan!!!

yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Alnt Abdall61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    neden oynamyorsunuz ulan!!!
    “Geldiimden beri ideal pozisyonumda deil, grev verilen yerde oynamaya altm. Bu tarz kararlara sayglym verilen grevi en iyi ekilde yapmaya alyorum. Ben daha ok hcum yn ar basan, defansif zellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim”
    - Eomer -

Forumdan Uzaklatrlmtr Lapina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    39

Alnt redflag Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    cok gec kaldlar ama dilediler . byklk affedendedir .bize dusen affetmektir arkadaslar
    Son zamanlarda biraz fazla affettigimiz icin duruma geldik sanirim.Ornek cok verilebilir..

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

zr sahada dileyip beni her ma zlmekten,alamaktan ve utanmaktan kurtaracaklarsa; bana gerek trabzonsporu izleteceklerse,yenilseler bile forma iin savaacaklarsa affederim.yoksa hepsinin can cehenneme diyecem ayp olacak demiyorum
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    04.12.2006
    Ya
    33

Beyler Gokdeniz Her Mac Iyi Oynuyor Ama Ona Ayak Uyduracak Bir Adam Yokki Takimda Yattara Vardi Oda Sakat Napsin Bu Adam Gokdeniz Takimin Bir Parcasi Onudami Kaybedelim Fatih Tekke Gibi.marcelinhonun Maclarini Izlerdim Adam Forvetin Arkasinda Yildirayla Birlikte Mukemmel Maclar Cikarirdi Mukemmel Sutlar Cekerdi Bize Gelince Adama Biseyler Oldu Sut Cekmiyor Daha Ama Onun Bilek Hareketleri Cok Guzel Hele Bir Dusunun Yattara Solda Gokdeniz Ortada Marecelinho Yaninda Bak Trabzon Nasil Top Oynuyor Ozaman Ama Ziya Hoca Kabak Kafali Gelde Ona Anlat Ulan Marcelinhoyu Artik Yerinde Oynat Saga Cektin Adami Top Oynamayi Unuttu Kendi Kac Kere Dedi Yerimde Oynarsam Daha Faydali Olurum Diye Ama Gelde Anlat Anlamaz Ziya Hoca

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    38

Talking

Alnt eOMER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    “Geldiimden beri ideal pozisyonumda deil, grev verilen yerde oynamaya altm. Bu tarz kararlara sayglym verilen grevi en iyi ekilde yapmaya alyorum. Ben daha ok hcum yn ar basan, defansif zellikleri az olan, hem oynayan hem de oynatan bir futbolcu tipiyim”
    elin kalecisi bile bir tane gol att sen ka tane attn marcelinyom benim, bir kere gaziantep manda kardn gol benim nenem bile atard

Mustafa Mahmutolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

hadi bakalm..
    Bize Her Yer TRABZON!

yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Alnt tsmaniac Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    elin kalecisi bile bir tane gol att sen ka tane attn marcelinyom benim, bir kere gaziantep manda kardn gol benim nenem bile atard
    Elin Alex'ini sol kanata koy bakalm ne yapyor? Elin Ricardinho'sunu ka ma grdk sol kanatta ne yapt? Hibirey. Ve yine ayn elin Ricardinho'su forvet arkasna getiinden beri neler yapt?
    Marcelinho bu sene 2 gol att. Gol karmak herkesin bana gelir. Fatih az m gol kard?
    - Eomer -

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

sorun yok ama lutfen bu takm gerektigi yere getirin cunku artk coluk cucugun maskaras olduk valllaha yaw....
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadalk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! nk Blbl Gle, Karga plge Gtrr:

golebshera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Alnt ahmetansu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kardeim brakn bu masallar.. Takmda Hami arl oldu, sizin gibiler konutu, takm iftlie evirdi diye. nal varken eteci dendi. Fatih Tekkenin sevmedii adamlar forma giyemiyor dendi.

Bu takmda birilerinin sorumluluk almas gerekiyor. Eskilerin hepsine bir kulp takld. Sra Gkdeniz e mi geldi imdi? Bu adamlar ne yapsa size yaranabilir? Adamn bir bakyla psikopatik analizini yaptn. ocukluuna insen neler yaparsn kim bilir..

Daha yapc olalm ltfen..
    SADECE DK DURAN, CESUR BR TRABZON..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)