Sayfa 51 Toplam 1164 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 1051 ... SonuncuSonuncu
Toplam 29082 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yanlis hatirlamiyorsam ferrarinin üst düzey bir yöneticisi ile evli

Trabzonspor, takimin sembol isimlerinden birisi olan Fatih Tekke'nin aldigi kararla sarsildi. Trabzonspor taraftarlari ve yogun baskilar yildiz ismi kararindan döndüremedi... Yildiz golcü,Trabzonspor kariyerine noktayi koydu. 29 yasindaki futbolcu gelecek hafta Bayern'e imza atacak.

-------------------------------------------

bu haber dogru mu bilgisi olan var mi???

bana da su an bir arkadasim haberi ulastirdi?? dogru mu acaba her yere bakiyorum valla bilgisi olan varsa lütfen cevap b ekliyoruz

Volkan Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kaynak

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maça geldiler ama topu unuttular...

29 Mayis 2006 17:20

Hatay Ikinci Amatör Küme'de mücadele eden Kumluspor ile Yayladagispor arasinda oynanmasi gereken maç, her iki takiminda dikkatsizligi yüzünden tatil edildi...

Hatay Ikinci Amatör Küme'de mücadele eden Kumluspor ile Yayladagispor arasinda oynanmasi gereken maç, 2 takimin da futbol topu getirmemesi nedeniyle hakem Ahmet Yapici tarafindan tatil edildi.

Verilen tatil kararini degerlendiren Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Baskani Mehmet Öztürk, bundan sonraki maçlarda ev sahibi takimin müsabaka için 2 futbol topu bulundurma sartinin getirilecegini, konuyla ilgili dosyanin da yarin Il Tertip Kurulu tarafindan incelenecegini söyledi.

Hakem Ahmet Yapici?nin kurallara uygun bir karar verdigini belirten Il Hakem Kurulu Baskani Senol Kuyumcuoglu ise, ?Hakem arkadasimiz kurallara uygun bir sekilde davranarak, maçi oynatmamistir. Dogru olan da budur? dedi.

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]
    hele su son cümle yok mu. ulen oynatsan ne olacak nasil oynatacan topsuz.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bayerne gidecekse basarilar. bizi en iyi sekilde temsil etmesini dilerim(haber dogruysa)

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Beyler mevcut yönetim tam bir fiyasko bukadar basiretsiz ve isgüzar bi yönetim 2.lig takimlarinda yok.Hata yapmamaktan bahsediyolar ama yaptiklari herhangi bisey yok.Bilal oflu bir çocuk ve buadami dahi alamiyorlar Çagdas hariç bisey yok kaldiki Çagdas bjk den kovulma biri bu gidisle takimlarindan kovulanlari toplariz.Beklemekle ne ele geçecek yönetime neyin sabri gösterilecek seçilmeden atip tutuyolardi sadece söhret olup TV ekranlarinda boy göstermek ticari islerine rant elde etmek için Trabzonsporu kullaniyorlar.Bunlarin takima saglayacaklari enufak bir fayda yok!!!

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

eger bayerne gidecekse fatih yolu açik olsun... degil köstek destek olmamaiz lazim... gelgi orada ne yapar orasida bilinmez ama insaallah basarili olur...

yönetime gelince.. ince eleyip sik dokuyorlar ama teknik direktör konusunu bir an önce halletmeleri lazim... acele transfere gerek yok.. Jun elimizde patladi iste.. neymis adam Çek ligi gol kraliymis..

daha takim 24 haziranda toplanacak... unutmayin önceki yönetim ön elemeye transferleri yetistirememisti... yani ben daha çildiracak zamanima gelmedim.. daha var... en azindan 24 hazirana kadar... o zaman strese gerek yok..

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cemka Nickli Üyeden Alıntı

'Görüsmeler sürüyor'

29.05.2006 15:05 - Bu haber 2316 kisi, Spor haberleri bugün 144.460 kisi tarafindan okundu

Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, 3-4 teknik adam ile görüsme halinde olduklarini söyledi.

Albayrak, öncelikle teknik heyet sorununu çözümlemek istediklerini ve bu konuda çalismalari sürdürdüklerini ifade ederek, "Görüstügümüz 3-4 teknik adam var. Bunlarin içinde yabanci hocalar da var. Acele edip hata yapmak istemiyoruz" dedi.

Lee Yong'un disinda bordo-mavili takimda sözlesmesi biten oyuncu olmadigini dile getiren Albayrak, "Geçen sezon ligin ikinci yarisinda takim toparlanma süreci yasadi. Mevcut bir kadromuz var. Iç transferde rahatiz. Dis transferde de geç kalmis degiliz" diye konustu.

Fatih Tekke konusunda ise yeni gelecek teknik heyetin de düsüncelerinin önemli olacagini ifade eden Albayrak, söyle devam etti:"Fatih, yeni teknik direktör, yönetim kurulu hep birlikte karar verecegiz. Konu benim veya Fatih'in tek basina karar verecegi bir konu degil. Kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Kulübün faydasi ne gerektiriyorsa onu yapacagiz."

Ne yani baskan burdan su anlamimi çikartmamiz gerekiyor.Fatih febe dahil tüm takimlara satilabilir.kulubün menfaati için öylemi.Eger fatihi menfaat için satmayi planliyorsaniz derhal o koltugu terkedip istifa edin trabzonsporum büyük kuluptür ve tek menfaati her sene sampiyon olmak veya sampiyonluga oynamaktir.futbolcu satarak para kazanmak degildir. Ha fatih yurt disina gitmek istiyor gönderirsiniz zorla güzellik olmaz ama yurtiçinden hiç bir kulube hemde en bas düsmanimiza yildizimizi vermek ha tarih affetmez sizi baskan aman ha böyle bir hataya düsmeyin.Yildiz alicaz trabzona büyük yildizlar kazandircaz diye geldiniz yildizlari satamassiniz.Trabzonsporum küçük düsünemez

Neyse içim çok dolu ama biraz daha bekleyecegim

Nereden
    İstanbul

bugün de bos geçti... bunaldim artik....daralttilar beni

Nereden
    İstanbul

su murat aksu'yu transfer etsek besiktas'tan... adam diyarbakirli ama bizimkilerden iyi is yapiyor

Yako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray BULAK kimin evladi pardon ?

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar Almanlar bizim Türk Medyasi gibi degil öyle atip tutmuyorlar. Ben Bayern Münih'in Menejerini cok iyi taniyorum sinsi biridir ser veriri sir vermez. Bakarsin Fatih Tekke coktan imza atti ve su an Tatile cikti kim bilir...

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon Sehir Tiyatrosu, Arjantinli yazar Roberto Cossa’nin “Babaannem Yüz Yasinda” isimli oyununu sergileyecek.

Murat Bektasoglu’nun yönettigi oyunda, Adnan Akyüz, Zeki Kamber, Özlem
    Sahin, Nuray Yesilaraz, Eda Memis, Ali Kemal Durmus, Isil Gezik rol
    alacak.

Devlet Tiyatrosu Haluk Ongan Sahnesi’nde Trabzonlu
    tiyatroseverlerle bulusacak oyunun, prömiyeri ise 31 Mayis 2006
    Çarsamba günü saat 20.00’de yapilacak. Babaannem Yüz Yasinda oyununun
    galasi da 4 Haziran 2006 Pazar günü saat 15.00 ve 20.00’de
    gerçeklestirilecek.

Oyunu izlemek isteyenler biletleri Devlet Tiyatrosu Haluk Ongan
    Sahnesi Gisesi’nden, Trabzonspor Sadri Sener Sosyal Tesisleri ile
    H.Avni Aker Stadi’ndaki TS Club magazalarindan, Mirapark Alisveris
    Merkezi ve Ipekyolu Is Merkezi önündeki standlardan temin
    edebilecekler.

PROGRAM

31.05.2006 Çarsamba 20.00 (Ilk Oyun – Prömiyer)

04.06.2006 Pazar 15.00 ve 20.00 (Gala)

11.06.2006 Pazar 15.00 ve 20.00

14.12.2006 Çarsamba 20.00

18.12.2006 Pazar 15.00 ve 20.00

diyceksinizki bunun son dakka ile ne alaksi var walla resmi siteye haber koyamamislar(!) bunu koymuslar(!)....

Edited by: units

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı divicam Nickli Üyeden Alıntı
    bugün de bos geçti... bunaldim artik....daralttilar beni
    Gel sen baskan ol darlanmazsin...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray BULAK kimin evladi pardon ?

Anasi ile babasinin [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bugun bir umutla açtmistim pc.yi ... ama yine fos çikti..

Trabzonspor eski Baskani Sümer:"Fatih Tekke'nin FB'ye transfer olmasi gayet normal. Zaten su andaki yönetim de benim düsündügüm gibi düsünüyor"fficeffice" />
    "yönetim teknik direktör konusunda çok geç kaldi. yeni teknik direktör ne kadar geç gelirse Trabzonspor için o kadar kötü olur"

"yönetimin yerinde olsam yerli bir teknik direktörle anlasirdim"
    Bay MUHALIF bir daha ki seçimde söz oyumu sana vericem...

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ahmetto Nickli Üyeden Alıntı

'Görüsmeler sürüyor'

29.05.2006 15:05 - Bu haber 2316 kisi, Spor haberleri bugün 144.460 kisi tarafindan okundu

Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, 3-4 teknik adam ile görüsme halinde olduklarini söyledi.

Albayrak, öncelikle teknik heyet sorununu çözümlemek istediklerini ve bu konuda çalismalari sürdürdüklerini ifade ederek, "Görüstügümüz 3-4 teknik adam var. Bunlarin içinde yabanci hocalar da var. Acele edip hata yapmak istemiyoruz" dedi.

Lee Yong'un disinda bordo-mavili takimda sözlesmesi biten oyuncu olmadigini dile getiren Albayrak, "Geçen sezon ligin ikinci yarisinda takim toparlanma süreci yasadi. Mevcut bir kadromuz var. Iç transferde rahatiz. Dis transferde de geç kalmis degiliz" diye konustu.

Fatih Tekke konusunda ise yeni gelecek teknik heyetin de düsüncelerinin önemli olacagini ifade eden Albayrak, söyle devam etti:"Fatih, yeni teknik direktör, yönetim kurulu hep birlikte karar verecegiz. Konu benim veya Fatih'in tek basina karar verecegi bir konu degil. Kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Kulübün faydasi ne gerektiriyorsa onu yapacagiz."

yürü git istanbul büyük sehirimi, yönetecen neyi yöneteceksen sikildim be bu ne ayip utan be utan... nasil bir karakteriniz var divan kurulu yapiliyo yoksun trabzonspor istanbuldan yönetilemez yürü git.....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sümer tabii ki öyle söyleyecek,kendisine ortak ariyor.Malum hazret, Aurelio'yu fener vererek onlarin sampiyonlugunu perçinlemisti.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Yako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Isiniz gucunuz birbirinizi pompaya vermek. Baka bir numara yok. Gecen isimleredegil atila(maya)n imzalara bakin. Tekke fenere falan gitmez. Bunu hepiniz biliyorsunuz yada bilmiyorsunuz, bilmeyen ogrensin. Kovulsa da gitmez. Bayern e gitsin tabii ama Hollanda'ya Ajax a yada Ingilterede herhangi kulube (orn. Wigan)gitse daha iyi olurdu.

Ovdunuz hevesle beklediniz Gokdeniz fisladi. yeni yonetim de fisliyor. Ama sehirden adam gibi yonetim cikmiyor. Bunu hic dusunmuyorsunuz. 20 yildir gelen ehr yonetim mi basarisiz? Hepsi mi yanlis yapti? Sormuyoruz, sorulmuyor...

Niye? Hadi sorun kendinize. Niye ?

Nereden
    İstanbul

haber yeni.... muhalif damgasi yiyecegimi bilseydim foruma yazmazdim... forza 61 kirdin beni simdi...

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor eski Baskani Sümer:"Fatih Tekke'nin FB'ye transfer olmasi gayet normal. Zaten su andaki yönetim de benim düsündügüm gibi düsünüyor"fficeffice" />

"yönetim teknik direktör konusunda çok geç kaldi. yeni teknik direktör ne kadar geç gelirse Trabzonspor için o kadar kötü olur"

"yönetimin yerinde olsam yerli bir teknik direktörle anlasirdim"

Danone'nin sponsorlugunda 2005 yilinda 2 bin 400 takimin ve yaklasik 33 bin 600 çocugun katilimiyla gerçeklesen T.C. Milli Egitim Bakanligi Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciligi Grup maçlarinin kura çekimine katilan Trabzonspor eski baskani Özkan Sümer, gelecegin yildizlarinin bu turnuvalardan yetistigini belirterek,"Küçük yastaki çocuklar böyle turnuvalarda kendilerini gelistiriyorlar. Burada kendi becerilerini görüyorlar ve ona göre kendilerini daha çok gelistiriyorlar. Böyle turnuvalar sayesinde ülkemiz bir çok yildiza sahip olacaklardir" dedi.

Fatih Tekke'nin baska takima transfer olmadan önce her iki tarafin da menfaatleri göz önünde bulundurulmasi gerektigini vurgulayan Özkan Sümer, "Fatih eger baska takima gedecek ise hem Fatih'in hem de Kulübün bu transferden fayda almasi gerekir. Fatih Tekke, Türkiye'deki takimlardan da birisine gidebilir, yurt disindaki takimlardan da birisine gidebilir. Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transfer olmasi gayet normal. Zaten su andaki yönetim benim düsündügüm gibi düsünüyor. Fatih Tekke'nin yurt disina transfer olmasi hepimizi gururlandirir. Fatih, Avrupa'da basarili olabilecek bir oyuncu" ifadelerini kullandi.

Bordo - mavili yönetimin teknik direktör konusunda çok geç kaldigini ifade eden Özkan Sümer, "Yönetim teknik direktör konusunda çok geç kaldi. Yeni hoca ne kadar geç gelirse Trabzonspor için o kadar kötü olur. Çünkü yeni teknik direktör'ün takimi tanimasi belli bir süre alacak. Istedigi sistemi oturmasi da belli bir süre alacak. Bunun için yönetim bu konuda çok geç kaldi. Ve buda Trabzonspor için iyi olmadi.

Sümer, yerli teknik direktörden yana oldugunu kaydederek,"Ben yerli teknik direktörden yanayim. Çünkü yabanci hoca geldigi zaman hiçbir futbolcuyu tanimiyor olacak. Futbolculari tanimasi süre alacak. Bunun için ben yönetimin yerinde olsam yerli bir teknik direktörle anlasirdim" diyerek sözlerini tamamladi.

haber yeni.... muhalif damgasi yiyecegimi bilseydim foruma yazmazdim... forza 61 kirdin beni simdi...
    Kirdimsa Özür Dilerim ama sende çok muhalifsin ama...Yani her haberin yönetimi elestirmek için biz günlerdir ne diyoruz...Sadece 15-20 gün daha sabredin yok edemezseniz buyrun klübü siz yönetin...

Saygilarimla...

Nereden
    İstanbul

eloglu bos durmuyor....

EUROSPORT.COM'A GÖRE SOL CAMPBELL FENERBAHÇE'DE...fficeffice" />
    Dünya'nin önde gelen spor kanallarindan Eurosport'un resmi internet sitesinde yer alan habere göre Arsenal'in ve Ingiltere Milli Takimi'nin yildiz futbolcusu Sol Campbell'in Fenerbahçe'ye transfer oldugu ifade edildi.

Premier ligin yani sira dünyanin önde gelen liglerindeki takimlarin transferlerini güncelleyen "www.eurosport.com" sitesi Campbell'in Fenerbahçe'ye transfer oldugunu yazdi. Dünya futbolundaki transferlerden bazi örnekler veren site, Arsenal'in Borussia Dortmund'dan Tomas Rosicky ile sözlesme yaptigini, Robert Pires'in Villarreal'e imza attigini da hatirlatiyor.
    Fenerbahçe'nin yaklasik 1 aydir transfer listesinde olan ve daha sonra sari - lacivertli kulüp tarafindan "Sol Campbell ile ilgilenmiyoruz" diye yalanlanan transfer, böylece yeni bir boyut kazandi.
    Öte yandan, istifa ettikten sonra Avrupa'ya giden ve bir dizi transfer görüsmelerinde bulunan baskan Aziz Yildirim'in Ingiliz futbolcunun menajeriyle görüstügü ve ön protokol imzaladigi ögrenildi.
    Ingiliz oyuncunun her an imza için Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)