Sayfa 501 Toplam 1164 Sayfadan BirinciBirinci ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 1001 ... SonuncuSonuncu
Toplam 29082 adet sonuctan sayfa basi 12,501 ile 12,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Az önce spor haberlerini izledim ntv'de FARUK KANCA ALEX'le geliyomuş cuma günü.hayırlısı olsun
    Bir Gün Mutlaka!!

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nobre de türk vatandaşı oldu.az önce bir kanalda spor haberlerinde izledim.başvurusu kabul edilmiş.
    Elbette mümkün değil ama, herşey gönlünüzce olsun.

TSigalko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

"Ricardinho Türkiye'ye gitmeyecek"
    Brezilya basını, Beşiktaş'ın talip olduğu Corinthianslı futbolcu Ricardinho'nun Türkiye'ye gitmeyeceğini iddia etti.

Brezilya'da yayınlanan Esportes gazetesi, "Ricardinho için İngiltere ve İtalya'dan teklifler var" başlığı ile verdiği haberinde, bu futbolcunun en iyi teklifi Beşiktaş'tan almasına rağmen bu takıma gelmesinin zor olacağını savundu. Gazete, Ricardinho'nun daha önce Middlesbourg forması ile Premier Lig'de forma giydiğine dikkat çekerek, İngiltere'de başarısız olan Ricardinho'nun tekrar bu lige dönerek, kendisini kanıtlamaya çalışacağını yazdı.

Bu arada Corinthians kulübünün web sitesi, Beşiktaş'ın Ricardinho için kendilerine resmi teklif yaptığını belirterek, ortada herhangi bir anlaşmanın olmadığını ve bu kulübe Ricardinho için teklif veren diğer kulüplerle aynı mesafede olduklarını duyurdu. Corinthians kulubü, Beşiktaş'ın Fenerbahçeli futbolcu Alex'in menajeri Juan Figger aracılığı ile kendilerine teklif yapıldığını kaydederek, görüşmelerin devam ettiklerini belirtti.

Öte yandan, Corinthians ile antramanlara çıkmayı reddeden Ricardinho, Avrupa'da tekrar futbol oynamak istediğini söyledi. Avrupa'da hangi takımda futbol oynamak istediğini söylemeyen Brezilyalı yıldız, Beşiktaş'ın kendisine yaptığı transfer teklifi hakkında konuşmak istemediğini ifade etti.
    Yeryüzü boşaldı habersiz miyiz ?
    Güneşe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kısakürek

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

radyospor

Alman milli takımının yeni teknik direktörü Joachim Loew, Türk asıllı futbolcu Malik Fathi’yi (fotoğrafta mavi formalı futbolcu) Christoph Metzelder’in yerine milli takıma çağırdı.

Yıldıray’ın da forma giydiği Hertha Birlinde defansta görev yapan Malik Fathi, ilk kez Alman milli takımı kadrosuna çağrıldı. Löw, Malik Fethi’yi Metzelder’in sakatlığının geçmemesi üzerine kadorya çağırdı. 22 yaşındaki Fathi daha önce 18 kez Alman 21 yaş altı milli takımında görev yapmış 2001’de de Hertha Berlin’e imza atmıştı.
    Annesi Alman, babası Türk olan Malik Fathi Berlin’de doğmuş ve milli takım tercihini Almanya’dan yana kullanmıştı.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Bence Malik Fethi konusunda yanlış bilgi var bu adam kesinlikle türk asıllı değil arap büyük ihtimalle de fFas'lı.Bence bu haberi veren kişi iyi araştırmalı
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı hotleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Malik Fethi konusunda yanlış bilgi var bu adam kesinlikle türk asıllı değil arap büyük ihtimalle de fFas'lı.Bence bu haberi veren kişi iyi araştırmalı

bu adam türk asıllı...eminim...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

enteresan fethi soy isimli hem de ön adı malik.Daha cok arabı çağrıştırıyor. Neyse ben emindeğilim zaten sacede öyle olma ihtimali daha yüksek dedim.Sen eminsen biz de eminiz artık
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

canh55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Fransa’da liginin son beş yılındaki şampiyonu Olympique Lyon, Real Madrid’in almak istediği Mahamadou Diarra’nın fiyatını belirledi: "48 milyon dolar".

Lyon takımı Diarra’yı transfer etmek isteyen Real Madrid’e resti çekti, ya 48 milyon Dolar’ı getir ya da bu transferden vazgeç.

Geçen yıl Ganalı Mickael Essien’i 38 milyon Euro’ya Chelsea’ye satan Lyon, Malili ortasaha oyuncusu içinde astronomik para istedi. Essien’i Abramovic’in gözleri kapalı takıma kazandırması şimdi de Real Madrid’in aynı çılgınlığı yapıp yapmayacağı sorusunu akıllara getirdi.

Olympic Lyon Başkanı Jean Michel Aulas Diarra ile ilgili yaptığı açıklamada, "Diarra’nın fiyatı Essien’den daha az olmayacak. O’nu almak isteyenler 48 milyon doları gözden çıkarmak zorundalar. Aksi takdirde gelecek teklifleri elimizin tersiyle iteceğiz" şeklinde konuştu.

Real Madrid yönetimi ise Diarra için en fazla 30 milyon Euro’ya çıkabileceklerini açıklamışlardı.

TAM TİCARET TAKIMI YÖNETİCİLER KÖŞEYİ DÖNÜYOR...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı canh55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fransa’da liginin son beş yılındaki şampiyonu Olympique Lyon, Real Madrid’in almak istediği Mahamadou Diarra’nın fiyatını belirledi: "48 milyon dolar".

Lyon takımı Diarra’yı transfer etmek isteyen Real Madrid’e resti çekti, ya 48 milyon Dolar’ı getir ya da bu transferden vazgeç.

Geçen yıl Ganalı Mickael Essien’i 38 milyon Euro’ya Chelsea’ye satan Lyon, Malili ortasaha oyuncusu içinde astronomik para istedi. Essien’i Abramovic’in gözleri kapalı takıma kazandırması şimdi de Real Madrid’in aynı çılgınlığı yapıp yapmayacağı sorusunu akıllara getirdi.

Olympic Lyon Başkanı Jean Michel Aulas Diarra ile ilgili yaptığı açıklamada, "Diarra’nın fiyatı Essien’den daha az olmayacak. O’nu almak isteyenler 48 milyon doları gözden çıkarmak zorundalar. Aksi takdirde gelecek teklifleri elimizin tersiyle iteceğiz" şeklinde konuştu.

Real Madrid yönetimi ise Diarra için en fazla 30 milyon Euro’ya çıkabileceklerini açıklamışlardı.

TAM TİCARET TAKIMI YÖNETİCİLER KÖŞEYİ DÖNÜYOR...
    Bu takımın gözlemcileri dehşet.Mesela şu anda Lyon'da Fred diye bi adam var.Daha 22 yaşında çok deli forvet. Oda Real,Chelsea veya Barca'ya rekor bir fiyata gider.
    N.F.Kısakürek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

nobre türk oluyor... biz ş...siz futbolcu istemiyoruz!...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlış Felsefe!"
    Vestel Manisaspor maçının 18 kişilik kadrosunu gördüğümde, ‘yazık’ dedim kendi kendime… ‘Trabzonspor’u yine kendine ‘yabancı’laştıracak bir teknik direktörle yola çıkmış’ diye hayıflandım ve Lazaroni’yi göreve getirenler, O’nu ‘büyük deha’ diye bize yutturmaya kalkanlara üzüldüm. Çünkü onların Trabzonspor’u tanımadıklarını biliyordum ama bu kadar da ‘kendi kültürüne’ yabancılaşabileceklerine ihtimal vermemiştim. Ama onlar yazık ki yabancının da yabancısıydı bu kulübe demek ki…

Lazaroni sadece çalıştırdığı kulüplerdeki ömrü 6 ayı geçmeyen bir isim değilmiş anlaşılan! O yaşı 30’a merdiven dayamışlarla yoluna devam etmeyi planlayan, korku yüreğine saplanmış bir insandı. Çünkü daha bir maç önce ‘kurtarıcı’ diye sahaya sürülen Cem’den eser yoktu. Kayserispor maçında 11’de oynayan Ufukhan da kulübedeydi. Feridun, Ergin, Enis, Ufuk Bayraktar gibi gençlerin esamesi okunmuyordu bile…

Lazaroni bilmeyebilir ama Trabzonspor’u yönetenlerin hatırlaması gerekir. Çünkü her birinin yaşı bana yakın. Bu kulüp dışardan gelen, ‘yıldız’ diye topluma sunulan ve en küçük bir tepkide tası tarağı toplayıp kaçan oyuncularla bugüne ulaşmadı. Dinamik ruhlarıyla, akıl ve yüreklerini birleştiren başarıya ve paraya aç, kalbi Trabzonspor sevgisiyle dolu gençler Lazaroni’ye gururla gezdirdiğiniz müzeyi kupalarla doldurmuştu.

Ancak bu yönetimin asbaşkanı olan ve en kıdemli isim olarak kabul edilen Haşim Sayitoğlu, Trabzonspor borç batağının içine sürüklendiği politikaların üretildiği dönemde yöneticiyken sessizdi. Şimdi Asbaşkan! Ne bekliyoruz ki? Onun itirazının olmadığı yerde, kulüple yeni bağ kuranların tavır almasını mı? Yazık engebeli bir yolda yürüyoruz. Yolun sonu uçurum da olabilir… Belki gerçeği görür birileri de, ‘flu’ bir havanın estiği Trabzonspor’u karanlık dehlizlere girmeden çıkarır kuyunun dibine inmeden. Yoksa birkaç yıl sonra yeni kurtarıcı aramamız gerekebilir!

Unutulmasın! Trabzonspor kendiyle barışık olduğunda zirveye tırmanmış, yabancılaştığında ise hayal kırıklığına uğramış… Trabzon’lu futbolcusunun sayısı ne zaman fazlaysa, o kadar başarılı olmuş bu kulüp… Ne yazık ki yönetim bu gerçeği bildiği halde toplumsal baskının yarattığı etkiyle her geçen gün biraz daha kayboluyor sorunların içinde…

Yazıya Lazaroni’nin kurduğu takımla ve bunun getirebileceği olumsuzluklarla başladık. İsterseniz bir kez daha sözü Brezilyalıya getirelim.

Trabzonspor kendi sahasında oynuyor ve rakibi Vestel Manisaspor. Bu takıma sayısız fırsat veriyor. Takım kurgusu yok. Yardımlaşma, dayanışma, kolektif anlayışı ara ki bulasın… Skor 1-1 ve Lazaroni Yattara ile Umut’u çıkarıyor. Sanki beraberliği başarı görüyor. Sahada bir şey üretmeyen Gökdeniz, Marcelinho duruyor. 18 kurarken gençleri harcamakla ve oyuncu değiştirirken, dişlerinin geçmeyecekleri sahada tutarsan bu takıma yazık edersin Hocam!

Ve gelelim asıl soruna… Trabzonspor bir yandan kaleci arıyor, diğer yandan sol dış için dünyayı dolaşıyor. Bırakın kaleciyi, sol dışı… Trabzonspor’a orta sahayı çekip çevirecek ve aynı zamanda top kazanma becerisi yüksek bir oyuncunun yanında, Fatih Tekke’den çok daha iyi son vuruşları olan bir forvet yerleştirin bu takıma… Yoksa bu sezon başlamadan bitmiş demektir. Sezon bu kadar erken biterse ve tribün tepkisi daha ilk günden başlarsa fırtına büyük demektir. Bunun önünde hiç kimse duramaz. Haberiniz ola…!

Nereden
    Kocaeli

A Milli Takım Lüksemburg'da
    Lüksemburg ile yarın özel bir maç yapacak olan (A) Milli Takım kafilesi bu ülkeye geldi.

A Milliler, havaalanında yaklaşık 60 Türk taraftar tarafından karşılanırken, kafileyi karşılayan küçük taraftarlar Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'e çiçekler verdi.

Milli takım havaalanı çıkışında yoğun alkışla karşılanırken, Türk vatandaşlığına geçerek milli takım kadrosuna çağrılan Aurelio'ya taraftarlar ilgi gösterdi. Rusya'nın Zenith takımına transfer olan Fatih Tekke omuzlara

alınırken, bir grup taraftar ''Seni satana yazıklar olsun'' diye tezahürat yaptı.

Kafileyle birlikte bu ülkeye gelen Kulüpler Birliği Başkanı Özhan Canaydın, Lüksemburg ile yapılacak milli maçın güzel geçeceğine inandığını söyledi.

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ise Avrupa'da forma giyen futbolcuların milli takımda daha başarılı olabileceğini kaydetti.

Türk futbolunda her şeyin daha iyi olacağını ifade eden Ulusoy, ''Federasyonun başına yeni geldik. Her şey daha güzel olacak. İnanalım, inancın sonucu zaferdir. Aurelio artık Türk oldu. Türklüğü kabul etti. 'Ben artık Türk oldum' dedi. Bizim bu işleri aşmamız gerekir. Aurelio gibi oyuncular çıkarsa milli takıma almamız lazım'' dedi.
    N.F.Kısakürek

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı hotleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hotleo tarafından yazılan
    Alıntı iloveyouszimek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adam türk asıllı...eminim...
    benim bildigim babasi hatayli arablardan
    neden türl milli takimini secmedigi ordanda görünüyor bence

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lazaroni:şamypionluk zor!

kaynak-radyospor
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Transfer için son 24 saat

Brezilya’da bulunan yönetici Faruk Kanca, Internacional’den Alex ile anlaştı, Lazaroni okey derse genç oyuncu hafta sonu Trabzon’da olacak
    16.08.2006

Trabzonspor’da transfer temasları sona doğru yaklaşırken, gözler artık tamamen Brezilya’ya çevrildi. Bir ay gibi çok uzun bir süredir Brezilya’da bulunan ve birçok oyuncuyla görüşmelerde bulunan yönetici Faruk Kanca’nın, liste başındaki isimlerden biri olan Internacional’li Alex ile el sıkıştığı öğrenildi. 3.5 milyon dolara mal olacak Sambacı’nın Bordo-Mavili renklere bağlanması için artık geri sayıma geçildi.

Alternatifi de hazır
    Israrla sol kanat oyuncusu isteyen Lazaroni’nin 24 yaşındaki oyuncu için olumlu görüş belirtmesine kesin gözüyle bakılırken, bundan sonraki periyotta bir sorun çıkmaması halinde Alex’in hafta sonu Türkiye’ye geleceği belirtildi. Her ihtimale karşı Alex’in alternatifinin de hazır tutulduğu ve Fluminense’den Juliano (20) ile de prensipte anlaşıldığı belirtildi. Transfer bitmesi için artık günlerin değil saatlerin kaldığı ifade edildi.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Bursa

Antep provası başladı

Pazartesi gününü izinli olarak geçiren Trabzonspor, Gaziantepspor karşılaşmasının hazırlıklarına dün başladı
    16.08.2006

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde saat 17.00’de tek idman yapan Karadeniz ekibi, milli takımlarda bulunan Hüseyin, Yattara, Tolga ve Ufukhan’dan yoksun çalıştı. Teknik direktör Lazaroni, oyuncularıyla kısa süreli bir toplantı yapıp, “Geride kalan haftaları unutturmanın tek yolu bundan sonra iyi sonuçlar almaktır” mesajını verdi. Karadeniz ekibi, bugünden itibaren çift antrenmanlı yoğun bir temponun içine girecek.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Bursa

Standart Tramzonspor GÜnlÜĞÜ

Trabzonspor günlüğü

Ali Güneş için atak
    Sol kanattaki sorunu Alex ile çözecek olan Trabzonspor sağ kanada da Beşiktaş'ın futbolcusu Ali Güneş'i almak için girişim başlattı. Geçen sezondan beri alınmak istenen Ali Güneş için bordo-mavililer dün futbolcunun menajeri ile bir araya gelerek transferi bitirmenin yollarını konuştular.

Fatih Tekke omuzlarda

Milli Takım'la Lüksemburg'a giden Fatih Tekke'yi 10 kadar Trabzonspor taraftarı uğurladı. Milli futbolcuyu omuzlara alan taraftarlar, Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy'dan da yardım istedi. Ulusoy "Trabzon'un sorunu paraya değil başka şeyler. Her şey iyi olacak. Fatih ile gurur duyun" dedi.

MHK'ya güven tam
    Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas: "Canımızı yakacak bir fiil, Trabzonspor'un haklarını taciz edecek bir davranış olursa biz de gerekli tepkiyi koyarız. MHK'ye ve Başkanı Mustafa Çulcu'ya olan güvenimiz tam. Her şeye rağmen, dört büyüklerin maçlarını FIFA kokartlı hakemlerin yönetmesini istiyoruz" diye konuştu.

Yattara Fransa'da!
    Yattara, Afrika Uluslar Kupası'na hazırlanan Gine Milli Takımı'nın Kamerun'la oynayacağı hazırlık maçının kadrosuna alındı. Gineli futbolcu önceki akşam Trabzon'dan Fransa'ya kampa katılmak için gitti. Fransa'da yapılacak maç sonrasında Gineli futbolcunun 17 Agustos'ta Trabzon'da olacağı bildirildi.

Yako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener Forması Giyerim

Milli takım kampı için Türkiye'ye gelen Fatih Tekke Doğan Haber Ajansı'na çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fatih Tekke "Zenith benim hedeflerime uyan bir takım değil, zaten oraya transferi ben istemedim kulübüm istedi. Gönlüm hedefi olan bir takımda oynamak. Artık Fenerbahçe olmaz demiyorum. Gerekirse Fener forması giyerim" dedi

Kaynak: DHA

Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk yok

"Golcümüzü kaybettik, yeniler geliyor! Uyum sorununu maçlarda atlatıyoruz" "Şampiyon olacağım diyen hiç gerçekçi değildir. Ama bu hedef için çalışıyoruz".

ZOR SORU: ŞAMPİYONLUK
    Teknik direktör Lazaroni'yle sohbetimizde taraftarların merak ettiği soruların yanıtını aldık. İşte sizlerlepaylaşabileceklerimiz... Elinizdeki kadroyla şampiyonluğa yakın mısınız? sorumuza Lazaroni Türkçe "Yoook... Şampiyonluk... Nooo..." yanıtını veriyor. Sonra başlıyor anlatmaya, tercümanı çeviriyor:

ADAPTASYON

SORUNU
    "Lige zor başlangıç yaptık. İlk iki maçta kaybımız çok ama geçen yıla bakın. Bu iki rakibe de farklı yenilmişiz. Bu sezon ise az farkla... Golcümüzü kaybettik. Değişenler oldu. Yeni gelenlerle maçlarda hazırlık aşamasını geçiriyoruz. Şu an uyum sorunu ve adaptasyon problemimiz var..."

HAYALLE ÇALIŞIYORUZ
    "Böylesine lige hazır girememiş bir kadroyla şampiyon olacağız demek yanlış yapmaktır. Şu an hangi teknik adam şampiyon olacağız derse gerçekleri söylememiş olur. Şampiyonluk için elimizden geleni yapacağız. Şampiyonluk hayelle başlar. Şimdilik hayal edip var gücümüzle çalışıyoruz..."
    YILMAZ ŞENOL

///

Adam haklı. Diğer yandan eğer şampiyon yapamayacaksan sana o kadar ücret ödememize de gerek yoktu
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

‘Artık büyükler için hazırım’
    İstanbulspor’daki tek sorumlu günlerinden sonra Aykut Kocaman’a büyük takımlar talip olmuştu. Trabzonspor’un teklifini, ‘henüz hazır değilim’i gerekçe göstererek kabul etmemişti. Oysa Fenerbahçe’de oynamış, ulusal takımda golcü olarak görev üstlenmiş, ligde gol krallıkları var. Bu büyük kariyer teknik adamlık için yetmez mi? Artık büyük takımlarda çalışmanın zamanı gelmedi mi? “Öğrenmenin sonu yok. Dört yıl daha öğrenmeye devam edeyim dersem, o dört yıl sonra da ulaşacağımız yeni bilgiler ortaya çıkacak ve biz yine öğrenen insan durumunda olacağız. Onun içindir ki artık zamanıdır. Ankaraspor’daki görevimi tamamladıktan sonra yeni ve rekabet ortamı daha yüksek deneyimlere hazır olduğumu düşünüyorum.”

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Trabzon Samsun'un kapısını çalıyor
    Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, daha önce transferini gerçekleştiremediği Samsunsporlu Adnan Güngör'ü tekrar gündemini aldı.
    16 Ağustos 2006 12:43
    Yazı boyutunu büyütmek için

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, daha önce transferini gerçekleştiremediği Samsunsporlu Adnan Güngör'ü tekrar gündemini aldı. Sezon öncesinde bonservis sorunu çözülemeyen oyuncu konusunda bordo-mavili kulübün 3 gündür Samsunspor ile görüşme halinde olduğu kaydedildi. İki kulüp arasında görüşmelerin sürdüğü, ancak arada fiyat farkı bulunduğu öğrenildi.

AA
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Fortis Türkiye Kupası'nda kura heyecanı...

Fortis Türkiye Kupası 1. Kademe maçlarının kura çekimi cuma günü Ankara'da yapılacak..

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan açıklamada, 2006-2007 Sezonu Fortis Türkiye Kupası 1. Kademe maçlarının kura çekiminin 18 Ağustos Cuma günü gerçekleştirileceği belirtildi. Ankara Swiss Otel'de düzenlenecek kura çekimi, saat 11.00'de başlayacak.

ajansspor
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bizden bu sene bi şey olmaz nasılsa.Ne heyecanı...
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Tan’ı anıyoruz
    Kulübümüzün divan kurulu üyelerinden, çeşitli kurullarda görev yapan ve 3 yıl önce aramızdan ayrılan gazeteci Mehmet Tan bugün (16.05.2006 çarşamba) mezarı başında anılacak. Tan için, saat 11.00’de Beşikdüzü’nün Akkese köyündeki mezarı başında bir tören düzenlenecek.

trabzonspor.org.tr
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

haberde 16/05/2006 yazılmış..08 olacak..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)