Sayfa 2 Toplam 1164 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 29082 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rasit Çetiner istifa etti

23 Mayis 2006 15:20

Baskan Levent Kizil'in görevinden istifa etmesiyle sarsilan Bursaspor'da yeni bir deprem yasandi. Teknik Direktör Rasit Çetiner, Bursaspor'u biraktigini açikladi.

Bursaspor Teknik Direktörü Rasit Çetiner, ''Misyonum bitti ve Bursaspor ile yollarimi ayiriyorum'' dedi.

Çetiner, Vakifköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Bursaspor'un 2005-2006 sezonunu sampiyon olarak tamamladigini, göreve geldigi günden bu yana herkesten yakin ilgi gördügünü belirtti.

Yeni seçilecek yönetimin önünü açmak için görevden ayrilma karari aldigini belirten Çetiner, bugüne kadar çok sayida takimdan teklif aldigini, ancak Bursaspor ile görüsmeden diger kulüplerle görüsmeyi kabul etmedigini dile getirdi.

Çetiner, Levent Kizil için Bursaspor'a geldigini, etik olarak da Kizil'in devam etmeme karari üzerine ayrilma karari aldigini ifade ederek, ''Misyonum bitti ve Bursaspor ile yollarimi ayiriyorum. Bu dakikadan itibaren gelen teklifleri degerlendirecegim. Bir çok teklif vardi, hatta bana teklifte bulunan bir çok kulüp yeni hocalarla anlasti. Herkese çok tesekkür ediyorum. Basin ve seyircinin durusuna da saygi duyuyorum'' diye konustu.

Bir gazetecinin ''Transfer çalismalariniz var miydi'' yönündeki sorusu üzerine Çetiner, Afrika Kupasi'ni izlediklerini, Brezilya'dan da bazi oyunculari takip ettiklerini belirterek, ''Ben de bugün Brezilya'ya gidecektim, ama bu gelisme üzerine diger arkadaslar gitti. Iyi oyuncular tespit ettik. Bizden sonra gelecek teknik heyet yardim isterse gereken yardimi yapariz'' yanitini verdi.

Çetiner, ''Bursaspor'un hedefi ne olmali'' sorusunu ise ''Biz dogru bir yönetim gösterdik, onun için sampiyonluk geldi. Dogru yol örnek olmali. Akla uygun hedefler seçilmeli'' diye yanitladi.

Bursaspor'un 5 yillik bir program yapmasi gerektigini dile getiren Çetiner, güçlü bir yönetim, iyi bir kadro ve istikrarli bir teknik heyet ile yesil-beyazli takimin kademeli olarak basariyi yakalayabilecegini vurguladi.

Çetiner, toplantinin ardindan gazetecilerle ve kulüp çalisanlariyla vedalasti. Duygusal anlarin yasandigi vedalasmanin ardindan Çetiner, kulüp tesislerinden ayrildi.

Bu haber toplam 1549 defa okunmustur.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı saaalih Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonspor Ibrahim Akin'i istiyor..

Sayitoglu, "Malatyaspor'dan Bilal'in transferini askiya aldik. Kulübü bizden yüksek bonservisi bedeli istedi. 1.5 milyon Euro az bir para degil. Trabzonspor'a bir oyuncu faydali olacak ise onun için 3 milyon Euro'yu gözden çikaririz. Yeter ki takima uyum saglamasinin bir garantisi olsun. Bu olmayacagina göre, bu kadar yüksek bir bonservis bedeli ödeyemeyiz" diye konustu. ajansspor

Bu lafa söylenecek bir sözüm vardi ama.... Yöneticimizdir biseyler biliyordur diyelim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Son Dakika Haberler (Genel) basligi kilitlendi,

yerine

Son Dakika Haberler (2006-2007) açilmis.

Neden?

Kilitleyen arkadas bir açiklama yaparsa sevinirim...

bnce orasi çok sayfa oldu açilirken bazen zorlaniyodu ama

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı
    Eger I. Akin için de "BJK'nün artigi", "o da kim" gibi diyecek olan varsa simdiden desin...Aldiktan sonra kiymeti kalmiyor.

I. Akin için öyle bir sey diyen olacagini sanmiyorum, en azindan ben demem ama yönetimin I. Akin'i almak gibi bir plani ve niyeti olduguna da inanmiyorum. Bence o da her gün dinledigimiz ninnilerden biri. Bilal Kisa'nin transferinden bonservisi yüzünden vazgeçenlerin I. Akin için para vereceklerini mi zannediyorsunuz? Hani parali yönetim is yapardi, hani Sayin Baskan efsaneyi ayaga kaldirmaya gelmisti, hani yildiz futbolcu[lar] alacaktik! Hepsi palavra!

Ümide sevgiye bir öyle ihtiyaç var ki;
    Yüzüncü kez bile aldatsalar yine aldaniriz!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

i.akin bnce çok iyi bir golci bizde çok is yapar bn bjknin artigi gözüyle bakmiyorum

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı
    Eger I. Akin için de "BJK'nün artigi", "o da kim" gibi diyecek olan varsa simdiden desin...Aldiktan sonra kiymeti kalmiyor.

I. Akin için öyle bir sey diyen olacagini sanmiyorum, en azindan ben demem ama yönetimin I. Akin'i almak gibi bir plani ve niyeti olduguna da inanmiyorum. Bence o da her gün dinledigimiz ninnilerden biri. Bilal Kisa'nin transferinden bonservisi yüzünden vazgeçenlerin I. Akin için para vereceklerini mi zannediyorsunuz? Hani parali yönetim is yapardi, hani Sayin Baskan efsaneyi ayaga kaldirmaya gelmisti, hani yildiz futbolcu[lar] alacaktik! Hepsi palavra!

Ümide sevgiye bir öyle ihtiyaç var ki;
    Yüzüncü kez bile aldatsalar yine aldaniriz!
    ib rahim akinin transferine en çok sevinenlerden biri ben olurum. çünkü ibrahim akin trabzonsporu tutan bir futbolcudur. bilal e göre gol ayagi çok dah iyi bir topçudur. alinmasin asevinirim.

Nereden
    İstanbul

Valla kim ne derse desin kalitesi belli bir oyuncu i.akin amaÇagdas i alacana al ibrahim akini be kardesim.Olay bjk ninartigi yönünden bakilirsa sizce Çagdas mi artik yoksa ibrahim akinmi ???

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ibrahim akin takimimiza kesinlikle faydali olacagina inaniyorum.trabzonsporada gönül veriyorsa neden olmasin?türkiyede alinabilecek nadir futbolculardan biri.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

i akin artik degil yildiz dir siz bakmayin bu sene kötü performans sergiledigine .eger i akini alirsak türkiye içinden en büyük transferi biz yapmis oluruz

hani keske alsalar

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Szymek büyük ihtimalle gider.Onun yerini zor doldururuz.Yönetimin isi zor

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimsenin yeri doldurulmaz diye birsey yok gitmek isteyen kim varsa gitsin bi sezon sonra oynamiyolar. zaten biz o gitmesin bu gitmesin diye diye adamlar para ettikleri zamanda degil belese düstükleri zamanda satiyoz adamlari

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı

i akin artik degil yildiz dir siz bakmayin bu sene kötü performans sergiledigine .eger i akini alirsak türkiye içinden en büyük transferi biz yapmis oluruz

hani keske alsalar

I. Akin'i alacaksan Bilal'i almayacaksin, Bilal'i alacaksan I.Akin'i almayacaksin, ikisini alirsan, ikisinden biri yedek kulubesinde oturur. birinden vazgececeksin.[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: gerçekefsane

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haberler

Süper Genç'ler finalde
    Süper Genç Takimimiz, Malatya'da Sanliurfaspor'la oynadigi, normal süresi 1-1 biten karsilasmayi 4-1 kazanarak Deplasmanli Süper Gençler Ligi'nde finale yükseldi.

Trabzonspor'la birlikte dört takimin katilacagi final karsilasmalari Aydin'in Kusadasi Ilçesi'nde bu cuma günü baslayacak.
    23.05.2006 18:27:00

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bilal den vaz gecildi zaten kardes ibre akina döndü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Haberler

Divan Baskani Algan?dan çagri
    Divan Baskanlik Kurulu Baskanimiz Nizamettin Algan Medya Merkezimize açiklamalarda bulundu.

27 Mayis Cumartesi günü saat 13.00?de Kanuni Anadolu Lisesi Toplanti Salonu?nda baslayacak olan 16.Olagan Divan Genel Kurul toplantisina yönelik bilgiler veren Algan, ?Birlik beraberligimizi pekistirecek, karsilikli fikir alisverisinin yapilacagi toplantiya tüm divan üyelerimizi davet ediyoruz? dedi.

Yaklasik 900 aktif divan üyesinin 692?sini mektup yazma suretiyle bilgilendirdiklerini diger üyelere de basin ve internet yoluyla ulastiklarini kaydeden Algan, ?Kulübümüz için yararli olacagini düsündügümüz toplantida gerek üyelerimizin degerli görüsleri gerekse de yönetim kurulumuzun çalismalari dinlenecek ve son derece faydali oldugunu düsündügümüz karsilikli iletisim imkani yakalanacaktir. Bu nedenle tüm duyarli üyelerimizi genel kurulumuza davet ediyoruz? diye konustu.

Diger yandan genel kurulun daha önce açiklanan gündeminde su maddeler yer alacak
    1-Yoklama ? Açilis
    2-Genel Kurul Divan Seçimi
    3-Saygi Durusu
    4-Divan Baskanlik Kurulu Raporunun Okunmasi
    5-Yönetim Kurulu tarafindan kulüp faaliyetleri hakkinda bilgi sunulmasi
    6-Kulüp hakkinda genel görüsme, dilek ve temenniler
    7-Kapanis.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bilmiyorum koyuldumu ama

23.05.2006

Trabzonspor,
    daha önce talip oldugu Ankaragücü’nün santrforu Umut Bulut’un transferi
    için sari-lacivertli kulübün baskani Cemal Aydin ile anlasma asamasina
    geldigi ögrenildi. Bu transferin muhtemelen bir iki gün içinde bitmesi
    beklenirken, Umut da daha önce Fenerbahçe’nin teklifine ragmen
    Trabzonspor’da oynamak istedigini açiklamisti.

Trabzonrehberi.net

ama ben bir soru soracam ömer riza ile bu adam arasindaki fark ne

Edited by: units

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Slovakya'yi 2-1 yendi ve GRUP LIDERI OLARAK Avrupa Sampiyonasi biletini aldi

Slovakya'da düzenlenen Avrupa Sampiyonasi Elit Turnuvasi'nda bugün ev sahibi ülkeyi 2-1 yenerek grup birincisi olan 19 Yas Alti Genç Milli Futbol Takimi, Avrupa Sampiyonasi finallerinde katilma hakkini kazandi.
    (23 Mayis 2006 Sali)

Turnuvadaki ilk maçinda Gürcistan'i 6-0, ikinci maçinda Irlanda Cumhuriyeti'ni 3-1 yenen genç milliler, bugün oynadigi son maçinda ev sahibi Slovakya'yi 3. ve 22. dakikalarda Ilhan Parlak'in attigi gollerle 2-1 yendi ve grup birinciligini elde etti.

Cem Pamiroglu'nun teknik direktörlügünü yaptigi 19 Yas Alti Genç Milli Futbol Takimi, 18-29 Temmuz tarihleri arasinda Polonya'da düzenlenecek Avrupa Sampiyonasi finallerinde mücadele edecek

haber.net

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Emre Aygün Gaziantepspor'da. Trabzonspor altyapisindan yetisen forvet oyuncusu Emre Aygün Gaziantepspor'la üç yillik sözlesme imzaladi. Bu haberi bir saat kadar önce kendisinden aldim. Su an Erdogdu'da gazeteciyle konusyor. Basindan önce BMN farkiyla burada. Iste hafiye gazetecilik budur!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı units Nickli Üyeden Alıntı
    bilmiyorum koyuldumu ama

, Umut da daha önce Fenerbahçe?nin teklifine ragmen Trabzonspor?da oynamak istedigini açiklamisti

fb ye gitmek istemiyo biliyoki gitse futbol hayati bitecek orda oynayamayacak örnek olarak;koskoca zafer biryol yok oldu

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

antepte maça gitmek için bir sebebimiz olur belki de [img]smileys/smiley1.gif[/img]

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gürkan ÖZKAN 94 kg lik Almanı devirdi[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

yerli kanllarin birinde hollandali been hacker i istanbula getirdigimiz yaziyo.

hemen ilk elestirim olsun. soyadinda meymenet yok[img]smileys/smiley4.gif[/img]

hangisinde ya oda kim hem jun mun gibi olmasin öff sizin yapacaginiz transfere ulan jeffersonu brezilyaya klüp bulmaya yollamis ...........lerrrrrrrrrr

biraz ser oldu ama özür yani delirttiler ben bu jeff e çok güveniom valla

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

tipi ayni vahid hoca. bu arada kalda da yalnis yazmislar adi beenhakker.

suan güney america ulkesi olan Trinidad Tobago yu dünya kupasina tasimiz. ayni zamanda eskiden istanbulsporun teknik drektörlügünü yapmis.

yaniii.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)