Sayfa 1164 Toplam 1164 Sayfadan BirinciBirinci ... 164 664 1064 1114 1154 1162 1163 1164
Toplam 29082 adet sonuctan sayfa basi 29,076 ile 29,082 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor’a son uyarı

Shpetım Duro, Trabzon’un rakibi Vllaznia hakkında çarpıcı bilgiler verdi.
    05.07.2007

Karadeniz Oyunları için Trabzon’da bulunan Arnavutluk U 17 Milli Takımı’nın teknik patronu ve A Milli Takım’da Bariç’in yardımcısı olan Shpetım Duro, Trabzonspor’un İnter Toto’daki rakibi Vllaznia hakkında FANATİK’e çarpıcı bilgiler aktardı. Vllaznia’nın küçümsenmemesi gerektiğini söyleyen Duro, temsilcilerinin turu geçmesinin kendisini hiç şaşırtmayacağına dikkat çekti. Ve söz şimdi Bordo-Mavililer’e son uyarıları yapan deneyimli antrenörde: “Zagrep karşısında kimse Vllaznia’ya şans tanımazken ben turdan emindim. Belki tek tek ön plana çıkmış futbolcuları yok ama takım oyununu iyi oynuyor, disiplini hiç elden bırakmıyorlar. Bunda 43 yaşındaki genç hoca Mireljosa’nın katkısı büyük. Vllaznia’nın 3 A Milli, 3 de Ümit Milli oyuncusu var ve Trabzonspor gibi ülkenin dört büyük ekibinden biri. Ayrıca Vllaznia, gelişme göstermek için kolları sıvayan ve 10 yıllık bir planlama üzerinde duran Arnavutluk futbolunun yükselen değerleri arasında görülüyor. Kısacası Trabzonspor’un işi sanıldığı kadar kolay değil.”

Ergun ATA

Vllaznia şifreyi çözmeye çalışıyor
    Trabzonspor, yardımcı antrenörleri aracılığıyla rakibinin iki maçını izleyip taktiğini oturtmaya çalışırken, Vllaznia, Bordo-Mavililer hakkında bilgi edinememiş olmanın sıkıntısını yaşıyor. Karadeniz ekibinin bu sezon hiç maç yapmamış olması sebebiyle Trabzonspor’u takip ettiremeyen Vllaznia, daha önce Türkiye’de forma giymiş Arnavut oyuncular aracılığıyla temsilcimizi çözmenin yollarını arıyor

fanatik
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart Sorunlu Kulübüz !

Musampa yanacak

Trabzonspor, Türkiye'ye dönmeyen Musampa için noter tespitini sürdürüyor. Genel menajer Necmi Perekli, "Kendisiyle yapılan tüm yazışmalara rağmen henüz kampa katılmadı. Menajeri olan ağabeyi ile görüştük. Trabzon'a gelmelerini söyledik. Her gün idmana katılmadığını gösteren tespitler yaptırıyoruz" dedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zamalek Ayman ile söz kesti

Trabzonspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman Abdelaziz için Zamalek ile görüştüğü öğrenildi. Ayman, G.Birliği'nde oynarken de bu futbolcuyu kadrosuna katmak isteyen Zamalekli yöneticilerin Türkiye'ye geldiği ve Trabzonlu yöneticilerle görüştükleri ifade edildi.

Öte yandan Mısır'ın en önemli portallarından FilGoal.com'a açıklamalarda bulunan Ayman "Zamalek'in teklifinden haberim var. Bir gün eski kulübüme dönmek istiyorum" açıklamasını yaptı. Daha önce Malatyaspor, Kocaelispor ve Gençlerbirliği'nde oynayan Ayman'ı Ziya Doğan'ın bırakmak istemediği ve yönetime bu yönde direktif verdiği belirtilirken Mısırlı futbolcunun gelecek sezon ülkesine dönmesi bekleniliyor.
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Soru: Dün yaşanan Yattara olayıyla ilgili olarak ne diyeceksiniz?

Şu ana kadar ben futbolcumu kamuoyunda hiç satmadım. Gerekeni yüzlerine söyledim. Yattara kendisine verilen programa uymadı. Kendisi bizim için çok önemli bir oyucu. Geçen sezon tam çalışamamıştı. Bu sene beklentilerim büyüktü. Ama o verilen programı uygulamadı, kampa katılmadı, son 4-5 gün telefonlara bile bakmadı. Sezon sonunda ülkesine giderken çok iyi diyaloğumuz vardı. Ben her şeyi Yattara’yı kazanmak adına yapıyorum. O da beni ve kendisine katkılarımı iyi biliyor. İdman eksiğini tamamlayana kadar çalışmalarını sürdürecek. Ben bu kulübe ilk geldiğimde ‘aklını kullanırsan dünya yıldızı olursun’ dedim. Ben asla ona ‘hain’ demedim yazanları kınıyorum. Yattara arkadaşlarına karşı daha dikkatli davranacak. Özür diledi. İnşallah lige kadar hazır hale gelip takımına büyük katkılar yapacak.
    -1461 TRABZON-

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

DOĞAN: "TRANSFER İSTİYORUM"

Trabzonspor'da yönetimden transferin kapatıldığı yönündeki açıklamalara rağmen, teknik direktör Ziya Doğan, umudunu yitirmedi. Yönetimin transfer yapacağına inandığını söyleyen Doğan "Transfer yapılmasını istiyorum" dedi. Doğan, Yattara için de çarpıcı açıklamalar yaptı..

Trabzonspor'da transfer tam bir yılan hikayesine döndü. Yönetimin transferin bittiği yönündeki açıklamalarına rağmen, teknik direktör Ziya Doğan, takıma takviyenin gerektiğini söyledi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Doğan, yönetimin transfer yapacağına inandığını ifade ederek, "Yönetimle ilgili hiçbir sorun yok. Yakında bekleyin ve görün, oyuncu alacaklarını biliyorum. Almazlarsa da dünyanın sonu değil. Ancak ben yönetim ile konuştum alacaklarını biliyorum. Basının önünde transfer yapılmaz. Transfer yapmanın kolay olmadığını biliyoruz. Bu olaylardan dolayı yönetim ile bir birine düşecek insanlar değiliz. Transferin bitimine daha çok var. Takımın takviyeye ihtiyacı olan yerleri var. Ben de istediğim ideal kadroyu kurmak istiyorum. Ama bu zamanda transfer yapmak çok kolay değil. Ama inşallah her şey çok iyi olacak" şeklinde konuştu.

YÖNETİM İNTERTOTO'YA ÖNEM VERİYOR
    Doğan, lig başlayınca kötü sonuçlar alacaklarına dair bir kaygı taşımadıklarını ifade ederek, "Biz sonuçların hep iyi olacağını düşünüyoruz. Trabzonspor'un şu anda 30 tane oyuncusu var. İntertoto'da hepsinden faydalanacağım. İntertoto için başlangıçta yönetim kuruluna, genç ağırlıklı bir takımla maça çıkmamız yönünde rapor sundum. Onlar da kararlarını verdiler ve 'İntertoto'ya önem verelim' dediler. Biz de as futbolcuları çağırma kararı aldık" diye konuştu.

Bazı oyuncuları Milli takımlarında oldukları için kampa çağırmadığını vurgulayan Doğan, "Ama verdiğimiz idman programını uyguladılar. Gördük ki çok hazırlar. Futbolcular hep birlikteler, bir aradalar, arada ailelerine birlikte olmaları için onlara ekstra izin verdik. Onda da bir iki fire verdik. Türkiye'de kulüplerin mantaliteleri tam oturmuş değil. Ama şu anda profesyonel anlamda büyük bir gelişme var ve bu sevindirici. Bir takım kolay oluşmuyor. Takım oluşturmak için süre lazım. Belli bir süre geçince futbolcunun hedefe kilitlenmiş olduğunu görüyorsun" şeklinde konuştu.

RAKİBİMİZİ İYİ TANIYORUZ
    Pazar günü İntertoto Kupası'nda karşılaşacaklarını rakiplerini takip ettiklerini söyleyen Doğan, "Takımı seyrettik. Üç tane A iki tane Ümit Milli takımda futbolcusu var. Çok kapalı ve kontratak futbol oynayan, çok ciddi bir takım. Biz küçümsüyoruz lafını bile kullanmıyoruz. Ciddi bir maç ve üstelik onlar bizden daha hazır bir takım. Pazar günkü maç aynı zamanda ilk hazırlık maçımız olacak. Türkiye'de herkes istirahatteyken biz çalışıyorduk. Benim tek korkum ilk defa maç oynayacak olmamız. Dikkat ederseniz, dayanıklılık ve koordinasyon çalışması yapıyoruz. 9 gün boyuncu futbolculara yüklenmek mümkün değil. İstediğimiz sezon başı idmanını yapamadık. Herkes tam anlamıyla hazır bir takım beklemesin. Oyuncuların istemesi ve mantalitenin değişmesi ile bu turu geçeriz diye düşünüyorum. Pazar günü göreceğiz. Elimizdeki kaliteli oyuncularla sahaya çıkacağız ve bu maçı alacağız" ifadelerini kullandı.

YATTARA DÜNYA YILDIZI OLUR
    Doğan, Yattara'nın verdiği programa uymadığını ifade ederek, "Yattara bizim için çok önemli bir oyuncudur. Geçen sezon ne sezon başı idmanı yedi, nede sezon sonu idmanı. Onun cezasını çekmiştik. Yattara önemli bir oyuncu olduğu için, benim ondan beklentimin fazla olması normaldir. Benim verdiğim programı uygulamadı. Kampa geç katıldı. Şu anda arkadaşları izindeyken o çalışıyor. Benim yaptığım her şey Yattara'yı kazanma adına. Türkiye'de maalesef yıldız oyuncuları kazanmak adına yanlış işler yapılıyor. Yattara, benim ona neler kattığımı çok iyi biliyor. Akşamki idman oldukça olumluydu. Hiçbir şey yapmadan gelmiş. Ciddi bir ameliyattan çıkmış futbolcunun kuvvet çalışması yapması lazım. Akşam da oldukça iyi bir çalışma yaptı. Biz Yattara' ya '140 bin dolara oynuyorsun mantığını kullanırsan milyon dolarlık olursun' dedik. Şimdi milyon dolarlık oldu. Ona yeni bir hedef koyuyorum, mantığını kullanırsan Dünya yıldızı olursun. Ben futbolcumu asla rencide etmem. Daha mantıklı olursa, çok şey kazanır. Ben Yattara'yı kazanmak için çok çalışacağım. Ancak Yattara ilgili raporumuzu yönetime vereceğiz. Ceza yönetmeliğine ne uygunsa onu uygulayacağız" şeklinde konuştu.

"YABANCILAR BENİM SORUNUM DEĞİL"
    Takımda 7 yabancı futbolcunun bulunmasının kendisinin problemi olmadığını söyleyen Doğan, "Yönetim kurulu eğer bu futbolculardan bazılarının sözleşmesini feshederse, yabancı futbolcu alacağız. Olmazsa yerli futbolcu alacağız. Biz yinede yerli futbolcuda aceleci davrandık ve üç futbolcuyu kaptık. Bazı kulüplerde belirlediğimiz oyuncular var. Bizim kadromuz aslında lig için yeterli fakat bazı sakatlıklarımız var. Bu takıma ihtiyaçlarda var. Stoperde Milan'ın durumu belli değil, Risp'in durumu belli değil, Erdinç'in durumu ortada. Her takımın 5 - 6 tane stoperi var. Eğer Trabzonspor şampiyonluğa oynayacaksa stopere ihtiyacı var. Biz yönetim kurulu ile çok uyum içerisinde bir birimizi anlayarak çalışıyoruz. Onun içinde hiç polemiklerle uğraşacak halimiz yok. Önümüzdeki maça konsantre oluyoruz" dedi.

RAKİPLERİN TRANSFERLERİ ÖNEMLİ DEĞİL
    Doğan, Jabi'yle ilgili olarak ise, "Jabi, bizim yapımızı gelince tanıyacak. Biz onla mutlaka bir şeyler konuşacağız. Aldığım bilgiye göre vize problemi çıkmış. Dün akşam gelecekti uçak bulamamış. Bugün gelmesini bekliyorum. Gelince göreceğiz" şeklinde konuştu.

Doğan, takım olma yolunda çok önemli adımlar attıklarını ifade ederek, "Şampiyonluğun en büyük adaylarından bir tanesiyiz. İçimizde şampiyonluğa inanmayacak insan varsa sorumsuzluk istemiyorum. Buna da müsaade etmeyeceğim. Trabzonspor taraftarının beklentilerinin yönetim olarak, hoca olarak hepimiz farkına varmalıyız. Rakiplerimiz kimi transfer etmiş beni hiç ilgilendirmiyor. Biz kendi eksiklerimizi gidersek beklenen Trabzonspor'u izletiriz. Çok kolay olmayacağız ama bu ligin en iddialı takımlarından biriyiz" dedi.

"TÜRKİYE'DE MANTALİTE YANLIŞ"
    Türkiye'de bonservisini uzatmayan futbolcunun kadro dışı bırakıldığını söyleyen Doğan, "Transfer çok kolay olmuyor. Bende sezona başlarken ideal bir kadroya sahip olmak isterim. Türkiye'de bonservisini uzatmayan oyuncuyu kadro dışı bırakıyorlar. Bu çok doğru bir şey değil. Kaliteli oyuncular daha bonservisi bitmeden lig arasında başka takımlar tarafından transfer ediliyor. Birileri yazıyor diye transfer yapmayız. Çünkü sorumluluk benim. Gazetelere göre 200 transfer yaptık" şeklinde konuştu.

DOĞAN'DAN ERGÜN SİNYALİ
    Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, düzenlediği basın toplantısında takımda özellikle stoper mevkiinde takviyenin gerektiğini söyledi. Doğan, Türkiye'de bonservisini uzatmayan futbolcularında kadro dışı bırakıldığını söyleyerek, Kayserisporlu futbolcuları işaret ettiği öne sürüldü.

Kayserispor'da İlhan Parlak ve Ergün Teber, sözleşmelerinin uzatılmadığı gerekçesi ile yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı. Stoper mevkiine takviye isteyen Doğan'ın, Kayserispor'un kendisine kulüp bul dediği Ergün Teber için yönetime "Alınsın" diye rapor sunduğu, yönetiminde bunun için harekete geçtiği öğrenildi.

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Ayman'a izin yok!

Trabzonspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman Abdelaziz'in, Mısır'ın Zamelek takımı ile gelecek sezon için anlaştığı yönündeki haberler üzerine İdari Menajer Caner Çuvalcıoğlu, "Ayman'ın 2009 yılına kadar sözleşmesi var. Bu da şu anda gerçekleşebilecek bir olay gibi gözükmüyor" dedi.

Trabzonspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman Abdelaziz'in, Mısır'ın Zamelek takımı ile gelecek sezon için anlaştığı iddialarının gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Ayman'ın Trabzonspor ile 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunduğu bu nedenle yönetimin de bu futbolcuyu bırakmaya yanaşmadığı vurgulandı.

Devre arasında Gençlerbirliği'nden alınan tecrübeli futbolcuya Doğan'ın gidiş izni vermediği belirtildi. İdari Menajer Caner Çuvalcıoğlu, "Ayman'ın 2009 yılına kadar sözleşmesi var. Bu yüzden gitmesi için yönetim ve teknik direktör Ziya Doğan'ın izin vermesi gerekiyor. Bu da şu anda gerçekleşebilecek bir olay gibi gözükmüyor" diye konuştu.

Ayman'ın ise Zamelek takımı ile görüştüğü, ancak hedeflerinin daha büyük olduğu öğrenildi. Ayman için Trabzonspor yönetimi ile Zamelek takımının yetkililerin bir görüşme yapması bekleniyor. Ayman, daha önce yaptığı açıklamalarında, "Öncelikli hedefim Trabzonspor'da başarı yakalamak. Ancak daha da büyük hedeflerim var. Hepsine ulaşmak istiyorum" diye konuştu.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

buradan devam edelim arkadaslar. http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6808
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)