Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 149 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nevzat Aydın

Nereden
    Bursa

Reklam yapma,basket takımına sponsor ol.
    • Memento mori

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı konakk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl Muharrem Usta ''Vizyon Reis'' ise Nevzat Aydın'da ''Block Reis'' dir Seviyoruz kendisini

yıllar sonra bu mesajı gördüm. muharrem usta için vizyon reis denmiş ya, hey gidi hey.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Yahu bu baslik neden acik ki hala? Bu kisi kim ki tarih ile nostalji ile alakasi olsun? o zaman ben de her yönetici icin baslik aciyorum.
    Yemin ederim BMN'de forum düzeni ile alakali senelerdir bir ilerleme yok. Hersey kendi haline birakilmis.
    Konu Anıl C tarafından (23.01.2020 Saat 20:56 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

https://twitter.com/zagortenay76/sta...61427452350466

hedef ilk olarak süper lig de 4 Trabzon bölgesi takımı
    OF Spor, Hekimoğlu Trabzon ve Nevzat Aydın'ın satın alacağı bir kulüp.
    Trabzonspor, oynaması gereken genç oyuncuları bu takımlarda süper lig'de değerlendirecek. diğer takımlar ligde kalmak adına ellerinden geleni yapacaklar ama en iyi ve para eden oyuncuları "Türk futbolunun lokomotifi, Anadolu Devrimini başlatan Trabzonspor'un geleceği için oyuncularımızı bonservissiz hediye ediyoruz" açıklamasıyla TS oyuncu verecek. al sana iğrenç Türk futboluyla uğraşma formülü.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kadirgazioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/zagortenay76/sta...61427452350466

hedef ilk olarak süper lig de 4 Trabzon bölgesi takımı
    OF Spor, Hekimoğlu Trabzon ve Nevzat Aydın'ın satın alacağı bir kulüp.
    Trabzonspor, oynaması gereken genç oyuncuları bu takımlarda süper lig'de değerlendirecek. diğer takımlar ligde kalmak adına ellerinden geleni yapacaklar ama en iyi ve para eden oyuncuları "Türk futbolunun lokomotifi, Anadolu Devrimini başlatan Trabzonspor'un geleceği için oyuncularımızı bonservissiz hediye ediyoruz" açıklamasıyla TS oyuncu verecek. al sana iğrenç Türk futboluyla uğraşma formülü.
    Süper Lig'te Trabzonspor'dan baska Trabzon kulübü lazim degil. Hele bordo mavi formalari ile ne Ofspor, nede Hekimoglu gelmesin.
    Ayrica Nevzat Aydin'in kulüp satin almasi Trabzonsporlular icin sevince deger birsey degil.
    Umarim baskanliga aday oldugunu aciklamaz.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Açıklayacağı şey muhtemelen yine forma organizasyonu olacak.

Nereden
    Trabzon

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper Lig'te Trabzonspor'dan baska Trabzon kulübü lazim degil. Hele bordo mavi formalari ile ne Ofspor, nede Hekimoglu gelmesin.
    Ayrica Nevzat Aydin'in kulüp satin almasi Trabzonsporlular icin sevince deger birsey degil.
    Umarim baskanliga aday oldugunu aciklamaz.
    Ne demek istediğini anladım ama sen benim ne amaçladığımı anlamdın sanırım. Hele ki bu limit mevzusuna bakalım ne olacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

konu kendi başlığına yazayım dedim.

öncelikle eleştirmekten korkmayın.

kimse eleştirilemez değildir.

yeter ki kişilik haklarına saldırı ya da saygısızlık olmasın.

Nevzat Aydın bile beklenti büyüdü diyor. Kendisi de olayın farkında iken bu kadar dokunulmazlık talebiniz neden.

Şahsına saygımız vardır, taraftarlığına da laf edecek değiliz bunu herkes biliyor.

buradaki serzeniş taraftarlığı ve Trabzonspora yapmış olduğu katkıları bildiğimizden kendisinden beklentimiz de büyük oluyor.

iki gün sonra bir şey açıklaycağım deyince forma olsa açıklardı acaba sponsorluk vs bir ekonomik girdi mi sağlayacak acaba dedim.

forma kampanyası olduğunu görünce bu kadar beklentiye sokmaya gerek yoktu diye düşündüm.

çünkü forma kampanyasının kulübe faydasının çok olmadığı kanaatindeyim.

çok forma satınca ne olacak ki.geçen sene sattık sonuç ortada.

Ayrıca formadan kalan para Bjkye yaptığı katkı kadar var ya da yok.bu nedenle keşke para katkısı olsaydı daha iyi olurdu dedik.

He benim o kadar param yok. bende kendi elimden geldiğince kulübe katkı olmaya çalışıyorum ama benim reklamım yapılmıyor.Onlardan farkımda bu.

bırakın da kraldan çok kralcılık yapmadan millet usulünce istediğini eleştirebilsin.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer döneminde "t" harfi geçse bile taraftar heyecanlanıyorken böylesine bir açıklama yapıyorsanız beklenti yükselir. Ancak yine de yaptığı işin önemi büyük. Geçen yılki gibi bir forma satış yarışı olursa çok iyi olur.

Darısı diğer Trabzonspor'lu iş adamlarının başına
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2061 forma hediye edeceğini açıkladı. tabi beklenti sponsorluk vs idi ama nerden baksan yaklaşık 600 bin tl lik bir forma hediyesinden söz ediyoruz.

Nevzat aydın bence iyi bir Trabzonsporludur. Uzun vadede başkanlık planı olduğunu düşünüyorum.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2061 forma hediye edeceğini açıkladı. tabi beklenti sponsorluk vs idi ama nerden baksan yaklaşık 600 bin tl lik bir forma hediyesinden söz ediyoruz.

Nevzat aydın bence iyi bir Trabzonsporludur. Uzun vadede başkanlık planı olduğunu düşünüyorum.
    Tek formadan %13-15 kulübün kasasına girer. 259*0,15= 38,85*2061= 80.069 TL.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

dünkü olay tam bir nevzat aydın hareketiydi.
    beklentiyi yükselt, beklentiyi her zamanki gibi karşılayama, tepki al ve mağduru oyna.
    maalesef bu girdaptan kurtaramadı kendisini.
    yine de trabzonsporluluğuna burada laf etmiş olabilirim, samimi bulmuyorum diye, o konuda özür diliyorum kendisinden.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ben sözgelimi 75000TL civarındaki yıllık gelirimin 1000 TL'sini Trabzonspor'a veriyorsam; Aydın'ın benim kadar söz hakkı olması için kendi gelirine göre 50.000.000 TL vermesi gerekir.

Ama ben konuştum mu kötü oluyorum linç yiyorum, adam mağdur.

(Sözüm meclisten dışarı).

*

Ama tweetinin altına bakıyorum. Utanç verici.

Bizde birey olma kültürü yok.

Tabi olma, tebaa olma kültürü var.

Gel başımıza geç falan nedir ya, rezillik.

Kendi koyduğumuz kurallara kurumlara tabi olmak varken şahıslara tabi olmak gurur kırıcı. Ama bunlarda gurur ne arar.
    Konu alper* tarafından (22.08.2020 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    İstanbul

Zengin ve Trabzonsporlu sportif manada başka hiçbir özelliği ve öngörüsü yok
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporlu olup olmadigindan bile supheliyim. Fenerli mehmet ali yilmaz bile bu kulupte yillarca baskanlik yapti

https://twitter.com/sporx/status/129...349180934?s=19

https://eksisozluk.com/nevzat-aydin--941830?p=41

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporlu olup olmadigindan bile supheliyim. Fenerli mehmet ali yilmaz bile bu kulupte yillarca baskanlik yapti

https://twitter.com/sporx/status/129...349180934?s=19

https://eksisozluk.com/nevzat-aydin--941830?p=41
    Ben kendisini sirf o bjkye yardim yaptigi için elestirenlerdenim, o ayri mesele, ama fbli falan olmasi mümkün degil, zâten onu sevmeyenler de ekside olumsuz yazi yazanlar da hep fbli... ayni olumlu-olumsuz seyleri fbli bir is adami (yavsagi desek daha dogru, alayi yavsak) yapsa o kisinin orasini burasini yalayacak olan zerzevatlarin yazilariyla en azindan kendimiz gibi görünen birine sallamayalim....

Ünal hocayi da çok düsünüyorlar bunlar, yersen tabi... haksizlik yapmisiz da ondan basarisizmisiz... çok seviyorlardi Ünal'i, o varken kendilerini yendigimizde tebrik ediyorlardi, hamsi falan demiyorlardi, tabi tabi.... kodugumun yavsaklari... tiklemeyin onlari yaa...

biri de yazmis "sömür hamsiyi"... siz de yemeksepetinden sipâris ala ala sömürülün anasini satayim, yavsak herifler.... geberin gidin
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nevzat aydın trabzonsporludur trabzonspor aşığıdır isteyen zagortenay tweetr adresine girsin baksın çocukken çekildiği fotoya baksın gittiği her ülkede trabzonspor reklamımı yapmış iş çevresinde son derece sevilen sayılan bir adamdır ve yemek sepetinden satıp kazandığı paraları personeline dağıtan o kadarda alçak gönüllü bir insandır .

Nereden
    Bursa

Öncelikle,Ibanez,Suk, ve benzer transferlerden kulübün zararını karşılasın,sonra gitsin menajerlik oyunlarında başkanlık yapar.
    • Memento mori

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

seçim zamanı kemal kılıçdaroğlu seviciliği yapıyordu. düşünün adamın vizyonunu.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bu takim icin yerel medya kadar zararli baska bir olusum yok. Hem yonetim hem abdullah avci tarafindan ayri ayri mamalandiklari o kadar belli ki sirf bunun icin kim bu isimlerin karsisinda dursa direkt ona saldirmaya calisiyorlar.
    Trabzonspor’da Abdullah Avcı’nın göreve dönüşüyle beraber saha sonuçları bordo mavili taraftarları mutlu etmeye başladı.

Trabzonsporlu taraftarların şampiyonluk hesapları yapmaya başladığı günlerde, sosyal medya trolleri üzerinden yönetime karşı algı operasyonları da devam ediyor.

Farklı isimlerin arkasına saklanan kullanıcı hesapları tek tek tespit edilirken, ortaya dikkat çeken bir gerçek çıktı.

Trabzonspor’da geçmiş dönemlerde görev yapan eski yöneticilerden Nevzat Aydın’ın trol hesapların arkasındaki gerçek kişiler ile iletişimde olduğu bilgisine ulaşıldı.

ANLAŞILAN SPONSORLUKLAR İŞTAHINI KABARTTI

Trabzonspor’da üst üste gelen galibiyetlerin ardından Trabzonspor armasının kullanıldığı sahte hesaplar üzerinden kulüp başkanını yıpratmaya yönelik başlatılan algı operasyonlarının arkasında farklı hesapların yattığı anlaşılmış oldu.

Son gerçekleşen seçimli olağan genel kurulda Trabzonspor’un yüksek borcu nedeniyle aday olamayan Nevzat Aydın’ın, Başkan Ertuğrul Doğan döneminde anlaşılan sponsorlukların ardından yeniden Trabzonspor başkanlığına adaylık için kolları sıvadığı ve yakın çevresine gelecek seçimlerde aday olacağını ifade ettiği öğrenildi

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Büyük Trabzonsporlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)