Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nevzat Aydın

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cikar üzerine degil, taraftari oldugu icin, yalan söylemek, kivirimak gibi bir derdi olmayan, ticari zekasi, bilgisi yüksek ve baglantilari olan, genc, dinamik ve heyecanli bir yönetici.
    Gel gör ki, en cok da o elestiriliyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    İstanbul

Hoşsun, sempatiksin de dilinin ayarı hiç yok be abi. Ortada bir yanlış vardı , senin yüzünden krize döndü. Adamın açıklamalarına egoist deyip kendi egonu koruyorsun nereden?: Twitter'dan.
    Konu Fatih Çelik tarafından (28.04.2017 Saat 07:06 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yani cimriysen bir telefon alalim sana, bizzat baskanla meselelerinizi hal edersiniz

güvenmisdik size

yakisdimi bu?
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birlik beraberlige ihtiyac var bu tarz olaylar bize zarar veriyor umarım dogru yol bulunur.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Haşmetlü çok saygıdeğer yüce büyüğümüzün emri üzerine yeni mabedimizin ismi koyulurken, o düzenin adamı denilen Muharrem Usta susmayı tercih ederken, bu şahıs aman canım ne var bunda yeaa diye hafiften alıyordu bu emrivaki tavrı. Kimse bana muhalif falan demesin bu şahıs için. Türkiyede işlem gören ve yükselişe geçmiş bir şirketin parçası olarak padişah bey hazretlerine muhalif olacağını sanıyorsanız, buna gülerim işte...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    İstanbul

Nevzat Aydın gibi insanlar memlekette çok çıkmıyor. Hatta öylesine nevi şahsına münhasır ki açık söyleyeyim bize ait ama dünya çapında. Muharrem Usta ile anlaşmanın yolunu daha zarif bulmalılar. Ha Muharrem Usta'yı çok beğeniyorum, açıkçası gurur da duyuyorum. İyi ki bizim başkanımız, iyi ki Nevzat Aydın bir Trabzonspor'lu. Egoya gelince hakikaten Muharrem Usta'da iyi şeyleri hep ben kötü şeyleri de arkadaşlarım yapıyor demeyi bırakmalı. Bu sezon başı yapılan transferlerin hepsi yetersizdi. Onu ben aldım bunu sen aldın demenin manası yok. Takımın ikinci yarıda başarılı olması Yusuf Yazıcı piyangosu ve diğerlerinin katkısı ile oldu. Birlik olmadan başarı mümkün değil, bunu da Muharrem Usta, Nevzat Aydın gibi değerler uyumla yapacak. Değilse hiç bir şeyin önemi yok.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muharrem Usta'ya muhalif bir yazarın kalemiyle sohbetinden ötürü egolu çıkarımı yapmak yanlış. Kaldı ki zamanında Mehmet Ali Yılmaz'a da bu yapıldı. Tamam Mehmet Ali Yılmaz'ın yanlışları oldu ama kuru pasta faturasını bile Mehmet Ali Yılmaz'a gönderip adam sitem edince de istifa edip arkasından atıp tutan yöneticiler daha hatalıydı. Nevzat Aydın durumunda ise radyo programlarında bir raddeye kadar iyi fikirleri olan biri olarak görüyordum. Ama ne yazık ki yönetimlerde large takıldı, ya da kendisini iyi tanıtamadı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sosyal medya üzerinden dalkavuklarla s.d.k yarıştıracağına adam gibi işini yap kulüp borç batağında sen artistlik peşindesin!
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

HIZIR_IR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cikar üzerine degil, taraftari oldugu icin, yalan söylemek, kivirimak gibi bir derdi olmayan, ticari zekasi, bilgisi yüksek ve baglantilari olan, genc, dinamik ve heyecanli bir yönetici.
    Gel gör ki, en cok da o elestiriliyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Aynen katılıyorum. Mesela Trabzonsporlu oldugunu söyleyen pek çok kişi Trabzonspor'dan nemalanamayınca Trabzonspor aleyhine işler yapıyor. Buna yönetimde olup kendi istedikleri olmayan, anlaşmazlık yaşayan yöneticilerden dahil olanlar da oluyor. Ama Nevzat Aydın bunları yapmaz. Gerçek Trabzonsporludur, çıkarsız Trabzonsporludur.
    Transfer konusunda: Yaptığı transferler ve izlediği yöntem doğrudur. Kısa vadede sonuç alınmasa dahi Nevzat Aydın ve Nevzat Aydın modelinde ısrar edilmeliydi. Trabzon kanadını ekarte edebilirse ileride genç Trabzonsporluları yanına alarak başkanlığı hedeflemesi çok iyi olur.
    Fatih Tekke

Nereden
    İstanbul

Nevzat Aydın Muharrem Usta'yı Bombaladı!

İş hayatında dünyanın sayılı başarı öykülerinden birine imza atan Nevzat Aydın, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın yönetim kurulundaki en kritik isimler arasında yer alıyordu. Ancak bu ortaklık fazla yürümedi. 6 Aralık 2015'te yönetime seçilen Aydın, bir yıl sonra futbol şubesindeki görevini bıraktı, geçtiğimiz 21 Ekim'de de tamamen istifa etti. Nevzat Aydın'la bu ayrılığın sebeplerini ve Trabzonspor'u Hürriyet Gazetesi'nden Adil Demirçubuk konuştu.

İş yaşamındaki başarıyı Trabzonspor yöneticiliğine taşıyamadınız. Neden?

Benim pozisyonumda başarıyı süre ve bütçe nezdinde değerlendirmek lazım. Futboldan sorumlu olarak sadece bir transfer dönemi geçirdim ve sürecin başında başkan, hoca ve ben oturup karar aldık. Dedik ki ; '1 Milyon Euro'dan fazla maaş vermeyeceğiz ve 27 yaşından yaşlı oyuncu transfer etmeyeceğiz' Ortalama yaşı 23 olan 7 oyuncuyla 5,5 Milyon Euro maaş bedeli ile anlaştık. Benden sonrası ise tufan tam anlamı ile. 8 oyuncuya verilen yıllık maaş 18,5 Milyon Euro, yaş ortalaması ise 31. Madem paramız vardı keşke ilk sene bu transferleri yapsaydık.

Ersun Yanal tercihinde sizin de onayınız var mıydı?

Evet tabii ki vardı. Aslında ilk tercihim Fonseca idi ama sonra Türk hocadan yana karar kıldık. Ama ilk dönemdeki hırslı ve motive Ersun hocayı bulamadım.

Futbol şubesi yöneticiliği yaptığınız dönemde geliştirilen 'scout ekibi' projesi neden yürümedi?

Scout ekibinin yürümesi için 2-3 seneye ve bu yapılanmayı sonuna kadar destekleyen, menajerlerle ilişkiyi yönetebilecek bir başkana ve yönetime ihtiyaç vardı. Geldiğimizde kulüpte futbolcu hafızası sıfırdı. Veri tabanını kurduk, gerekli yazılımları aldık, yurt dışından scoutlar transfer ettik ve başladık. Bir dönem sonunda ise daha bir dönem önce 'olmazsa olmazımız' dediğimiz ekip lağvedildi. Şimdi tam anlamıyla menajerlerin kucağındayız. Bu menajerler kulüpte o kadar söz sahibiler ve başkandan o kadar yüz buluyorlar ki ben Trabzonspor yöneticisiyken bana Twitter'dan hakaret edip, küfür edebiliyorlar.

Başkan Muharrem Usta kulübü 'tek adam' zihniyetiyle mi yönetiyor?

Evet öyle yönetiyor. Ama bu 0 veya 1 değil. İlla kulüplerin son derece demokratik yönetilmesi gerekmiyor. Başkanın tabii ki bir ağırlığının olması lazım ama bu diğer yönetim kuruluu üyelerini hiçe saymak anlamında olmamalı.

Usta başarılı olabilir mi?

Hayır. Kısa vadeli günlük başarılar olabilir ama orta ve uzun vadede bu anlayışla mümkün değil.

Muharrem Usta ile fikir ayrılığınız nerede başladı?

İlk devre sonuçları istediğimiz gibi gitmeyince başladı. Beraber, her gece toplanıp ne yapsak diye tartışıyorduk. Orada başkan daha önce belirlediğimiz politikayı bıraktı. Kendi bulduğumuz değil, menajerlerin önerdiği oyuncularla ilerleme kararı verdi. Ben o an itibariyle görev anlamında istifa ettim. Ardından da yerel bir gazeteye verdiği röportajda transfer dönemi ve benim hakkımda yanlış olan laflar etti. Bu arada kendisine defalarca yazmama rağmen benimle buluşmayı da kabul etmedi. Sonrasında zaten testi kırılşmıştı. İstifa etmeyip orta oyununun bir parçası olamazdım.

Geçen yıl, "Kulüp batmış durumda. Bu işe girdiğime pişman oldum" demiştiniz. Hala da pişman mısınız?

Pişmanlık doğru kelime değil ama birçok "keşke" var. Bu yönetim Trabzonspor'u düzlüğe çıkartmak için büyük bir fırsattı. Bunun için tek vücut çaba vereceğimiz halde biz günlük saha sonuçlarının ve yönetimsel beceriksizliklerin peşinde koştuk. Ben bütün saflığımla elimden geleni yaptım. Ama gördüm ki bazı yöneticiler için Trabzonspor'un başarılı olması değil, küçük kalması ve onlar tarafından idare edilmesi amaç. Bakkal idare edemeyecek adamı seçim kazanmak için Trabzonspor'un yöneticisi yaparsanız, o da komplekslerini kulüp üzerinde yaşıyor. Hayatının tepe noktası yönetim kurulu üyeliği çünkü. Olan, hizip ve nifak içinde boğuulan Trabzonspor'a oluyor.

Kulübe verdiği paranın tamamını geri aldı ve öyle istifa etti diyenler var...

Hayır, kuruşunu almadım. Bunu diyenler kaç yöneticinin loca aldığına, kimlerin şirketlerini kullanıp rant sağladıklarına baksın.

Üslubunuzu fazlasıyla sert bulanlar var...

Kimseyle ilgili bir ajandam yok, neysem oyum. Yalana ve haksızlığa dayanamıyorum. Ne yazık ki dayanamadığım şeyler bizim yönetim kurulu dönemimizde fazlasıyla oldu. Öyle zavallı yönetim kurulu üyeleri vardı ki kendi lokal arkadaşlıkları üzerinden benimle ilgili yalan haber yaptırma yarışı içine girdiler, sosyal medyada sahte hesaplar açıp taraftarları galeyana getirmeye kalktılar. Yine de düşünüyorum kendimi iyi frenlemişim.

Rıza Çalımbay Trabzonspor için doğru isim mi?

Şu an için doğru isim. Ama yine Trabzonspor yönetiminin uzun vadeli plan yapıyor olduğu kanısında değilim.

KAYNAK: HÜRRİYET
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adam haklı, genç oyuncu almayı bırakınca hafif bir yukarı ivme oldu sonra yine aynı yere döndük. trabzonspor klübü bonservissiz, faydalı tecrübeli oyuncu ve genç oyuncu transferi ile ekonomiyi döndürebilir.

tabi bugünden konuşunca böyle. dönelim bir sene öncesine ortalık toz dumandı. genç oyuncu falan kimse dinlemiyordu. o yüzden bu iki uç fikre göre daha melez, faydacı ve ekonomik olarak sıkı bir politika gerekiyor.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk yıl transferleri bu yapmadımı .

Nereden
    Amasya

Bugün Hürriyet gazetesindeki röportajın tamamı ektedir. Yer sıkıntısı yüzünden bayağı bir yer çıkarılmıştı.

Original (Türkisch) übersetzen

Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maç sonu tivitine Emre Aksoy'a yönelik eleştiriyle cevap verdim. Engelledi beni paşam!
    Bu vakte kadar inandığım, destek verdiğim biriydi. Bu nasıl bir ego arkadaş ?
    Sinir oldum şu an!
    Hamiş

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kısa şortlu Nevzat'a bir başlıkta mı açılmış. Vay anasını sayın seyirciler. Nevzat Aydın, bak burayı okuyorsan sana diyorum sana, beni iyi dinle, o elindeki içmeyi beceremediğin viskiyi sakince masaya bırak ve beni dinle. Sen futbol işlerinden bir mok anlamıyorsun, sakın ola bu işlere bir daha bulaşma. Git şovunu, goygoyunu başka yerde yap. Bu işler playstation, FM oynamaya benzemez. Adamı mum ederler mum.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hos_cocuk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısa şortlu Nevzat'a bir başlıkta mı açılmış. Vay anasını sayın seyirciler. Nevzat Aydın, bak burayı okuyorsan sana diyorum sana, beni iyi dinle, o elindeki içmeyi beceremediğin viskiyi sakince masaya bırak ve beni dinle. Sen futbol işlerinden bir mok anlamıyorsun, sakın ola bu işlere bir daha bulaşma. Git şovunu, goygoyunu başka yerde yap. Bu işler playstation, FM oynamaya benzemez. Adamı mum ederler mum.
    Nevzat Aydın şuan ağlıyor :/
    ( ゚д゚)

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nevzat başkan basketbola el at.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Amasya

Ünal Karaman

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kendisini futbol yorumcusu zanneden ergeni güzel tokatlamış Uğursuz falan ama bu şekilde bir av yakaladığı zaman affetmiyor. Tam bir Harry Kane
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisini futbol yorumcusu zanneden ergeni güzel tokatlamış Uğursuz falan ama bu şekilde bir av yakaladığı zaman affetmiyor. Tam bir Harry Kane
    Nevzat Aydın'dan hoşlanmıyorum ama Uğur Karakullukcu'dan ultra hoslanmıyorum. Görünce kanal değiştiriyorum. Nevzat Aydın iyi yaptı iki yönden de karliyim
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Karakullukçu'ya güzel bir ayar çekmiş, "mesleğimden istifa ederim" gibi şovmen çıkışının arkasında dursun ayrıca.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Biraz egosu olsa da yerelcilikten ve cahillikten sıyrılıp.

Dünya ile bütünleşen, modern futbol düzenini ve kurumsal organizasyonu içselleştiren.

Camiamızda ki nadir kişilerden biri.

Başarılı olur mu seçeceği kişilere endeksli kanımca sorumluluğu alırsa üstesinden gelecektir.

Elbette A.Ağaoğlu yönetiminin kurtarıcı olmasını temenni ediyorum ama iş planladığı gibi gitmezse alternatif olarak sadece N.Aydın var.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz egosu olsa da yerelcilikten ve cahillikten sıyrılıp.

Dünya ile bütünleşen, modern futbol düzenini ve kurumsal organizasyonu içselleştiren.

Camiamızda ki nadir kişilerden biri.

Başarılı olur mu seçeceği kişilere endeksli kanımca sorumluluğu alırsa üstesinden gelecektir.

Elbette A.Ağaoğlu yönetiminin kurtarıcı olmasını temenni ediyorum ama iş planladığı gibi gitmezse alternatif olarak sadece N.Aydın var.
    Alternatif olarak Nevzat Aydın var diyorsun da dün tivıtırda adam Ramil İbanez Bero güzellemesi yapıyordu hani amiyane tabirle utanmasa aralarına Suk'u da karıştıracaktı..

Soralım bakalım Nevzat Aydın'a şirketine böyle vasıfsız elemanları alır mı? Bizim zenginimiz çoktur da iş Trabzonspor'a gelince bir akıl tutulması yaşanıyor nedense...Zırnık koklatmam hikayesi.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alternatif olarak Nevzat Aydın var diyorsun da dün tivıtırda adam Ramil İbanez Bero güzellemesi yapıyordu hani amiyane tabirle utanmasa aralarına Suk'u da karıştıracaktı..

Soralım bakalım Nevzat Aydın'a şirketine böyle vasıfsız elemanları alır mı? Bizim zenginimiz çoktur da iş Trabzonspor'a gelince bir akıl tutulması yaşanıyor nedense...Zırnık koklatmam hikayesi.
    O twiti talihsizti sıvamaya çalışmamalı yine de kendisine iyimser bakıyorum.

Kaldı ki orada bahsettiğim transfer işindeki kurumsal ve profesyonel yapının altı kalın harflerle çizilmeli.

Scout mekanizması Alper, Lütfi, Hakan ile değil

Uluslararası alanda kendisini kanıtlamış, futbol bilgisi yüksek, birden fazla lisan bilen gözlemcilerle olur.

Scouting personeline, teknik araçlara, seyahatlere 5-10 ME'luk bütçe ayırarak maksimum fayda sağlayacağımız konuma getirilmeli.

Nevzat Aydın da bunun bilincindedir kaldı ki kendisini M.Usta-Hacıosmanoğlu ile bir tutamam.

Düşük harcama ile kazandırdığı oyunculardan 8-10 ME zarar vardı onu da %70 oranında finanse ettik gibi ( Bero 2, Castillo 3 ) Onazi 3'e satılabilir.
    Konu Berke6198 tarafından (24.07.2018 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)