Sonuç: Kulübümüzün 2016 Yaz Transfer Sezonunu Nasýl Deðerlendiriyorsunuz?

Katýlýmcý sayýsý
148. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Baþarýlý

57 38.51%
  • Kýsmen Baþarýlý

65 43.92%
  • Baþarýsýz

26 17.57%
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzün 2016 Yaz Transfer Sezonunu Nasýl Deðerlendiriyorsunuz?

Nereden
    Ýstanbul

Standart Kulübümüzün 2016 Yaz Transfer Sezonunu Nasýl Deðerlendiriyorsunuz?

Kulübümüzün 2016 Yaz Transfer Sezonunu Nasýl Deðerlendiriyorsunuz?
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Doðukan Þ. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sað bek alýnsaydý daha iyi olurdu ama kýsmet deðilmiþ.Genel olarak baþarýlý.
    design is my passion

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Yüzde 85 oranýnda baþarýlý. Yüzde 15'lik 3Y kýsmý da ciddi bir hata olarak gözüküyor. Kýsmen Baþarýlý.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

baþarýsýz.3.haftadan itibaren sað bek,5.haftadan itibaren sol bek,7.haftadan itibaren stoper sýkýntýsý gün yüzüne daha net çýkacak...

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

çok net baþarýsýz.özellikle son cardozo olayý tam bi skandal.koskoca transfer sezonunda saðbek bulamamýþlar.çoh enteresan.kanat forvet sefa yollandý.sað açýkta oynardý.suk un maliyetine cardozo elde tutulurdu.

koskoca transfer sezonunda ndoye a takým bulunamadý.olmadý aga.

soruyorum bu takýmda kim gol atacak.onazi mi her hafta seni kurtaracak.rakipler her hafta gollük hatalar mý yapýnca gol atabileceksin.suk demir ndoye üçünü toplasan cardozo etmiyorlar yetenek olarak

http://www.transfermarkt.de/trabzons...saison_id/2016

þuraya bak. takýmda 5 stoper var.1 saðbek. kim yaptý bu kadro mühendisliðini çoh merak ediyorum.bu arada solbekte de aslýnda 1 solbek var.güray bildiðin açýk oyuncusu.
    Konu Adem Akyüz' tarafýndan (01.09.2016 Saat 00:14 ) deðiþtirilmiþtir.

Kazým Bostan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

sað bek hariç baþarýlý. benim için takýmýn maddi durumu önemli. minimum giderle maksimum baþarý.. 2.5m euro yýllýklarý sanki ben ödüyormuþum gibi daratlýyordu beni. bence yönetim kulübü tamamen ticarethane mantýðýyla yönetmeli.
    #

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok net baþarýsýz.özellikle son cardozo olayý tam bi skandal.koskoca transfer sezonunda saðbek bulamamýþlar.çoh enteresan.kanat forvet sefa yollandý.sað açýkta oynardý.suk un maliyetine cardozo elde tutulurdu.

Cardozo Trabzon'dan ayrýldýktan sonra þehre geri dönmeyeceðine dair kulübe faks çekiyor.

Ne yapsaydýk diz çöküp yalvarsa mýydýk ben bu takýmda artýk oynamam diyen adama?

AYRICA 1) Cardozo'nun maaliyetini önce iyi öðren. 1.25 m euro bonservis+2.5 m euro yýllýk 3.75 milyon euro cardozo'yu bu sezon oynatmanýn maaliyeti seneye sözleþmesi bitiyor. Suk'un maaliyetinin 2 katýndan fazla. 2) Cardozo kronik sakat 2 sezondur tamý tamýna 11 farklý sakatlýk geçirdi ve 20 maçý sakatlýk sebebiyle kaçýrdý 3) sen cardozo'nun suk'tan iyi olduðunu veya olacaðýný nereden çýkarýyorsun

n'doye'a takým bulamamak deðil mesele. mesele n'doye'a 2.5m euro ödeyecek kadar gerizekalý bir takým bulamamak.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bero,Castillo,Onazi nokta transfer,deðerini katlayacak bu adamlar.
    Baþarýlý.

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

bir sað bek ve bir sað açýk gelseydi destanlar yazardýk

olmadý

16 maç dayanacaðýz

sakin sakin düþündüðümüzde uefa'dan ceza yemek/kötü futbolcu almak mý ya da 16 maç direnmek mi dediðinizde cevap net bir þekilde belli.

40'ýn üzerinde çöp gönderildi. yýllýk giderler yarýnýn da altýna indirildi. 7 tane hem ekonomik hem sportif olarak süper transfer yapýldý.

çok baþarýlý - sað bek - sað açýk = transfer dönemimiz

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Basarisiz kelime anlami itibariye hafif kalýr KEPAZE geçirdik transfer dönemini

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

defansa hýzlý atletik önde oynamaya uygun, uzun dönem omurgaya girecek bir oyuncu lazýmdý alýnmadý.

yine stoper için tecrübeli bir oyuncu alýnmasý iyi olurdu durica alýndý.

solbek alýndý ama defansý zayýf deniyor bakacaðýz.

solbeki dengeleyecek, iki yönlü, atletik biraz da uzun boylu bir saðbek gerekiyordu, yönetim þoka uðrattý bizi.

orta sahada tempo yapmaya uygun dirençli oyuncular gerekiyordu. onazi ve bero alýndý. iyi sayýlabilir.

yine merkez orta sahada topa sahip olup pas yapmamýzý saðlayacak çok ciddi bir oyuncuya ihtiyaç vardý. eldeki ekici ve okay'a güvendiler. sonucu göreceðiz. kaddouri önemliydi.

erkan yerine castillo geldi. müthiþ hamle.

sað kanada ekstra olarak bir kanat forvet, veya bir wonderkid alýnabilirdi elde var ndoye.

forvette kesinlikle riske girilmemeliydi. pozisyonsuz gol çýkaracak þanslý bir golcü lazýmdý. suk ne yapar göreceðiz. ekstra olarak da pres yapabilecek bir forvet gerekirdi. suk bu yönden iyi. böyle tatmin edecek bir santraforun bulunmasý zor tabi, kabul ediyorum. pahalý gelirdi.ama çok iyi araþtýrma yapýldý mý, þüpheler var.

bunlarýn dýþýnda ramazan'ýn gitmesi hataydý.hele ki saðbek boþken, onazi'nin ciddi bir alternatifi yokken. kime battý anlamadým. eskiþehir'de oynayacak da ne olacak trabzon'da oynama fýrsatý varken. zaten yayýn bile yok.

stoperde durica yanýnda uður'a güvenmek doðru deðil, idare eder ancak. yine yavaþ bir stoper tandemi kuruldu ama çok mücadele edecekleri kesin. yumlu'dan þikayet edip uður'a güvenmek bizim taraftarýn çeliþkisi. zamanla görecekler kim nasýl hata yapýyor. yumlu dýþýndaki stoperlerin hata yapmadýðýný zannediyorlar. akbaþ olumlu bir hamle sol stoper ve solbek yedeði olarak, ilk maçta katkýsýný da yaptý. buraya serdar ve ileri dönemlerde fransa liginden atletik bir stoper bekliyorum. uzun dönemde çözeceðiz inþallah.saðbek ve stoper fransa'dan olsun.
    ,
    sonuç olarak isimler vasat. ama oluþturulan ortam olumlu. sonuna kadar mücadele edeceklerinden þüphem yok. deplasmanda sýkýntý yaþarýz, gol sorunu çekeriz gibi duruyor.pas konusunda sýkýntý yaþayacaðýmýz açýk. abdülkadir ve yazýcý'nýn kadroda olmasý olumlu. zayýf mevkilerde de genç oyuncular olsa daha iyi olurdu. en azýndan bir umut beklerdik. bir kanat, bir bek falan kazanýrdýk belki. çok iyi kadro planlamasý yapýyoruz dendi ama çok iyi olduðunu düþünmüyorum. özellikle son iki eksik hamle çok etkiledi bu düþünceyi.iyi niyetten hiç þüphem yok. yoksa kolay olan uefa'dan ceza alýp transfer þov yapmaktý malum takým gibi. menejer oyuncaðý olmak kolay. o zaman oyuncular sormuyor maaþlar ödeniyor mu diye.
    Konu artvints tarafýndan (01.09.2016 Saat 00:49 ) deðiþtirilmiþtir.

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Ortalama diyelim. En basitinden takýmda bitirici bir adam yok. Suk'a fazla güvenmiyorum golcülük anlamýnda.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sað bek ve sað açýk vaad edip getiremeyince olumlu ibre birden terse döndü ne yazýk ki. Ýnþallah gelenler yararlý ve baþarýlý olur. Gidenler açýsýndan ise olumlu diyebiliriz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Saðbek meselesi komik kaçtý
    sakin olun...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

soruyorum bu takýmda kim gol atacak.onazi mi her hafta seni kurtaracak.rakipler her hafta gollük hatalar mý yapýnca gol atabileceksin.suk demir ndoye üçünü toplasan cardozo etmiyorlar yetenek olarak

http://www.transfermarkt.de/trabzons...saison_id/2016

þuraya bak. takýmda 5 stoper var.1 saðbek. kim yaptý bu kadro mühendisliðini çoh merak ediyorum.bu arada solbekte de aslýnda 1 solbek var.güray bildiðin açýk oyuncusu.
    cardozo'nun gönderilmesi çok doðru. adam 2.5 milyon euro para alýyor, her seferine hatýrlatmak zorunda mýyýz? üstüne fiziksel olarak tükenmiþ. ayaðýna top getiremeyiz, kendi araþtýrmasý lazým. olympiakos gibi ligimizde rahat takým deðiliz. ciddi mücadele lazým.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yanlýþlýkla baþarýsýz þýkkýný iþaretledim, kýsmen baþarýlý diyecektim
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Metin Ural - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

hatirlamiyorum gecen senelerde boyle bir anket var miydi ama herhalde iho sezonlarinda hep basarili cikardi bu anket.
    "ama her þeye raðmen bu yeryüzünde þarkýlar söyledik. teþekkürler dünya." kazim koyuncu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    43

Gidenlere bakýnca bence son derece baþarýlý bir transfer dönemi geçirdik ; Ndoye dýþýnda diðer oyuncularýn mali yükünden büyük bir çoðunlukla kurtulduk.

Gelenlerden Durica , Onazi , Castillo , Bero , Suk'un cuk diye oturan nokta transferler olduðunu düþünüyorum. Bu mali durumda bence oldukça yerinde tercihler.

Ibanez hucüm konusunda ve duran toplarda çok iyi ancak defansif olarak kötü ; oynarsa yedirdiðinden fazla attýrýr mý emin deðilim Hoca sistemi buna göre ayarlarsa çok yararlý olur yalnýz.

Ramil oldukça potansiyelli belli ama bence Muhammet Beþir elde varken potansiyelli genç bir forvete yatýrým yapmazdým. Ndoye da elde kalýnca ilk yarý muhtemelen pek forma bulamayabilir.

Sað açýkta gözüken ilk yarý Yusuf ,Güray , Ndoye ve zaman zaman Suk yada M Demir den birini izleyebiliriz ; hiçbirinin beklenen anlamda bu pozisyonda verimli olacaðýný düþünmüyorum.

Sað bek için tek alternatifin Zeki olmasý hatalý bir tercih ; son dakikaya býrakýlmamalý, en azýndan biri kiralanmalýydý.

Sonuç olarak Gidenler ve Gelenleri hesaba katýnca ; bence ortaya çýkan kadro yapýsý iyi.
    Ekonomik baðlamda maaþ yükünün 20 M Euro civarýna çekilmesi müthiþ bir baþarý.

Herþeye raðmen ben bu dönemi baþarýlý buluyorum. % 100 doðru yoldayýz ; bu yol bizi kesinlikle sürekli ve her sezon baþarýlý bir takýma götürecek.
    Konu Uluhan tarafýndan (01.09.2016 Saat 04:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    Devlerin mezarý, Avni Aker Stadý

PortoDeGalinhas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

benim için bu transfer döneminin deðerlendirmesindeki en önemli kýstas takýmdaki çöplerden kurtulmaktý, ndoye hariç hepsinden kurtulduðumuz için gayet verimli bir transfer dönemi geçirdiðimizi düþünüyorum. onazi, castillo, durica, ibanez ve suk ekstra oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bir saðbek alabilseydik iyi olurdu

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý batuhanTs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Basarisiz kelime anlami itibariye hafif kalýr KEPAZE geçirdik transfer dönemini
    Neye göre mesela ?

Böyle bir dili kullanmanýzýn tek sebebini ben ortamý germek olarak algýlýyorum. Sebep yok, sonuç yok ama "kepazelik" þeklinde yorumluyorsunuz. Haydi biraz teknik açýdan yorumlayýn..
    Konu Berke6198 tarafýndan (01.09.2016 Saat 10:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

paslaþma atak organizasyonu gole gitme hepsi iyiydide son vuruþu gol vuruþunu yapamadýlar.

ama genel olarak iyi .bu þartlarda mükemmelde denebilir.

cebinizde para yoksa kredi kartýnýzdada 10 tl varsa markete gittiðinizde kredi kartýndaki para kadar alabilirsiniz.

nankörlük yapmayalým batýrýlmýþ bir kulüpte daha iyisi yapýlamazdý.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Ýyi.
    Eksik.
    Teþekkürler.

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Onca enkazýn birden halledilmesini beklemek kolaycýlýk olur.

Kýymet de bilinmez, yapýlan hatalar bu kadar kolay tölere edilecek þeyler deðildi.Bizde anlayalým artýk.

Anlayalým ki ona göre yöneticilerden beklenti ve isteklerimizi gözden geçirelim.

Zihinsel bir deðiþimin en acý dönemlerini yaþýyor yönetim, kolaycýlýða kaçmadýklarý için hepsini tebrik ediyorum.

Bireyselleþtirdiðimde bir sürü hata sayýlabilir ama genele baktýðýmda çok baþarýlý iþler yaptýlar.

Meyvelerini toplamak kýsa zamanda zor ama orta vadede çok güzel þeyler olacak.

Sabýr filan demiyorum, beklenti ve homurdanmalar þahsen benim umrumda deðil belli ki yönetim de böyle düþünüyor.

Son olarak en güzel nasihat musibet, bir þeylerin eksik kalmasý bu nedenle hayrýmýza vesselam...
    Eskiden Sungu61 idi ....

selcukyazici - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Maaþ bütçe az çok istenilen seviyeye çekildi. Çöplerin hemen hepsi gitti. Bunca bütçesel planlamaya raðmen 7 transfer yapýldý. Eksikler var ama gene de bana göre baþarýlý.
    --------------------------------------------------------------------------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)