Akcamimarlik

Sonu: Kulbmzn 2016 Yaz Transfer Sezonunu Nasl Deerlendiriyorsunuz?

Katlmc says
148. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Baarl

57 38.51%
  • Ksmen Baarl

65 43.92%
  • Baarsz

26 17.57%
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kulbmzn 2016 Yaz Transfer Sezonunu Nasl Deerlendiriyorsunuz?

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Standart Kulbmzn 2016 Yaz Transfer Sezonunu Nasl Deerlendiriyorsunuz?

Kulbmzn 2016 Yaz Transfer Sezonunu Nasl Deerlendiriyorsunuz?
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

Doukan entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2014
    Nereden
    stanbul

Sa bek alnsayd daha iyi olurdu ama ksmet deilmi.Genel olarak baarl.

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    25

Yzde 85 orannda baarl. Yzde 15'lik 3Y ksm da ciddi bir hata olarak gzkyor. Ksmen Baarl.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

Forum Yneticisi Ogn YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

baarsz.3.haftadan itibaren sa bek,5.haftadan itibaren sol bek,7.haftadan itibaren stoper sknts gn yzne daha net kacak...

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

ok net baarsz.zellikle son cardozo olay tam bi skandal.koskoca transfer sezonunda sabek bulamamlar.oh enteresan.kanat forvet sefa yolland.sa akta oynard.suk un maliyetine cardozo elde tutulurdu.

koskoca transfer sezonunda ndoye a takm bulunamad.olmad aga.

soruyorum bu takmda kim gol atacak.onazi mi her hafta seni kurtaracak.rakipler her hafta gollk hatalar m yapnca gol atabileceksin.suk demir ndoye n toplasan cardozo etmiyorlar yetenek olarak

http://www.transfermarkt.de/trabzons...saison_id/2016

uraya bak. takmda 5 stoper var.1 sabek. kim yapt bu kadro mhendisliini oh merak ediyorum.bu arada solbekte de aslnda 1 solbek var.gray bildiin ak oyuncusu.
    Konu Adem Akyz' tarafndan (01.09.2016 Saat 00:14 ) deitirilmitir.

Kazm Bostan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

sa bek hari baarl. benim iin takmn maddi durumu nemli. minimum giderle maksimum baar.. 2.5m euro yllklar sanki ben dyormuum gibi daratlyordu beni. bence ynetim kulb tamamen ticarethane mantyla ynetmeli.
    KEEP CALM
    AND
    NWAKAEME'YE TOP AT

Karmam - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2015
    Nereden
    Eskiehir

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok net baarsz.zellikle son cardozo olay tam bi skandal.koskoca transfer sezonunda sabek bulamamlar.oh enteresan.kanat forvet sefa yolland.sa akta oynard.suk un maliyetine cardozo elde tutulurdu.

Cardozo Trabzon'dan ayrldktan sonra ehre geri dnmeyeceine dair kulbe faks ekiyor.

Ne yapsaydk diz kp yalvarsa mydk ben bu takmda artk oynamam diyen adama?

AYRICA 1) Cardozo'nun maaliyetini nce iyi ren. 1.25 m euro bonservis+2.5 m euro yllk 3.75 milyon euro cardozo'yu bu sezon oynatmann maaliyeti seneye szlemesi bitiyor. Suk'un maaliyetinin 2 katndan fazla. 2) Cardozo kronik sakat 2 sezondur tam tamna 11 farkl sakatlk geirdi ve 20 ma sakatlk sebebiyle kard 3) sen cardozo'nun suk'tan iyi olduunu veya olacan nereden karyorsun

n'doye'a takm bulamamak deil mesele. mesele n'doye'a 2.5m euro deyecek kadar gerizekal bir takm bulamamak.

Forum Yneticisi
    yelik tarihi
    26.05.2013
    Nereden
    stanbul

Bero,Castillo,Onazi nokta transfer,deerini katlayacak bu adamlar.
    Baarl.

Karmam - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2015
    Nereden
    Eskiehir

bir sa bek ve bir sa ak gelseydi destanlar yazardk

olmad

16 ma dayanacaz

sakin sakin dndmzde uefa'dan ceza yemek/kt futbolcu almak m ya da 16 ma direnmek mi dediinizde cevap net bir ekilde belli.

40'n zerinde p gnderildi. yllk giderler yarnn da altna indirildi. 7 tane hem ekonomik hem sportif olarak sper transfer yapld.

ok baarl - sa bek - sa ak = transfer dnemimiz

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    11.09.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Basarisiz kelime anlami itibariye hafif kalr KEPAZE geirdik transfer dnemini

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

defansa hzl atletik nde oynamaya uygun, uzun dnem omurgaya girecek bir oyuncu lazmd alnmad.

yine stoper iin tecrbeli bir oyuncu alnmas iyi olurdu durica alnd.

solbek alnd ama defans zayf deniyor bakacaz.

solbeki dengeleyecek, iki ynl, atletik biraz da uzun boylu bir sabek gerekiyordu, ynetim oka uratt bizi.

orta sahada tempo yapmaya uygun direnli oyuncular gerekiyordu. onazi ve bero alnd. iyi saylabilir.

yine merkez orta sahada topa sahip olup pas yapmamz salayacak ok ciddi bir oyuncuya ihtiya vard. eldeki ekici ve okay'a gvendiler. sonucu greceiz. kaddouri nemliydi.

erkan yerine castillo geldi. mthi hamle.

sa kanada ekstra olarak bir kanat forvet, veya bir wonderkid alnabilirdi elde var ndoye.

forvette kesinlikle riske girilmemeliydi. pozisyonsuz gol karacak ansl bir golc lazmd. suk ne yapar greceiz. ekstra olarak da pres yapabilecek bir forvet gerekirdi. suk bu ynden iyi. byle tatmin edecek bir santraforun bulunmas zor tabi, kabul ediyorum. pahal gelirdi.ama ok iyi aratrma yapld m, pheler var.

bunlarn dnda ramazan'n gitmesi hatayd.hele ki sabek boken, onazi'nin ciddi bir alternatifi yokken. kime batt anlamadm. eskiehir'de oynayacak da ne olacak trabzon'da oynama frsat varken. zaten yayn bile yok.

stoperde durica yannda uur'a gvenmek doru deil, idare eder ancak. yine yava bir stoper tandemi kuruldu ama ok mcadele edecekleri kesin. yumlu'dan ikayet edip uur'a gvenmek bizim taraftarn elikisi. zamanla grecekler kim nasl hata yapyor. yumlu dndaki stoperlerin hata yapmadn zannediyorlar. akba olumlu bir hamle sol stoper ve solbek yedei olarak, ilk mata katksn da yapt. buraya serdar ve ileri dnemlerde fransa liginden atletik bir stoper bekliyorum. uzun dnemde zeceiz inallah.sabek ve stoper fransa'dan olsun.
    ,
    sonu olarak isimler vasat. ama oluturulan ortam olumlu. sonuna kadar mcadele edeceklerinden phem yok. deplasmanda sknt yaarz, gol sorunu ekeriz gibi duruyor.pas konusunda sknt yaayacamz ak. abdlkadir ve yazc'nn kadroda olmas olumlu. zayf mevkilerde de gen oyuncular olsa daha iyi olurdu. en azndan bir umut beklerdik. bir kanat, bir bek falan kazanrdk belki. ok iyi kadro planlamas yapyoruz dendi ama ok iyi olduunu dnmyorum. zellikle son iki eksik hamle ok etkiledi bu dnceyi.iyi niyetten hi phem yok. yoksa kolay olan uefa'dan ceza alp transfer ov yapmakt malum takm gibi. menejer oyunca olmak kolay. o zaman oyuncular sormuyor maalar deniyor mu diye.
    Konu artvints tarafndan (01.09.2016 Saat 00:49 ) deitirilmitir.

Ahmet Kara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.12.2015
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    23

Ortalama diyelim. En basitinden takmda bitirici bir adam yok. Suk'a fazla gvenmiyorum golclk anlamnda.

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Sa bek ve sa ak vaad edip getiremeyince olumlu ibre birden terse dnd ne yazk ki. nallah gelenler yararl ve baarl olur. Gidenler asndan ise olumlu diyebiliriz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

memmedaga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Sabek meselesi komik kat
    sakin olun...

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster

soruyorum bu takmda kim gol atacak.onazi mi her hafta seni kurtaracak.rakipler her hafta gollk hatalar m yapnca gol atabileceksin.suk demir ndoye n toplasan cardozo etmiyorlar yetenek olarak

http://www.transfermarkt.de/trabzons...saison_id/2016

uraya bak. takmda 5 stoper var.1 sabek. kim yapt bu kadro mhendisliini oh merak ediyorum.bu arada solbekte de aslnda 1 solbek var.gray bildiin ak oyuncusu.
    cardozo'nun gnderilmesi ok doru. adam 2.5 milyon euro para alyor, her seferine hatrlatmak zorunda myz? stne fiziksel olarak tkenmi. ayana top getiremeyiz, kendi aratrmas lazm. olympiakos gibi ligimizde rahat takm deiliz. ciddi mcadele lazm.

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Yanllkla baarsz kkn iaretledim, ksmen baarl diyecektim
    "Byklk hakszca kazanlan hak grmek deil, hakszlklara ramen kazanabilmektir."

zkan Smer

Metin Ural - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

hatirlamiyorum gecen senelerde boyle bir anket var miydi ama herhalde iho sezonlarinda hep basarili cikardi bu anket.
    "ama her eye ramen bu yeryznde arklar syledik. teekkrler dnya." kazim koyuncu

Trabzonspor Kongre yesi

Uluhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    38

Gidenlere baknca bence son derece baarl bir transfer dnemi geirdik ; Ndoye dnda dier oyuncularn mali yknden byk bir ounlukla kurtulduk.

Gelenlerden Durica , Onazi , Castillo , Bero , Suk'un cuk diye oturan nokta transferler olduunu dnyorum. Bu mali durumda bence olduka yerinde tercihler.

Ibanez hucm konusunda ve duran toplarda ok iyi ancak defansif olarak kt ; oynarsa yedirdiinden fazla attrr m emin deilim Hoca sistemi buna gre ayarlarsa ok yararl olur yalnz.

Ramil olduka potansiyelli belli ama bence Muhammet Beir elde varken potansiyelli gen bir forvete yatrm yapmazdm. Ndoye da elde kalnca ilk yar muhtemelen pek forma bulamayabilir.

Sa akta gzken ilk yar Yusuf ,Gray , Ndoye ve zaman zaman Suk yada M Demir den birini izleyebiliriz ; hibirinin beklenen anlamda bu pozisyonda verimli olacan dnmyorum.

Sa bek iin tek alternatifin Zeki olmas hatal bir tercih ; son dakikaya braklmamal, en azndan biri kiralanmalyd.

Sonu olarak Gidenler ve Gelenleri hesaba katnca ; bence ortaya kan kadro yaps iyi.
    Ekonomik balamda maa yknn 20 M Euro civarna ekilmesi mthi bir baar.

Hereye ramen ben bu dnemi baarl buluyorum. % 100 doru yoldayz ; bu yol bizi kesinlikle srekli ve her sezon baarl bir takma gtrecek.
    Konu Uluhan tarafndan (01.09.2016 Saat 04:46 ) deitirilmitir.
    Devlerin mezar, Avni Aker Stad

PortoDeGalinhas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.08.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

benim iin bu transfer dneminin deerlendirmesindeki en nemli kstas takmdaki plerden kurtulmakt, ndoye hari hepsinden kurtulduumuz iin gayet verimli bir transfer dnemi geirdiimizi dnyorum. onazi, castillo, durica, ibanez ve suk ekstra oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Trabzonspor Kongre yesi

S.ZKAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.01.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Bir sabek alabilseydik iyi olurdu
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..

Forum Yneticisi M.Berke Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    20

Alnt batuhanTs Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Basarisiz kelime anlami itibariye hafif kalr KEPAZE geirdik transfer dnemini
    Neye gre mesela ?

Byle bir dili kullanmanzn tek sebebini ben ortam germek olarak alglyorum. Sebep yok, sonu yok ama "kepazelik" eklinde yorumluyorsunuz. Haydi biraz teknik adan yorumlayn..
    Konu M.Berke Gayretli tarafndan (01.09.2016 Saat 10:06 ) deitirilmitir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul

paslama atak organizasyonu gole gitme hepsi iyiydide son vuruu gol vuruunu yapamadlar.

ama genel olarak iyi .bu artlarda mkemmelde denebilir.

cebinizde para yoksa kredi kartnzdada 10 tl varsa markete gittiinizde kredi kartndaki para kadar alabilirsiniz.

nankrlk yapmayalm batrlm bir kulpte daha iyisi yaplamazd.

Forum Yneticisi Yiit SARI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    25

yi.
    Eksik.
    Teekkrler.
    PSN: YIGGY05
    Steam: YIGGY SAVAGE

skender - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Onca enkazn birden halledilmesini beklemek kolayclk olur.

Kymet de bilinmez, yaplan hatalar bu kadar kolay tlere edilecek eyler deildi.Bizde anlayalm artk.

Anlayalm ki ona gre yneticilerden beklenti ve isteklerimizi gzden geirelim.

Zihinsel bir deiimin en ac dnemlerini yayor ynetim, kolaycla kamadklar iin hepsini tebrik ediyorum.

Bireyselletirdiimde bir sr hata saylabilir ama genele baktmda ok baarl iler yaptlar.

Meyvelerini toplamak ksa zamanda zor ama orta vadede ok gzel eyler olacak.

Sabr filan demiyorum, beklenti ve homurdanmalar ahsen benim umrumda deil belli ki ynetim de byle dnyor.

Son olarak en gzel nasihat musibet, bir eylerin eksik kalmas bu nedenle hayrmza vesselam...
    Eskiden Sungu61 idi ....

selcukyazici - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Maa bte az ok istenilen seviyeye ekildi. plerin hemen hepsi gitti. Bunca btesel planlamaya ramen 7 transfer yapld. Eksikler var ama gene de bana gre baarl.
    --------------------------------------------------------------------------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)