Sayfa 1 Toplam 29 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 709 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankaraspor - TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Standart Ankaraspor - TRABZONSPOR

lig maçı bitti, sıcağı sıcağına bu topici açtım.bu maçı da alır mıyız acaba?
    Konu Mehmet Fırat tarafından (10.12.2006 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alırız bu maçı türkiye kupası çok önemli onun gruptan lider çıkarız bumaçı alırsak

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

çift forvet çıkarsak alırız

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bugün iyi oynamadan kazandık cuma günü inşallah hem iyi oynayıp hem kazanırız
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah bu maçıda alırız.bu maç daha zor olacak gibime geliyor
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

ewt usaklar kazanacagız . İNŞALLAH yönetim topcuları fena uyardı ..
    Konu EmrahYalçınalp tarafından (10.12.2006 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.

Görkem Şişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ohhhhh beee.. eze eze aldık. isabetli transferler yaparsak 2. yarı çok daha iyi oluruz.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu daha zor olacak gibime geliyor.maça gidemesem ve ilk yarıyı kesin kaçıracak olsam da sinirlenmemem gerek.inş alacaz aa sanmıyorm
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    Ankara

Artık biraz korkmuşlardır bizden ,bu maçta kapanacaklar o yüzden berabere bitmesi yüksek ihtimal.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

mehmetf keşke oktay yılmaz abiye bıraksaydın başlık açma işini
    Hadi eyvallah..

artık maç tahmin etmiyorum...

ikinci mac bizim kelin gercek yüzünü yine görecegimiz mac olacak! bir insanin nasil korkak sinmis ve pisirik olabilecegine taniklik edecegiz! bugün musampanin oyunundan sonra eger hasani oynatir onu oynatmazsa yemine diyorum o gidene kadar trabzon maci seyretmeyecek ve kuluple olan tüm baglarimi askiya alacagim...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa maçınında en iyisiydi Musampa.Ama inatla yerine Ferhat oynuyor.Ferhat Musampa'nın o içeriye girdiği pozisyondaki hareketleri ve şutu yapabilir mi?Diyeceksiniz ki Ferhat defans yapıyor.Hayır efendim faul yapıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçta olduğu gibi yine Ersen ve Umut'un oynaması lazım tabi Musampa'nın da
    -1461 TRABZON-

AnAKiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sonunda aldılar ama bence genede nafile......

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

insallah kazanırz ...
    FOREVER TRABZONSPOR!!!!

Nereden
    Belçika

hemen havaya girmeyelim derim bugunkinden daha zor mac olacak o kesin..
    İnsan ol evlat!

adherent_1
    Ziyaretçi

Değerli dostlar, Ankaraspor maçını galip kapattığımızdan dolayı çok sevinçliyim. Fakat oynadığımız futbolun -bana göre- kötü olmasından dolayı da o derece üzüntülüyüm. Bu futbol bana kesinlikle ümit vermiyor. Bu futbolla en iyi ihtimalle küme düşmemeye oynarız. Ankara maçında, sadece ve sadece düşme hattında olma korkusuyla oyuncular, kendilerini bireysel olarak mümkün olduğu kadar zorladılar ve neticede takım oyunu ortaya koymadan kazanmayı başardılar. Ama bu bir olur, iki olur. İyi futbol ortaya koyamadıktan ve bu konuda da istikrarı sağlayamadıktan sonra ne bu galibiyetlerin devamını getirebilirsiniz ne de ligde iddialı bir takım olabilirsiniz. Dolayısıyla öncelikle iyi futbol diyorum.
    Şimdi gelelim Ziya Hoca’ya. Ziya bu maçta yine Ziya’lığını yaptı ve son haftaların formda oyuncusu Musampa’yı ilk onbir de oynatmadı. Doğru düzgün pas yapamayan, pozisyonlarda ağır kalan, aldığı topların hemen hemen %90’nını ya rakibe kaptıran veya ezen, takım tam kontratağa kalkacakken takımı yavaşlatan, kısacası topu hiçbir şekilde olumlu kullanamayan ve bu şekilde beni çıldırtan Marcelinho’yu ilk onbir de oynatmaya devam etti. Allah aşkına bu adam bitik… Bunu hala anlayamadınız mı? Ya adam gibi oynamak istemiyor ya da hakikaten oynayamıyor. Her iki halde de Marcelinho’nun Trabzonspora vereceği olumlu bir şey yok. Göz göre göre Musampa gibi formda oyuncun varken, “takımın en kötüsü” Marcelinho’yu oynatmak niye? Bu sorunun cevabı bence kel Ziya’nın o mübarek kelinde saklı. Trabzonspora geldiği ilk dönemi hatırlayın… O zamanlar takımın bence en iyi ve en formda oyuncusu, maçı koparacak adam olan İbrahim Yattara’yı son dakikalarda oyuna aldığı az mı vaki oldu? Niçin sizce? İnat, inat, inat bence. Ne zaman ki mağlup duruma düşerdik o zaman Yattara’yı oyuna alırdı. Allah aşkına böyle çağdışı bir yaklaşım olabilir mi? Ziya Doğan varsa olur… Arkadaşlar; bu takımdan öncelikle Ziya Doğan gitmeli. Aksi takdirde futbolcunun kralı da gelse Ziya Hoca onu defansa tıkar veya oynatmaz. Onun yerine ne yapıp yapıp Türkiye’de iki ayrı takımı şampiyon yapan, kariyeri sağlam hoca Lucescu getirilmeli.

Bundan yaklaşık bir ay önce yazdığım yazıyı sizlere tekrar sunmak istiyorum. Bana hak verecek misiniz bilmiyorum?
    İnatçı Ziya, en az ilk altı sıraya oynayacak bu takımı inatları yüzünden bitirdi. Onun her zamanki basit taktiği "defansta çok adamla kalıp gol yememek, ardından da kontrataktan veya karambolden bir gol atıp maçın üzerine yatmak. Ancak ligin başından beri südürdüğü bu çağdışı anlayışını Szymkowiak, İbrahim Yattara ve Fatih Tekke'nin yokluğu nedeniyle tutturamadı. Yönetimin yanlış transfer politikası, Ziya Hocanın da elindeki kadroyu iyi değerlendirememesi ile birleşince olan oldu. Ziya Hocanın defansın sağına koyduğu Musa Büyük yol geçen hanına dönünce, ön liberoya koyduğu koyduğu Ferhat, Hasan, Hüseyin üçlüsü, üç pası üst üste beceremeyince, yıldızımız Marcelinho ayağına gelen hemen her topu rakibe hediye edince ve umudumuz Umut da yetersiz kalınca takımımız kendini bence hakettiği yerde buldu. Burada iddia ediyorum ki; Ziya Doğa'nın yukarıda bahsettiğim taktiğinden başka "alternatif" bir taktiği yok. Bundan dolayı ben bu adamdan ümitsizim. Ziya Hoca, Trabzonumu korkak oynatmasa, orta sahaya Szymkowiak ve Musampa ikilisini ilave ederek, forvet hattını da ikilese, inanın takımımız hem şu anki kötü duruma düşmezdi hem de iyi futbolun nasıl oynandığını gösterirdi. Ancak takımda orta saha oyuncuları Ziya Hoca tarafından ısrarla kenarda tutulduğundan o bölgede doğru düzgün pas yapamadık ve dolayısıyla hücuma olan orta saha desteği de o oranda düştü. Neticede ikinci lig yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Son olarak şunu söyliyeyim: Trabzonspor rakip yarı sahada pres yapmaz, topa basmazsa, bunun üstüne bir de defansa çekilip rakibin üzerine gelmesini beklerse normalden çok daha fazla gol yer ve gol de atamaz. Rakip yarı sahada presle kapacağımız her top bir gol tehlikesi demektir. Diğer taraftan orta sahanın kalabalık tutulmasıyla, topa daha fazla hakim oluruz ve hücumda daha rahat çoğalarak gol yüzü görürüz. En azından gol pozisyonları ve zevkli bir futbol seyrederiz. Peki, bugün Ziya Hoca, bu saydıklarımdan hangilerini yaptırabilmiştir takıma? Benim gördüğüm Ziya Hoca, pısırık ve amatör bir Trabzonspor oluşturma konusunda %100 başarıya ulaşmıştır...
    Büyüksün Ziya Hoca. Ancak sen bizi 13. lüğe düşürebilirdin. (Daha alt sıraları da gördük ne yazık ki…)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

inş. bu maçı alırız düzlüğe çıkmamıza çok yardımcı olacaktır bugünkü galibiyetle düzlüğe yaklaştık
    ama bu kez daha da zorlanacaz

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

seyircisiz oynarsak aliriz
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    İstanbul

ziya doğanın son maçı olmasını diliyorum
    ferhatın yerine musampa musanın yerine feridunun oynaması gerektiğini düşünüyorum elimizde kalan tek hedef kupayı almalıyız

Nereden
    İstanbul

Alıntı Egemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmetf keşke oktay yılmaz abiye bıraksaydın başlık açma işini
    beni beğenmiyormusun???

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ziya doğanın son maçı olmasını diliyorum
    ferhatın yerine musampa musanın yerine feridunun oynaması gerektiğini düşünüyorum elimizde kalan tek hedef kupayı almalıyız
    musampa tamamda sakın bana feridun deme.hiç beğenmediğim futbolcuların başında geliyor
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lig maçındaki kadrodan 2 oyuncu değiştirerek bu maça başlarsak ikinci bir 3-0 daha gelebilir..

musa yerine ufukhan
    ferhat yerine musampa
    VERENA (KIRANKAŞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ErseN_MaRTiN_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çift forvet çıkarsak alırız
    bencede.....cift forvet oynanmamiz lazim
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)