Sayfa 2 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 709 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankaraspor - TRABZONSPOR

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı mehmetf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lig maçı bitti, sıcağı sıcağına bu topici açtım.bu maçı da alır mıyız acaba?

ayni rakip ile iki mac pespese oynamak genelde cok zordur. rakib bizi "tanidi" ve önlem alacakdir. eger ziya bey biraz daha cesur davranir ve musampayi ilk 11 koyarsa aliriz gibi geliyor bana. grupdan cikmamiz icin beraberlikde yeterli bence.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa maçınında en iyisiydi Musampa.Ama inatla yerine Ferhat oynuyor.Ferhat Musampa'nın o içeriye girdiği pozisyondaki hareketleri ve şutu yapabilir mi?Diyeceksiniz ki Ferhat defans yapıyor.Hayır efendim faul yapıyor.

eh olacak o kadar. her takima bir kasap lazim

biz en iyisi ferhati ismail güldürenin yanina stajer olarak yollayalim

belki bize bir faydasi dokunur???
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kupa macinin kazanilmasi halinde gruptan cikmayi buyuk olcude garantileriz
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı adherent_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli dostlar, Ankaraspor maçını galip kapattığımızdan dolayı çok sevinçliyim. Fakat oynadığımız futbolun -bana göre- kötü olmasından dolayı da o derece üzüntülüyüm. Bu futbol bana kesinlikle ümit vermiyor. Bu futbolla en iyi ihtimalle küme düşmemeye oynarız. Ankara maçında, sadece ve sadece düşme hattında olma korkusuyla oyuncular, kendilerini bireysel olarak mümkün olduğu kadar zorladılar ve neticede takım oyunu ortaya koymadan kazanmayı başardılar. Ama bu bir olur, iki olur. İyi futbol ortaya koyamadıktan ve bu konuda da istikrarı sağlayamadıktan sonra ne bu galibiyetlerin devamını getirebilirsiniz ne de ligde iddialı bir takım olabilirsiniz. Dolayısıyla öncelikle iyi futbol diyorum.
    Şimdi gelelim Ziya Hoca’ya. Ziya bu maçta yine Ziya’lığını yaptı ve son haftaların formda oyuncusu Musampa’yı ilk onbir de oynatmadı. Doğru düzgün pas yapamayan, pozisyonlarda ağır kalan, aldığı topların hemen hemen %90’nını ya rakibe kaptıran veya ezen, takım tam kontratağa kalkacakken takımı yavaşlatan, kısacası topu hiçbir şekilde olumlu kullanamayan ve bu şekilde beni çıldırtan Marcelinho’yu ilk onbir de oynatmaya devam etti. Allah aşkına bu adam bitik… Bunu hala anlayamadınız mı? Ya adam gibi oynamak istemiyor ya da hakikaten oynayamıyor. Her iki halde de Marcelinho’nun Trabzonspora vereceği olumlu bir şey yok. Göz göre göre Musampa gibi formda oyuncun varken, “takımın en kötüsü” Marcelinho’yu oynatmak niye? Bu sorunun cevabı bence kel Ziya’nın o mübarek kelinde saklı. Trabzonspora geldiği ilk dönemi hatırlayın… O zamanlar takımın bence en iyi ve en formda oyuncusu, maçı koparacak adam olan İbrahim Yattara’yı son dakikalarda oyuna aldığı az mı vaki oldu? Niçin sizce? İnat, inat, inat bence. Ne zaman ki mağlup duruma düşerdik o zaman Yattara’yı oyuna alırdı. Allah aşkına böyle çağdışı bir yaklaşım olabilir mi? Ziya Doğan varsa olur… Arkadaşlar; bu takımdan öncelikle Ziya Doğan gitmeli. Aksi takdirde futbolcunun kralı da gelse Ziya Hoca onu defansa tıkar veya oynatmaz. Onun yerine ne yapıp yapıp Türkiye’de iki ayrı takımı şampiyon yapan, kariyeri sağlam hoca Lucescu getirilmeli.

Bundan yaklaşık bir ay önce yazdığım yazıyı sizlere tekrar sunmak istiyorum. Bana hak verecek misiniz bilmiyorum?
    İnatçı Ziya, en az ilk altı sıraya oynayacak bu takımı inatları yüzünden bitirdi. Onun her zamanki basit taktiği "defansta çok adamla kalıp gol yememek, ardından da kontrataktan veya karambolden bir gol atıp maçın üzerine yatmak. Ancak ligin başından beri südürdüğü bu çağdışı anlayışını Szymkowiak, İbrahim Yattara ve Fatih Tekke'nin yokluğu nedeniyle tutturamadı. Yönetimin yanlış transfer politikası, Ziya Hocanın da elindeki kadroyu iyi değerlendirememesi ile birleşince olan oldu. Ziya Hocanın defansın sağına koyduğu Musa Büyük yol geçen hanına dönünce, ön liberoya koyduğu koyduğu Ferhat, Hasan, Hüseyin üçlüsü, üç pası üst üste beceremeyince, yıldızımız Marcelinho ayağına gelen hemen her topu rakibe hediye edince ve umudumuz Umut da yetersiz kalınca takımımız kendini bence hakettiği yerde buldu. Burada iddia ediyorum ki; Ziya Doğa'nın yukarıda bahsettiğim taktiğinden başka "alternatif" bir taktiği yok. Bundan dolayı ben bu adamdan ümitsizim. Ziya Hoca, Trabzonumu korkak oynatmasa, orta sahaya Szymkowiak ve Musampa ikilisini ilave ederek, forvet hattını da ikilese, inanın takımımız hem şu anki kötü duruma düşmezdi hem de iyi futbolun nasıl oynandığını gösterirdi. Ancak takımda orta saha oyuncuları Ziya Hoca tarafından ısrarla kenarda tutulduğundan o bölgede doğru düzgün pas yapamadık ve dolayısıyla hücuma olan orta saha desteği de o oranda düştü. Neticede ikinci lig yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Son olarak şunu söyliyeyim: Trabzonspor rakip yarı sahada pres yapmaz, topa basmazsa, bunun üstüne bir de defansa çekilip rakibin üzerine gelmesini beklerse normalden çok daha fazla gol yer ve gol de atamaz. Rakip yarı sahada presle kapacağımız her top bir gol tehlikesi demektir. Diğer taraftan orta sahanın kalabalık tutulmasıyla, topa daha fazla hakim oluruz ve hücumda daha rahat çoğalarak gol yüzü görürüz. En azından gol pozisyonları ve zevkli bir futbol seyrederiz. Peki, bugün Ziya Hoca, bu saydıklarımdan hangilerini yaptırabilmiştir takıma? Benim gördüğüm Ziya Hoca, pısırık ve amatör bir Trabzonspor oluşturma konusunda %100 başarıya ulaşmıştır...
    Büyüksün Ziya Hoca. Ancak sen bizi 13. lüğe düşürebilirdin. (Daha alt sıraları da gördük ne yazık ki…)

aynı yorumu elli yere yazmak gereksiz...Hangi topici tıklasam bu yazı çıkıyor karşıma...ellerine sağlık da bir başlığa yazsan görürüz arkadaşım...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçtiğimiz maç bize gösterdi ki Aykut Kocaman dersini iyi ezberlemiş. Jeff in zaafını iyi bildiği için futbolcularına kaleyi gördükleri yerden şut çekmelerini söylemiş, buna iyi çalışmış olmalılar ki inanılmaz bir isabet yüzdesiyle oynadılar. Yoksa Ankara'nın büyütülecek bir oyunu yoktu ortada, bizim çocukların hakkını yemeyelim şimdi. Ama bu maçta da aynısını yaparsalar gol atma ihtimalleri yüksek.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

marce nin nesi kötu adam 2 gol attırdı ama musapa da oynamalıydı bence,
    gecen hafta buırsa macındada idarwe ederdi,
    neyse rezilliiğin bir parcasından kurtulduk umarım 2.yarı iyi bir seri yakalayıp yukarlara dıogru cıkarız,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

OKTAY YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KONU İLE İLGİSİ YOK AMA
    Arkadaşlar çok önemli bir şey dikkatimi çekti,
    Resmi web sitemiz Trabzonsporla ilgili veya ilgisiz herkesin baş sağlığı mesajı yolluyor, fenerli deniz dahil olmak üzere. Ama Yattara'nın Allah rahmet eylesin kız kardeşi vefat etti, resmi web sitesinden tık yok.
    BU YATTARA'YA YAPILMIŞ BÜYÜK BİR AYIP DEĞİLMİDİR...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Beyler Yattarada Armiza Katilinca Gorun Trabzonu Kara Bela Sagdan Ne Ortalar Yapcak Seni Cok Ozledik Umut Artik Faydali Olmaya Basladi Cagdasin Gol Atmasina Cok Sevindim Ziya Hoca Lafim Sana Niye Bu Takimi Cift Forvet Oynatmadin Bugun Cok Net Poziyonlar Yakaladik Yalniz Ankarada Cok Kacirmis Kanatlarda Sorun Var Hala Musanin Yerine Ufukhan Oynasin Ferhetin Yerine Musampa

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı mehmetf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni beğenmiyormusun???
    yok ula ondan deil.. kazandık ya hani ugur mugur hesabı. bakarsın gene yeneriz
    Hadi eyvallah..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Haklisin Oktay Yilmaz Yattaraya Cok Ayip Edilmis Bir Olay Oktay Yilmaz Seni Tebrik Ediyorum Bu Konuyu Dikkate Aldigin Ve Sundugun Icin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı OKTAY YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KONU İLE İLGİSİ YOK AMA
    Resmi web sitemiz Trabzonsporla ilgili veya ilgisiz herkesin baş sağlığı mesajı yolluyor, fenerli deniz dahil olmak üzere. Ama Yattara'nın Allah rahmet eylesin kız kardeşi vefat etti, resmi web sitesinden tık yok.
    haklisin kardes ama herkesin bildigi gibi trabzonsporumuzun resmi sitesi ne yazikki cok amatörce oldugundan her iki gunde bir guncelleniyor
    bence bir profesyonel takimin profesyonelce bir resmi sitesi olmasi lazim

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

B Grubu
    PUAN DURUMU

------------------O G B M A Y Av P
    1 Trabzonspor--- 2 1 1 0 6 3 +3 4
    2 Konyaspor ------1 1 0 0 1 0 +1 3
    3 Ankaraspor -----1 0 1 0 0 0 ..0 1
    4 Vestel Manisa---2 0 1 1 1 2 .-1 1
    5 Eskişehirspor----2 0 1 1 2 5 .-3 1

B Grubu MAÇLARI

V. Manisaspor-Trabzonspor 1-1
    Eskişehirspor-Ankaraspor 0-0
    Trabzonspor-Eskişehirspor 5-2
    Konyaspor-V. Manisaspor 1-0

15 Aralık Cuma
    20:00 Ankaraspor - Trabzonspor: Ankara 19 Mayıs

16 Aralık Cumartesi:
    14.00 Eskişehirspor - Konyaspor: Eskişehir Atatürk

20 Aralık Çarşamba:
    14.00 Konyaspor - Ankaraspor: Konya Atatürk
    14.00 Vestel Manisaspor - Eskişehirspor: Manisa 19 Mayıs

Ankaraspor-V. Manisaspor -14.01.2007 ( TRT )
    Trabzonspor-Konyaspor -14.01.2007 ( TRT )
    Konu 6Şafak Aydın1 tarafından (11.12.2006 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçda kadro ferhat dışında iyiydi yani musa aksıyor ama oraya da takviye yapılamlı ferhatın yerine musampa oynasın bi de sağ bek bulursak iyi olur bence tabi
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

emre_erbayts
    Ziyaretçi

3:0 alınmış bu net galibiyet üstelik ligde tek mağlubiyeti olan bir takıma karşı alınmıştır. bu galibiyetgeçtiğimiz 7 maçlık kötü serinin nedenlerinide bize anlatıyor adeta. bu takım ofansif oynamalıydı ama nerde ziya zihniyetinde yer yok bu kadar hücumcuya. ilk kez 4 hücumcu ile oynadık. ziya inadın bitirdi bizi. bırak git be abicim istenmiyorsun buralarda..

emre_erbayts
    Ziyaretçi

Alıntı adherent_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli dostlar, Ankaraspor maçını galip kapattığımızdan dolayı çok sevinçliyim. Fakat oynadığımız futbolun -bana göre- kötü olmasından dolayı da o derece üzüntülüyüm. Bu futbol bana kesinlikle ümit vermiyor. Bu futbolla en iyi ihtimalle küme düşmemeye oynarız. Ankara maçında, sadece ve sadece düşme hattında olma korkusuyla oyuncular, kendilerini bireysel olarak mümkün olduğu kadar zorladılar ve neticede takım oyunu ortaya koymadan kazanmayı başardılar. Ama bu bir olur, iki olur. İyi futbol ortaya koyamadıktan ve bu konuda da istikrarı sağlayamadıktan sonra ne bu galibiyetlerin devamını getirebilirsiniz ne de ligde iddialı bir takım olabilirsiniz. Dolayısıyla öncelikle iyi futbol diyorum.
    Şimdi gelelim Ziya Hoca’ya. Ziya bu maçta yine Ziya’lığını yaptı ve son haftaların formda oyuncusu Musampa’yı ilk onbir de oynatmadı. Doğru düzgün pas yapamayan, pozisyonlarda ağır kalan, aldığı topların hemen hemen %90’nını ya rakibe kaptıran veya ezen, takım tam kontratağa kalkacakken takımı yavaşlatan, kısacası topu hiçbir şekilde olumlu kullanamayan ve bu şekilde beni çıldırtan Marcelinho’yu ilk onbir de oynatmaya devam etti. Allah aşkına bu adam bitik… Bunu hala anlayamadınız mı? Ya adam gibi oynamak istemiyor ya da hakikaten oynayamıyor. Her iki halde de Marcelinho’nun Trabzonspora vereceği olumlu bir şey yok. Göz göre göre Musampa gibi formda oyuncun varken, “takımın en kötüsü” Marcelinho’yu oynatmak niye? Bu sorunun cevabı bence kel Ziya’nın o mübarek kelinde saklı. Trabzonspora geldiği ilk dönemi hatırlayın… O zamanlar takımın bence en iyi ve en formda oyuncusu, maçı koparacak adam olan İbrahim Yattara’yı son dakikalarda oyuna aldığı az mı vaki oldu? Niçin sizce? İnat, inat, inat bence. Ne zaman ki mağlup duruma düşerdik o zaman Yattara’yı oyuna alırdı. Allah aşkına böyle çağdışı bir yaklaşım olabilir mi? Ziya Doğan varsa olur… Arkadaşlar; bu takımdan öncelikle Ziya Doğan gitmeli. Aksi takdirde futbolcunun kralı da gelse Ziya Hoca onu defansa tıkar veya oynatmaz. Onun yerine ne yapıp yapıp Türkiye’de iki ayrı takımı şampiyon yapan, kariyeri sağlam hoca Lucescu getirilmeli.

Bundan yaklaşık bir ay önce yazdığım yazıyı sizlere tekrar sunmak istiyorum. Bana hak verecek misiniz bilmiyorum?
    İnatçı Ziya, en az ilk altı sıraya oynayacak bu takımı inatları yüzünden bitirdi. Onun her zamanki basit taktiği "defansta çok adamla kalıp gol yememek, ardından da kontrataktan veya karambolden bir gol atıp maçın üzerine yatmak. Ancak ligin başından beri südürdüğü bu çağdışı anlayışını Szymkowiak, İbrahim Yattara ve Fatih Tekke'nin yokluğu nedeniyle tutturamadı. Yönetimin yanlış transfer politikası, Ziya Hocanın da elindeki kadroyu iyi değerlendirememesi ile birleşince olan oldu. Ziya Hocanın defansın sağına koyduğu Musa Büyük yol geçen hanına dönünce, ön liberoya koyduğu koyduğu Ferhat, Hasan, Hüseyin üçlüsü, üç pası üst üste beceremeyince, yıldızımız Marcelinho ayağına gelen hemen her topu rakibe hediye edince ve umudumuz Umut da yetersiz kalınca takımımız kendini bence hakettiği yerde buldu. Burada iddia ediyorum ki; Ziya Doğa'nın yukarıda bahsettiğim taktiğinden başka "alternatif" bir taktiği yok. Bundan dolayı ben bu adamdan ümitsizim. Ziya Hoca, Trabzonumu korkak oynatmasa, orta sahaya Szymkowiak ve Musampa ikilisini ilave ederek, forvet hattını da ikilese, inanın takımımız hem şu anki kötü duruma düşmezdi hem de iyi futbolun nasıl oynandığını gösterirdi. Ancak takımda orta saha oyuncuları Ziya Hoca tarafından ısrarla kenarda tutulduğundan o bölgede doğru düzgün pas yapamadık ve dolayısıyla hücuma olan orta saha desteği de o oranda düştü. Neticede ikinci lig yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.
    Son olarak şunu söyliyeyim: Trabzonspor rakip yarı sahada pres yapmaz, topa basmazsa, bunun üstüne bir de defansa çekilip rakibin üzerine gelmesini beklerse normalden çok daha fazla gol yer ve gol de atamaz. Rakip yarı sahada presle kapacağımız her top bir gol tehlikesi demektir. Diğer taraftan orta sahanın kalabalık tutulmasıyla, topa daha fazla hakim oluruz ve hücumda daha rahat çoğalarak gol yüzü görürüz. En azından gol pozisyonları ve zevkli bir futbol seyrederiz. Peki, bugün Ziya Hoca, bu saydıklarımdan hangilerini yaptırabilmiştir takıma? Benim gördüğüm Ziya Hoca, pısırık ve amatör bir Trabzonspor oluşturma konusunda %100 başarıya ulaşmıştır...
    Büyüksün Ziya Hoca. Ancak sen bizi 13. lüğe düşürebilirdin. (Daha alt sıraları da gördük ne yazık ki…)
    elinize sağlık. ben bu yazının altına imzamı atarım. bu galibiyeti iyi okuyup gerekli müdaheleyi yapması lazım yönetimin. yoksa işimiz zor 2. yarı. yönetim uyuma..

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bildiğim kadarıyla bir sonraki turda yani çeyrek finalde A1-C2, A2-C1, B1-D2, B2-D1 maçları olacak

yani biz B1 olarak muhtemelen ankaragücü yada gençlerbirliği ile karşılaşacağız... yarı final zor değil arkadaşlar... final maçını da lig sıralamasında ilk 3 sırada olacak takımlardan biriyle yaptıkmıydı seneye UEFA kupasındayız kesin... hayırlı uğurlu olsun...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Nereden
    Almanya

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla bir sonraki turda yani çeyrek finalde A1-C2, A2-C1, B1-D2, B2-D1 maçları olacak

yani biz B1 olarak muhtemelen ankaragücü yada gençlerbirliği ile karşılaşacağız... yarı final zor değil arkadaşlar... final maçını da lig sıralamasında ilk 3 sırada olacak takımlardan biriyle yaptıkmıydı seneye UEFA kupasındayız kesin... hayırlı uğurlu olsun...
    yokmu bunun kaynagi
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

illaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Musanın yerine ferhatı kaydırarıp musayı dışarı kiki içeri alınırsa bu maçıda alırız.Defans tek top oynar hüseyinde bugun ki gibi topları keser ve toplarsa rahat alırız.Bu Ankarayı fener bjk gs yenemedi üstelik zor kurtardılar.Biz bu kötü halimizle perişan ettik.Tebrik ediyorum hepsini...
    Başarılar devam edecek işallahhh....
    YORULDUK YENİLGİLERİ GÖRMEKTEN
    DÖNÜN ARTIK ŞAŞALI GÜNLERE....
    ÖLÜMÜNE , İNADINA , SONUNA KADAR TRABZONSPOR

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OKTAY YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KONU İLE İLGİSİ YOK AMA
    Yine konuyla alakası yok ama söylemeden geçemiycem. Yahu o ne rezelat bi sitedir. Bizim gibi bir klübe hiç yakışmıyor. Bi müslüman çıkıpta düzeltelim demiyor şu tasarımı... Abartmıyorum kardeşim 12 yaşında html öğrendiğinde bundan bin kat daha güzel şeyler çıkarıyordu ortaya...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu hafta diğerlerinden ne farkı var biliyor musunuz? Şans. Sadece şans faktörü var.Seyircisiz oynamak gerçekten işe yaradı.Bu hafta ne fb. ne bjk ne de gs nin oyunundan kötü oynamadık.Bu takımların arasında en iyi oynayan bizdik.Lig artık gerçekten denk gitmeye başladı.Bizim olduğumuz yerde gs veya bjk de olabilirdi.( Bütün maçları izlediğim için söylüyorum.) Ankara maçına gelince.Bir takımla 2 kez üst üste oynamak birbirimizi çözeceğimiz anlamına gelmez.Bence kupa maçında da aynı tarifeyi geçebiliriz.Ama sonuçta top yuvarlak.Ne olacağı belli olmaz.
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bune ya. İki tane Ankaraspor maçı başlığımı var?
    Konu bordobluex tarafından (11.12.2006 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Alıntı bordobluex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bune ya. İki tane Ankaraspor maçı başlığımı var?
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

sonunda yendik 8 metrelik bayrak asacam balkona 8haftadan sonra

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bari Türkiye Kupasinda 2006'yi Lider olarak bitirelim

Ankaraspor Trabzonspor

Türkiye Kupası 3. Maçı

Tarih: 15.12.2006
    Stad: 19 Mayıs
    Saat: 20:00

Sansim varmis o gün izinliyim Maca bakabiliyorum.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

TFF Fortis Türkiye Kupası statüsünü okursan böyle bir şey olmadığını görürsün. Çeyrek Final maçları kura çekimine göre belirlenir yazıyor.

8.5 Çeyrek final müsabakaları: Çeyrek final müsabakaları, grupları ilk iki sırada tamamlayan sekiz takım arasında çift maçlı eliminasyon sistemine göre oynanır. Eşleşmeler Federasyonca düzenlenecek kur’a çekimi sonucunda belirlenir.Çeyrek Final ilk müsabakaları kura çekiminde küçük numarayı çeken takımın sahasında oynanır.
    http://bim.tff.org/talimatlar/0607fortistrkupasi.doc

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)