Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Umut-Ersen Önde, Marce Arkalarýnda, Musampa Solda Baþlýðý

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

I ýhh! Olmamýþ. Çok gol yeriz böyle (Ziya DOÐAN)
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

umut ersen önde marce arkalarinda musampa solda topici!

Muhahaha valla ya hic gülesim yoktu alemsin ya

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Konu Badaloðlu tarafýndan (11.12.2006 Saat 12:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Yattara gelsin büyük ihtimal böyle olacak ama musampa ortaya alýnabilir yattara solda gökdeniz saðda ersen umut ilerde arkalarýnda marcelinho ama ziya doðan olmazsa böyle olacak
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

bu topic buraya boþuna açýlmýþtýr bugünkü kadrodan sonra...

geçen haftanýn yýldýzý bu hafta yedek ve oyunda ferhat diye top yapmaktan ve hatta top kapmaktan bile aciz bi adam...
    VERENA (KIRANKAÞ)

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

musampa oynayamaz ilk 11 de bu formuyla bence. ama topic bence güzel boþ boþ köstek olmaktan bahsedeceðimize yaratýcý topiclere her zaman varým niye kilit vurulsun ki?
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

nasil yani! musampa neden oynayamasin bu formuyla! ne yapmadi ki musampa bugün de sen onu onbire düsünmüyorsun! malum kel sahisla, hani su bizim maclarda saha kenarinda elleri ceplerinde bögürenle bir akrabalik olayi falan var herhalde! ;-)))

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Musampa çok iyi oynuyo.

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Forum tarihinde benim hatýrladýðým en yaratýcý ve en eðlenceli topic ismi

ahmetansu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    38

kiki cok koþamaz bunu ziyada biliyo onun için odan orta saha yharatmaya çalýþýyo
    zaten iki kanadýmýzda yattara gibi olacak deðil ya. kiki yi marcelinho yu gökdenizi sarkýk sol kanat gibi oynatýrsa güzel olur

----------umut----------
    gökdeniz----marcelinho-----yattara
    --------kiki------hüseyin---------
    murat----caðdaþ---stepanov---ufukhan
    ----------jeferson---------------

bi kere ferhattan kesinlikle kurtulmasý lazým. kikinin fazlalýk külalarýný vermesi lazým. çaðdaþ ve stapanoun birbirini ezberlemesi lazým. musanýn yerine ufukhanda ýsrarcý olmasýný isterim açýkcasý. ayný þekilde de herazaman umuttan yana ýsrarcý olmasý lazým.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

oynar bu sene kimler oynadý formsuzluklarýyla da musampa ile szymek oynamadý.zaten benim kýzgýnlýðým buna.hasan hüseyin ferhat mustafa hepsi oynadý çok formdaydýlar da szymek ve musampa formsuz oynamadý.ziya kandýrdýn beni

go home ziyaaaaa
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Jeff
    Ufukhan Stepanov Çaðdaþ Murat
    Hüseyin Kiki
    Gökdeniz Marce Yattara
    Umut
    Bu kadro ligi sallar.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    52

Alýntý guera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    simdi diyorsunuz ki gereksiz bir topic! gerekli tropicler ve gereksiz topicler diyerek baska bir topic acsaniza yahu! ben düsüncemi yazdim sizler begenmeyebilir ya da karsi durus sergileyebilirsiniz ama bu benim takimda bu oyuncularin oynamasini istiyor olmam gercegini degistirmez! ve eminim bu sayfada böyle düsünen binlerce insan var!ayrica o adam bu sayfayi okuyor ya da okumuyor ben düsüncemi yaziyorum ha okuyorsa bir sekilde insanlarin da onun taktikleri!!!!! hakkinda neler düsündügünü bilmesi gerekli! malum bizim yönetimin futbolla olan alakasini hep birlikte görüyruz bari taraftarin mal olmadigini anlasin bu zat´i muhterem!
    Her kelimesine katiliyorum. Eger kitlenin, surunun bir parcasi degil de bireyseniz kendi dusunceniz olmasi ve bunu dile getirmeniz kadar dogal bir sey olamaz; fikirleriniz gucun, otoritenin isine gelmese bile. Buna "demokrasi" diyor bazilari.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu tpice destek veriorum çok zekice ziya hoca gör þunu gerçi ziya gitsin yerine gelen görsün bu topiði

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

allah askina bi kis eger bi topic acmissa biraz saygi duyalim ne yani sen katilmiyosan hemen kapanmak zorundami sana sacma geliyosa yazma kardesim adam fikirlerini soylemis begenilmezse zaten kapanir gider ama boyle her acilan konuya kusur bulmayalim fikirne uyan yazar uymayan yazmaz

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý guera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nasil yani! musampa neden oynayamasin bu formuyla! ne yapmadi ki musampa bugün de sen onu onbire düsünmüyorsun! malum kel sahisla, hani su bizim maclarda saha kenarinda elleri ceplerinde bögürenle bir akrabalik olayi falan var herhalde! ;-)))
    ben körü körüne kimseye haketmediði deðeri vermiyorum demek istediðim bu. formu olmadýðý ortada 10 dakika oynadý yine bazý toplarda kesildi daha ne olsun. keþke formunu yakalasada ilk 11 in deðiþmez ismi olsa.
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Ýþte böyle destek bulursa bu tarz topicler renk gelir foruma...puan durumuna baktým az önce...ikinciyle aramýzda 11 puan fark var...herþey olur bu ligde...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Selam;

Baþlýk hakikaten güzel,Musampa solda olsun,Marce ortada bu da doðru,iki forvetle oynayalým bu da güzel peki Sað açýðýmýz da Gökdeniz olacak bu durumda Yattara nerde? peki ya Szmek ?
    Hýncal Uluç tarzý futbol yorumculuðu vardýr;sürekli þunu niye oynatmýyorsun diye yazar ama kimi çýkartacaðýný yazmaz...Çözümün bir parçasý olmak güzel ama Hüseyin nerede oynayacak?
    Eðer elimizdeki oyuncular oyunun iki yönünü de ayný kabiliyetle oynasa problem yok hele de Ziya Hoca gibi savunmacýlara aþýk bir hocanýz varsa böyle bir tertip sadece hayal olur....Yine de hayali bile güzel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý liginefendisi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Selam;

Baþlýk hakikaten güzel,Musampa solda olsun,Marce ortada bu da doðru,iki forvetle oynayalým bu da güzel peki Sað açýðýmýz da Gökdeniz olacak bu durumda Yattara nerde? peki ya Szmek ?
    Hýncal Uluç tarzý futbol yorumculuðu vardýr;sürekli þunu niye oynatmýyorsun diye yazar ama kimi çýkartacaðýný yazmaz...Çözümün bir parçasý olmak güzel ama Hüseyin nerede oynayacak?
    Eðer elimizdeki oyuncular oyunun iki yönünü de ayný kabiliyetle oynasa problem yok hele de Ziya Hoca gibi savunmacýlara aþýk bir hocanýz varsa böyle bir tertip sadece hayal olur....Yine de hayali bile güzel

yattara takýma girerse tek forvete dönersin. szymek zaten yolcu galiba yerine elleri alýsýn.elleri hüseyinin yerine koyarsýn.hüseyin yedek klübesinin yanýndaki boþlukta oynasýn.

ziyayý da yollar dama gibi hücumu düþünen bir hoca alýrsýn.

ben devre arasnda þuan ki kadrodaki oyunculardan dah iyi bir oyuncu alýnabileceðini sanmýyorum.sayýlan isimlerde þuan ki isimlerle ayný.tek fark denenmemiþ olmalarý.

yeni bir hoca ve mantalite ile

***************jeff*******************
    **akyel ***step ***çaðdaþ ***murat******
    ***************eller******************
    **yattara**gökdeniz **marce** musampa**
    ***************umut*****************
    **************(ersen)*****************

sayýlan isimlerle ve bu yönetimle bundan daha iyi bir kadronun devre arasýnda kurula bileceðini sanmýyorum.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

arkadaþ düþüncesini paylaþmýþ...saygýmýz sonsuz

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþte böyle destek bulursa bu tarz topicler renk gelir foruma...puan durumuna baktým az önce...ikinciyle aramýzda 11 puan fark var...herþey olur bu ligde...
    2.devre de bi seri yakalarsak kimse tutamaz bizi....

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Sevgili Guera

Bu benim düþüncemdir , saygý duyarsýnýz yada duymazsýnýz diyorsunuz ya , sendende halen Trabzonspor'un hocasý olan Ziya Hoca'ya saygý duymaný beklerdim. Ziya hocaYý Beðenirsin yada beðenmezsin ama ismini bile anmak istemiyorum , o adam vss gibi söylemler hoþ durmamýþ. Her maç sonrasý Ziya hoca ile ilgili baþlýk açmak zorundada deðilsin. Anladýk artýk ziya Hocayý sevmiyorsun.

Konu ile ilgili yorum yapmayacaðým. Yapýlan yorumlarý okumakla yetiniyorum. Ýnþallah seninde istedigin gibi Ziya hoca'da bu baþlýðý okuyordur. Bu kadar cevher ve fikirden bir þeyler kapar eminim...
    Taraftarlýk ; Geçim kaynaðý deðil , Yaþam kaynaðýdýr ...
    Fýrtýnasýz denizde , herkes Kaptan ...

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu tarz bir oyun kurgusu ile çýkmasýný biz herhalde 6 haftadýr söylüyoruz. Ama ziya hocanýn oyun mantailetisi daha farklý. Sonuçta takýmýn hocasý o. Takým kaybettimi de sorumlu kendisi. Ama burdaki çoðu kiþi gibi benimde en büyük arzum ziya hocanýn bu þekilde takýmý sahaya çýkarmasý merak ediyorum nasýl bir sonuç olacak. Ýnþallah bizlere takýmýmýzý bu þekilde görmek nasip olur.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý CeSS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili Guera

Bu benim düþüncemdir , saygý duyarsýnýz yada duymazsýnýz diyorsunuz ya , sendende halen Trabzonspor'un hocasý olan Ziya Hoca'ya saygý duymaný beklerdim. Ziya hocaYý Beðenirsin yada beðenmezsin ama ismini bile anmak istemiyorum , o adam vss gibi söylemler hoþ durmamýþ. Her maç sonrasý Ziya hoca ile ilgili baþlýk açmak zorundada deðilsin. Anladýk artýk ziya Hocayý sevmiyorsun.

Konu ile ilgili yorum yapmayacaðým. Yapýlan yorumlarý okumakla yetiniyorum. Ýnþallah seninde istedigin gibi Ziya hoca'da bu baþlýðý okuyordur. Bu kadar cevher ve fikirden bir þeyler kapar eminim...
    ziya hocanin kisiligine herhangi bir sekilde bir hakaret edici ya da onur kirici bir cümle kurmadim bunu daha önce yapmistim ceza aldim simdi yogurdu üfleyerek yiyorum ancak onun ismini agzima almamam da anlayisla karsilanacaktir saniyorum!bu takim 8 haftada 6 maglubiyet bir beraberlik bir galibiyet aldiysa takimi olusturan oyuncularin hala dört aydan bu yana form grafikleri kendisinin geldiginde bahsettigi sekilde yerlerde sürünüyorsa ve yine bahsettigi musampayi marcheyi oynatamiyorsa söyledikelriyle uygulamalri farkliysa bizi aptal yerine koyuyorsa t. direktör olarak ona saygi duymamim olanagi yoktur! hincalin ne dedigi ya da ne düsündügü cok da önemli degil ama önemli olan bu takimin basarisizligini havada asili birakmak ancak o ve onun gibi insanlara yakisan bir davrnais! nedne haftalardir musampayla ilgili bir aciklama yapamiyor! nedne marcenin yerinde oynatilmamasiyla ilgili birseyler geveleyemiyor! benim kanimca bunun tek sebebi var bu adamin futbol bilgisi 7-2-1 sinirli da o yüzden! dün bir kez daha yasadik bunu takim biraz ofansif futbol oynayinca goller geliyor! daha ötesi var mi bunun! bir de bu kadar cevher ve fikirden birseyler kapar diyorsun! ince süzlerle bizi alaya alman hos dogrusu ancak bilmelisin ki burada kayitli olan insanlarin bir cogunun genel kultürel donanimi olsun bilimsel donanimi olsun cok saygideger!!!!! hocamizin cok cok üzerinde! bunlara hatta bazi arkadaslarimizin icin futbol bilgisini dahi ekleyebilir bu anlamiyla ziya hoca bordomavi netten ögrenebilecegi coksey oldugunu bilmeli!!! bilmem yaniliyor muyum?
    Konu guera tarafýndan (11.12.2006 Saat 11:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Bence saðda yattaranýn geliþiyle musa arkada daha rahat oynar.veya ufukhan-feridun ikilisinden biride olur.kalede transfer yoksa jeff-tolga ikilisi ile devam edicez sanýrým.ortada stephanov ve çaðdaþ,geri gelirse erdinçte katýlacak.solda murat ve musampa,mustafa var.hüseyin kendisinin de istediði üzere tek ön libero olmalý.önünde gökdeniz.gökdeniz enerjisini prese ve defansa ayýrmaya baþlamalý.marcelinho daha aktif olacaktýr böylece asist ve gol yollarýnda.bir nevi fb de alex in yaptýðý vazifeyi yapmalý.ilerde bence umut tek olmalý.veya illa kanattan daha fazla gelmek lazým olursa ersenlede baþlanabilir ama benim forvet tercihim umut olur.
    benim ideal kadrom bu ama tabi kaðýt üstünde sonuçta.çeþke formda olsalar ve hep kazansalar ikinci yarý.önemli olan gerçek bir takým olmak ve özgüven gerisi biraz hikaye:

------------jefferson----------

musa--- çaðdaþ--- stephanov--- murat

------------hüseyin-----------

yattara ---gökdeniz---- musampa

-------- marcelinho-------------

------------umut---------------

yedekler:
    tolga
    þimek
    ufukhan
    ferhat
    hasan
    mustafa
    ersen
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

.....................Jeff
    Ufukhan ..Stepanov ...Çaðdaþ ........Murat
    .................symek
    yattara...Gökdeniz....... Marce......kiki
    ...............Umut

bence böyle bir kadro daha çok iþ yapar ama ziya hoca böyle bir kadro çýkarmaz inþallah ziyayý gönderip hucum oynatacak bir hoca getirirler
    aslýnda forvete ÞOTA yý alýrlarsa tam süper olacak
    Konu ARAF tarafýndan (11.12.2006 Saat 12:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)