Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Umut-Ersen nde, Marce Arkalarnda, Musampa Solda Bal

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.03.2006

Standart Umut-Ersen nde, Marce Arkalarnda, Musampa Solda Bal

bilmiyoyrum sesimizi baska nasil duyursak! ancak denemeye deger diye dsndm ve t. direktrn(adini bundan sonra azima almayacagim!) bu sayfayi ziyaret ettigini dpsnerek bu topici aciyorum!
    kimimiz bunun icin dua ederken kimimiz byle bir kadro ile sahaya cikmadigimiz icin cildiriyor kimimizde ona hak veriyoruz.
    benim grsme gre hoca artik ne olursa olsun bu drtlyle bir kez olosun baslayabilmeli bu cesareti gsterebilmeli! bizlerde kendisine buradan destek vermeleyiz belki o zaman kck insan sendromundan kurtulur ve bizim de istedigimizin tam da bu oldugunu grr ve uygulamaya gecer!
    hayir hocam byle bir dizilisten sonra yenilsen dahi bu taraftar sana kfretmeyecek ve defolup gitmeni istemeyecek! bu taraftar biliyor ki senin korkakliginin ecele faydasi yok! bu taraftar huseyinin bir macta daha az rol aldigi dakikalar yasamak istiyor( yani bu taraftar hseyinin kaybetmek icin kazandigi toplari, kazandigi toplardna sonra hasani aramasini seyretmek istemiyor).
    artik bir kez olsun o rmcek kafandaki eskimis dsnceleri bir yana birak ve bir kez olsun taraftarin sesini dinle! greceksin o zaman marce de musampa da umut ve ersende form ykselisi sezeceksin! bu takim yedi haftadir alamadigi galibiyeti rahatlikla aldigi gibi belki son sekiz haftanin gol rekorunu kiracak ve sen btn bunlardna en fazla rant saglaycak kisi olcaksin! cnk herkez grecek ki sne kot kafali degilsin! sen de degisebilir, degisitirilebilirsin!
    bizler bu topice imza atanlar oalrak senden bunu rica ediyoruz! bak sana ne kfr ne de hakaret hakaret ediyoruz! umarim bir kez olsun kendi sinirlarini asabilir kendi seviyendenukari cikmayi becerebilirsin!

Trabzonspor Kongre yesi
    28TS61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

onune gelen topic aciyor bu ne ya

Kasm Hilal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Yazdklarnn Ziya Dopan tarafndan net biimde incelenmesini istiyorsan al saan kendi sitesindeki mail adresi

futbol@ziyadogan.com

Facebook

Sakin ocuk KHE

Emre7 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon

bende topic aacam Allahm u taraftara akl ver!!
    [ille d' 7]

Turgut Altun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

bir balk gerekli veya gereksizdir. Asl meselenin bahsi geen balklar
    bu ne yaaa
    kilit
    cilitttttttt
    kapanr bu
    gereksiz bir konu
    vesaire vesaire gibi mesajlarla gereksiz grdkleri halde srekli yukarya tayp gndemde tutanlarn kendi tutumlarn da gzden geirmeleri olduu kanaatindeyim.

Ayrca KHE

Ziya hoca'nn o adresi bile doru drst inceleyeceinden pheliyim.imdiden binlerce svg ierkli mesajdan bir ka tanesini okuduktan sonra o adrestende elini eteini ekecektir.
    Elbette mmkn deil ama, herey gnlnzce olsun.

demokles - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.10.2006
    Ya
    45

imdi bu topic ald diye ziya doana haber vermek lazm hatta bu topici destekleyenler direkt olark teknik adam yardmclar olarak ie alnmal ARKADALAR bu iler yle dediiniz gibi olmuyor...

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

bu topic kesinlikle gerekli
    ve kesinlikle ak kalmal...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

marcelinhos100 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.10.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Alnt loveyouszymek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu topic kesinlikle gerekli
    ve kesinlikle ak kalmal...

bencede kesinlikle mthi bir konu am arkada birisi demiki musampa gnderilsin gkdeniz solda oynayacakm bakn bir kere bu kadroyu srmedi sahaya xxxxxxxx nk o da biliyorki musampay solda oynatrsa marcelinhoyu mu n libero oynatacak u anda yattara yokken trabzonsporun hcum hatt yle olmal ersen martin umut bulut arkalarnda marce sag gkdeniz sol musampa geride hseyin defans musa stephanov agda mustafa keeli ( emin olun musa ile mustafay ellerim titreyerek yazyorum ) kalecileri yazamyorum bile hadi hayrls

Bu Mesaj BMN Forum Yneticisi Tarafindan Dzenlenmistir.
    Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    Forum yneticileri kurallara uymayan mesajlari dzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma ye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    Gerekli durumlarda itirazlariniz iin: uyelik@bordomavi.net
    Konu Badalolu tarafndan (11.12.2006 Saat 13:12 ) deitirilmitir.
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.03.2006

simdi diyorsunuz ki gereksiz bir topic! gerekli tropicler ve gereksiz topicler diyerek baska bir topic acsaniza yahu! ben dsncemi yazdim sizler begenmeyebilir ya da karsi durus sergileyebilirsiniz ama bu benim takimda bu oyuncularin oynamasini istiyor olmam gercegini degistirmez! ve eminim bu sayfada byle dsnen binlerce insan var!ayrica o adam bu sayfayi okuyor ya da okumuyor ben dsncemi yaziyorum ha okuyorsa bir sekilde insanlarin da onun taktikleri!!!!! hakkinda neler dsndgn bilmesi gerekli! malum bizim ynetimin futbolla olan alakasini hep birlikte gryruz bari taraftarin mal olmadigini anlasin bu zati muhterem!
    Konu guera tarafndan (10.12.2006 Saat 15:51 ) deitirilmitir.

ahin Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    el
    Ya
    49

Arkadalar her fikre sayg duymak zorundayz. Diyelimki TD. sitemize girdi. Alt konular tek tek okuyup arkadan fikrini grmeyebilir. Anabalkta grdn de bir bakaym diyebilir. Byle bir ihtamal zayf olsa da gereklememe ihtimaline de yok diyemeyiz.

Daha da nemlisi nce birbirimize sayg duyacaz sonra herkes tarafndan sayg duyulan olacaz.

Topic gerekli gereksiz tartmalarn da anlamsz buluyorum.
    TRABZONSPOR.

marcelinhos100 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.10.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Alnt guera Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    simdi diyorsunuz ki gereksiz bir topic! gerekli tropicler ve gereksiz topicler diyerek baska bir topic acsaniza yahu! ben dsncemi yazdim sizler begenmeyebilir ya da karsi durus sergileyebilirsiniz ama bu benim takimda bu oyuncularin oynamasini istiyor olmam gercegini degistirmez! ve eminim bu sayfada byle dsnen binlerce insan var!ayrica o adam bu sayfayi okuyor ya da okumuyor ben dsncemi yaziyorum ha okuyorsa bir sekilde insanlarin da onun taktikleri!!!!! hakkinda neler dsndgn bilmesi gerekli! malum bizim ynetimin futbolla olan alakasini hep birlikte gryruz bari taraftarin mal olmadigini anlasin bu zati muhterem!

helal sana zeki adamsn byle topicler a karde bilki ziya dogan gibiler bizim aramzda da var
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Kilit kararn verme hakkn kim verdi size.

Yazmazsn olur biter. Hele alayc ifadeler. ok mu biliyorsunuz?

Arkada fikrini belirtmi ve nemli bir konu.

Arkadan yazd sistem bence dorudur.

Marce yanl yerde oynatlyor nk.

Marce de bu yzden etkili olamyor.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

turkercan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2006
    Ya
    35

Alnt 28TS61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    onune gelen topic aciyor bu ne ya
    nne gelen msj yazyor bu ne yaa!!!

sanane karde aar amaz senmisin burann mdr??? yanl bie yaptysa yneticiler sorunu halleder sen niye atlyosun.. ayrca ok doru bi konuya deinmi arkada.
    Konu turkercan tarafndan (10.12.2006 Saat 16:18 ) deitirilmitir.

OKTAY YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt KHE Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yazdklarnn Ziya Dopan tarafndan net biimde incelenmesini istiyorsan al saan kendi sitesindeki mail adresi

futbol@ziyadogan.com

ben bu yazdn email adresine pek ok defalar mesaj attm ama galiba kullanlmyor bu email adresi ve srekli hata mesaj geliyor geri, adam dpe dz bizi email adresi ile de kazklyor,
    Bylesine kokumu bir insan daha olamaz yaaaaa, madem byle bir email adresi koyuyorsun oraya o zaman kullan onu!!! yok kullanmyorum diyorsan yeter artk yaaaaa bktk artk tarama zrl insan bizi enayi yerine koymandan bktk artk...

Forumdan Uzaklatrlmtr GolaMTuRi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Ankara

forumda ne cok normal user kilikli yonetici/admin varmis..yahu gereksizse yazmayin, kapatilir zaten..
    guera yazdiklarinin hepsine katiliyorum ama bu ziya denen sahis hayatta cikarmaz bu kadroyu..ferhat hasan huseyin gibi futbol katilleri varken musampa,marce gibi isimler fazla prim yapmaz...

Trabzonspor Kongre yesi
    agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

dnlen sistem bence doru bir sistem.ileride ift forvet oynamak akllca,tek forvetle sahaya ktmzda pozisyon bulamyoruz.umut tek bana etkili olamyor ersen tek bana umuta gre daha etkili ama ikisinin kesinlikle beraber oynamas gerekiyor.bursa mann 2. yarsnda ift forvetin etkisini grdk.gelelim marcelinho ya.futbol kariyerine hi bir lafm olamaz ama Trabzonsporda u ana kadar etkili deil.eer ricardinho gibi oynatlrsa etkili olabilceini dnyorum fakat mcadele etmesi komas gerekiyor.yoksa istedii kadar o blgede oynasn komadan bir ey olmaz.sol kanatta kiki sada gkdeniz oyanayabilir.orta alanda hseyin kesinlikle olmal 2 forvet marce kiki ve gkdeniz 5 hcuma ynelik oyucu eder.hseyini de ortaya koyduktan sonra takmn en berbat yerine geliyoruz defans ve kale.sa ve sol bek diye bir ey yok takmda.gbekte stepanov un yanna adam yok.kalemiz yar bo gibi zaten.ufukhan eski ufukhan deil sa bekte son mata bence dkld.sol kanattan golleri yedik zaten.stepanov kaliteli kuma ama tek kiiylede defans yaplmaz.sistem gzel fakat ileriyi dnren geriyide salama almak gerekir.bu sistemde zellikle beklerin ok iyi olmas gerekir.
    "Dnyada bir yerdeyim ben"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.03.2006

sorun hseyinin iyi ya da kt olusu degil ya da hasanin futbol kalitesinin bu takimda oynamaya yetmiyor olmasi! sorun sanirim ziyanin bu oyunculara tutunarak tkaimda kalabilmesi! surasi cok acik ki takimin yarisindna fazlasi ziyadan nefret ediyor ! dsnebiliyor musunuz musampanin ya da marcenin ya da symkonun bu hocayi tuttugunu? bu hocanin adamlari bu takimda belli!!! keceli musa huseyin gkdeniz hasan ! fatih akyelin ortaya cikardigi gerrcek sanirim aysbergin sadece grnen yani! yani sorun kisiler zerinden kurulan hanedanlik! hseyinin ynetimle arasi cok iyi hasanin da oyle! gerisini varin siz dsnn...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.03.2006

herseyden nce ufukhanin eski ufukhan olmamasi sorununa deginelim! ufukhanin zaten gecmiste varolan basarilari saman alevi gibi bi rmaclik iki maclik peryodlardan ibaret! yasi bizim onun hakkinda birsey sylememize engel! ancak fenerbahce macinda grdk ki 20li yaslarin basinda biri icin bizim defansimizda dsnebilecegimiz bir oyuncu icin cok yavas! marceye gleince! bu adama hala mucadele etmiyor diyorsak biryerlerde yanlis yapiyoruz demektir! ben onu seyrettigim hermacta inanilmaz gayretli grdm! zellikle defansa yardim edisi pres yapmasi vs! benim derdim burada oyunculari tartismak degil sistemi tartismak! bize yreginde biraz cesaret atesi olan bir hoca lazim hoca musvettesi degil! bu adma bence eski teksir makinalarinda cogaltilip anadoluya yollanan istanbul tkaimlarinda futbol oynayip sonrasinda t. direktrlk kurslarini bitirmis bir sablondan cikma bir insan! yani teksir kagidi kadar degeri bile olmayan birisi! simdi mac baslayacak yavas yavas gideyim mactan sonra burada nasil osla grsecegiz...

yaz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    40

kesinlikle haklsn karde.takmmz artk kendi oyununu kaliteli futbolcularla oynamal.

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    35

guera kazandk ama senin dediin gibi oynatmadan. bide yle karsayd kadroyu 5e 6ya giderdi herlade.. konu ok gzel.. teekkrler..
    Hadi eyvallah..

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Ziya Hoca hayatta byle bir kadro kartmaz

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.03.2006

simdi kaldigimiz yerden davam edelim! ne diyoruz umut ersen nde marce arkada musampa solda! bugn ne vardi umut ersen nde marce solda musampa bes dakika onlarin arkasinda! anlatmaya calistigimiz sisteme yakin bir sistem bes dakika kadar sahaya yansidi marce solda musampa ortada! ortadan iceriye bukadar iyi sizan bir elemanin solda oynadigini dsnebiliyor musuz! ve marcenin ortada o herthadan alistigimiz dlaislarini yaptigini!

bu mac kazanildiysa kele ragmen kazanilmis bir mac olmustur! ve bu ona ragmen kazanilmistir lafini onun ilk gelisinde de maclar sonrasi cok kullanmistim! anlasilan degistigini umut ettigimiz sahis degismemis.. zaten uygulamaya ya da uygulatmaya claistigi sistem o zaman bir sekilde isleyen sistemin aynisi! yani kontraataga dayali c kisiyle yapilacak hucum organizasyonlariyla bulunacak gollerle alinacak galibiyetlerle bu adam bize bahsettigi o cok buyuk hayallerini gerceklestirecek....

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    35

aga hayal mayal gercekletieremeyecek. u sezonu TRABZONSPORda bitirebilirse en byk hayali gerceklemi olacak.. ama sanmyorum..
    Hadi eyvallah..

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bu kadroyu sylyoruz ama ikinci yar YATTARA geliyor.

zedboysts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.05.2005

bu takmda marcelinhonun yerinde szmykowiak oynasa 50 kat daha verimli olur hemde o kadar kt oynamasna ramen. Ayrca bazlar marcelinho verimli olamyo asl yerinde oynamyo diyo. Size unu diyim sadece marcelinho bugne kadar ne hasan grd ne de hseyin...
    Bar Memi - brahima Yattara yeni ikili...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)