Hesaplipazar
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: eref Erolu'na Saldr!!!

dr.muhsin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Standart eref Erolu'na Saldr!!!

eref Erolu'na saldr !.

Grekoromen Gre Milli Takm'nn Avrupa ve Dnya ampiyonu sporcusu eref Erolu'nun bugn Ankara'da balayan lig msabakalar ncesi stanbul Bykehir Beldiyespor yneticisi Hasan Hseyin Yaar'n saldrsna urad renildi..

9 Aralk 2006, 19:18

stanbul Bykehir Belediyespor'dan bu sezon banda, Konya ekerspor'a transfer olan eref Erolu, takmnn Ankara'da yapaca lig msabakalarnda gremek iin bakente geldiini, salonun koridorunda msabaka saatini beklerken, arkasndan yaklaan stanbul Bykehir Belediyespor'un gre ubesinden sorumlu yneticisi Hasan Hseyin Yaar'n ''Bize kar gremeyeceksin. Buradan defol git.'' diyerek kendisine saldrdn ve iterek, demirlerin zerine dmesine neden olduunu syledi.

Erolu, Hasan Hseyin Yaar'n saldrs sonucu boynunda trnak yaralar olutuunu ifade etti. Bunun zerine milli grei Erolu,nce Yaar Dou Spor Salonu'ndaki doktordan, daha sonra da Adli Tp'tan ''Greemez'' raporu aldn ve savcla da su duyurusunda bulunduunu belirtti.

eref Erolu'nun ikayeti olduu Hasan Hseyin Yaar'n ise Ankara'dan ayrld iin ifadesinin alnamad renildi.
    '' nsanolunun deeri bir kesirle ifade edilecek olursa; pay gerek kiiliini gsterir, paydas da kendisini ne zannettiini,payda bydke kesrin deeri klr... ''

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Deerlere byle sahip klyor ite, eref Erolu Trk greinin en nemli isimlerinden biridir, kendini bilmez bir insan msveddesi karlarn korumak iin kimbilebilir ldrmeye bile yeltenebilirdi.
    nsanlar iaret ederek sularken, dier 3 parmanzn sizi gsterdiini unutmayn.

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

haber iin Teekkrler...

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

helal olsun yapanlara byle bie zten dnyada sadece bizim lkede olur...:@

Trabzonspor Kongre yesi
    hayat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Bir fiili saldrya uramad kalmt oda oldu.
    Saldrnn hi bir mazereti olamaz helede bu gerekeyle saldrmak.Spor ahlak,yneticilik etii,insanlk onuru terane,istediini elde etmek ahane.Haberde grnd gibi istediini elde etmiler.(Belki olay byle gelimedi belki eref Erolu kkrt ne olursa olsun Hasan Hseyin Yaar bu hareketiyle takmnn galibiyetini glgeledi.)
    Grekoromen Ligi'nde gnn sonular..

Trkiye Bykler Gre Ligleri bugn Ankara ve Tokat'da yaplan msabakalarla balad.. Ankara'da ve Tokat'ta yaplan Grekoromen Birinci Ligi A Grubu msabakalarnda, alnan sonular yle..

9 Aralk 2006,

Ankara'da yaplan Grekoromen Birinci Ligi (A) Grubu msabakalarnda, alnan sonular yle:
    stanbul Bykehir Belediyesi-Konya ekerspor..........: 4-3 stanbul Bykehir Belediyesi-Karagc.................: 6-1
    Bursa Yldrm Belediyesi-Karagc......................: 5-2
    stanbul Bykehir Belediyesi-Bursa Yldrm Belediyesi: 5-2
    Rize aykurspor-Karagc................................: 5-2
    Konya ekerspor-Rize aykurspor.........................: 7-0
    Konya ekerspor-Karagc................................: 7-0
    Karagc-Konya ekerspor................................: 0-7
    Bursa Yldrm Belediyesi-Rize aykurspor...............: 6-1
    Konya ekerspor-Bursa Yldrm Belediyesi...............: 7-0
    stanbul Bykehir Belediyesi-Rize aykurspor..........: 5-2

Bykler Birinci Gre Liglerine yarn Serbest Stil (B) Grubu'na Kahramanmara'da, Grekoromen (A) Grubu'na ise Ankara'da yaplacak msabakalarla devam edilecek.
    Nerelerin aktn tek tek bildiriniz... Efendim, musluklar hari her yan akyor!"Artk sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

saldrann kulb bizim bakann kulb deil mi ?

Trabzonspor Kongre yesi
    hayat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

eref Erolu'na saldr yalanland
    Bykehir Belediyespor Gre ube Sorumlusu Hasan Hseyin Yaar, ''Ankara'da yaplan Trkiye 1. Ligi Greko-Romen Gre msabakalar srasnda milli grei eref Erolu'nu tartaklad'' ynnde basna yansyan haberleri yazl bir aklamayla yalanlad.
    Yaar aklamasnda, eref Erolu'nun msabaka kadrosunda yer almadn ve takmnn dier malarnda da mcadele etmediini kaydederek, ''eref Erolu suni gndem peindedir. Medyada yer alan olay, bizim malarmz bittikten sonra eref Erolu'nun galibiyet sevinci yaayan sporcularmzdan Mcahit Vardal'a soyunma odamzn bulunduu koridorda saldrmas sonucunda, iki sporcu arasnda meydana gelmitir. Ben de olayn bymesini nlemek iin iki sporcunun arasna girdim ve eref'e oradan ayrlmasn syledim. Olay sadece bundan ibarettir'' dedi.

eref Erolu'nun boynunda yer alan iziklerle ilgili olarak ald raporun kendisiyle bir ilgisinin bulunmadn kaydeden Yaar, unlar syledi:

''Milli bir sporcuya bu ekilde davranmak, bana ve kulbme bir ey kazandrmaz. Eski bir sporcum tarafndan bu ekilde itham edilmek beni zmtr. Ayrca olayda ifadeden katm haberleri de yalandr. Matan sonra Amasya'da yaplan Serbest Gre ampiyonas'na katlmak zere yola ktm. eref Erolu'nun benden ikayeti olduu tarafma bildirilince, medyaya yansd gibi kamadm ve yoldan dnerek ad geen karakolda ifademi verdim.''

Beni pek inandramad bu aklama.Haberlerde Serbestte A grubu Tokat'ta,B grubu Kahramanmara'ta malarn yapacak denilerken Amasya'ya niye gittiini anlamadm.Eer Avrupa ampiyonas iin gidecekse oda 3 aralkta bitti. ekerspor ampiyon oldu.
    Nerelerin aktn tek tek bildiriniz... Efendim, musluklar hari her yan akyor!"Artk sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

yuh yani.

adamda baya gl dmekki grei yi yktysa.kp kendi gresin o zaman takmnda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)