Sayfa 33 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33
Toplam 825 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2011 TRABZON - Avrupa Olimpik Gençlik Yaz Festivali

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

colunu cocnuzu spora göndeirn aşılayın onlara trabzondan her sene 1000 sporcu cıkması lazım en az 3 çocuk nufuz artsın biraz

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kapanışında youtube videosu falan varsa buraya atabilirmi birsi
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Nereden
    Samsun

bu olimpiyatlar bir skandaldır! reklamında ve logosunda hamsi var, açılışta sahada taka geçirdiler bakanı milletvekili kıs kıs gülüyor bizimle matrak geçiyor cümle alem

birde koskoca olimpiyata çıkara çıkara hızır acili mi çıkartırlar? yokmu karadenizden başka sanatçı?

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Derdiniz nedir ?
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı muharrematasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olimpiyatlar bir skandaldır! reklamında ve logosunda hamsi var, açılışta sahada taka geçirdiler bakanı milletvekili kıs kıs gülüyor bizimle matrak geçiyor cümle alem

birde koskoca olimpiyata çıkara çıkara hızır acili mi çıkartırlar? yokmu karadenizden başka sanatçı?

utanıyor musunuz ? ya da futbolda hamsi dediklerinde dahi utanıyor muyuz ?

Alıntı mavituğ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir hafta geçirdi trabzonum üzüldüm bittiğine. sporcuların hepsi bugün dönüyor mu ?
    Polonya kafilesi pazartesi gidecek herkes gitmedi henüz yani..

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

hamsi karadenizin bir degeri. utanilacak bir durum yok ortada ama istanbul medyasinin bunu ikincil ve gulunc bir olguymus gibi gostermesi durumu var sadece.

filmlerde jon karakterin agdali turkcesi istanbul beyefendisi , kulturlu bilgili yakisikli zeki guclu gosterilip, karadenizliye aptal mutahit patavatsiz laz balikci komik ezik rolu bicilmesi ile hamsinin komik gosterilmesi de ayni hikaye.

bu ulkede atasinin babasin dogdugu sehri inkar edip cakma nisantasiliyi oynayan milyonlarin olmasi da bu yaratilan kompleksin urunu bence,

ben bir Trabzonlu olarak sehrimin kulturumun her ogesiyle iftihar ediyorum, ve kolpa ozentilerin ne dusunduklerini de onemsemiyorum, komik ise de benim komigim,
    kime ne.,
    Konu ESER tarafından (31.07.2011 Saat 02:44 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

Peki Şenol hocaya yaptıkları terbiyesizliğe ne demeli? Milli takımı dünya 3.sü yapan koskoca Şenol Güneş'i protokole almıyorlar seyircilerin arasından bir koltuk veriyorlar Şenol hocada haklı olarak çekip gidiyor, adamı kendi evinden kovmak gibi birşey yazıklar olsun, protokolde ne kadar çapsız siyasi varsa anasını danasını getirmiş beleş yediyor içiriyor, körfez restoranttan akçaabat köfteler pideler, olimpiyat bahanesiyle devletin paralarını yiyorlar ama bir Şenol hocaya bir koltuğu fazla görüyorlar

protokole sofra kurmuşlar pideler, kebaplar, ayranlar yazıklar olsun
    Konu muharrematasoy tarafından (01.08.2011 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bordo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derdiniz nedir ?
    Onun derdi baska... Gül gec
    Konu ibrahim tarafından (01.08.2011 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Peki Şenol hocaya yaptıkları terbiyesizliğe ne demeli? Milli takımı dünya 3.sü yapan koskoca Şenol Güneş'i protokole almıyorlar seyircilerin arasından bir koltuk veriyorlar Şenol hocada haklı olarak çekip gidiyor, adamı kendi evinden kovmak gibi birşey yazıklar olsun, protokolde ne kadar çapsız siyasi varsa anasını danasını getirmiş beleş yediyor içiriyor, körfez restoranttan akçaabat köfteler pideler, olimpiyat bahanesiyle devletin paralarını yiyorlar ama bir Şenol hocaya bir koltuğu fazla görüyorlar

protokole sofra kurmuşlar pideler, kebaplar, ayranlar yazıklar olsun
    iki soru...

kaynak ne ?
    kanıt varmı ? ( eğer yoksa en az onlar kadar varsın ) ...
    TRABZONSPOR
    Bünyamin Kahriman (24), Ahmet Muhammet Demirel (21) , Serhat Kırkayak (23)
    Mesut Keleş (19)

MonteCristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Eser Karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hamsi karadenizin bir degeri. utanilacak bir durum yok ortada ama istanbul medyasinin bunu ikincil ve gulunc bir olguymus gibi gostermesi durumu var sadece.

filmlerde jon karakterin agdali turkcesi istanbul beyefendisi , kulturlu bilgili yakisikli zeki guclu gosterilip, karadenizliye aptal mutahit patavatsiz laz balikci komik ezik rolu bicilmesi ile hamsinin komik gosterilmesi de ayni hikaye.

bu ulkede atasinin babasin dogdugu sehri inkar edip cakma nisantasiliyi oynayan milyonlarin olmasi da bu yaratilan kompleksin urunu bence,

ben bir Trabzonlu olarak sehrimin kulturumun her ogesiyle iftihar ediyorum, ve kolpa ozentilerin ne dusunduklerini de onemsemiyorum, komik ise de benim komigim,
    kime ne.,
    Şu dediğinizi biraz açarmısınız babasının doğduğu büyüdüğü şehri inkar etmek nasıl oluyor ? Çakma Nişantaşı'lı nedir bilmiyorum, oralarla da hiç alakam yok. Yalnız burada kimlere kin kustunuz bu ağır laflarla kimleri yaftaladınız ben işin orasındayım. Babasının şehrine sahip çıkmak nasıl oluyor?
    - Hakkımızı 7rtmeyeceğiz !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı MonteCristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu dediğinizi biraz açarmısınız babasının doğduğu büyüdüğü şehri inkar etmek nasıl oluyor ? Çakma Nişantaşı'lı nedir bilmiyorum, oralarla da hiç alakam yok. Yalnız burada kimlere kin kustunuz bu ağır laflarla kimleri yaftaladınız ben işin orasındayım. Babasının şehrine sahip çıkmak nasıl oluyor?
    Arkadaş genel olarak konuşmuş sanırım ve bence haklı.
    Etrafta görmüyor musunuz çakma gençliği? Hepsinde ayrı hava, ben çok coolum bakışları falan.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emeği geçen herkese teşekkürler..

Nereden
    İstanbul

Alıntı -EFO- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş genel olarak konuşmuş sanırım ve bence haklı.
    Etrafta görmüyor musunuz çakma gençliği? Hepsinde ayrı hava, ben çok coolum bakışları falan.
    Burada mikro milliyetçiliği abartıp mikro ırkçılığa çevirmiş arkadaş. Başlık nedir bir bakın, ben müsabakaları merak ederek girdim bu başlığa birilerinin nefretini okurken buluyorum kendimi gecenin köründe. Hiç arka sayfalara bile bakmadan çıktım. Kusura bakmayın Nişantaşı ile hiç alakam olmadığı halde bende sinirlendim artık.
    Ben Trabzonluyum ve bununla her zaman gurur duydum gururla söyledim. Eğer x kişisi kendini İstanbullu hissediyorsa bunu yargılamak kimsenin meselesi değil burda.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Burada mikro milliyetçiliği abartıp mikro ırkçılığa çevirmiş arkadaş. Başlık nedir bir bakın, ben müsabakaları merak ederek girdim bu başlığa birilerinin nefretini okurken buluyorum kendimi gecenin köründe. Hiç arka sayfalara bile bakmadan çıktım. Kusura bakmayın Nişantaşı ile hiç alakam olmadığı halde bende sinirlendim artık.
    Ben Trabzonluyum ve bununla her zaman gurur duydum gururla söyledim. Eğer x kişisi kendini İstanbullu hissediyorsa bunu yargılamak kimsenin meselesi değil burda.
    Yazisinin ana konusu birilerini yargilamak degilki. Tanitimin bizim yöreye özel hamsi ile yapilmasindan utanmis Muharrem bey. Eser abinin anlatmak istedigi sey ortada utanilacak bir seyin olmamasi. Kendi kültürümüzü sirf birileri istedi diye ayiplamasina tepki gösterdi.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

olimpiyatta kültürel değerleri kullanmayı skandal olarak gören şahıslarda varya daha ne denirki.. ayrıca maskotu herkes sevdi.. daha önceki olimpiyatlarda maskotu inek olan da vardı..

Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazisinin ana konusu birilerini yargilamak degilki. Tanitimin bizim yöreye özel hamsi ile yapilmasindan utanmis Muharrem bey. Eser abinin anlatmak istedigi sey ortada utanilacak bir seyin olmamasi. Kendi kültürümüzü sirf birileri istedi diye ayiplamasina tepki gösterdi.
    Sadece onunla kalmamış konu başka yerlere de dağılmış. Neyse daha çok yazarsam daha da uzayacak, uzamasın diye susuyorum.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir degenlendirme yapabilen varmi ? Nasil gecti ?
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Almanya

Olimpiyatlarda ateşe olarak çalıştım, burada birkaç birşey yazmak istiyordum, ama muharrematasoy'un yorumunu görünce vazgeçtim.. kusursuz olmasa da, az çok iyi bir organizasyon düzenledik, üzerinde konuşucalak birçok konu varken ''bu olimpiyatlar bir skandaldır! reklamında ve logosunda hamsi var'' yorumunu okumak çok üzücü..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kader KORELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olimpiyatlarda ateşe olarak çalıştım, burada birkaç birşey yazmak istiyordum, ama muharrematasoy'un yorumunu görünce vazgeçtim.. kusursuz olmasa da, az çok iyi bir organizasyon düzenledik, üzerinde konuşucalak birçok konu varken ''bu olimpiyatlar bir skandaldır! reklamında ve logosunda hamsi var'' yorumunu okumak çok üzücü..
    siz aldırmayın ve yazmaya devam edin, biz merakla bekliyoruz...mesela olimpiyatlardan sonra tesislerin %100 kullanılacağından emin misiniz? böyle bir yapılanma var mı?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha geçen gün kardeşimi okula kayıt yaptırmaya gittik babam orada bir adamla tanışıyordu nerelisin diye sordu babama, babamda '' ben olimpiyat şehrindenim '' dedi adam bi afalladı sonradan çaktı mevzuyu babamda baya benimsemişti olimpiyat işini heryerde reklamını yapar olmuştu.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Organizasyona felan deginmicem cünkü bakmadim.Ama Trabzon gencleri icin ve Ülkesporu icin yapilan tesisler önemli.Insallah Iyi degerlendiriz oralari ve Olimpiatlara madalya kazana bilecek daha cok sporcular yetistiririz.

Ha tek tesisler de yeterli degil.Kaliteli Antrönörlere de ihtiyac var.Kötü bir Antrönör bir cevheri yok edebilir.Rusya vs. hemen yanibasimizda.Cok iyi ve Dünyaca basarili Antrönörleri var.Ordanda faydalanmaliyiz kendi antrönörlerimizi yetistirene kadar.
    Konu Ertan1982 tarafından (07.08.2011 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

tamam acalim..
    bu lafin muhattabi nerelisin diye soruldugunda istanbulluyum diyen, illaki aslen nerelisin sorusunun sorulmasinin gerektigi kisiler .. dunya kadar adam tanidim soruldugunda suraliyim buraliyim demeyi zul gorup ben istanbulluyum diyen.aslen nerelisin diye soruldugunda bile babam surali burali diyen. dunya kadar bu tipte adam var bu ulkede. babasinin sehrini sahip cikmak soyle oluyor, baban annesi nereli ise kendini orali gorerek oluyor. yani istanbullda dogunca istanbullu , newyortta dogunca newyorklu olunmuyor . nerede olursan ol, aslin asaletin ne ise sende osundur. baskalasmaya calisana , zorla kendini bir yerlere ilistirmeye calisanlara da cakma nisantasili diyorum ben..
    net bir acilim oldu mu?

sence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Eser Karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kime ne.,
    Çok güzel ifade etmişsin...

Saygıyla .

Nereden
    Avrupa Diğer

benim icin aslini asaletini inkar eden kisilere saygi duymuyorum.. , herseyden once kafatasci birisi olsam yurtdisinda yasamazdim. beni insanlarin irklari gorusnusleri farkliliklari rahatsiz etmiyor etmez de, ama dejenerasyonu bakis acim belli ve bunu dogru bulmuyorum. bir de benim yazdigim iletinin hangi kisminda kin nefret ve irkcilik var. aciklarsan sevinirim. iki nesil once Anadolu dan istanbula gocup sinif atladigini sanip karadenizi ve kulturunu sozum ona asagilamaya calisanlara kolpa demisim , ne guzel de demisim ve arkasindayim . yazdigimi ve alinti yaptigim iletiyi bir kez daha okursan belki anlarsin demek istedigimi. tanimadigin bilmedigin kisileri fasistmis gibi suclamazsan da sevinirim. degerlerine sahip cikmanin, savunmanin adi ne zamandir mikro milliyetcilik oldu?
    Konu ESER tarafından (09.08.2011 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı sence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ifade etmişsin...

Saygıyla .

saygilar bizden.
    yanliz her an fasist mikro-milliyetci olarak yaftalanabilirsin renkdas, dikkatli ol

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)