Sayfa 71 Toplam 85 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71 72 73 81 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2117 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ogenyi Eddy Onazi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşamüstü radyosporda cevat cole dedi ki başkan boş yere hastahanede 10 saat beklemedi." İkinci yarıyı kapattın ekonomik olarak bir beklentiye girme" demeye getirdi.
    velev ki öyle bunu gidip radyoda paylaşmaya ne gerek var.
    sürekli kendine laf getirtmek hoşuna mı gidiyor.
    Trabzon da gazeteciyim diye geçinenlerin derdi bence Trabzonspor un başarısı değil kendi adamlarının yönettiği Trabzonspor un başarılı olması. Hacısalihoğlu gittiğinden beri sallıyor, Adam zeki nin gönderilmek istenilmesine bile içerlemiş.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı DNA-TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşamüstü radyosporda cevat cole dedi ki başkan boş yere hastahanede 10 saat beklemedi." İkinci yarıyı kapattın ekonomik olarak bir beklentiye girme" demeye getirdi.
    velev ki öyle bunu gidip radyoda paylaşmaya ne gerek var.
    sürekli kendine laf getirtmek hoşuna mı gidiyor.
    Trabzon da gazeteciyim diye geçinenlerin derdi bence Trabzonspor un başarısı değil kendi adamlarının yönettiği Trabzonspor un başarılı olması. Hacısalihoğlu gittiğinden beri sallıyor, Adam zeki nin gönderilmek istenilmesine bile içerlemiş.
    Çok ama çok iğrenç bir iftira. Bunu gazeteci değil bir insan olarak bile kabul etmemek lazım.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insan normal yürürken nasıl aşil tendonunu kopartır, hala anlamadım.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

kopacaksa kopuyor işte takdiri ilahi

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şimdiden özledim. adamım benim, ne gerek vardı böyle bir şeye?

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takım adına da onazi adına da üzücü oldu.

harika bir ilk yarı, istikrar, dinamizm, takıma duygusal olarak da katkı veriyordu.

öyle bir eksik ki, oyun planımızı değiştirmemiz gerecek yokluğunda, devrim olmasa da ufak değişiklikler şart. bu oyun onazi'siz olmaz. bakalım ünal hoca nasıl bir şablon çizecek
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Alphan Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2011 senesi böyle şampiyonluk kovalarken Onur'un sakatlanışı bizi böyle çok endişelendirmişti. Onur gerçekten takımın yarısıydı buna rağmen hiç beklemediğimiz bir Tolga performansı izlemiştik.

Enseyi karartmaya gerek yok.Geri kalan 10 kişi aynı mücadeleye devam etsin, 1'ini daha buluruz oraya savaşacak.

Onazi'ye gelince. Arkadaş nasıl bir kısmetsizliktir bu. Kariyerinin en üst düzeylerine çıkıyorsun en pis sakatlık geliyor seni buluyor.Bağları kopsa bir şekilde iyileşir diyeceğim ama bu aşil tendiniti dedikleri şey futbolcunun kanseri. Van Basten bu sakatlıktan sonra bırakmıştı futbolu inşallah Onazi devam edebilir Allah yardımcısı olsun. Biz kendisini çok sevdik her zaman bu kulüp ona açıktır diye düşünüyorum.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok kötü bir dönemde sezonu kapattı.

Acil şifalar.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu arkadaşı geçmişte çok eleştirdim yine de eleştiriyorum ama kendisi için çok uygun bir ifade var.

Onazi = Fakir Kantesi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

adamın hası.

bıraksalar değneklerle oynar. bu hali ile idmana destek için gelmiş daha ne yapsın

sadece aşk bizimkisi

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İşte takım ruhu bravo.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Futbolculuğunu tartışırım, tartışılır yani ama aidiyet hissi çok kuvvetli bir oyuncu. Sivas'a da gitmiş takımla.

Nereden
    Kuzey Amerika

ahh ahh olacaktin, sampiyon olurduk

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor kariyeri boyunca bir daha kendisini eleştirmem...
    Tabii gelecek sezon maaşını ödeyebilirsek..
    Karakteri ve bu sezon ki oyunuyla gördügüm efsanelerden biridir artık.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her zaman yazdım, eksikliği ancak yokluğunda hissedilecek diye. Takımda deli gibi ısıran tek oyuncuydu, o olmayınca bütün yük Yazıcı'ya kaldı. Yerine alternatif alınır ozaman aranmaz ancak bu kadro yapısında en değerli oyuncu şuanda.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öyle bir zamanda sakatlandın ki...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolculuğunu tartışırım, tartışılır yani ama aidiyet hissi çok kuvvetli bir oyuncu. Sivas'a da gitmiş takımla.
    sen tartışmaya devam et, ortasahanın hali ortada

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onazi'nin yokluğunun neye mal olduğunu anlayabilmek için Onazi hariç takımın tam olması lazımdı.

Takımdan 5 as oyuncu yok, Onazi güzellemesi yapıyoruz. Bu olacak şey değil
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi'nin yokluğunun neye mal olduğunu anlayabilmek için Onazi hariç takımın tam olması lazımdı.

Takımdan 5 as oyuncu yok, Onazi güzellemesi yapıyoruz. Bu olacak şey değil
    Orta-saha sütlaç gibi yumuşacık. Bunun diğer oyuncularla alakası yok. Evet diğerleri olsa daha iyi analiz yapabiliriz ama şu ana kadar orta-sahada oynayan hiç kimse onun gibi yararlı olmadı bu bir gerçek.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta-saha sütlaç gibi yumuşacık. Bunun diğer oyuncularla alakası yok. Evet diğerleri olsa daha iyi analiz yapabiliriz ama şu ana kadar orta-sahada oynayan hiç kimse onun gibi yararlı olmadı bu bir gerçek.
    Takımın iskeleti bozulmuşken çok iddialı bir yorum.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar onazi iyi güzelde şuda neyin nesi diye sorarlar adama.

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/3069809

son dönemde çok fazla onazi sosa fetişizmi yapıldığını görüyorum.teşhisi çok basit ve en görünür olanda arıyoruz.bu ise bizleri yanıltıyor.nasıl gs maçında herşey hakeme yüklendi.takım eksiklikleri görülmedi.kötü gidaşatın faturasıda sosa onazi ikilisine bağlandı.hatta novak perera da var.malatya maçında hepsi sahadaydı bro

sosa onazi barça m.city isen ideal ikili olabilir.ama sen barça mcity değilsinki aga.o zaman ideal olmaktan çıkar.

süper lig temaslı oynanan ve fiziğin ön plana çıktığı bir lig.onunçün merkez orta sahan biraz fizikli ve güçlü olacaklar.

onaziyi gol yenilen bir pozisyonda (kontraatakdı)nasıl hunharca eleştirildiğini dün gibi hatırlıyorum.geberik güçsüz koşamıyor eleştirileri vardı.

arkadaşlar onazi ideal merkez orta saha değildir.tıpkı sosa nın olmadığı gibi.sosa yı ben olsa forvet arkası serbest rolde oynatırdım misal.

onazi yi ise bazı maçlarda defansif ilk 11 gerekiyorsa 3 lü şekilde kullanırdım.o da şu: fb zenit maçına nasıl orta saha ile başladı.topal jailson önlerinde elyif elmas. bizde ise bu durumun benzeri batuhan parmak önlerinde onazidir, şut atar pres yapar vs haliyle rakibi orta saha ve ileride sıkıştırmak ve şutlarından faydalanmak.bu şekil kullanılır.merkez orta saha değil.

ünal hocamız maalesef hiçbir çözüm üretemedi sistem olarak.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

son dönemde çok fazla onazi sosa fetişizmi yapıldığını görüyorum.teşhisi çok basit ve en görünür olanda arıyoruz.bu ise bizleri yanıltıyor.nasıl gs maçında herşey hakeme yüklendi.takım eksiklikleri görülmedi.kötü gidaşatın faturasıda sosa onazi ikilisine bağlandı.hatta novak perera da var.malatya maçında hepsi sahadaydı bro

sosa onazi barça m.city isen ideal ikili olabilir.ama sen barça mcity değilsinki aga.o zaman ideal olmaktan çıkar.

süper lig temaslı oynanan ve fiziğin ön plana çıktığı bir lig.onunçün merkez orta sahan biraz fizikli ve güçlü olacaklar.

onaziyi gol yenilen bir pozisyonda (kontraatakdı)nasıl hunharca eleştirildiğini dün gibi hatırlıyorum.geberik güçsüz koşamıyor eleştirileri vardı.

arkadaşlar onazi ideal merkez orta saha değildir.tıpkı sosa nın olmadığı gibi.sosa yı ben olsa forvet arkası serbest rolde oynatırdım misal.

onazi yi ise bazı maçlarda defansif ilk 11 gerekiyorsa 3 lü şekilde kullanırdım.o da şu: fb zenit maçına nasıl orta saha ile başladı.topal jailson önlerinde elyif elmas. bizde ise bu durumun benzeri batuhan parmak önlerinde onazidir, şut atar pres yapar vs haliyle rakibi orta saha ve ileride sıkıştırmak ve şutlarından faydalanmak.bu şekil kullanılır.merkez orta saha değil.

orta sahada ofansif oyuncular kullanılmalı, önlibero olmamalı diyordun bir ara, fikir değişikliğinin sebebi nedir?

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zaten Fb orta sahada Jailson, Topal, Elif oynatıyor diye kümeye gidiyor, Atalanta'dan Fb ye dönüş yaptın aga bari Alanya de, Ceyhun Gülselam-Taha Yalçıner ikilisi falan de yaw çıkışta olan takım Alanya yani daha makul olur...

Sosa Onazi ikilisi ile ilk devreyi 2. sırada bitirdin, ne fiziği ne mücadelesi ? Bu takıma 2 transfer yapılsa şu an şampiyonluğa koşuyorduk, ceza yedikten sonra sakatlıklar da peş peşe gelince, alt yapıyla sorunlu ve plansız bir geçiş dönemi yaşayıp zirveden hatta ilk 3 sıradan uzaklaştık şimdi 4. sıra hesapları yapıyoruz...

Biz M.City, Barça değiliz peki Alanya, Atalanta mıyız ? Defansta 5 oyuncu, önde 3 tane ön libero istiyorsun. Bunu Süper Lig takımları zaten yıllardır deniyor, henüz ilk 4 e girebilen olmadı. Özellikle yabancı kuralı serbestliğinden sonra daha cesur oynamaya başladılar lige renk geldi.

Tekrar yazıyorum, eleştirdiğin sistemle 2. sıradaydık, 2 tane taş gibi transfer yapsak şampiyonluğun belkide favorisi olacaktık. Fb orta sahasını övüp Onazi ile Sosa'yı eleştiriyorsun. İdeal merkez değil dediğin Sosa istatistiklere göre en iyi merkez orta saha olarak devrenin yıldızı seçildi ))
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orta sahada ofansif oyuncular kullanılmalı, önlibero olmamalı diyordun bir ara, fikir değişikliğinin sebebi nedir?
    1- sabit fikirli değilim.

2- ofansif oyuncularla aynı zamanda defans yapılamadığını gördüm ünal karamanın ilk 11 lerinde.

3-ofansif oyuncularla oynayıp aynı zamanda iyi defans yaparsan buna kimse bişey demez.

4- rakipler sürekli bomboş kaleye goller atıyorlar.bunu görmemek akıl alır gibi değil.yediğimiz gollere bir bakın.hemen hepsi ceza alanında bomboş rakip oyuncular.kone nin attığı gol ile cisse nin attığı gol aynı.

5-haliyle baktın hücum oyuncularıyla defans yapamıyorsun o zaman sistemi değiştirmek gerekiyor .net
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)