Sayfa 53 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1765 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fabián Andrés Castillo Sánchez

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    E tamam iþte bu zamana kadar hangi maçý aldýrdý dedim Antep maçý hariç ?

Talisca tek baþýna maç aldýracak adam örneklerini de verebiliriz mesela.. ama senin tespitinin bir örneði yok.
    Bjk hücumu ile TS arasýnda daðlar kadar fark var.

Onlardaki pas akýcýlýðý, oyun temposu TS'nin çok üstünde.

Atýyorum Bjk savunma oyuncularý kontrol/dripling/pas oyununa yatkýn olduðu için 2 ve 3. bölgeye daha hýzlý, etkili çýkabiliyor.

TS'de böyle bir oyuncu grubu yok. Castillo bjk'de olsa ligin en iyi kanat oyuncusu olurdu.

Onun dýþýnda Castillo'yu pek yargýlamamak lazým. Geçen sezon alýþma dönemiydi. Ýlk yarýda çöp kadro ve teknik direktör ile oynadý.

2.yarýda ise teknik direktöre ve takýma raðmen ligin en yaratýcý oyunculardan biri oldu. Bu sezona ise malum sakatlýðýndan ötürü giriþ yapamadý.

Castillo sýrf skor olarak deðil topu öne taþýma, pozisyon yaratma yani kilit paslar üzerinden deðerlendirmek lazým.

Bu konuda da takým yetersiz olmasýna raðmen zirvede yer alýyor.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    E tamam iþte bu zamana kadar hangi maçý aldýrdý dedim Antep maçý hariç ?

Talisca tek baþýna maç aldýracak adam örneklerini de verebiliriz mesela.. ama senin tespitinin bir örneði yok.
    En son Bjk maçýný aldýrýyordu. Ýki net asist yaptý ama deðerlendirilemedi. Bu Castillo'nun suçu mu? Kaldý ki Castillo'nun asist ve gol istatistikleri düþükse bu onun suçu deðil, adam ne paslar verdi yüzde yüzlük hepsi harcandý geçen sene. Bu sene de doðru düzgün oynamadý. Oynadýðýnda da iyi iþler yaptý zaten. Olcay'a tanýnan hak kendisine tanýnmadý. Tanýnsa Bruma'nýn 18m euroya satýldýðý bir ortamda kendisi de 10 üzeri bir fiyatý görür. Dünya üzerinde aranan tarzda özellikleri var. Hýzlý, driblingi iyi, çok rahat adam geçiyor. Ýstatistik de katarsa, daha doðrusu bizim beceriksizler becerip de asistlerini gol yaparsa en aþaðý 10a satarýz.
    Konu Ýbrahim CÝHAN tarafýndan (23.10.2017 Saat 00:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    TRABZON SPOR

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yavrum topla bavulunu git bu takýmdan hala bir fýrsatýn var büyük topçu olabilmen için almanya 2. ligine gitsen bile sivrilirsin
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Git de bari baska takimda izleyebilelim boyle bi yetenegi.

Yazik ediyoruz resmen.
    #Dik oyna

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kaç kurtar kendini kardeþ...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

merdeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takýma çoktan küsmüþtür. Tam da bu noktada birinin bu adam eþlik etmesi lazým. Maçlar dýþýnda bizim görmediðimiz bir hatasý yoksa Castillo'yu takýma kazandýracak birine ihtiyaç var. Olcay cezalý duruma düþmüþken bu hafta oynasýn artýk. En azýndan uzatma dakikalarý yerine son yarým saat izleyelim.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ah ulan ah þu adamý takýma monte edebilecek bir hoca bulamadýk.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Dün oynamamasýnýn sebebi, yedek kulübesinde forvet özellikli baþka oyuncunun olmamasýydý. Rotasyon için doðru tercihti. Basketbolda stamina ve hustle kavramlarý var. Devamlýlýðý olan, dayanýklý, ayakta kalan, motor gücü olan, mücadeleci gibi çevirebiliriz. Hocanýn Olcay ve Bero'yu kullanmasýný bu açýdan görüyorum.

Kayseri maçýnda Olcay yokken oynar mý? Arkasýnda Mas olursa oynar belki.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (30.10.2017 Saat 11:49 ) deðiþtirilmiþtir.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Oynamamasinin sebebi vücut dili, konudan uzak görünmesi. Kafayi eðip geziyor, maçin içinde deðil. Biraz kafayi kaldirip takimla iletiþimini artirmasi lazim. Olayin ciddiyetini kavramiþ adamlar görmek ister hoca ona göre oyuncu seçer. Yoksa niye bero oynasin castillo dururken? Bence sebep bu.

Tabi bunun hoca tarafi da var. Sürekli oyuncuyla konuþur özel olduðunu hissettirirsen istediðini alirsin. Castillo buna çok uygun bir oyuncu, ilgi beklediði açik. Meþhur milli takim arasinda castillo ve bongonda üzerinde duracak büyük ihtimalle, buna yönelik açiklamalar yapti hoca, bekliyoruz bakalim.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

hocanýn oynatmama sebebleri angaryadýr benim gözümde. hepside hikayedir. þu adamdan faydalanamýyoruz cidden yazýklar olsun bize.
    sadece aþk bizimkisi

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

herhalde Rýza hoca onyatýr diye düþünüyorum yakýn zamanda
    "Annuit cœptis"

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Rýza hocanýn en önemli sýnavlarýndan bir tanesi
    Castillo'yu kazanmasý lazým
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Abdülkadir castillo rodegella bu üçünü full performansa çekmesi lazým kesinlikle sosa ne olur bilemem ama bu üçünün performansý benim için sosadan daha önemli hocaya devre arasý iyi bir stoper almalarý lazým kafsý rahat etsin
    Alýntý yazýcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rýza hocanýn en önemli sýnavlarýndan bir tanesi
    Castillo'yu kazanmasý lazým
    "Annuit cœptis"

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Abdulkadir Yazýcý Castillo hücum hattýný merakla bekliyor,þiddetle istiyorum..

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Sabirli ol Kocum. Haksizliga ugruyorsun ama o formayi alacaksin ve cikarmayacaksin.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý Uður Kalyoncu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdulkadir Yazýcý Castillo hücum hattýný merakla bekliyor,þiddetle istiyorum..
    Þu hücum hattýnýn gol atamayacaðý takým olmadýðýný düþünüyorum. Biri gününde olsa yeter. Olcay'ýn olmamasý ve Bero'nun Gs maçýndaki çok da iyi olmayan performansý sonrasýnda Castillo artýk Kayseri maçýnda 11 olacaktýr diye umuyorum. Ýstediðimiz forvet arkasýndaki 3'lü bu maçta sahaya çýkabilir, bu þekilde sahaya çýkmamak için hiçbir neden yok.
    TRABZON SPOR

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Madem oynatýlmayacak satýþ listesine konsun çocuðun geleceðini karartmayalým.

Ýstanbul takýmlarýnýn yerinde olsam hiç düþünmeden alýrým. Mevcut kadrolarda 3 takýmda da direkt oynar.

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Gs maçýnda 11de baþlatýmamasý normaldi, 75 civarýnda alýnsaydý daha iyi olurdu ama hocanýn kararý tabi, hem Castillo 'nun hem Abdulkadirin takým ve teknik adam disiplinine uymalarý lazým, aksi halde hep yedek kalmaya devam ederler, ya hu futbol aleminden Ronaldinho þutlanmýþ takým oyununu bozduðu için.

Bedri Sertkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Þapka çýkartýlýr þu yoruma
    Alýntý Ahmet Taþçý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gs maçýnda 11de baþlatýmamasý normaldi, 75 civarýnda alýnsaydý daha iyi olurdu ama hocanýn kararý tabi, hem Castillo 'nun hem Abdulkadirin takým ve teknik adam disiplinine uymalarý lazým, aksi halde hep yedek kalmaya devam ederler, ya hu futbol aleminden Ronaldinho þutlanmýþ takým oyununu bozduðu için.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yýldýz golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karþý oynamamýþtýr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklýmýza gelmeyen diðerleri...
    Trabzonspor'un asýl düþmaný Galatasaray'dýr.
    Sebahattin Çakýroðlu

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Castillo çalýþkan bir oyuncu, geliþime açýk. Ama fazla bireysel takýlýyor gibi.

Yanlýþ anlaþýlmasýn kendine oynuyor demiyorum. Takým oyunu oynarken bile bir yalnýzlýk görüntüsü çiziyor, sanki tam adapte olamadý.

Rýza Hocanýn ondan faydalanacaðýný düþünüyorum. Castillo önemli bir silah.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Bursa

grosicki, atýf, nakoulma, rýza hocanýn ekibiyle beraber ülkeye getirdiði yabancý oyuncular. ayrýca el kebir'den de faydalandý. yani yetenekli kanat oyuncusu seviyor. atletik oyuncular da buluyor. ama arzu istek açlýk konusunda biraz sorun yaþar. castillo bu oyunculara göre daha rahat bir oyuncu, dönüþmesi lazým.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

@artvints Bahsettiðin isimlerin geliþinde aslan payý Orhan Kaynak'ýn. O da Rýza hocanýn ekibinde deðil artýk.

Giray Bulak ile Adana Demirspor'daydýlar, dün ayrýldý oradan da.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Bursa

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @artvints Bahsettiðin isimlerin geliþinde aslan payý Orhan Kaynak'ýn. O da Rýza hocanýn ekibinde deðil artýk.

Giray Bulak ile Adana Demirspor'daydýlar, dün ayrýldý oradan da.
    biliyorum orhan kaynak olduðunu ama sadece isme baðlý deðildir heralde, rýza hoca da böyle oyuncuyu beðenip oynatýyor demek ki, onu belirttim.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    grosicki, atýf, nakoulma, rýza hocanýn ekibiyle beraber ülkeye getirdiði yabancý oyuncular. ayrýca el kebir'den de faydalandý. yani yetenekli kanat oyuncusu seviyor. atletik oyuncular da buluyor. ama arzu istek açlýk konusunda biraz sorun yaþar. castillo bu oyunculara göre daha rahat bir oyuncu, dönüþmesi lazým.
    Grosicki, Castillo'ya göre çok daha problemli bir tipti. Defansif olarak da Castillo'dan çok fazlasý yok. Castillo oldukça çalýþkan bir oyuncu.

Rýza Hocanýn verim alacaðýný düþünüyorum.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her maç en az 2 kere rakibin saðýnda uzun atýp sahanýn uzunluðunu dikkate almadan outa yollayarak kaybettirdiði atak giriþimi var. takým savunmasýna katkýn yok hucümda da karavana hakkýn olmamalý, hele ki sahanýn yetmeyip outa kadar sürdüðü ataklar tamamen amatörce, biraz Babeli izlemeli her top dikine gidilmesini gerektirmez, yalandan da savunma yapýyorcasýna basýyor gibi görünmesi de cabasý. Biraz akýllý olsa ver kaçý özelliðini ve savunma arkasýna koþu özelliðini geliþtirse o kadar enerji harcamaz ve daha verimli olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)