Sayfa 51 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1765 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fabián Andrés Castillo Sánchez

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Hucum bölgesine cok iyi katki sagladi. Uzun süre oynamamasi dezavantaj oldu mac kondisyonu farkli birsey.

Hocanin dedigi gibi katkisi iyi oldu.

Milli Mac arasi var daha da iyi olacaktir.

Ilk 11 disinda kalacagina fazla ihtimal vermiyorum acayip tehlikeli bir adam 10 dakika bile oynasa 1-2 asist hep yapiyor.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yari sahamizda gökhan'i karþisina alip dans ettiði, üstüne topu kaptirdiði pozisyon ciddiyetsizlik. 2-1 yeniktik o sirada. Sosa da yanina gelmiþti.

Sosa'nin sol tarafa yakin oynayip castillo'yu kontrol altinda tutmasi lazim.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ne kadar büyük futbolcu olduðunu bjk maçýnda bomboþ pozisyonda burak yýlmaza atamadýðý pasla gösterdi bu adamdan hiç bir dalga olmaz.

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Bu kadar yetenekli ayaklari olup beyniyle oynayamiyor ya. Huseyin in lafi geldi gene aklima. Onu da yapsa Real de oynardi diye. Zaten Castillo onu da yapsa hakkaten Realde oynardi.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý worldmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu kadar yetenekli ayaklari olup beyniyle oynayamiyor ya. Huseyin in lafi geldi gene aklima. Onu da yapsa Real de oynardi diye. Zaten Castillo onu da yapsa hakkaten Realde oynardi.
    Castillo'nun muazzam yetenekleri var.

Biraz oyun görüþünde, topun kýymetini bilmemesinde, skorerlikte defektleri olsa da avrupa'nýn kalburüstü takýmlarýnda forma giyebilir.

Halihazýr Villarreal'in da bir ilgisi var.

Sakatlýðý hiç hoþ olmadý ama Ersun Yanal'da kendisinden istifade etmeyi bilmiyor.

Ersun Yanal futboldan bihaber olduðu için Olcay'ý Castillo'nun önünde görüyor.

Atýyorum oyunculardan maksimum verim alan Fatih Terim'in elinde Castillo yeteneðinde biri olsa þu anda ligi domine ederdik.

Bedri Sertkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Olcay bu takýmda olmayacak olmamalý Abduþ ve Castillo olmalý.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yýldýz golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karþý oynamamýþtýr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklýmýza gelmeyen diðerleri...
    Trabzonspor'un asýl düþmaný Galatasaray'dýr.
    Sebahattin Çakýroðlu

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

beþiktaþ maçýnda orta sahanýn 20 metre gerisinden rakibini çalýmlamaya çalýþmasý ve topu kaybetmesinden sonra benim gözümde düþtü fabi. rakip kaleye 70 metre varken çalým atmaya çalýþan futbolcu net akýlsýzdýr. ayný þeyi yusuf erdoðan yapsa taraftar sahaya inerdi.

5 milyon euroyu getiren varsa satsýnlar. zaten biz dik ve mücadeleci bir oyun oynuyoruz çizgiye inen adama ihtiyacýmýz yok. pres yapan ve hýzlý top çeviren adamlar lazým. abdüþ mesela hiç çalým atacaðým diye uðraþmýyor top kanatta sýkýþýrsa ve arkasýndan biri basýp pasla ortaya oynamasýný engelliyorsa o zaman çizgiye doðru çalýma giriyor. fabi top ezme uzmaný. paslarý berbat. gösteriþli ama verimsiz oyun tarzý modern futbolda yok. þimdinin en önemli istatistiði kaybettiðin topu geri alma süresi. buna katkýsý sýfýr. sosa'ya bakýn mesela çok iyi pas arasý yapýyor. kokluyor resmen topu çok akýllý adam. sol açýða junuzovic olabilir.

Saint Castillo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn

@Karmam ; çok gereksiz toplar kaptýrdý ancak atak oyunlarýna iyi ayak uydurdu. Aylar sonra ilk kez maça çýktý, hazýr da sayýlmazmýþ. Milli ara iyi gelecektir.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    beþiktaþ maçýnda orta sahanýn 20 metre gerisinden rakibini çalýmlamaya çalýþmasý ve topu kaybetmesinden sonra benim gözümde düþtü fabi. rakip kaleye 70 metre varken çalým atmaya çalýþan futbolcu net akýlsýzdýr. ayný þeyi yusuf erdoðan yapsa taraftar sahaya inerdi.

5 milyon euroyu getiren varsa satsýnlar. zaten biz dik ve mücadeleci bir oyun oynuyoruz çizgiye inen adama ihtiyacýmýz yok. pres yapan ve hýzlý top çeviren adamlar lazým. abdüþ mesela hiç çalým atacaðým diye uðraþmýyor top kanatta sýkýþýrsa ve arkasýndan biri basýp pasla ortaya oynamasýný engelliyorsa o zaman çizgiye doðru çalýma giriyor. fabi top ezme uzmaný. paslarý berbat. gösteriþli ama verimsiz oyun tarzý modern futbolda yok. þimdinin en önemli istatistiði kaybettiðin topu geri alma süresi. buna katkýsý sýfýr. sosa'ya bakýn mesela çok iyi pas arasý yapýyor. kokluyor resmen topu çok akýllý adam. sol açýða junuzovic olabilir.
    Kanat oyuncusunun seri hareket etmesi, hýzlý olmasý gerekir. Junuzovic yetersiz kalýr. Castillo bahsettiðiniz pozisyonda olumsuz bir hareket yaptý ancak maç boyunca atýlmayan 2 kilit pasý da kendisi attý. Gol olsa onlar baþka þeyler konuþuyorduk. Genelde çok iyi þeyler yapýyor fakat bazen de akýl almaz hareketler yapabiliyor. Yattara da öyle deðil miydi? Bazen gözümüzün pasýný silerdi, bazen de yeter artýk dedirtirdi. Castillo ve Yattara kýyasý yapmadým bu arada yanlýþ anlaþýlmasýn. Birisi içe kat eden bir oyuncu iken diðeri tam bir kanat oyuncusu, farklý özellikteler. Castillo ile alakalý Katar'daki hazýrlýk maçýna gelecek olursak yýlan gibiydi milli ara iyi gelmiþ. Akhisar maçýnda inþallah Olcay yerine ilk 11 baþlar. Bir kanatta Abdülkadir bir kanatta ise Castillo'yu görmek istiyorum. Sosa ile de iyi anlaþacaðýný düþünüyorum. Ýyi günündeyse kendisini bu ligde durdurabilecek bek yok. Rakip için çok tehlikeli bir adam. Allah vergisi hýzýna önlem almak imkansýz. Castillo'nun þanssýzlýðý kilit paslarýnýn gol olmamasý ve asist olarak istatistiklerine yansýmamasý. Eðer bu þansýný kýrabilse ligde herkes onu konuþacak. Biz istatistik severiz. Oyun içi katkýya pek bakmýyoruz.
    TRABZON SPOR

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Her mac en az 1-2 yüzde yüzlük gol pasi atiyor bu sene sicrama yapmasini bekliyorum.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hakký yenenlerden oldun yine
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

adam artik küsse normal, ben bile oynamam.

takim haftalardir dökülüyür seni oyuna sokmiyor, senin hakkini ersun yiyor, usta da görüp susiyor

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu takimda ilk tahtaya yazilanlardan olmali...
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ýstanbul

Üzülme reis Ersun gidiyor inþallah.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Ersun gider de yerine yabanci hoca gelirse anca o zaman 11 oynar. Türkiye'de Olcay'i kimse kesmez. Su adami kulubeye hapsettik. Herhangi bir anadolu takiminda olsa sov yapardi.
    TRABZON SPOR

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Takýmý ileriye taþýyor eyvallah ama son harekette çok sacmaliyor.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ýþ iþten geçtikten sonra atýlýrsa sahaya çok normal bunlar.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kapanan takýmlara karþý ekstra iþler yapacak bir oyuncu kullanmak zorundayýz yoksa rakibin dengesini bozamýyoruz.Olcayýn tek paslarýndan bunaldým artýk.

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu adam 11 oynamalý. Castillo varsa 11 oynar ben bunu derim.

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Açýkçasý Castillo için üzülüyorum.

Bu takýmý yönetenler, teknik direktör futbola öylesine tezat ki aradýðý ortamý bir türlü bulamadý.

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Aynen öyle. Tesbih gibi diziyor savunmayý, kale çizgisine kadar iniyor ama orada iþ bitiyor. Ne yapacaðýna karar veremiyor gibi. karar verene kadar da bir saçmalýk yapýyor. Gereksiz zorlamalarý olmasa daha faydalý olacak.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tek baþýna maç aldýracak adam. Maç aldýrdýðý ile kalmaz oynarsa yüksek transfer teklifleri de alýr. Hazýrlýk maçýný izleyen birisi Castillo'nun topla fazla oynadýðýndan, bencil olduðundan, pas veremediðinden bahsetmez bence.

MuratB. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Daha fazla süre almasý lazým. Takýmýn en etkili kanat adamý

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Bence daha durmaz kulupte, dibine kadar da hakli. Trabzonspora hicbir bagliligi olmayan yabanci biri sonucta. Boylesine yeteneksiz kanat diye yerine oynatilan adamlari gorup isyan etmemesi bile bence yeterince iyiniyetini gosteriyor. Ben de altyapida futbol oynarken yerime oynatilan yeteneksizleri gordukce cildiriyordum insani bir duygu bu. Hak ettigin formayi giymek en dogal hakkin ama hakkini vermiyorlar. Ben birakmistim mesela amatordum. Castillo profesyonel, en kisa zamanda yeni kulube gitmek isteyecektir.
    TRABZON SPOR

ozzy! - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Durma git. Birkaç sene sonra aðzý açýk izlerler.
    ''Adalet yumruklarýnýn gücü kadardýr''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)