Cafedegoygoy
Sayfa 53 Toplam 53 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53
Toplam 1302 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,302 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Fabin Andrs Castillo Snchez

Turul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.08.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt Emrah KabuL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    E tamam ite bu zamana kadar hangi ma aldrd dedim Antep ma hari ?

Talisca tek bana ma aldracak adam rneklerini de verebiliriz mesela.. ama senin tespitinin bir rnei yok.
    Bjk hcumu ile TS arasnda dalar kadar fark var.

Onlardaki pas akcl, oyun temposu TS'nin ok stnde.

Atyorum Bjk savunma oyuncular kontrol/dripling/pas oyununa yatkn olduu iin 2 ve 3. blgeye daha hzl, etkili kabiliyor.

TS'de byle bir oyuncu grubu yok. Castillo bjk'de olsa ligin en iyi kanat oyuncusu olurdu.

Onun dnda Castillo'yu pek yarglamamak lazm. Geen sezon alma dnemiydi. lk yarda p kadro ve teknik direktr ile oynad.

2.yarda ise teknik direktre ve takma ramen ligin en yaratc oyunculardan biri oldu. Bu sezona ise malum sakatlndan tr giri yapamad.

Castillo srf skor olarak deil topu ne tama, pozisyon yaratma yani kilit paslar zerinden deerlendirmek lazm.

Bu konuda da takm yetersiz olmasna ramen zirvede yer alyor.

brahim CHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.06.2008
    Nereden
    rnak
    Ya
    26

Alnt Emrah KabuL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    E tamam ite bu zamana kadar hangi ma aldrd dedim Antep ma hari ?

Talisca tek bana ma aldracak adam rneklerini de verebiliriz mesela.. ama senin tespitinin bir rnei yok.
    En son Bjk man aldryordu. ki net asist yapt ama deerlendirilemedi. Bu Castillo'nun suu mu? Kald ki Castillo'nun asist ve gol istatistikleri dkse bu onun suu deil, adam ne paslar verdi yzde yzlk hepsi harcand geen sene. Bu sene de doru dzgn oynamad. Oynadnda da iyi iler yapt zaten. Olcay'a tannan hak kendisine tannmad. Tannsa Bruma'nn 18m euroya satld bir ortamda kendisi de 10 zeri bir fiyat grr. Dnya zerinde aranan tarzda zellikleri var. Hzl, driblingi iyi, ok rahat adam geiyor. statistik de katarsa, daha dorusu bizim beceriksizler becerip de asistlerini gol yaparsa en aa 10a satarz.
    Konu brahim CHAN tarafndan (Dn Saat 23:40 ) deitirilmitir.
    TRABZON SPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)