Sayfa 44 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44 45 46 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1169 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Matúš Bero

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Henüz gençken atletizme yönelmelisin..

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bulduğunu göm kanada sonra anasına karısına söv
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 İbrahima Yattara

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Bu adamı 1-0, yarım sıfır önde olduğumuz maçlarda ortasaha düşmüşse oyuna sürmeli, deli gibi saçma sapan pres yapsın diye. Bu adamdan klas hareket, klas pas, kanatta birşeyler beklemek Allah muhafaza aklını kaybetmiş olmakla eşdeğer.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kadroda bulunmasında sıkıntı yok ama 11 olmamalı..

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bu admda suç yok bu adamı kanatta oynatan da suç var. Adamı oynatmayı çok istiyorsan Rıza hoca orta sahanın göbeğinde oynat o zaman da okaya,kuçka veya onazi'den biri veya ikisi yedek kalacak.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

olcay'a bakınca baya iyi oynadı bile diyebiliriz. sürekli top istedi, koşu yaptı ama pasları çok kötüydü. özellikle üçe iki yakaladığımız pozisyonda pası veremeyince iyice düştü oyundan. takımın geneli de çok hareketsizdi.

devre arası oyundan olcay çıksaydı daha iyi bir ikinci yarı olabilirdi. fiziksel olarak toparladı sayılır. düzenli oynamayınca pas alış verişi iyice kötüleşiyor . trabzonspor'da oynamak için daha yetenekli olması lazım ama diğer arkadaşlar da bero kadar koşup disiplinli oynamıyorlar, bu benim canımı sıkıyor.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Her mac 11 oynayacagi bir takima kiralanmali ya da 1-0'a yatmak istedigimizde 3. degisiklik olarak oyuna sürülmeli.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu garip adamdan Trabzonspor'a asla fayda olmadı, olmuyor, olmayacak. Hele ki ilk 11 oynadığında... Neyin ısrarı bu? Mevkisinin de bir önemi yok, teknik kapasitesi, oyun zekası yetersiz oğlu yetersiz. Tek öne çıkan özelliği hücum presi olan bir ofans oyuncusu mu olur yahu?

Top ayağındayken beni öyle bir yoruyor ki herhangi bir maçta 50 kez topla buluşsa maç sonu 27. kata bir kamyon çimentoyu sırtında taşımış inşaat işçisi kadar yorgun hissediyorum. Bu Bero kadar insanı yoran topçu nadir görmüşümdür.

Bir farklı önde olunan maçlarda son dakikalarda orta saha direncini artırmak adına oyuna girebilir, başka herhangi bir şartta -Allah muhafaza ölüm kalım olmadıkça- Trabzonspor forması giydirmek abesle iştigal etmektir.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Buldozer gibi adam. Gitsin toprak kazisin o yetenek var. Bassin topraga kazma gibi.

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İskender YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu garip adamdan Trabzonspor'a asla fayda olmadı, olmuyor, olmayacak. Hele ki ilk 11 oynadığında... Neyin ısrarı bu? Mevkisinin de bir önemi yok, teknik kapasitesi, oyun zekası yetersiz oğlu yetersiz. Tek öne çıkan özelliği hücum presi olan bir ofans oyuncusu mu olur yahu?

Top ayağındayken beni öyle bir yoruyor ki herhangi bir maçta 50 kez topla buluşsa maç sonu 27. kata bir kamyon çimentoyu sırtında taşımış inşaat işçisi kadar yorgun hissediyorum. Bu Bero kadar insanı yoran topçu nadir görmüşümdür.

Bir farklı önde olunan maçlarda son dakikalarda orta saha direncini artırmak adına oyuna girebilir, başka herhangi bir şartta -Allah muhafaza ölüm kalım olmadıkça- Trabzonspor forması giydirmek abesle iştigal etmektir.
    Katkısı yok kısmına katılmıyorum.

Orta sahanın düştüğü çoğu maçta sonradan girip direnç kazandırdı. Gs maçında N'doye asisti Kayseri maçındaki golü falan aklımda kalanlar. Demek ki katkısı var.

Genç bir oyuncu gelişime açık ama yetenekleri çok sınırlı bu konularda böyle düşünüyorum.

Herşeyin yanında bu çocuğun temiz iyi niyetli oluşundan şüphem yok.

Çalışıyor biseyler yapmak istiyor ama yetenekleri bazı şeylere müsade etmiyor ne yazik ki.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kanatta oynattık adamı oysa son dönemde istekliydi ve bi ritm yakalamıştı rahat olduğu orta sahada oynamalıydı kucka yerine.
    sadece aşk bizimkisi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Küfür çok aşağılıkça. Bero iyi oynar, kötü oynar ancak asla kötü mücadele etmez.

Trabzonspor bu travmayı ve bu davranış bozukluklarını haketmiyor. Bu kişiler hakkında kulüp tarafından acilen hukuki işlem yapılmalı.

Alp Yavuz 13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bero'nun yanlış mevki de oynatılmıyor mu? Asıl yeri sonuçta kanat değil bu adamın. Ersun fantezi uğruna yaktı çocuğu.
    EZE EZE KUPA KARADENİZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

Nereden
    İzmir

Öyle yada böyle mücadele eden bir futbolcuya küfür etmek nasıl bir geri zekalılıktır. Arkadaş böyle adamları ne tribünde nede sosyal medyada aramızda barındırmak mantıklı değil. Gereken ceza verilmediği sürece gelecek olan futbolcuya kim nasıl referans verecek. Eli belinde gezen adam değil yetenek olmayabilir ama mücadelesine ve takıma olan bağlılığına saygı göstereceksiniz.
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı outlaws61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katkısı yok kısmına katılmıyorum.

Orta sahanın düştüğü çoğu maçta sonradan girip direnç kazandırdı. Gs maçında N'doye asisti Kayseri maçındaki golü falan aklımda kalanlar. Demek ki katkısı var.

Genç bir oyuncu gelişime açık ama yetenekleri çok sınırlı bu konularda böyle düşünüyorum.

Herşeyin yanında bu çocuğun temiz iyi niyetli oluşundan şüphem yok.

Çalışıyor biseyler yapmak istiyor ama yetenekleri bazı şeylere müsade etmiyor ne yazik ki.
    Zaten oynayabileceği tek mevki orta sahanın ortası. Ama ne 6 numara oynayabilir, ne de 8.. 10'a hiç değinmiyorum bile. İyi niyetine hiçbir lafım yok, sahada olduğu hemen hemen her dakika inanılmaz özverili ama Süper Lig seviyesinde sadece özveri çok yetersiz kalıyor maalesef.

Asla beklentileri karşılayabilecek seviyeye gelemeyecek, yeterince izlediğime emin olduğum ilk günden beri söylüyorum bunu Bero ve Castillo için. Asgari zararla elden çıkarılmalı ikisi de.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Metin Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ne doğru dürüst mevkisi var, ne de yeteneği
    önceki kulübünde nasıl o istatistikleri (77 mac, 23 gol 15 asist) elde etti bilmiyorum, güya merkez ortasaha oynamış.
    yallah
    7

Sefa Toyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Tek vasfı skor üstünlüğünü ele aldıktan sonra sahaya sürülüp at gibi koşması, rakibe pres yapması, yıldırması. Sırf bu özelliği için takımda tutarım.
    *Onur Recep Kıvrak*

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi koşuyor adam

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yontulmamış kütük gibi.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Küfür ve hakareti onaylamak mümkün değil elbette.

Ancak fanatiklik ve holiganlığın trend olduğu bir platformda bu ithamlara maruz kalması doğal.

Hal böyleyken X takımdaki, Y oyuncusunun gıkı çıkmazken

Bero'nun profesyonel futbolcuya yakışmayacak biçimde Volkan Şen gibi zırlayarak imajımızı zedelemesi kabul edilemez.

Yeteneksiz olduğu kadar baskıyı kaldıracak mental gücü de olmadığı görüldü.

Tezelden gönderilmeli.

Nereden
    Trabzon

Fena oyuncu değil iyi bir takımda doğru görevlendirme ile işleyen sistemin önemli bir parçası olabilir.

Bizde böyle bir sistem kurulabileceğini düşünmüyorum ama ilerde kalburüstü Avrupa takımlarında görürsem şaşırmam.

Özellikle Bundesliga ve İtalya ligi takımlarından birinde.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mithridates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fena oyuncu değil iyi bir takımda doğru görevlendirme ile işleyen sistemin önemli bir parçası olabilir.

Bizde böyle bir sistem kurulabileceğini düşünmüyorum ama ilerde kalburüstü Avrupa takımlarında görürsem şaşırmam.

Özellikle Bundesliga ve İtalya ligi takımlarından birinde.
    Ben bir-iki sezon sonra orta sira Bundesliga takimlarina gidecegini dusunuyorum.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Okay stoperde denendi keşke bu adamı deneseydik stoperde daha verimli olabilirdi veya sol bekte bile denenebilir bence.

Nereden
    Trabzon

Dün öne geçtikten sonra oyuna girmesi gereken yegane adamdı.
    Presle rakibin baskısı nasıl kırabildiğini Bursaspor maçında göstermişti.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cebcare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay stoperde denendi keşke bu adamı deneseydik stoperde daha verimli olabilirdi veya sol bekte bile denenebilir bence.
    çok penaltı yapar, asla böyle bir şey denenmemeli,

bu adam ön bölge baskısını iyi yapıyor her oyuncunun bir kullanım şekli ve zamanı var fakat hocanın kimseyi gördüğü yok,
    değişiklik bile yapmadan maç bitirecek neredeyse
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)