Sayfa 5 Toplam 112 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2784 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arçil & Şota Arveladze

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya alın şotayı geriiiiiiiiiiiiiiii 32 yaşındaki Allahın dağlısını almışınız oynatıyonuzzz alsanıza şotayıı hem adam buraya yabancı değillll satın marceyi musambayı alın şotayıııııııııııııııııııııııııııııııı
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şotadan uefada bol goller bekliyoruzz

yağız61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

allahım o gün şota için dua edeceğim.inşallah fenere birkaç tane sallar.KEŞKE ŞOTAYI GERİ ALSAK.

Hüseyin RİZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trabzona gelmıs geçmıs en iii futbolcu yaa 10 sene gectı aradan ama hala daha bas tacımız bızım inş fenerede bı gusellık yapacak..
    "Tabelada Lider Yusuf RİZELİ"

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi shota trabzonsporun en iyi futbolcusu olabilir ama yartık biz onumuze bakmalıyız onların kendi elleriy aldıkları kupalara sahip cikip onlara yenilerini katmaliz dimi yani...
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı samsunlu_suayıp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi shota trabzonsporun en iyi futbolcusu olabilir ama yartık biz onumuze bakmalıyız onların kendi elleriy aldıkları kupalara sahip cikip onlara yenilerini katmaliz dimi yani...
    şotayı su anda takip ediyomusunda konusuyosun
    sotanın oynadıgı takım su an avrupanıun en gözde takımından biri bizdende suanda kat kat üstün bi takım sotada gayet formda

aytex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Şotayı karşılayın

sevgili arkadaşlar

Şota TRabzonspor tarihinde DEĞER olarak yerini aldı. Konuşmalarında Trabzonspor demez biz der... Ben Trabzon'um, Trabzon da ben... BEn Trabzon'uun kendisiyim...
    Hollanda'da Trabzon gecesine katılıyor ve göz yaşlarıyla geceden ayrılıyor. Şimdi bize düşen, Şota'ya karşılama yapmak... Türkiye'ye gelecek, İstanbul'a... Gerek havalimanında gerekse maçtan bir gün önce Fenerbahçe Stadı'nda antrenmanları var... Antrenmanlarda onun icin pankart da hazırlaybiliiriz.. Havalimanında da onu karşılayabiliriz.
    Medyanın ilgisi de Şota için Trabzonsporlular acaba ne yapacak noktasında...
    Şota herhangi bir futbolcu değildi...

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aytex, sana katılıyorum. Keşke İstanbul'da olabilsem de -olması muhtemel- böyle güzel bir etkinlikte yerimi alabilsem.

Ne yazık ki bence vefa konusunda sınıfta kalan bir camiayız. Buna bir yerde dur demek gerekiyor. Bu güzel bir başlangıç olabilir.
    Çok yaşa Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bomba gibi olur.

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı aytex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar

Şota TRabzonspor tarihinde DEĞER olarak yerini aldı. Konuşmalarında Trabzonspor demez biz der... Ben Trabzon'um, Trabzon da ben... BEn Trabzon'uun kendisiyim...
    Hollanda'da Trabzon gecesine katılıyor ve göz yaşlarıyla geceden ayrılıyor. Şimdi bize düşen, Şota'ya karşılama yapmak... Türkiye'ye gelecek, İstanbul'a... Gerek havalimanında gerekse maçtan bir gün önce Fenerbahçe Stadı'nda antrenmanları var... Antrenmanlarda onun icin pankart da hazırlaybiliiriz.. Havalimanında da onu karşılayabiliriz.
    Medyanın ilgisi de Şota için Trabzonsporlular acaba ne yapacak noktasında...
    Şota herhangi bir futbolcu değildi...

Süper olur bence böle bi organizasyon bmn olarak düzenlememiz lazim, Sota bizim unutamayacagimiz Trabzonspora cok katki saglayan biridir, bu firsati degerlendirmek lazim.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    Hakkari

Ne günlerdi Şotalı arçilli, gerçi arçili fazla izleyemedik ama şota ile bu takım ne günler yaşamuıştı...

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Nede olsa Karadenizin Cocuklari Sota ve Arcil .

miragef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şota halen türkiyedeki çoğu yabancı futbolcudan katlarca daha iyi. adamın yine golsüz maçı geçmiyor.

tsmusampa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şota: "Trabzonspor'a aşığım"

Milli takım kampında yer alan diğer Gürcü futbolcu Şota Arveladze ise, ''Trabzon'a aşığım. Bir gün Türkiye'ye dönersem oynacağım tek takım Trabzonspor olur'' dedi.

Şenol Güneş'in Trabzonspor'un başına geldikten sonra kendisiyle birkaç kez görüşmesi olduğunu belirten Şota, ancak bu görüşmenin transferle ilgisi olmadığını kaydetti.

Futbol yaşamını Türkiye'de sürdürdüğü yıllarda 3 büyüklerden gelen transfer önerilerini geri çevirdiğini belirten Şota, ''Bugün teklif gelse yine geri çeviririm. (Şota yalancı olamaz)'' dedi.

Türkiye ile sahalarında yapacakları maçın çok zorlu geçeceğini ifade eden Şota, ''Türkiye'nin kalitesi ortada ve büyük takım. Ancak bizim için de bu maçtan puanla ayrılmak çok önemli. Bunun için mücadele edeceğiz'' dedi
    Yeni başkan yeni hayaller!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

teşke bu akşam oynasaydıda izleseydik...

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Arkadaslar Sarelle reklaminin vidyosuna sahip olan varmi acaba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şota ve Arçil bugün 22 yaşında olsalar ve Trabzonspor'a gelseler ne olurdu sizce? Çok samimice ve merak ettiğimden soruyorum, sizce de 18'e girmeleri bile zor olmaz mıydı? Ortasahada kim koşacak?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şota - Arçil muhabetti açılınca, şu an Ankara'da turizm işiyle uğraşmakta olan Trabzonspor'un eski forveti Haluk Kulaçoğlu abimizin bana kahkahalara boğularak anlattığı bir anıdan da söz etmeden geçemeyeceğim.

Şota ve Arçil yeni transfer edilmiştir ve o sıralar milli takım kampında bulunan oyuncularından yoksun olarak çalışan Trabzonspor'da tesislerde antrenmana katılırlar. Futbolcular da dahil olmak üzere herkes merakla onları izlemektedir tabi. Antrenmanın ilerleyen bölümlerinde teknik kapasiteyi artırmak için yapılan "2'ye 2 minyatür kale maç" çalışmasına geçilir. Arçil ve Şota da, Haluk ve Hamdi'nin karşısına verilir. Dönemin popüler futbolcuları Haluk ve Hamdi bu duruma çok güler, hatta Haluk "la ha bu sümüklüleri mi veriyorlar bizim karşımıza" vs. diye espri falan yapar. Derken 10 golü bulan takımın kaznacağı maçı Arçil ve Şota 10-0 kazanır. Haluk abinin deyimiyle "neredeyse topa dokunamadan" maçı kaybeden Haluk ve Hamdi çok utanmıştır...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Can güzelmiş.

gerçektende ilk geldiklerinde herkes bunlardan topçu olurmu diyordu. okadar çelimsiz görünüyolardı. ama herkes yanıldığını anladı
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Can teşekkürler çok güzeldi.
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Nereden
    İstanbul

Standart Şota Arveladze

tv 8 de olan programda şota canlı yayına baglandı ...şu kısmı önemli idi dediklerinin... sordular türkiye ye dönmeyi düşünüyormusun ? evet ama çagırmıyorlar ki dedi .... açıkcası aklıma o günler geldi .. allaha şükür bu gözler onu seyretti onu seyretmeyen hatırlamayan tam hazmedemeyen genç arkadaşlar çok şey kaçırdı çok şey ...çok büyük fytbolcu idi çok büyük .. şu an çok isterim takıma gelmesini ... takımda tüm forvetleri üst üste koyar top diye oynar ...en az 2 3 bin özel seyircisi maça gider ... keşke sezon sonu alsalar .. zaten boşa çıkıyormuş yani sözleşmesi bitiyormuş .. ama bu yönetim kalmayacagı için sorun değil ...

not : eski futbolcular diye yer var mı bilmiyorum ama olsa da koymazdım sanırım ... o hala trabzonsporlu ben öyle inanıyorum en azından

WERTHeR
    Ziyaretçi

Şota demek Trabzonsporlular için futbol ilahı demek. O yabancı değil bizden biri...

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ahh ahh keşke gelse..sahada dursun yeter agzımı acıp tek kelime söylersem allah cezamı versin...
    Teşekkürler ADMIN!!!

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

gelmesini isterim ama yönetim yabancı kontenjanını şotadan yana kullanırmı
    o da ? ?
    ama eğer gelmezse benim her zaman aklımda olan 96 da bizi şampiyon yapamadı inşallah teknik direktör iken yapar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)