Sayfa 19 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 579 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Luis Ezequiel Ibáñez

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@İsmail SARAL

Bu adamdaki problem takımdaki Sosa ve Kucka gibi rölantide oynaması, kendini zorlamaması. Ligde tüm beklere bakın, adam dribbling yapar, topsuz koşu yapar, bindirir ve pas ister ortasahadan.. Bu adam hiçbir şey yapmıyor sadece durumu idare etmeye çıkmış gibi takılıyor sahada. Oraya buraya işaret ediyor eliyle, kendi topu hiç istemiyor ve markajda kalıyor bilerek, topla gitmiyor hemen geri veriyor stopere. Aynı uyuzluk ve karaktersizlik Novak'ta da var, yetersiz rezil futbolcular ikisi de.

Takımda bu kafada 4-5 tane oyuncuyla sahaya çıktın mı bir şey yapamazsın, adamların amacı hücum etmek futbol oynamak değil ki sadece görev verildiği için 90 dakikayı tamamlıyorlar, olumlu hiçbir şey yapmıyorlar antrenman modunda takılıyorlar.

Hiçbir şey bilmiyorsan deli gibi mücadele edin de yetersizliğini görmezden gelelim o da yok, hepsi karaktersiz bu oyuncuların.
    Konu TSemih61 tarafından (13.08.2018 Saat 15:00 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @İsmail SARAL

Bu adamdaki problem takımdaki Sosa ve Kucka gibi rölantide oynaması, kendini zorlamaması. Ligde tüm beklere bakın, adam dribbling yapar, topsuz koşu yapar, bindirir ve pas ister ortasahadan.. Bu adam hiçbir şey yapmıyor sadece durumu idare etmeye çıkmış gibi takılıyor sahada. Oraya buraya işaret ediyor eliyle, kendi topu hiç istemiyor ve markajda kalıyor bilerek, topla gitmiyor hemen geri veriyor stopere. Aynı uyuzluk ve karaktersizlik Novak'ta da var, yetersiz rezil futbolcular ikisi de.

Takımda bu kafada 4-5 tane oyuncuyla sahaya çıktın mı bir şey yapamazsın, adamların amacı hücum etmek futbol oynamak değil ki sadece görev verildiği için 90 dakikayı tamamlıyorlar, olumlu hiçbir şey yapmıyorlar antrenman modunda takılıyorlar.

Hiçbir şey bilmiyorsan deli gibi mücadele edin de yetersizliğini görmezden gelelim o da yok, hepsi karaktersiz bu oyuncuların.
    İbanez'in fiziği de zayıf. Novak yine idare ediyor.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@İsmail SARAL

Sosa için kesinlikle katılmıyorum dünkü oyununu beğenmemişsen sıkıntı sendedir. Ibanez içinse işler o kadar kolay değildi sürekli baskı yedi o da stopere dönecek tabii ki boşluk neredeyse oraya. Sorun kanatlar ve orta sahanın pas yapamayıp top tutamamasıydı.

Nereden
    Bursa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa için kesinlikle katılmıyorum dünkü oyununu beğenmemişsen sıkıntı sendedir. Ibanez içinse işler o kadar kolay değildi sürekli baskı yedi o da stopere dönecek tabii ki boşluk neredeyse oraya. Sorun kanatlar ve orta sahanın pas yapamayıp top tutamamasıydı.
    Defansta baskı yersin anlarım da bu takım hücum etmeye çalışırken niye hiçbir şey yapmıyor bu adam? O kanat tamamen işlevsiz. Bir iki kere rakibi zorlayım dedi aciz duruma düştü topu kaptırdı. Yeteneksiz olduğunu kendi de biliyor o yüzden saklanıyor sadece.

Sosa ise yalandan oynuyor, baskı anında, kenarlarda sıkıştığında topu estetik şekilde çıkarması göz boyuyor sadece aslında bir şeye derman olduğu yok. Taraftar bunlara kanıyor yemin ediyorum, sorsan ne işe yaradı hemen takım kötü derler, sahtekarca topu çıkar ayağından sonra saklan sahada. ileri koşu atayım, oyunu hızlandırayım, pas akışına katılayım yok adamda. Tamamen kaçak dövüşüyor, 10 numara oynatıyorsun bilerek geride oynuyor bütün maç. Tamamen sahtekar, 3. bölgede tek bir pası yok ama iyi oynamış oluyor nasıl oluyorsa. Rolün ne aga senin sahada, 10 numaraysan top taşı azıcık. Futbolu bitmiş el vermiyor artık kalabalık içinde oynamak.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beğenmedim.

Nereden
    İstanbul

Sen de bu futboldan ekmek yiyorsun ya bu ülke iflah olmaz
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımda görmeye tahammül edemediğim tek adam olabilir. nefret ediyorum.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defansta baskı yersin anlarım da bu takım hücum etmeye çalışırken niye hiçbir şey yapmıyor bu adam? O kanat tamamen işlevsiz. Bir iki kere rakibi zorlayım dedi aciz duruma düştü topu kaptırdı. Yeteneksiz olduğunu kendi de biliyor o yüzden saklanıyor sadece.

Sosa ise yalandan oynuyor, baskı anında, kenarlarda sıkıştığında topu estetik şekilde çıkarması göz boyuyor sadece aslında bir şeye derman olduğu yok. Taraftar bunlara kanıyor yemin ediyorum, sorsan ne işe yaradı hemen takım kötü derler, sahtekarca topu çıkar ayağından sonra saklan sahada. ileri koşu atayım, oyunu hızlandırayım, pas akışına katılayım yok adamda. Tamamen kaçak dövüşüyor, 10 numara oynatıyorsun bilerek geride oynuyor bütün maç. Tamamen sahtekar, 3. bölgede tek bir pası yok ama iyi oynamış oluyor nasıl oluyorsa. Rolün ne aga senin sahada, 10 numaraysan top taşı azıcık. Futbolu bitmiş el vermiyor artık kalabalık içinde oynamak.
    Çünkü kanatların ve orta sahan oyunu rahatlatıp dribbling bile yapacak yer açamadı ki adam bindirsin. Rakip yarı sahada top bile tutamadık sosa harici gördüysen.

Sosa ise top rakipteyken gerçekten çok baskı yaptı bu birincisi bir maçta ne istenirse onu yaptı.

İkincisi top kendisindeyken bulunduğu alandakilerle paslaşarak rakip ceza sahasına yaklaşmaya ve pozisyon yaratmaya çalıştı adamın görevi de buydu. Senin kanatların ve liberolarının kötü olması Sosa'nın işini zorlaştırdı ama o yine iyi yerleri buldu. Basit, bence hata sende dün için konuşuyorum )

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kardeş sen nabıyon ya
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Bursa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü kanatların ve orta sahan oyunu rahatlatıp dribbling bile yapacak yer açamadı ki adam bindirsin. Rakip yarı sahada top bile tutamadık sosa harici gördüysen.

Sosa ise top rakipteyken gerçekten çok baskı yaptı bu birincisi bir maçta ne istenirse onu yaptı.

İkincisi top kendisindeyken bulunduğu alandakilerle paslaşarak rakip ceza sahasına yaklaşmaya ve pozisyon yaratmaya çalıştı adamın görevi de buydu. Senin kanatların ve liberolarının kötü olması Sosa'nın işini zorlaştırdı ama o yine iyi yerleri buldu. Basit, bence hata sende dün için konuşuyorum )
    Yok ben geri adım atmıyorum. Paslaşarak rakip ceza sahasına yaklaşmaya çalışan adam azıcık riskli ve dikine pas dener, topla mesafe kat eder, yana ve geriye oynamaz. Koşan da bal gibi vardı ama yemiyor risk almak ve pas hatası yapmak. Onazi denediği için linç edildi, Sosa da mı edilseydi. Akıllı topçu, rölantide takıldı istediğini aldı taraftar da bir güzel yedi. 10 numara oynatıldı ama illa geriye geldi kasti olarak 3. bölgede iş yapmak yemedi. Zaten görevi olduğu halde 3. bölgede markajdan ve kapanan pas yollarından zerre boşa çıkayım dribbling yapayım deme yok, sanki onun görevi değilmiş gibi görmezden geliniyor, halbuki 10 numara adam gole ve asiste en yakın olandır. Yavaş tempoda ceylan gibi seke seke tamamladı 90 dakikayı çakal. Her neyse..
    Konu TSemih61 tarafından (14.08.2018 Saat 02:44 ) değiştirilmiştir.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolun temel konusu; top kontrolü!

Bu arkadaşımız top kontrol edemiyor.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman kadar ne futbol oynadım, ne de takip ettim. Şenol Güneş, Leekens, Breams, Özkan Sümer gibi hocalarla idmana çıkmadım. Yine yıllarca Şenol Güneş'in yardımcılığını yapmadım.

Yalnız yaşım ve futbol tecrübem Ünal'a göre çok daha az olmasına rağmen ben bu kafamla Visca karşısında İbanez'in rezil olacağını rahatlıkla öngörüyordum da Ünal Karaman nasıl hesap etmez ??? İyi ki Adebayor 90 dk. oynamamış, kesin İbanez'in arkasına geçip kafa topu ister ve hepsini alır, 2 gol de fazladan atardı.

Hadi Novak'a uyuz oldun diyelim; sol beke Mustafa Akbaş'ı, önüne de İbanez'i koysan Amiri'nin yokluğunda mantığını anlarım ama bu yaptığının hiçbir izahı yok.

Kabahat onda değil, onu oynatanda maalesef.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Nereden
    İstanbul

Ünal Hoca seni daha nüfusuna geçirmedi mi daha? İsmini de Alp Er Tunga yapar oh mis
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbolcu falan değilsin ama milyon eurolar kazanıyorsun, yeni hocanın göz bebeğimiz falan. Ne mübarek bi adammışsın arkadaş

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Caicara ve Visca İbanez'in feriştahını kestiler.

Hele ki Visca'nın yaptığı topsuz koşularda çaresiz kaldı. Birebir de çabuk yeniliyor.

Sol bekte oynaması imkansız hamle oyuncusu olarak ara ara sol önde ve 8 numarada denenebilir.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

seni bize getiren manajere helal olsun senin gib bir cöpe nasil 1,4 milyon bonservis verdikse yaziklar olsun birde hersene 100 bin maas artisi var ne oynuyorsa. Karabuk de bile oyniyamiyan 3 lig takima karsi dökülen 1 cöp.Bunun gibi cöplere gereksiz para ödiye ödiye milyar borc dayiz defol git ibanez
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Büyük bir şirketim olsa senin menejerini Pazarlama müdürü yaparım, seni satan her şeyi satabilir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Baktık kimse almıyor, gerekirse para verip göndermeliyiz...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Allahtan sezon sonu kurtuluyoruz.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yahu bunu izleyip onaylayan scout ekibini atın kardeşim işten. Okadar bariz ki dandik oyuncu olduğu.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Kocaeli

Trabzonspor tarihinin Tarık Çamdal'ı. Bu adamı izleyip alma kararı veren arkadaşlar evlerinde 1 oda ayırıp nüfuslarına alabilir.
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı voldamirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor tarihinin Tarık Çamdal'ı. Bu adamı izleyip alma kararı veren arkadaşlar evlerinde 1 oda ayırıp nüfuslarına alabilir.
    1 milyondan fazla maaş alıyor.Devre arası göndermemiz çok zor ama zaten sezon sonu sözleşmesi bitiyor kurtuluyoruz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sezon sonu gidecek zaten beyler fazla takmayın kafaya idare edin.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Bursa

şimdilik kupa maçlarının oyuncusu olarak kalır umarım ligde kullanmak zorunda kalmayız.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hani hababam sınıfı filminde arka sıralarda hiç diyaloglu rolü olmayan öğrenci figüranlar varya, işte kendisi takımda aynı onlar gibi takılıyor. 3 yıl damdoya bile sabrettik ama bu nedir arkadaş. 1 milyon euro para alıyor bu adam ve tahminen ayrıldıktan sonra kulübü alacakları için fifa'ya verecek.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)