Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni ve Taraftar

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Lazaroni ve Taraftar

Evet arkadaslar bir gercek var. bu taraftarlık anlayısıyla olmuyor. boyle olmuyor. zamanında takım iyi oynamaya başlarken lazaroniyi TARAFTAR gönderdi sonra ziya bey iki maç kazandı . işte takım bu teknik adam bu bu takım super takım nidaları atıldı. şimdide ziya hoca istifa diyorsunuz. sormak istiyorum .siz bu takımdan ne istiyorsunuz. hiç aynaya dönüp bakıyormusunuz. ah atay dediğiniz atay aktuguda siz gondermedinizmi?. kendinizle her istediğinizi yaptırdıgınız için gurur duyuyormusunuz?
    Önce TRABZONSPOR

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haklısın arkadaşım. Herşeyi kendimiz yapıyoruz sonrada çıkıp olmadı diyoruz. Yani bu değiştir yarışması değilki zırt pırt değiştirelim. Hiç istikrarı sevmiyoruz sürekli heyecan arıyoruz. Alın bizlere heyecan. Küme düşme hattında güzel bir heyecan yaşıyoruz. Hade diyelim yönetim gitti. Yeni gelecek yönetimde takımı kurtaramadı o zaman ne olacak. Bunun hesabını kim verecek ( Hemen derler Albayrak) Albayrak o zaman derki ben takımı adam edecektim ama siz gönderdiniz beni. Bu işler böyle yürümüyor. İstikrar şart. Ben futbolcuların isimlerini ezberlemekte zorlanıyorum artık. Önceden kadromuz belliydi Ama artık başkanda teknik direktorde futbolcularda her sene değişiyor. Takım yalama oldu belli bir süre sonra istesekde ayar tutmayacak takım.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Nereden
    Trabzon

evet. en büyük sorunumuz istikrar. çok başarılı olduğumuz dönemde bile yıla başladığımız teknik direktörle yılı bitiremedik. bu yıl da 3. yü arıyoruz. sonumuz hayır olsun.....

dr.muhsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaslar bir gercek var. bu taraftarlık anlayısıyla olmuyor. boyle olmuyor. zamanında takım iyi oynamaya başlarken lazaroniyi TARAFTAR gönderdi sonra ziya bey iki maç kazandı . işte takım bu teknik adam bu bu takım super takım nidaları atıldı. şimdide ziya hoca istifa diyorsunuz. sormak istiyorum .siz bu takımdan ne istiyorsunuz. hiç aynaya dönüp bakıyormusunuz. ah atay dediğiniz atay aktuguda siz gondermedinizmi?. kendinizle her istediğinizi yaptırdıgınız için gurur duyuyormusunuz?

İyi de güzel kardeşim Ziya hocanın kazandığı derbilerden sonra değiştiğini zannettik ama şunu gördükkü o maçları bizim iyi futbolumuzdan ziyade beşiktaşı tigananın yanlış oyun kurgusuyla yakalamamızdan (unutanlar maç kadrosuna baksınlar, gs yı da bu sezon defans hataları bizim ki kadar berbat olduğu için (örnek dünkü liverpool maçı kademe hatasına iyi bakın gs yın yediği gol ) kazandık. Ama Ziya hocanın bizi bırakıp gittiği günden sonra hiç kendini yenilemediğini gördük. Zaten o maçlardan sonra hepimiz acaba bu devam edecek mi acaba Ziya hoca çok köklü değişiklik yaptı da mı kazandık diye kuşku içinde kaldık. Kalmadık diyenler yalan söylüyor. Trabzonspor tarihinde 6-7 maç kazanamama başarısızlığı gösterirken hiç bu kadar sabırlı olmamıştı bunu da gözden kaçırmamanı istiyorum. Ayrıca henüz ziya hocayı hala göndermedik HALA 1 MAÇ KAZANACAĞIZ DİYE BEKLEMEDEYİZ unutma saygılarımla

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sitedeki anketlerde nuri albayrak ezici çoğunlukla 1. oldu şimdi yine çoğunluk karşı, ziya hoca yine ezici çoğunlukla 1.ydi şimdi herkes yine karşı...

kimseyi eleştirmiyorum, ben dahil bir yerlerde, bir şeylerde, mentalitede, anlayışlarda sorunlar var...öz eleştiri yapmamız lazım...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bu durumun da suçlusu taraftar oldu ya hayret. sanki taraftarı dinleyen var.kimsenin umrunda değil zannediliyorki taraftar istedi de şöyle oldu böyle oldu. hepsi hikaye. lazaroni ye taraftar baştan karşıydı. biri söylesin şu alınan futbolcuların hangisi bir Trabzonlunun hayali ki. taraftarın şimdiye kadar hangi istediği oldu ki bunun da sorumlusu taraftar olsun.
    bu arada durumu objektif olarak değerlendirebilmek için geçen gün bir fenerli arkadaşın dedikleri çok ilginçti. şimdi umarım sen ne biçim Trabzonlusun fenerli arkadaşın var diyen çıkmaz. aynen şunları söyledi ya eskiden sizin takımı nerdeyse yedeklerine kadar sayabilirdik dedi. şimdi bi gökdenizi bi de yattarayı biliyorum dedi. herhalde buda bir dış göz olarak ne hallere geldiğimizin göstergesidir. tabi bunun da sorumlusu taraftar ya

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ewet gerçektende lazorini daha iyidir ziya doğandan..
    Bize Her Yer TRABZON!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı szymkowiak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha iyi değildi asıl şu anki durumun mimarlarından kalsaydı şimdiye sonuncuyduk gerçi yine sonuncu olup 2. lige düşeceğiz ama en azından kargalarla gayseyi yendik

Nereden
    Giresun

Alıntı szymkowiak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru alah cezasını versin bu ziyanın. vazaroni zamanında takım top oynuyordu. sorun gol atamamaktı. vazoroni zamanındaki kadar gol pozisyonu kaçırdıkmı capello ziya geldi geleli pozisyona giremedikki kaçırsak. vazoroni bişeyler biloyomuş kuru kuru kondisyondan bahsetmiyordu. pasların olumlu olmadığını söylüyordu doğruydu. takıma zarar verdi ama vazoroni kalsaydı en az ilk onda olurduk kıymetini bilememişiz. gerçi bizim yüzümüzdende gönderilmedi isiin ve çetesi gitti hocayı şikayet etti o da biraz fazla öttü ondan. herhalde isiin bu pas yüzdesiyle takımdan kesileceğini anladı ve eğer yanılmıyorsam vazoroni onu kötü oynadığı maçta kenara çekti. tabi şimdi isiin ve çetesi adamını buldu asla kesik yemezler. yedekleri aurello, musampa, ronaldinyo da olsa onlar yine oynar. kapağını buldular çünkü.
    saygılar.
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı the cotanak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru alah cezasını versin bu ziyanın. vazaroni zamanında takım top oynuyordu. sorun gol atamamaktı. vazoroni zamanındaki kadar gol pozisyonu kaçırdıkmı capello ziya geldi geleli pozisyona giremedikki kaçırsak. vazoroni bişeyler biloyomuş kuru kuru kondisyondan bahsetmiyordu. pasların olumlu olmadığını söylüyordu doğruydu. takıma zarar verdi ama vazoroni kalsaydı en az ilk onda olurduk kıymetini bilememişiz. gerçi bizim yüzümüzdende gönderilmedi isiin ve çetesi gitti hocayı şikayet etti o da biraz fazla öttü ondan. herhalde isiin bu pas yüzdesiyle takımdan kesileceğini anladı ve eğer yanılmıyorsam vazoroni onu kötü oynadığı maçta kenara çekti. tabi şimdi isiin ve çetesi adamını buldu asla kesik yemezler. yedekleri aurello, musampa, ronaldinyo da olsa onlar yine oynar. kapağını buldular çünkü.
    saygılar.

Yaaa birak abicim birakin artik böle yorumlari, o adam kim yaa lazaronie teknik direktörlükten anlamiyor saka degil bu gercekten anlamiyor öle oyunculari maca cikariyor ne taktik ne birsey, zaten belli olmustu baksana takima hic bir kondisyon calismasi yaptirmadi ot'du o adam ot.

Ziya Hocaya gelince ziya bu adama 100 ceker be, takim kötü gidiyor ziyanin hatalari yok demiyorum ama o adami bu takimin basina getiren yönetimdir ve sen böle bi teknik direktörü ligin basinda takimin basina getirirsen, adam nasil birde takimi degistirsin sihirbaz degilya bu adam, ziya ne diyor? siz bu takimin gercek gücünü ikinci yarida göreceksiniz, Ziya iyi bir teknik direktör oldugunu 2 sene önce gösterdi, ozamanlar hersey tesadüf degildi.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz febe takımı na benzemeye başladık malesef onların eski haline yani olmadıkça değiştiriyoruz olmadımı yerinden indiriyoruz istikrar olmadıkça başarıda olmayacak kesin olan şey budur ama bakıncada şu ziya hocayla devam edersek adaam şaka maka bizi kümeye götürecek o yüzden çok ii bi teknik direktör alındığında ve eğer sağlam bir yönetim e sahip olduğumuzda bunun peşinden sonuna kadar gitmeliyiz istikrar gelmeli artık bi şekilde

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz febe takımı na benzemeye başladık malesef onların eski haline yani olmadıkça değiştiriyoruz olmadımı yerinden indiriyoruz istikrar olmadıkça başarıda olmayacak kesin olan şey budur ama bakıncada şu ziya hocayla devam edersek adaam şaka maka bizi kümeye götürecek o yüzden çok ii bi teknik direktör alındığında ve eğer sağlam bir yönetim e sahip olduğumuzda bunun peşinden sonuna kadar gitmeliyiz istikrar gelmeli artık bi şekilde

Ziya'yi neden gönderiyoruz yaa, göndermeyelim diyorsun ama ziya gitsin diyorsun ozaman istikrar nasil yakalayacaksin, ziya gönderilmemesi lazim tek suclu olan yönetimdir, yeni yönetim gelse bile ziyayla devam karari alinmasi lazim.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    Giresun

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya'yi neden gönderiyoruz yaa, göndermeyelim diyorsun ama ziya gitsin diyorsun ozaman istikrar nasil yakalayacaksin, ziya gönderilmemesi lazim tek suclu olan yönetimdir, yeni yönetim gelse bile ziyayla devam karari alinmasi lazim.

ammada yaptın ha hemde ziyayla devam. bizim harakiri yapcak vaktimiz varmı bi 7 maç daha kaybetsek bırak yediyi 3 maç kaybatsek halimiz ne olur.
    istikra derken bunlarıda düşünelim.

ammada yaptın ha hemde ziyayla devam. bizim harakiri yapcak vaktimiz varmı bi 7 maç daha kaybetsek bırak yediyi 3 maç kaybatsek halimiz ne olur.
    istikra derken bunlarıda düşünelim.
    Iyi ozaman her sene basi teknik adam degiselim, Tamam ziya gitti diyelim Yerine kimi getireceksin???

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarısız olan gidecek.Bunun başka bir yolu yok Asıl gurursuzluk Efsaneyi bu durumlara düşürüp te hala utanmadan sıkılmadan o koltuklarda oturmaktır. GERİSİ BOŞ!!!!

Nereden
    Giresun

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi ozaman her sene basi teknik adam degiselim, Tamam ziya gitti diyelim Yerine kimi getireceksin???
    bende istikrardan yanayım. ama ziyayla olmaz ziyanın 7 maç üst üste kaybettiğini görüp de onun yalanlarına inanıp onun ağzıyla takım yapılmaz ya ikinci dönemde böyle olursa ne olcak. geri dönüşü varmı? başka bi td ile sene sonuna kadar idare ederiz iyi giderse sözleşmesini yeniler devam ederiz olmazsa adam gibi bi yabancı td bulunur. ziya buraya bi kaç futbolcunun ağzıyla geldi. takımı böldü o seni isteyen bikaç futbolcu oynar diğerleri takımı sabote eder. örnek marce ziya zamanında dibe vurdu.

bende istikrardan yanayım. ama ziyayla olmaz ziyanın 7 maç üst üste kaybettiğini görüp de onun yalanlarına inanıp onun ağzıyla takım yapılmaz ya ikinci dönemde böyle olursa ne olcak. geri dönüşü varmı? başka bi td ile sene sonuna kadar idare ederiz iyi giderse sözleşmesini yeniler devam ederiz olmazsa adam gibi bi yabancı td bulunur. ziya buraya bi kaç futbolcunun ağzıyla geldi. takımı böldü o seni isteyen bikaç futbolcu oynar diğerleri takımı sabote eder. örnek marce ziya zamanında dibe vurdu.

Abicim Yabanci tdi asla olmaz, bu takimi sampiyon yapacak adam sadece yerli td yapar.

Evet 7 mac sadece bir puan cikartabildi ama bana inan ikinci yarida bu takimi cok degistirecek bu adam, bundan adim gibi eminim.

TSSKY
    Ziyaretçi

Ya Abcm Bu Zİya DoĞan DÜŞmanliĞi Nerdn Çikti Yaw..anlamiyorum Ya Bİ Sabredn Bakalim Zİya DoĞan İkncİ Yari Naapacak..hem Herkes Bİlİr KİŞ Zİya DoĞan Kadrosunu Kendİ Kurdu Mu Yanİ İstedİĞİ Oyuncular Alindi Mi Baya Baya BaŞarili Oluyo Herkes Malatyaspor ÖrneĞİnİ Verİyo İİ De Zİya Malatyaya Lİgİn Ortasinda Gİttİ HİÇ Alakasiz Bİ Kadroyla Takimi Elİnde GeldİĞİnce İİ Yapmaya ÇaliŞti Olmadi Yanİ Zİya DoĞanla BaŞarili Olmak İstİyosan İstedĞİ Oyuncuyu Alacaksin..

duydun Mu Ey Nurİ..

Alıntı TSSKY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Abcm Bu Zİya DoĞan DÜŞmanliĞi Nerdn Çikti Yaw..anlamiyorum Ya Bİ Sabredn Bakalim Zİya DoĞan İkncİ Yari Naapacak..hem Herkes Bİlİr KİŞ Zİya DoĞan Kadrosunu Kendİ Kurdu Mu Yanİ İstedİĞİ Oyuncular Alindi Mi Baya Baya BaŞarili Oluyo Herkes Malatyaspor ÖrneĞİnİ Verİyo İİ De Zİya Malatyaya Lİgİn Ortasinda Gİttİ HİÇ Alakasiz Bİ Kadroyla Takimi Elİnde GeldİĞİnce İİ Yapmaya ÇaliŞti Olmadi Yanİ Zİya DoĞanla BaŞarili Olmak İstİyosan İstedĞİ Oyuncuyu Alacaksin..

duydun Mu Ey Nurİ..

Ohh be Saol renkdasim, bende bunu demeye calisiyorum iste

Nereden
    Giresun

ziya benim gözümde bitmiştir. şampiyonda yapsa bi daha onu bu takımın başında görmek istemiyorum. o isiin ve çetesinin hocasıdır bitti.
    bide şu yabancı td bizi şampiyon yapamaz diyen arkadaşa
    yıl 2010, 1980 değil

ziya benim gözümde bitmiştir. şampiyonda yapsa bi daha onu bu takımın başında görmek istemiyorum. o isiin ve çetesinin hocasıdır bitti.
    bide şu yabancı td bizi şampiyon yapamaz diyen arkadaşa
    yıl 2010, 1980 değil
    Hehe

Nereden
    Kuzey Amerika

Su asamada “istikrar” diyerek mevcut yonetim ve teknik direktorun hala bu takimin basinda kalmasini isteyenlerin durum analiz ve problem(sadece havuz, su bu problemi diye dusunulmesin bu problem) cozme yeteneklerinden suphe duyuyorum. Allah askina bir dusunun: Bu yonetim dunyada baska insan kalmamis gibi Brezilya’da takildigi kahvesinden Lazaroni’yi getirmis; olmamis kovmus arkasindan yine baska insan kalmamis gibi cesur zihniyet, cagdas buyuk teknik direktor Ziya Dogan’i bir kere daha takimin basina gecirmis, simdi de israrla tekrarladigi hatasini ikinci kere kabullenmemek icin kendisini kovamiyor. Nerden baksan acizlik . Bu adamlarin yeteneksizlikleri, acizlikleri kendi icraatleri ile ortada iken bu insanlardan hala bir medet ummak ne kadar gercekcidir? Bu adamlar Trabzonspor’a gonul vermis o kadar insanin babasinin oglu mu ki (hos ben o kadar capsiz adam, babamin oglu olsa vermem o sansi) bu kadar hatadan sonra, gelecege dair hicbir umut vermemelerine ragmen hala bir ikinci sansi haketsin? Trabzonspor deneme tahtasi mi, duskunler yurdu mu? Boyle bir luksu var mi Trabzonsporun?

Nereden
    Kuzey Amerika

Ya bazilarina su son 7 haftalik 1 puan, 2 golluk performans saka gibi geliyor herhalde, ben anlamiyorum. 7 HAFTA 1 GOL 2 PUAN. Dunyanin her yerinde bu performansi gosteren takimin ilk once teknik direktorunu kovarlar. Daha neyi konusuyoruz yaa?

Nereden
    Kuzey Amerika

Sinirden yanlis yazdim: 2 GOL 1 PUAN.

Alıntı fteotdgs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bazilarina su son 7 haftalik 1 puan, 2 golluk performans saka gibi geliyor herhalde, ben anlamiyorum. 7 HAFTA 1 GOL 2 PUAN. Dunyanin her yerinde bu performansi gosteren takimin ilk once teknik direktorunu kovarlar. Daha neyi konusuyoruz yaa?
    Biz Asla Sürekli teknik direktör degistirerek bir yere varamayiz, Bu anlayisla kessinlikle sampiyon olamayiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)