Sayfa 13 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 513 1013 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha birkac gün önce Furkan Tas, Mert Yildirim gibi oyuncularla profesyonel sözlesme imzalandi. Büyük ihtimal U21 takiminda oynarlar ama yinede Trabzonsporun sözlesmeli oyuncusu olarak gözüküyorlar. Bunlarin yaninda Arsinspor, Ofspor, Aydinspor gibi takimlara kiralik verilen 19-20-21 yasinda birkac futbolcu daha var. Bunlarda Trabzonsporun profesyonel sözlesmeli futbolculari gibi gözüküyor. Bunlari topladigimizda 61 sözlesmeli futbolcumuz var benim yaptigim listeye göre
    Bilgilendirme için teşekkürler.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımda 4.stoper olacaksa kalmasına bir şey demem. Mesela Uğur Demirok'un da arkasında bekleyecek. Ben ilk 11 oyuncusu olarak görmek istiyorsunuz diye düşünüyordum. Yedekte bekleyen ikinci stoper olacak. Onun önünde bir kişi daha olacak bekleyen yani.
    hadi öyle olsun uğur'un yumlu'dan iyi olduğunu düşünüyorsun ama değil bana göre. akçay'ın takımında yumlu'dan yıldız olarak bahsediliyordu. bu forumda oldu bunlar. hepimiz burdaydık ben o zaman başlığa yazmıyordum bile. gelen stoperleri görelim de önce. iki tane hızlı çevik stoper bulabiliyorsak ne mutlu bize.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi öyle olsun uğur'un yumlu'dan iyi olduğunu düşünüyorsun ama değil bana göre. akçay'ın takımında yumlu'dan yıldız olarak bahsediliyordu. bu forumda oldu bunlar. hepimiz burdaydık ben o zaman başlığa yazmıyordum bile. gelen stoperleri görelim de önce. iki tane hızlı çevik stoper bulabiliyorsak ne mutlu bize.
    Yumlu'dan kötü stoper az vardır zaten
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fallenguardian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    As kadro değil ! kimse zekiler yumlular aytaclar as kadroda olsun demiyor. 2010 2011 yedeklerini hatirlatayim sana istersen ferhan öztorun - mehmet cakir - tayfun cora - brozek kardesler. Nasıl yedekler ? eze eze 82 puan topladi bu takim bu yedeklerle şike şike şike yaptirdi azize fenere. Mesele yedek kulubesi degil arkadaslar mesele 12 13 tane duzgun topcun olacak. kulubende zekiylede sampiyon olursun yumluylada

2011 yedekleri genel olarak; Tolga, Giray, Ceyhun, Yattara, Alanzinho, Engin, Umut(Teofilo kaçmadan önce)

Tayfun, Barış Ataş, Ferhat gibi isimler daha çok kupa maçlarında oynuyorlardı... Brozekler, M.Çakır devre arası geldiler, 9 puan öndeki takım ''forvet al bana şampiyon olayım'' diye bangır bangır bağırırken PTT topçularını kadroya doldurup takımın ayarıyla oynanması da o sezonun can alıcı noktalarından biridir.

Kaliteli futbol, kaliteli futbolcularla oynanır. Fikolu Bjk ilk senesinde Oğuzhan ile Olcay ı, 2. senesinde Töre ile Atiba yı buldu. Sonraki sene Sosa ile Demba gelince ortaya sağlam iskelet çıktı ve direk şampiyonluğa oynadılar ama son haftalarda kaçırdılar. Bu senede şampiyon oldular, tek zaafları defans hatları ve kaleleri ama takım oyunuyla o eksikliği olabildiğince kapattılar. Bence biz bu süreyi kısaltabiliriz, ilk senemizde neden 4 nokta atışı olmasın ?

Onlar iskeleti her sene ikişer topçu transferiyle 3 senede oluşturdular. Biz bakalım bu yaz nasıl iskelet oluşturacağız. Bjk kulübesinde ilk sene oldukça zayıf isimler vardı, bu örneği verirsek doğru olur ama 2011 üzerinden gidersek alakasız olur, 2011 yedeklerimiz iyi oyunculardı. Mesela Bjk nin şuan yedek kulübesine bakıyorsun; Veli, Tolgay, Frei, Cenk, Töre... Müthiş kadro kurdular ama ilk iki seneleri Eneramo, G.Süzen, Sezer, Tanju bilmem nelerle geçti... Bizde o evreyi bu yıl yaşayacağız...
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (23.05.2016 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Cihad Varlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lucescu Zenit ile yıllığı 5 milyon eurodan üç yıllık anlaşmış. Yarın resmen açıklanacak.
    güya biz de adami 70 yasinda diye istemiyorduk zenith dekiler ölü sevici herhalde. lan her seyin en iyisini biz biliyoruz da aslinda hic bir sey bilmiyoruz ya su durumumuza kil oluyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Küme düsmüs takimin oyuncusu Engin Bekdemir
    Küme düsmüs takimin oyuncusu Nakoulma
    Küme düsmüs takimin oyuncusu, kariyerinin zirvesini küme düsen takimda yapmis 30 yasindaki Aatif
    Küme düsme mücadelesi veren Eren Albyarak'i as oyuncu olarak

Bunlari kesinlikle seneye Trabzonsporda görmek istemiyorum. Daha yakin gecmiste Ishak, Serdar Gürler, Deniz Yilmaz gibi örnekler varken forumda bircok kisi halen böyle dandik futbolculari önermeye devam ediyor. Eskiden Iho yönetiminin vizyonsuzlugundan bahsediyorduk ama artik Trabzonspor taraftari yönetimden daha vizyonsuz. Kimse 'durumumuz ortada, bize kim gelir' demesin. Ben gidin Milanin forvetini felan alsinlar demiyorum. Scout ekibi kurulmus git taninmadik takimdan taninmadik isimler alin ama Türkiye liginden küme düsmüs takimdan oyuncu felan almasinlar. Artik görmek istemiyorum. Bu isimlerden sadece Eren Albayrak alinabilir, ama sadece yedek solbek olarak
    Eren diğer 3 isimden ayrı tutulmalı şahsi kanaatimce. Kendisi oynadığı zamanlarda farkını sürekli ortaya koydu. Fakat sakatlığından dolayı da çok süre alamadı bu sezon. Oynadığı dönemde verdiği katkı da ortada.
    9 # Osvaldo'

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Küme düsmüs takimin oyuncusu Engin Bekdemir
    Küme düsmüs takimin oyuncusu Nakoulma
    Küme düsmüs takimin oyuncusu, kariyerinin zirvesini küme düsen takimda yapmis 30 yasindaki Aatif
    Küme düsme mücadelesi veren Eren Albyarak'i as oyuncu olarak

Bunlari kesinlikle seneye Trabzonsporda görmek istemiyorum. Daha yakin gecmiste Ishak, Serdar Gürler, Deniz Yilmaz gibi örnekler varken forumda bircok kisi halen böyle dandik futbolculari önermeye devam ediyor. Eskiden Iho yönetiminin vizyonsuzlugundan bahsediyorduk ama artik Trabzonspor taraftari yönetimden daha vizyonsuz. Kimse 'durumumuz ortada, bize kim gelir' demesin. Ben gidin Milanin forvetini felan alsinlar demiyorum. Scout ekibi kurulmus git taninmadik takimdan taninmadik isimler alin ama Türkiye liginden küme düsmüs takimdan oyuncu felan almasinlar. Artik görmek istemiyorum. Bu isimlerden sadece Eren Albayrak alinabilir, ama sadece yedek solbek olarak
    Altına imzamı atıyorum. Aynı şekilde ben de sadece Eren Derdiyok ve Visca'yı isterim Türkiye'den.
    Gerisi Şili, Arjantin gibi Güney Amerika ülkelerinden ve Avrupa'dan gelecek vaadeden belli seviyede kendini ispatlamış düşük maaşlı oyuncular olsun. Colman'ı bulduğumuz gibi bir iki orta saha bulalım mesela Arjantin ve Şili'den.

Nereden
    Bursa

zeki'de haddini bilmeme durumu var. oynadığı topa bakmadan takımda büyük yer kaplamak istiyor. biraz oynamaya başlasın, palazlansın frikiklerin başına geçmeye kalkar, sürekli röpörtajlara gelir, kavga çıkarır. bu potansiyeli gördüm ben. bunun önünü kesmeliyiz. çok itici bir arkadaş. biraz fazla paranoyak bir düşünce ama içimdeki sıkıntıyı paylaşmak durumundayım. iç ses yanıltmaz ama akbaş hiç öyle değil. efendi işine odaklanmaya çalışan, çalışkan bir oyuncu. zeki'deki kendine güven ve artistliğin birazı olsa sahada acemi gözükmez, heyecandan hatalar yapmazdı.sürekli oynayınca toparlamıştır.

bu analizleri takımın durumuna bağlı olarak yapıyoruz. yedekler de ilk 11 kalitesinde olmalı. tabi öyle olmalı da bu kadar sorun falan boşuna mı konuşuldu? ona göre konuşuyoruz. ayrıca takım finansal olarak iyi durumda olsa bile öyle 20, 22 tane aynı kalitede oyuncuyu trazon'da tutmak zordur. oynamayan problem çıkartır. bunun yönetilmesi baya tecrübe ister. ona göre kadro planlaması yapmak şarttır. 15, 16 tane iyi oyuncudan sonra genç oyuncular, biraz daha düşük profilli oyuncuların kadroda bulunması normaldir.

Nereden
    Uşak

Son 5 yılda gelen bir çuval hoca stoper ikililerinin içinde Mustafa'ya neredeyse hep şans veriyorsa ve bu adam taraftarlarca beğenilmiyorsa suç Mustafa'nın değil daha iyisini bulamayanlarındır

Mevcut mali şartlara göre Mustafa'dan fazla maliyeti olan fakat performans olarak pek farkı olmayan Aykut ve Uğur'u elden çıkarmak daha mantıklı görünüyor;biri mustafanın iki, diğeri 3 katı kazanıyor

Bir de burda Mustafa hakkında olumsuz birşey yazmayanlara hemen biri geliyor tokadı basıyor, yok futboldan anlamıyorsun vs.. Herkes fikrini söylüyor yani niye böyle bi saldırı var çözemedim. Alınsın daha iyi iki üç adam Mustafa da oynamasın o zaman

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

At sahibine göre kişner diye bir laf var,her şartta ve ortamda mücadelesini ve hırsını sayaha yansıtan futbolcu görmek isteriz ama bazıları bu bilinç seviyesine ulaşmamış olabilir,benim için Yumlu'nun Antalya maçı sonrası affedilir yanı yok,kaptan olarak o maçtan kaçışı bir karakter göstergesi,kalmasını istemem,her türlü Mustafa Akbaş'ı tercih ederim karakter olarak ama işte em fazla buradan yazabiliriz fikirlerimizi,bu adamları hem yetenek hem de karakter olarak değerlendirecek olan başta Ersun Yanal ve yönetim,zaten zorlu şartlar altında çalışıyorlar bir de tataftar olarak biz zorluk çıkarmayalım,insanlara rahat çalışacakları bir ortam verelim.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Karce ayrılmış Gaziantepspordan. BJK nin aklı varsa çöker, yoksa mezarcı gs havada karada kapar bedava Kacemarskası. Muslerayı iyi fiyata satıp Karce ile devam ederler iki sezon.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı homosapiens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 5 yılda gelen bir çuval hoca stoper ikililerinin içinde Mustafa'ya neredeyse hep şans veriyorsa ve bu adam taraftarlarca beğenilmiyorsa suç Mustafa'nın değil daha iyisini bulamayanlarındır

Mevcut mali şartlara göre Mustafa'dan fazla maliyeti olan fakat performans olarak pek farkı olmayan Aykut ve Uğur'u elden çıkarmak daha mantıklı görünüyor;biri mustafanın iki, diğeri 3 katı kazanıyor

Bir de burda Mustafa hakkında olumsuz birşey yazmayanlara hemen biri geliyor tokadı basıyor, yok futboldan anlamıyorsun vs.. Herkes fikrini söylüyor yani niye böyle bi saldırı var çözemedim. Alınsın daha iyi iki üç adam Mustafa da oynamasın o zaman
    Nasıl performans olarak pek farkı olmayan diyebiliyorsun anlayamıyorum? Bu sezon biz 59 gol yedik koca 59 gol. Performans olarak fark bulamadığın Uğur Demirok takımıyla avrupa ligine gidiyor sen yinede Mustafayı tercih edebiliyorsun? çok enteresan gerçketen çok enteresan.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Karce Antalyasporda diye biliyorum

Nereden
    Trabzon

böyle analiz yaparsan kilit vurursun tabi.
    2. Ronin vakası 3. de İsmail Saral abimiz. sizin bmnin bizi sınamak için oluşturduğu botlar olduğunu düşünüyorum bazen yanlış anlama.

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Luis Adriano ile ilgili sosyal medyadan haber gördüm aslı var mı bilmem?
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ege Kum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl performans olarak pek farkı olmayan diyebiliyorsun anlayamıyorum? Bu sezon biz 59 gol yedik koca 59 gol. Performans olarak fark bulamadığın Uğur Demirok takımıyla avrupa ligine gidiyor sen yinede Mustafayı tercih edebiliyorsun? çok enteresan gerçketen çok enteresan.
    Ya arkadaşım Yumlu ve Uğur tek başlarına mı koruyorlar kaleyi? Bu nasıl bir karşılaştırmadır? Gören de mahalle arasında teke tek japon kale maç yapıyorlar sanır.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Ankara

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karce Antalyasporda diye biliyorum
    Antalya iyice saçmaladı. M'Bolhi ve Fornezzi Antalya'da değil mi? Karce'Yi ne yapacaklar

Nereden
    Ankara

2. Ronin vakası 3. de İsmail Saral abimiz. sizin bmnin bizi sınamak için oluşturduğu botlar olduğunu düşünüyorum bazen yanlış anlama.
    He ya aynen öyle. Engin futbol bilginle bizi de aydınlat nolur. Özellikle Yumlu ve Uğur kıyasın çok güzeldi.

Nereden
    Bursa

insan döner de kendine bakar. asıl sen beni sınıyorsun. şu cümleyi yazıp da yanlış anlama denir mi? gayet doğru anladım. ama ronin ile kıyaslanması gereken sensin yanlış anlama.

Nereden
    Ankara

insan döner de kendine bakar. asıl sen beni sınıyorsun. şu cümleyi yazıp da yanlış anlama denir mi? gayet doğru anladım. ama ronin ile kıyaslanması gereken sensin yanlış anlama.

Nereden
    Trabzon

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşım Yumlu ve Uğur tek başlarına mı koruyorlar kaleyi? Bu nasıl bir karşılaştırmadır? Gören de mahalle arasında teke tek japon kale maç yapıyorlar sanır.
    Uğur bir bütünün parçası olabilir ancak yumlu bunu başaramaz mevcut bütünüde bozar. açıkça belli ki Trabzonsporun yedeği olacak kaliteye dahi sahip değil.

Nereden
    Trabzon

bot olmama ihtimali karşı yanlış anlama dedim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Bende Uğur Demirok'tan pek ümitli değilim. Hoş Yumlu'dan da razı değilim. İkiside olmasın ...
    9 # Osvaldo'

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yumlu'yu takımda tutacak yönetimde vizyon degil olsa olsa vizyoncuk vardır.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Yumlu kim allah aşkına. Daha iki hafta önce Antalya maçında sakatlık numarası yapmadı mı bu adam?
    Geçen sene Antep maçında yaptıklarını hatırlamıyor musun?
    Futbolculuğunu hiç savunmayın, gram yetenek yok. Yıllar önce çıktı Beşiktaşa bi gol attı hala onun kredisini kullanıyor.
    Az kazanması falan umrumda değil bu takımda yeri yok onun.

Ayrıca beğenmediğiniz Uğur Demirok bu sene tüm futbol duayenlerinin en çok beğendiği stoperler arasında. Herkes yılın on birine yazıyor Uğur'u.
    Evet tek başına korumuyor kaleyi ama çocuk hiç sırıtmıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)